Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vlast Ježov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Čejč z.s. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ježov 50, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:30 TJ Vlast Ježov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ingr David
Kůřil Pavel st.
 
 
Linner Marek
Ingr Lukáš
 
 
     3010
2.Kůřil Pavel ml.
Kůřil Radim
 
 
Blaha Stanislav
Škoula Rudolf
 
 
     0311
3.Kůřil RadimŠkoula Rudolf     0312
4.Ingr DavidIngr Lukáš     3122
5.Kůřil Pavel st.Blaha Stanislav     3132
6.Kůřil Pavel ml.Linner Marek     3042
7.Ingr DavidŠkoula Rudolf     3152
8.Kůřil Pavel st.Ingr Lukáš     3062
9.Kůřil Pavel ml.Blaha Stanislav     2363
10.Kůřil RadimLinner Marek     0364
11.Kůřil Pavel st.Škoula Rudolf     0365
12.Kůřil Pavel ml.Ingr Lukáš     3275
13.Hála JosefBlaha Stanislav     0376
14.Ingr DavidLinner Marek     3086
15.Kůřil Pavel ml.Škoula Rudolf     1387
16.Hála JosefIngr Lukáš     3197
17.Ingr DavidBlaha Stanislav     30107
18.Kůřil Pavel st.Linner Marek     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kůřil Radim02Škoula Rudolf31
Ingr David40Ingr Lukáš04
Kůřil Pavel st.22Blaha Stanislav22
Kůřil Pavel ml.22Linner Marek22
Hála Josef11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BVrchní
rozhodčí:
Charvát Vít st.
HOSTUJÍCÍ:SK Vacenovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:35671:680SK Baník Ratíškovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kordula Jiří
Charvát Vít st.
 
 
Mikulčík Libor
Dohnálek Petr
 
 
9-5-99-32301
2.Kordula Petr
Hrbáček Milan
 
 
Novák Miroslav st.
Urban Marek
 
 
-911-10-6 1302
3.Kordula PetrDohnálek Petr10-2910 3112
4.Kordula JiříMikulčík Libor9-444 3122
5.Charvát Vít st.Novák Miroslav st.-9495 3132
6.Hrbáček MilanUrban Marek-8-8-5  0333
7.Kordula JiříDohnálek Petr10-8-9-5 1334
8.Charvát Vít st.Mikulčík Libor8-9710 3144
9.Hrbáček MilanNovák Miroslav st.1087  3054
10.Kordula PetrUrban Marek-610-68-102355
11.Charvát Vít st.Dohnálek Petr7-5-7-5 1356
12.Hrbáček MilanMikulčík Libor797  3066
13.Kordula PetrNovák Miroslav st.-7-4-3  0367
14.Kordula JiříUrban Marek6-10-6643277
15.Hrbáček MilanDohnálek Petr7-1576 3187
16.Kordula PetrMikulčík Libor-75-7-6 1388
17.Kordula JiříNovák Miroslav st.-7-610643298
18.Charvát Vít st.Urban Marek-710-107632108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kordula Petr13Dohnálek Petr22
Kordula Jiří31Mikulčík Libor13
Charvát Vít st.31Novák Miroslav st.13
Hrbáček Milan31Urban Marek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, 697 01 Kyjov, Sokolovna u nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:32 TJ Sokol Kyjov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krakovič Petr
Mikeska Jaroslav st.
 
 
Juras Pavel
Látal Roman
 
 
     2301
2.Dočekal Pavel
Kovář Dušan
 
 
Juras Martin
Juras Antonín
 
 
     3011
3.Mikeska Jaroslav st.Juras Martin     3121
4.Kovář DušanLátal Roman     3231
5.Dočekal PavelGablas Kamil     3041
6.Krakovič PetrJuras Pavel     3151
7.Kovář DušanJuras Martin     3261
8.Dočekal PavelLátal Roman     2362
9.Krakovič PetrGablas Kamil     3172
10.Mikeska Jaroslav st.Juras Pavel     1373
11.Dočekal PavelJuras Martin     3183
12.Krakovič PetrLátal Roman     1384
13.Mikeska Jaroslav st.Gablas Kamil     3094
14.Pozděch JosefJuras Pavel     0395
15.Krakovič PetrJuras Martin     1396
16.Mikeska Jaroslav st.Látal Roman     2397
17.Pozděch JosefJuras Antonín     30107
18.Dočekal PavelJuras Pavel     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikeska Jaroslav st.22Juras Martin13
Kovář Dušan20Látal Roman31
Dočekal Pavel22Gablas Kamil03
Krakovič Petr22Juras Pavel31
Pozděch Josef11Juras Antonín01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:41 TJ Jiskra Strážnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rosek Pavel
Maděrič Zdeněk
 
 
Frolek Radek
Vaverka Lubomír
 
 
     0301
2.Rančík Antonín
Zlámal Martin
 
 
Pukl Ondřej
Marek Jan ml.
 
 
     0302
3.Rosek PavelFrolek Radek     2303
4.Maděrič ZdeněkMarek Jan ml.     3113
5.Rančík AntonínVaverka Lubomír     0314
6.Zlámal MartinPukl Ondřej     1315
7.Maděrič ZdeněkFrolek Radek     1316
8.Rančík AntonínMarek Jan ml.     3026
9.Zlámal MartinVaverka Lubomír     0327
10.Rosek PavelPukl Ondřej     1328
11.Rančík AntonínFrolek Radek     3138
12.Zlámal MartinMarek Jan ml.     0339
13.Rosek PavelVaverka Lubomír     03310
14.Maděrič ZdeněkPukl Ondřej     30410
15.Zlámal MartinFrolek Radek     13411
16.Rosek PavelMarek Jan ml.     03412
17.Maděrič ZdeněkVaverka Lubomír     23413
18.Rančík AntonínPukl Ondřej     30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rosek Pavel04Frolek Radek31
Maděrič Zdeněk22Marek Jan ml.22
Rančík Antonín31Vaverka Lubomír40
Zlámal Martin04Pukl Ondřej22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín GVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:22712:570SKST Hodonín G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosík Tomáš
Malík Vladimír
 
 
Pinda Dušan
Nešpor Rostislav st.
 
 
5104  3010
2.Šebesta Štefan
Hlobil Albert
 
 
Hubačka Miroslav
Sedlák Roman
 
 
-9774 3120
3.Kosík TomášHubačka Miroslav3210  3030
4.Malík VladimírPinda Dušan9-584 3140
5.Hlobil AlbertNešpor Rostislav st.-5-1188-112341
6.Šebesta ŠtefanSedlák Roman59-73 3151
7.Malík VladimírHubačka Miroslav1067  3061
8.Hlobil AlbertPinda Dušan8-11-7-7 1362
9.Šebesta ŠtefanNešpor Rostislav st.146  3072
10.Kosík TomášSedlák Roman98-99 3182
11.Hlobil AlbertHubačka Miroslav-10-114-8 1383
12.Šebesta ŠtefanPinda Dušan78-136 3193
13.Kosík TomášNešpor Rostislav st.-8-959432103
14.Malík VladimírSedlák Roman-7911-4732113
15.Šebesta ŠtefanHubačka Miroslav284  30123
16.Kosík TomášPinda Dušan1265  30133
17.Malík VladimírNešpor Rostislav st.89-107 31143
18.Hlobil AlbertSedlák Roman-7-108-8 13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kosík Tomáš40Hubačka Miroslav13
Malík Vladimír40Pinda Dušan13
Hlobil Albert04Nešpor Rostislav st.13
Šebesta Štefan40Sedlák Roman13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice AVrchní
rozhodčí:
Zelinka Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Čeložnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:637:22 TJ Sokol Lužice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polachová Jana
Konečný Miroslav
 
 
Hering Roman
Kalod Radek st.
 
 
     0301
2.Oláh Eduard
Zelinka Pavel
 
 

 
 
WO    3011
3.Polachová JanaHála Zbyněk     1312
4.Oláh EduardHering Roman     3022
5.Zelinka PavelKalod Radek st.     0323
6.Konečný MiroslavWO    3033
7.Oláh EduardHála Zbyněk     3043
8.Zelinka PavelHering Roman     0344
9.Konečný MiroslavKalod Radek st.     0345
10.Polachová JanaWO    3055
11.Zelinka PavelHála Zbyněk     3165
12.Konečný MiroslavHering Roman     3175
13.Polachová JanaKalod Radek st.     0376
14.Oláh EduardWO    3086
15.Konečný MiroslavHála Zbyněk     3196
16.Polachová JanaHering Roman     30106
17.Oláh EduardKalod Radek st.     31116
18.Zelinka PavelWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Polachová Jana12Hála Zbyněk13
Oláh Eduard30Hering Roman13
Zelinka Pavel12Kalod Radek st.31
Konečný Miroslav21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Čejč z.s. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Čeložnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čejč čp. 234, v parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:30 SK Čejč z.s. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škoula Rudolf
Blaha Stanislav
 
 
Hering Roman
Kalod Radek st.
 
 
     1301
2.Linner Marek
Ingr Lukáš
 
 
Kojecký Jaroslav
Hála Zbyněk
 
 
     3011
3.Škoula RudolfKojecký Jaroslav     3121
4.Blaha StanislavHála Zbyněk     3031
5.Linner MarekHering Roman     2332
6.Ingr LukášKalod Radek st.     1333
7.Blaha StanislavKojecký Jaroslav     3043
8.Linner MarekHála Zbyněk     3053
9.Ingr LukášHering Roman     0354
10.Škoula RudolfKalod Radek st.     1355
11.Linner MarekKojecký Jaroslav     3165
12.Ingr LukášHála Zbyněk     3175
13.Škoula RudolfHering Roman     3185
14.Blaha StanislavKalod Radek st.     0386
15.Ingr LukášKojecký Jaroslav     1387
16.Škoula RudolfHála Zbyněk     3197
17.Blaha StanislavHering Roman     0398
18.Linner MarekKalod Radek st.     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Škoula Rudolf31Kojecký Jaroslav13
Blaha Stanislav22Hála Zbyněk04
Linner Marek31Hering Roman31
Ingr Lukáš13Kalod Radek st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:37 TJ Sokol Lužice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedlák Roman
Okénková Martina
 
 
Zelinka Pavel
Polachová Jana
 
 
     2301
2.Nešpor Rostislav st.
Pinda Dušan
 
 
Vašek Štefan
Oláh Eduard
 
 
     1302
3.Okénková MartinaOláh Eduard     0303
4.Sedlák RomanZelinka Pavel     0304
5.Nešpor Rostislav st.Vašek Štefan     3214
6.Pinda DušanPolachová Jana     3024
7.Sedlák RomanOláh Eduard     1325
8.Nešpor Rostislav st.Zelinka Pavel     0326
9.Pinda DušanVašek Štefan     3236
10.Okénková MartinaPolachová Jana     0337
11.Nešpor Rostislav st.Oláh Eduard     0338
12.Pinda DušanZelinka Pavel     3048
13.Hubačka MiroslavVašek Štefan     0349
14.Sedlák RomanPolachová Jana     13410
15.Pinda DušanOláh Eduard     30510
16.Hubačka MiroslavZelinka Pavel     03511
17.Sedlák RomanVašek Štefan     30611
18.Nešpor Rostislav st.Polachová Jana     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Okénková Martina02Oláh Eduard31
Sedlák Roman13Zelinka Pavel31
Nešpor Rostislav st.22Vašek Štefan13
Pinda Dušan40Polachová Jana22
Hubačka Miroslav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaverka Lubomír
Frolek Radek
 
 
Mikulecký Marek
Šebesta Štefan
 
 
     3110
2.Martinek Tomáš
Pukl Ondřej
 
 
Kosík Tomáš
Hlobil Albert
 
 
     3220
3.Martinek TomášKosík Tomáš     1321
4.Frolek RadekHlobil Albert     3231
5.Orel EduardŠebesta Štefan     2332
6.Vaverka LubomírMikulecký Marek     3142
7.Frolek RadekKosík Tomáš     2343
8.Orel EduardHlobil Albert     2344
9.Vaverka LubomírŠebesta Štefan     3054
10.Pukl OndřejMikulecký Marek     1355
11.Orel EduardKosík Tomáš     0356
12.Vaverka LubomírHlobil Albert     3166
13.Pukl OndřejŠebesta Štefan     0367
14.Frolek RadekMikulecký Marek     1368
15.Vaverka LubomírKosík Tomáš     3178
16.Pukl OndřejHlobil Albert     1379
17.Frolek RadekŠebesta Štefan     3089
18.Orel EduardMikulecký Marek     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Martinek Tomáš01Kosík Tomáš31
Frolek Radek22Hlobil Albert22
Orel Eduard13Šebesta Štefan22
Vaverka Lubomír40Mikulecký Marek22
Pukl Ondřej03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Bzenec, Těmická 18Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:28 TJ Sokol Bzenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juras Pavel
Látal Roman
 
 
Maděrič Zdeněk
Rosek Pavel
 
 
     3010
2.Juras Martin
Juras Antonín
 
 
Zlámal Martin
Rančík Antonín
 
 
     0311
3.Juras PavelMaděrič Zdeněk     3121
4.Juras MartinRosek Pavel     3031
5.Látal RomanZlámal Martin     3141
6.Juras AntonínRančík Antonín     0342
7.Juras MartinMaděrič Zdeněk     3152
8.Látal RomanRosek Pavel     3062
9.Juras AntonínZlámal Martin     3272
10.Juras PavelRančík Antonín     0373
11.Látal RomanMaděrič Zdeněk     0374
12.Juras AntonínRosek Pavel     3284
13.Juras PavelZlámal Martin     3294
14.Juras MartinRančík Antonín     1395
15.Juras AntonínMaděrič Zdeněk     2396
16.Juras PavelRosek Pavel     30106
17.Juras MartinZlámal Martin     31116
18.Látal RomanRančík Antonín     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Juras Pavel31Maděrič Zdeněk22
Juras Martin31Rosek Pavel04
Látal Roman31Zlámal Martin04
Juras Antonín22Rančík Antonín31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vacenovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Vacenovice, přísálí KD VacenoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:27 SK Vacenovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dohnálek Petr
Mikulčík Libor
 
 
Krakovič Petr
Mikeska Jaroslav st.
 
 
     3010
2.Chvátal Petr
Novák Miroslav st.
 
 
Dočekal Pavel
Chimiak Stanislav
 
 
     3120
3.Mikulčík LiborDočekal Pavel     3130
4.Chvátal PetrKrakovič Petr     2331
5.Dohnálek PetrChimiak Stanislav     3041
6.Novák Miroslav st.Mikeska Jaroslav st.     0342
7.Chvátal PetrDočekal Pavel     2343
8.Dohnálek PetrKrakovič Petr     3153
9.Novák Miroslav st.Chimiak Stanislav     3163
10.Mikulčík LiborMikeska Jaroslav st.     3273
11.Dohnálek PetrDočekal Pavel     3183
12.Novák Miroslav st.Krakovič Petr     2384
13.Mikulčík LiborChimiak Stanislav     3094
14.Chvátal PetrMikeska Jaroslav st.     0395
15.Novák Miroslav st.Dočekal Pavel     30105
16.Mikulčík LiborKrakovič Petr     31115
17.Chvátal PetrChimiak Stanislav     23116
18.Dohnálek PetrMikeska Jaroslav st.     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mikulčík Libor40Dočekal Pavel13
Chvátal Petr04Krakovič Petr22
Dohnálek Petr40Chimiak Stanislav13
Novák Miroslav st.22Mikeska Jaroslav st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vlast Ježov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ježov 50, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:32 TJ Vlast Ježov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ingr David
Kůřil Pavel st.
 
 
Kordula Jiří
Charvát Vít st.
 
 
     0301
2.Kůřil Radim
Kůřil Pavel ml.
 
 
Kordula Petr
Hrbáček Milan
 
 
     3111
3.Kůřil RadimHrbáček Milan     2312
4.Ingr DavidKordula Petr     3022
5.Kůřil Pavel st.Kordula Jiří     1323
6.Kůřil Pavel ml.Charvát Vít st.     3233
7.Ingr DavidHrbáček Milan     1334
8.Kůřil Pavel st.Kordula Petr     3044
9.Kůřil Pavel ml.Kordula Jiří     3254
10.Kůřil RadimCharvát Vít st.     3264
11.Kůřil Pavel st.Hrbáček Milan     3074
12.Kůřil Pavel ml.Kordula Petr     3284
13.Kůřil RadimKordula Jiří     1385
14.Ingr DavidCharvát Vít st.     3195
15.Kůřil Pavel ml.Hrbáček Milan     0396
16.Kůřil RadimKordula Petr     2397
17.Ingr DavidKordula Jiří     30107
18.Kůřil Pavel st.Charvát Vít st.     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kůřil Radim13Hrbáček Milan31
Ingr David31Kordula Petr13
Kůřil Pavel st.31Kordula Jiří22
Kůřil Pavel ml.31Charvát Vít st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BVrchní
rozhodčí:
Charvát Vít st.
HOSTUJÍCÍ:SK Čejč z.s. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:26660:586SK Baník Ratíškovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Vít st.
Kordula Jiří
 
 
Blaha Stanislav
Škoula Rudolf
 
 
-5-10-10  0301
2.Hrbáček Milan
Kordula Petr
 
 
Ingr Lukáš
Linner Marek
 
 
9-974 3111
3.Kordula PetrBlaha Stanislav-810-5-5 1312
4.Kordula JiříŠkoula Rudolf-7-7-10  0313
5.Hrbáček MilanLinner Marek635  3023
6.Charvát Vít st.Ingr Lukáš7310  3033
7.Kordula JiříBlaha Stanislav3-8137 3143
8.Hrbáček MilanŠkoula Rudolf78-68 3153
9.Charvát Vít st.Linner Marek-6710-8-72354
10.Kordula PetrIngr Lukáš1248  3064
11.Hrbáček MilanBlaha Stanislav94-8-1043274
12.Charvát Vít st.Škoula Rudolf8-969 3184
13.Kordula PetrLinner Marek-4-1079-92385
14.Kordula JiříIngr Lukáš899  3095
15.Charvát Vít st.Blaha Stanislav-76810 31105
16.Kordula PetrŠkoula Rudolf-4-9-9  03106
17.Kordula JiříLinner Marek-8845 31116
18.Hrbáček MilanIngr Lukáš777  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kordula Petr13Blaha Stanislav13
Kordula Jiří31Škoula Rudolf22
Hrbáček Milan40Linner Marek22
Charvát Vít st.31Ingr Lukáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vlast Ježov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, 697 01 Kyjov, Sokolovna u nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:46 TJ Vlast Ježov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dočekal Pavel
Kovář Dušan
 
 
Ingr David
Kůřil Pavel st.
 
 
     3210
2.Krakovič Petr
Mikeska Jaroslav st.
 
 
Kůřil Radim
Kůřil Pavel ml.
 
 
     0311
3.Mikeska Jaroslav st.Kůřil Pavel ml.     1312
4.Kovář DušanIngr David     1313
5.Dočekal PavelKůřil Pavel st.     2314
6.Krakovič PetrKůřil Radim     1315
7.Chimiak StanislavKůřil Pavel ml.     0316
8.Dočekal PavelIngr David     3026
9.Krakovič PetrKůřil Pavel st.     1327
10.Mikeska Jaroslav st.Kůřil Radim     0328
11.Dočekal PavelKůřil Pavel ml.     3238
12.Krakovič PetrIngr David     2339
13.Mikeska Jaroslav st.Kůřil Pavel st.     03310
14.Chimiak StanislavKůřil Radim     03311
15.Krakovič PetrKůřil Pavel ml.     30411
16.Mikeska Jaroslav st.Ingr David     23412
17.Chimiak StanislavKůřil Pavel st.     03413
18.Dočekal PavelKůřil Radim     13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikeska Jaroslav st.04Kůřil Pavel ml.22
Kovář Dušan01Ingr David31
Dočekal Pavel22Kůřil Pavel st.40
Krakovič Petr13Kůřil Radim40
Chimiak Stanislav03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vacenovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:40 SK Vacenovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maděrič Zdeněk
Rosek Pavel
 
 
Mikulčík Libor
Novák Miroslav ml.
 
 
     1301
2.Rančík Antonín
Zlámal Martin
 
 
Chvátal Petr
Novák Miroslav st.
 
 
     3011
3.Rosek PavelMikulčík Libor     1312
4.Maděrič ZdeněkChvátal Petr     1313
5.Zlámal MartinNovák Miroslav st.     2314
6.Rančík AntonínNovák Miroslav ml.     3024
7.Maděrič ZdeněkMikulčík Libor     2325
8.Zlámal MartinChvátal Petr     2326
9.Rančík AntonínNovák Miroslav st.     3136
10.Rosek PavelNovák Miroslav ml.     3246
11.Zlámal MartinMikulčík Libor     1347
12.Rančík AntonínChvátal Petr     3157
13.Rosek PavelNovák Miroslav st.     0358
14.Maděrič ZdeněkNovák Miroslav ml.     1359
15.Rančík AntonínMikulčík Libor     3169
16.Rosek PavelChvátal Petr     13610
17.Maděrič ZdeněkNovák Miroslav st.     03611
18.Zlámal MartinNovák Miroslav ml.     32711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rosek Pavel13Mikulčík Libor31
Maděrič Zdeněk04Chvátal Petr31
Zlámal Martin13Novák Miroslav st.31
Rančík Antonín40Novák Miroslav ml.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:26 SKST Hodonín G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlobil Albert
Mikulecký Marek
 
 
Juras Martin
Juras Antonín
 
 
     1301
2.Kosík Tomáš
Malík Vladimír
 
 
Látal Roman
Juras Pavel
 
 
     3211
3.Kosík TomášJuras Martin     3021
4.Malík VladimírLátal Roman     3031
5.Hlobil AlbertJuras Antonín     3041
6.Mikulecký MarekJuras Pavel     3151
7.Šebesta ŠtefanJuras Martin     3061
8.Hlobil AlbertLátal Roman     0362
9.Mikulecký MarekJuras Antonín     3072
10.Kosík TomášJuras Pavel     3282
11.Hlobil AlbertJuras Martin     0383
12.Mikulecký MarekLátal Roman     3193
13.Kosík TomášJuras Antonín     31103
14.Šebesta ŠtefanJuras Pavel     23104
15.Mikulecký MarekJuras Martin     31114
16.Kosík TomášLátal Roman     23115
17.Šebesta ŠtefanJuras Antonín     30125
18.Hlobil AlbertJuras Pavel     03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kosík Tomáš31Juras Martin13
Malík Vladimír10Látal Roman22
Hlobil Albert13Juras Antonín04
Mikulecký Marek40Juras Pavel22
Šebesta Štefan21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice AVrchní
rozhodčí:
Zelinka Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:29 TJ Sokol Lužice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komosný Miloslav
Oláh Eduard
 
 
Martinek Tomáš
Orel Eduard
 
 
     3110
2.Zelinka Pavel
Polachová Jana
 
 
Pukl Ondřej
Morávek Jindřich
 
 
     3020
3.Polachová JanaPukl Ondřej     1321
4.Oláh EduardOrel Eduard     3031
5.Konečný MiroslavMorávek Jindřich     0332
6.Zelinka PavelMartinek Tomáš     0333
7.Oláh EduardPukl Ondřej     3043
8.Konečný MiroslavOrel Eduard     3053
9.Zelinka PavelMorávek Jindřich     3063
10.Polachová JanaMartinek Tomáš     0364
11.Konečný MiroslavPukl Ondřej     1365
12.Zelinka PavelOrel Eduard     2366
13.Polachová JanaMorávek Jindřich     3176
14.Oláh EduardMartinek Tomáš     3086
15.Zelinka PavelPukl Ondřej     3296
16.Polachová JanaOrel Eduard     2397
17.Oláh EduardMorávek Jindřich     31107
18.Konečný MiroslavMartinek Tomáš     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polachová Jana13Pukl Ondřej22
Oláh Eduard40Orel Eduard22
Konečný Miroslav13Morávek Jindřich13
Zelinka Pavel22Martinek Tomáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Čeložnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čeložnice 146, KD u zastávky autobusuRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:37 Tělovýchovná jednota Mikulčice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hering Roman
Kalod Radek st.
 
 
Kůřilová Jana
Okénková Martina
 
 
     3010
2.Kojecký Jaroslav
Hála Zbyněk
 
 
Pinda Dušan
Nešpor Rostislav st.
 
 
     0311
3.Kalod Radek ml.Pinda Dušan     1312
4.Hering RomanNešpor Rostislav st.     3122
5.Kalod Radek st.Kůřilová Jana     3032
6.Hála ZbyněkOkénková Martina     3042
7.Hering RomanPinda Dušan     1343
8.Kalod Radek st.Nešpor Rostislav st.     3253
9.Hála ZbyněkKůřilová Jana     0354
10.Kalod Radek ml.Okénková Martina     1355
11.Kalod Radek st.Pinda Dušan     1356
12.Hála ZbyněkNešpor Rostislav st.     1357
13.Kalod Radek ml.Kůřilová Jana     0358
14.Hering RomanSedlák Roman     3068
15.Hála ZbyněkPinda Dušan     1369
16.Kalod Radek ml.Nešpor Rostislav st.     03610
17.Hering RomanKůřilová Jana     23611
18.Kalod Radek st.Sedlák Roman     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalod Radek ml.04Pinda Dušan40
Hering Roman22Nešpor Rostislav st.22
Kalod Radek st.31Kůřilová Jana31
Hála Zbyněk13Okénková Martina11
   Sedlák Roman02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Čejč z.s. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čejč čp. 234, v parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:41 Tělovýchovná jednota Mikulčice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škoula Rudolf
Blaha Stanislav
 
 
Staněk Michal
Okénková Martina
 
 
     3010
2.Ingr Lukáš
Jirásek Petr
 
 
Nešpor Rostislav st.
Kůřilová Jana
 
 
     0311
3.Škoula RudolfPinda Dušan     3021
4.Blaha StanislavKůřilová Jana     1322
5.Ingr LukášNešpor Rostislav st.     1323
6.Jirásek PetrOkénková Martina     1324
7.Blaha StanislavPinda Dušan     0325
8.Ingr LukášKůřilová Jana     0326
9.Jirásek PetrNešpor Rostislav st.     0327
10.Škoula RudolfOkénková Martina     3037
11.Ingr LukášPinda Dušan     2338
12.Jirásek PetrKůřilová Jana     0339
13.Škoula RudolfNešpor Rostislav st.     3149
14.Blaha StanislavOkénková Martina     3159
15.Jirásek PetrPinda Dušan     03510
16.Škoula RudolfKůřilová Jana     23511
17.Blaha StanislavNešpor Rostislav st.     13512
18.Ingr LukášOkénková Martina     13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Škoula Rudolf31Pinda Dušan31
Blaha Stanislav13Kůřilová Jana40
Ingr Lukáš04Nešpor Rostislav st.31
Jirásek Petr04Okénková Martina22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Čeložnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frolek Radek
Vaverka Lubomír
 
 
Kojecký Jaroslav
Tihlařík Ondřej
 
 
     3010
2.Orel Eduard
Pukl Ondřej
 
 
Hering Roman
Kalod Radek st.
 
 
     0311
3.Frolek RadekKojecký Jaroslav     3121
4.Pukl OndřejTihlařík Ondřej     3031
5.Orel EduardHering Roman     0332
6.Vaverka LubomírKalod Radek st.     3242
7.Pukl OndřejKojecký Jaroslav     3152
8.Orel EduardTihlařík Ondřej     3262
9.Vaverka LubomírHering Roman     2363
10.Frolek RadekKalod Radek st.     2364
11.Orel EduardKojecký Jaroslav     2365
12.Vaverka LubomírTihlařík Ondřej     3075
13.Frolek RadekHering Roman     0376
14.Pukl OndřejKalod Radek st.     2377
15.Vaverka LubomírKojecký Jaroslav     3187
16.Frolek RadekTihlařík Ondřej     3197
17.Pukl OndřejHering Roman     0398
18.Orel EduardKalod Radek st.     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Frolek Radek22Kojecký Jaroslav13
Pukl Ondřej22Tihlařík Ondřej04
Orel Eduard13Hering Roman40
Vaverka Lubomír31Kalod Radek st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Bzenec, Těmická 18Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:20 TJ Sokol Bzenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juras Pavel
Látal Roman
 
 
Zelinka Pavel
Oláh Eduard
 
 
     3210
2.Juras Martin
Juras Antonín
 
 
Hřebíček Miroslav
Valoušek Jindřich
 
 
     3020
3.Juras MartinOláh Eduard     2321
4.Látal RomanZelinka Pavel     2322
5.Juras PavelHřebíček Miroslav     3032
6.Juras AntonínValoušek Jindřich     3042
7.Látal RomanOláh Eduard     1343
8.Juras PavelZelinka Pavel     3053
9.Juras AntonínHřebíček Miroslav     3063
10.Juras MartinValoušek Jindřich     3173
11.Juras PavelOláh Eduard     3183
12.Růčka PavelZelinka Pavel     0384
13.Juras MartinHřebíček Miroslav     3094
14.Látal RomanValoušek Jindřich     30104
15.Růčka PavelOláh Eduard     03105
16.Juras MartinZelinka Pavel     30115
17.Látal RomanHřebíček Miroslav     31125
18.Juras PavelValoušek Jindřich     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Juras Martin31Oláh Eduard31
Látal Roman22Zelinka Pavel22
Juras Pavel40Hřebíček Miroslav04
Juras Antonín20Valoušek Jindřich04
Růčka Pavel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vacenovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bača Tibor
Hlobil Albert
 
 
Mikulčík Libor
Dohnálek Petr
 
 
     0301
2.Šebesta Štefan
Kosík Tomáš
 
 
Chvátal Petr
Novák Miroslav st.
 
 
     3011
3.Bača TiborDohnálek Petr     0312
4.Kosík TomášMikulčík Libor     3022
5.Hlobil AlbertNovák Miroslav st.     3132
6.Šebesta ŠtefanChvátal Petr     3242
7.Kosík TomášDohnálek Petr     3052
8.Hlobil AlbertMikulčík Libor     3162
9.Šebesta ŠtefanNovák Miroslav st.     3072
10.Bača TiborChvátal Petr     0373
11.Hlobil AlbertDohnálek Petr     0374
12.Šebesta ŠtefanMikulčík Libor     3084
13.Bača TiborNovák Miroslav st.     0385
14.Kosík TomášChvátal Petr     3195
15.Šebesta ŠtefanDohnálek Petr     1396
16.Bača TiborMikulčík Libor     0397
17.Kosík TomášNovák Miroslav st.     2398
18.Hlobil AlbertChvátal Petr     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bača Tibor04Dohnálek Petr31
Kosík Tomáš31Mikulčík Libor13
Hlobil Albert22Novák Miroslav st.22
Šebesta Štefan31Chvátal Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vlast Ježov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ježov 50, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:29 TJ Vlast Ježov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ingr David
Hála Josef
 
 
Rančík Antonín
Bezucha Jan
 
 
     2301
2.Kůřil Pavel ml.
Pantlík Ladislav
 
 
Rosek Pavel
Zlámal Martin
 
 
     3011
3.Hála JosefRančík Antonín     3221
4.Ingr DavidBezucha Jan     3131
5.Pantlík LadislavRosek Pavel     3041
6.Kůřil Pavel ml.Zlámal Martin     3151
7.Ingr DavidRančík Antonín     3161
8.Pantlík LadislavBezucha Jan     1362
9.Kůřil Pavel ml.Rosek Pavel     3172
10.Hála JosefZlámal Martin     3182
11.Pantlík LadislavRančík Antonín     1383
12.Kůřil Pavel ml.Bezucha Jan     0384
13.Hála JosefRosek Pavel     1385
14.Ingr DavidZlámal Martin     3095
15.Kůřil Pavel ml.Rančík Antonín     31105
16.Hála JosefBezucha Jan     23106
17.Ingr DavidRosek Pavel     30116
18.Pantlík LadislavZlámal Martin     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hála Josef22Rančík Antonín13
Ingr David40Bezucha Jan31
Pantlík Ladislav13Rosek Pavel13
Kůřil Pavel ml.31Zlámal Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BVrchní
rozhodčí:
Charvát Vít st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:31657:657SK Baník Ratíškovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Toman Petr
Hradil Kryštof
 
 
Mikeska Jaroslav st.
Krakovič Petr
 
 
-5-5-9  0301
2.Charvát Vít st.
Kordula Jiří
 
 
Kovář Dušan
Dočekal Pavel
 
 
78-65 3111
3.Toman PetrKovář Dušan-10-4-4  0312
4.Hradil KryštofDočekal Pavel13-10-6773222
5.Kordula JiříKrakovič Petr994  3032
6.Charvát Vít st.Mikeska Jaroslav st.-69-8973242
7.Hradil KryštofKovář Dušan8-6-44-92343
8.Kordula JiříDočekal Pavel898  3053
9.Charvát Vít st.Krakovič Petr478  3063
10.Toman PetrMikeska Jaroslav st.99-58 3173
11.Kordula JiříKovář Dušan3-4-6993283
12.Charvát Vít st.Dočekal Pavel10-8-910103293
13.Toman PetrKrakovič Petr8-8-7-8 1394
14.Hradil KryštofMikeska Jaroslav st.-8765 31104
15.Charvát Vít st.Kovář Dušan-678-81032114
16.Toman PetrDočekal Pavel-7-6-5  03115
17.Hradil KryštofKrakovič Petr9-11-2-6 13116
18.Kordula JiříMikeska Jaroslav st.1258  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Toman Petr13Kovář Dušan22
Hradil Kryštof22Dočekal Pavel13
Kordula Jiří40Krakovič Petr22
Charvát Vít st.40Mikeska Jaroslav st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Čejč z.s. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, 697 01 Kyjov, Sokolovna u nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:27 TJ Sokol Kyjov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dočekal Pavel
Kovář Dušan
 
 
Ingr Lukáš
Linner Marek
 
 
     3110
2.Krakovič Petr
Mikeska Jaroslav st.
 
 
Blaha Stanislav
Škoula Rudolf
 
 
     3120
3.Mikeska Jaroslav st.Škoula Rudolf     0321
4.Kovář DušanIngr Lukáš     3031
5.Dočekal PavelBlaha Stanislav     3041
6.Krakovič PetrLinner Marek     3151
7.Kovář DušanŠkoula Rudolf     2352
8.Dočekal PavelIngr Lukáš     3062
9.Krakovič PetrBlaha Stanislav     3272
10.Mikeska Jaroslav st.Linner Marek     3282
11.Dočekal PavelŠkoula Rudolf     1383
12.Krakovič PetrIngr Lukáš     3293
13.Mikeska Jaroslav st.Blaha Stanislav     31103
14.Kovář DušanLinner Marek     30113
15.Krakovič PetrŠkoula Rudolf     03114
16.Mikeska Jaroslav st.Ingr Lukáš     32124
17.Kovář DušanBlaha Stanislav     32134
18.Dočekal PavelLinner Marek     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mikeska Jaroslav st.31Škoula Rudolf40
Kovář Dušan31Ingr Lukáš04
Dočekal Pavel31Blaha Stanislav04
Krakovič Petr31Linner Marek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:44 SK Baník Ratíškovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rosek Pavel
Mikuš Martin
 
 
Kordula Jiří
Charvát Vít st.
 
 
     1301
2.Rančík Antonín
Zlámal Martin
 
 
Hrbáček Milan
Kordula Petr
 
 
     3111
3.Zlámal MartinCharvát Vít st.     2312
4.Rosek PavelKordula Jiří     2313
5.Mikuš MartinKordula Petr     1314
6.Rančík AntonínHrbáček Milan     3024
7.Rosek PavelCharvát Vít st.     0325
8.Mikuš MartinKordula Jiří     0326
9.Rančík AntonínKordula Petr     3136
10.Zlámal MartinHrbáček Milan     1337
11.Mikuš MartinCharvát Vít st.     3247
12.Rančík AntonínKordula Jiří     1348
13.Zlámal MartinKordula Petr     1349
14.Rosek PavelHrbáček Milan     03410
15.Rančík AntonínCharvát Vít st.     31510
16.Zlámal MartinKordula Jiří     23511
17.Rosek PavelKordula Petr     03512
18.Mikuš MartinHrbáček Milan     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zlámal Martin04Charvát Vít st.22
Rosek Pavel04Kordula Jiří40
Mikuš Martin13Kordula Petr31
Rančík Antonín31Hrbáček Milan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vlast Ježov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:15 SKST Hodonín G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosík Tomáš
Malík Vladimír
 
 
Ingr David
Kůřil Pavel st.
 
 
     2301
2.Mikulecký Marek
Hlobil Albert
 
 
Kůřil Radim
Kůřil Pavel ml.
 
 
     3111
3.Kosík TomášKůřil Pavel ml.     3021
4.Malík VladimírIngr David     3031
5.Mikulecký MarekKůřil Radim     3041
6.Hlobil AlbertKůřil Pavel st.     3251
7.Malík VladimírKůřil Pavel ml.     3061
8.Mikulecký MarekIngr David     3271
9.Hlobil AlbertKůřil Radim     1372
10.Kosík TomášKůřil Pavel st.     3082
11.Mikulecký MarekKůřil Pavel ml.     3192
12.Hlobil AlbertIngr David     30102
13.Kosík TomášKůřil Radim     30112
14.Malík VladimírKůřil Pavel st.     30122
15.Hlobil AlbertKůřil Pavel ml.     30132
16.Kosík TomášIngr David     30142
17.Malík VladimírKůřil Radim     13143
18.Mikulecký MarekKůřil Pavel st.     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kosík Tomáš40Kůřil Pavel ml.04
Malík Vladimír31Ingr David04
Mikulecký Marek40Kůřil Radim22
Hlobil Albert31Kůřil Pavel st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice AVrchní
rozhodčí:
Zelinka Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK Vacenovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oláh Eduard
Zelinka Pavel
 
 
Mikulčík Libor
Dohnálek Petr
 
 
     2301
2.Polachová Jana
Konečný Miroslav
 
 
Novák Miroslav st.
Bařák Václav
 
 
     3011
3.Polachová JanaDohnálek Petr     1312
4.Zelinka PavelMikulčík Libor     1313
5.Konečný MiroslavBařák Václav     2314
6.Oláh EduardNovák Miroslav st.     3024
7.Zelinka PavelDohnálek Petr     1325
8.Konečný MiroslavMikulčík Libor     0326
9.Oláh EduardBařák Václav     3036
10.Polachová JanaNovák Miroslav st.     3146
11.Konečný MiroslavDohnálek Petr     2347
12.Oláh EduardMikulčík Libor     3257
13.Polachová JanaBařák Václav     3167
14.Zelinka PavelNovák Miroslav st.     3077
15.Oláh EduardDohnálek Petr     3287
16.Polachová JanaMikulčík Libor     3197
17.Zelinka PavelBařák Václav     2398
18.Konečný MiroslavNovák Miroslav st.     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polachová Jana31Dohnálek Petr31
Zelinka Pavel13Mikulčík Libor22
Konečný Miroslav04Bařák Václav22
Oláh Eduard40Novák Miroslav st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Čeložnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čeložnice 146, KD u zastávky autobusuRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:27 SKST Čeložnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kojecký Jaroslav
Tihlařík Ondřej
 
 
Juras Pavel
Látal Roman
 
 
     3110
2.Kalod Radek st.
Hering Roman
 
 
Juras Martin
Juras Antonín
 
 
     3020
3.Tihlařík OndřejLátal Roman     2321
4.Hering RomanJuras Martin     3031
5.Kalod Radek st.Juras Antonín     3041
6.Kojecký JaroslavJuras Pavel     1342
7.Hering RomanLátal Roman     3152
8.Kalod Radek st.Juras Martin     0353
9.Kojecký JaroslavGablas Kamil     3063
10.Tihlařík OndřejJuras Pavel     0364
11.Kalod Radek st.Látal Roman     3074
12.Kojecký JaroslavJuras Martin     1375
13.Tihlařík OndřejGablas Kamil     3085
14.Hering RomanJuras Pavel     1386
15.Kojecký JaroslavLátal Roman     3096
16.Tihlařík OndřejJuras Martin     0397
17.Hering RomanGablas Kamil     31107
18.Kalod Radek st.Juras Pavel     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tihlařík Ondřej13Látal Roman13
Hering Roman31Juras Martin31
Kalod Radek st.22Juras Antonín01
Kojecký Jaroslav22Juras Pavel40
   Gablas Kamil03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1319:48 TJ Jiskra Strážnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kůřilová Jana
Nešpor Rostislav st.
 
 
Žajdlík Ludvík
Lanová Renata
 
 
     1301
2.Staněk Michal
Glos Tomáš
 
 
Martinek Tomáš
Frolek Radek
 
 
     0302
3.Staněk MichalLanová Renata     0303
4.Kůřilová JanaFrolek Radek     0304
5.Glos TomášMartinek Tomáš     0305
6.Nešpor Rostislav st.Žajdlík Ludvík     3115
7.Kůřilová JanaLanová Renata     3225
8.Glos TomášFrolek Radek     0326
9.Nešpor Rostislav st.Martinek Tomáš     3236
10.Staněk MichalŽajdlík Ludvík     0337
11.Glos TomášLanová Renata     0338
12.Nešpor Rostislav st.Frolek Radek     1339
13.Staněk MichalMartinek Tomáš     03310
14.Kůřilová JanaŽajdlík Ludvík     32410
15.Nešpor Rostislav st.Lanová Renata     32510
16.Staněk MichalFrolek Radek     03511
17.Kůřilová JanaMartinek Tomáš     23512
18.Glos Tomᚎajdlík Ludvík     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Staněk Michal04Lanová Renata22
Kůřilová Jana22Frolek Radek40
Glos Tomáš04Martinek Tomáš31
Nešpor Rostislav st.31Žajdlík Ludvík22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Čejč z.s. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čejč čp. 234, v parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:39 TJ Jiskra Strážnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škoula Rudolf
Blaha Stanislav
 
 
Martinek Tomáš
Žajdlík Ludvík
 
 
     3010
2.Linner Marek
Ingr Lukáš
 
 
Orel Eduard
Pukl Ondřej
 
 
     3220
3.Škoula RudolfMartinek Tomáš     3030
4.Blaha StanislavŽajdlík Ludvík     1331
5.Linner MarekPukl Ondřej     0332
6.Ingr LukášOrel Eduard     1333
7.Blaha StanislavMartinek Tomáš     0334
8.Linner MarekŽajdlík Ludvík     0335
9.Ingr LukášPukl Ondřej     0336
10.Škoula RudolfOrel Eduard     3046
11.Linner MarekMartinek Tomáš     1347
12.Ingr Lukᚎajdlík Ludvík     1348
13.Škoula RudolfPukl Ondřej     3058
14.Blaha StanislavOrel Eduard     3168
15.Ingr LukášMartinek Tomáš     0369
16.Škoula RudolfŽajdlík Ludvík     23610
17.Blaha StanislavPukl Ondřej     23611
18.Linner MarekOrel Eduard     23612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Škoula Rudolf31Martinek Tomáš31
Blaha Stanislav13Žajdlík Ludvík40
Linner Marek04Pukl Ondřej31
Ingr Lukáš04Orel Eduard22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Bzenec, Těmická 18Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:23 TJ Sokol Bzenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juras Pavel
Látal Roman
 
 
Pinda Dušan
Staněk Michal
 
 
     3210
2.Juras Antonín
Juras Martin
 
 
Nešpor Rostislav st.
Okénková Martina
 
 
     2311
3.Juras MartinPinda Dušan     3121
4.Látal RomanOkénková Martina     3131
5.Juras AntonínNešpor Rostislav st.     0332
6.Juras PavelStaněk Michal     3042
7.Látal RomanPinda Dušan     3152
8.Juras AntonínOkénková Martina     1353
9.Juras PavelNešpor Rostislav st.     3063
10.Juras MartinStaněk Michal     3073
11.Juras AntonínPinda Dušan     2374
12.Juras PavelOkénková Martina     3084
13.Juras MartinNešpor Rostislav st.     3294
14.Látal RomanStaněk Michal     30104
15.Juras PavelPinda Dušan     32114
16.Juras MartinOkénková Martina     31124
17.Látal RomanNešpor Rostislav st.     31134
18.Juras AntonínStaněk Michal     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Juras Martin40Pinda Dušan13
Látal Roman40Okénková Martina13
Juras Antonín13Nešpor Rostislav st.13
Juras Pavel40Staněk Michal04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vacenovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Čeložnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Vacenovice, přísálí KD VacenoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:29 SK Vacenovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulčík Libor
Dohnálek Petr
 
 
Kojecký Jaroslav
Kalod Radek ml.
 
 
     3010
2.Novák Miroslav st.
Chvátal Petr
 
 
Hering Roman
Kalod Radek st.
 
 
     0311
3.Mikulčík LiborKojecký Jaroslav     3121
4.Novák Miroslav st.Kalod Radek ml.     3031
5.Chvátal PetrHering Roman     0332
6.Dohnálek PetrKalod Radek st.     0333
7.Novák Miroslav st.Kojecký Jaroslav     3143
8.Chvátal PetrKalod Radek ml.     3053
9.Dohnálek PetrHering Roman     1354
10.Mikulčík LiborKalod Radek st.     3064
11.Chvátal PetrKojecký Jaroslav     2365
12.Dohnálek PetrKalod Radek ml.     3075
13.Mikulčík LiborHering Roman     2376
14.Novák Miroslav st.Kalod Radek st.     1377
15.Dohnálek PetrKojecký Jaroslav     3087
16.Mikulčík LiborKalod Radek ml.     3197
17.Novák Miroslav st.Hering Roman     0398
18.Chvátal PetrKalod Radek st.     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikulčík Libor31Kojecký Jaroslav13
Novák Miroslav st.22Kalod Radek ml.04
Chvátal Petr22Hering Roman40
Dohnálek Petr22Kalod Radek st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vlast Ježov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ježov 50, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:15 TJ Vlast Ježov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ingr David
Kůřil Pavel st.
 
 
Valoušek Jindřich
Hrubý Petr
 
 
     3010
2.Kůřil Radim
Kůřil Pavel ml.
 
 
Kudrna Jaromír
Zelinka Pavel
 
 
     3120
3.Kůřil RadimKudrna Jaromír     3130
4.Ingr DavidValoušek Jindřich     3040
5.Kůřil Pavel st.Zelinka Pavel     2341
6.Kůřil Pavel ml.Hrubý Petr     3051
7.Ingr DavidKudrna Jaromír     3061
8.Kůřil Pavel st.Valoušek Jindřich     3171
9.Kůřil Pavel ml.Zelinka Pavel     2372
10.Kůřil RadimHrubý Petr     3182
11.Kůřil Pavel st.Kudrna Jaromír     3092
12.Kůřil Pavel ml.Valoušek Jindřich     31102
13.Kůřil RadimZelinka Pavel     30112
14.Ingr DavidHrubý Petr     30122
15.Kůřil Pavel ml.Kudrna Jaromír     30132
16.Kůřil RadimValoušek Jindřich     31142
17.Ingr DavidZelinka Pavel     32152
18.Kůřil Pavel st.Hrubý Petr     31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kůřil Radim40Kudrna Jaromír04
Ingr David40Valoušek Jindřich04
Kůřil Pavel st.31Zelinka Pavel22
Kůřil Pavel ml.31Hrubý Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:15 SKST Hodonín G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosík Tomáš
Malík Vladimír
 
 
Hrbáček Milan
Charvát Vít st.
 
 
     2301
2.Mikulecký Marek
Hlobil Albert
 
 
Kordula Petr
Hradil Kryštof
 
 
     3111
3.Mikulecký MarekCharvát Vít st.     3121
4.Malík VladimírHrbáček Milan     2322
5.Hlobil AlbertKordula Petr     3132
6.Kosík TomášHradil Kryštof     3042
7.Malík VladimírCharvát Vít st.     3052
8.Hlobil AlbertHrbáček Milan     3162
9.Kosík TomášKordula Petr     3072
10.Mikulecký MarekHradil Kryštof     3082
11.Hlobil AlbertSasinek Zdeněk     3192
12.Kosík TomášHrbáček Milan     30102
13.Mikulecký MarekKordula Petr     31112
14.Malík VladimírHradil Kryštof     30122
15.Kosík TomášSasinek Zdeněk     30132
16.Mikulecký MarekHrbáček Milan     03133
17.Malík VladimírKordula Petr     30143
18.Hlobil AlbertHradil Kryštof     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikulecký Marek31Charvát Vít st.02
Malík Vladimír31Hrbáček Milan22
Hlobil Albert40Kordula Petr04
Kosík Tomáš40Hradil Kryštof04
   Sasinek Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, 697 01 Kyjov, Sokolovna u nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:32 TJ Sokol Kyjov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dočekal Pavel
Kovář Dušan
 
 
Zlámal Martin
Rosek Pavel
 
 
     3010
2.Krakovič Petr
Mikeska Jaroslav st.
 
 
Rančík Antonín
Bezucha Jan
 
 
     3120
3.Mikeska Jaroslav st.Rančík Antonín     2321
4.Kovář DušanBezucha Jan     0322
5.Dočekal PavelZlámal Martin     3132
6.Krakovič PetrRosek Pavel     3142
7.Kovář DušanRančík Antonín     1343
8.Dočekal PavelBezucha Jan     3253
9.Krakovič PetrZlámal Martin     3063
10.Mikeska Jaroslav st.Rosek Pavel     3173
11.Dočekal PavelRančík Antonín     0374
12.Krakovič PetrBezucha Jan     3084
13.Mikeska Jaroslav st.Zlámal Martin     2385
14.Kovář DušanRosek Pavel     3295
15.Krakovič PetrRančík Antonín     0396
16.Mikeska Jaroslav st.Bezucha Jan     31106
17.Kovář DušanZlámal Martin     13107
18.Dočekal PavelRosek Pavel     32117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mikeska Jaroslav st.22Rančík Antonín40
Kovář Dušan13Bezucha Jan13
Dočekal Pavel31Zlámal Martin22
Krakovič Petr31Rosek Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Čejč z.s. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:25 T.J. Sokol Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rančík Antonín
Bezucha Jan
 
 
Škoula Rudolf
Blaha Stanislav
 
 
     3010
2.Zlámal Martin
Maděrič Zdeněk
 
 
Linner Marek
Ingr Lukáš
 
 
     3020
3.Rančík AntonínŠkoula Rudolf     3130
4.Zlámal MartinBlaha Stanislav     3040
5.Bezucha JanLinner Marek     3150
6.Maděrič ZdeněkIngr Lukáš     3160
7.Zlámal MartinŠkoula Rudolf     0361
8.Bezucha JanBlaha Stanislav     3171
9.Maděrič ZdeněkLinner Marek     2372
10.Rančík AntonínIngr Lukáš     3182
11.Bezucha JanŠkoula Rudolf     3292
12.Maděrič ZdeněkBlaha Stanislav     2393
13.Rančík AntonínLinner Marek     30103
14.Zlámal MartinIngr Lukáš     32113
15.Maděrič ZdeněkŠkoula Rudolf     03114
16.Rančík AntonínBlaha Stanislav     31124
17.Zlámal MartinLinner Marek     23125
18.Bezucha JanIngr Lukáš     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rančík Antonín40Škoula Rudolf22
Zlámal Martin22Blaha Stanislav13
Bezucha Jan40Linner Marek22
Maděrič Zdeněk13Ingr Lukáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:20 SKST Hodonín G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosík Tomáš
Malík Vladimír
 
 
Krakovič Petr
Mikeska Jaroslav st.
 
 
     3010
2.Mikulecký Marek
Hlobil Albert
 
 
Dočekal Pavel
Kovář Dušan
 
 
     0311
3.Malík VladimírMikeska Jaroslav st.     3021
4.Mikulecký MarekKovář Dušan     3031
5.Hlobil AlbertDočekal Pavel     3241
6.Kosík TomášKrakovič Petr     3151
7.Mikulecký MarekMikeska Jaroslav st.     3061
8.Hlobil AlbertKovář Dušan     1362
9.Kosík TomášDočekal Pavel     3072
10.Malík VladimírKrakovič Petr     3082
11.Hlobil AlbertMikeska Jaroslav st.     3092
12.Kosík TomášKovář Dušan     31102
13.Malík VladimírDočekal Pavel     31112
14.Mikulecký MarekKrakovič Petr     32122
15.Kosík TomášMikeska Jaroslav st.     31132
16.Malík VladimírKovář Dušan     23133
17.Mikulecký MarekDočekal Pavel     31143
18.Hlobil AlbertKrakovič Petr     32153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malík Vladimír31Mikeska Jaroslav st.04
Mikulecký Marek40Kovář Dušan22
Hlobil Albert31Dočekal Pavel04
Kosík Tomáš40Krakovič Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:19 TJ Sokol Lužice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelinka Pavel
Polachová Jana
 
 
Kordula Jiří
Sasinek Zdeněk
 
 
     2301
2.Oláh Eduard
Hřebíček Miroslav
 
 
Hradil Kryštof
Kuchařič Jiří ml.
 
 
     3211
3.Zelinka PavelHradil Kryštof     1312
4.Oláh EduardKordula Jiří     3122
5.Vašek ŠtefanKuchařič Jiří ml.     3032
6.Polachová JanaSasinek Zdeněk     3042
7.Oláh EduardHradil Kryštof     3052
8.Vašek ŠtefanKordula Jiří     3162
9.Polachová JanaKuchařič Jiří ml.     3172
10.Zelinka PavelSasinek Zdeněk     3082
11.Vašek ŠtefanHradil Kryštof     3092
12.Polachová JanaKordula Jiří     30102
13.Zelinka PavelKuchařič Jiří ml.     30112
14.Oláh EduardSasinek Zdeněk     31122
15.Polachová JanaHradil Kryštof     31132
16.Zelinka PavelKordula Jiří     03133
17.Oláh EduardKuchařič Jiří ml.     30143
18.Vašek ŠtefanSasinek ZdeněkWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zelinka Pavel22Hradil Kryštof13
Oláh Eduard40Kordula Jiří13
Vašek Štefan30Kuchařič Jiří ml.04
Polachová Jana40Sasinek Zdeněk03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Čeložnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vlast Ježov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čeložnice 146, KD u zastávky autobusuRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kojecký Jaroslav
Jakubíček Vlastimil
 
 
Ingr David
Kůřil Pavel st.
 
 
     2301
2.Kalod Radek st.
Hering Roman
 
 
Kůřil Radim
Kůřil Pavel ml.
 
 
     0302
3.Kojecký JaroslavKůřil Pavel ml.     2303
4.Hering RomanIngr David     3213
5.Jakubíček VlastimilKůřil Radim     3123
6.Kalod Radek st.Kůřil Pavel st.     1324
7.Hering RomanKůřil Pavel ml.     3034
8.Jakubíček VlastimilIngr David     3144
9.Kalod Radek st.Kůřil Radim     2345
10.Kojecký JaroslavKůřil Pavel st.     3255
11.Jakubíček VlastimilKůřil Pavel ml.     3265
12.Kalod Radek st.Ingr David     1366
13.Kojecký JaroslavKůřil Radim     0367
14.Hering RomanKůřil Pavel st.     3177
15.Kalod Radek st.Kůřil Pavel ml.     3087
16.Kojecký JaroslavIngr David     0388
17.Hering RomanKůřil Radim     3198
18.Jakubíček VlastimilKůřil Pavel st.     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kojecký Jaroslav13Kůřil Pavel ml.13
Hering Roman40Ingr David22
Jakubíček Vlastimil31Kůřil Radim22
Kalod Radek st.13Kůřil Pavel st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vacenovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:29 Tělovýchovná jednota Mikulčice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Staněk Michal
Okénková Martina
 
 
Novák Miroslav st.
Urban Marek
 
 
     1301
2.Nešpor Rostislav st.
Kůřilová Jana
 
 
Mikulčík Libor
Kreml Pavel
 
 
     2302
3.Kůřilová JanaKreml Pavel     3012
4.Pinda DušanMikulčík Libor     0313
5.Nešpor Rostislav st.Urban Marek     3123
6.Okénková MartinaNovák Miroslav st.     1324
7.Pinda DušanKreml Pavel     2325
8.Nešpor Rostislav st.Mikulčík Libor     0326
9.Okénková MartinaUrban Marek     3236
10.Kůřilová JanaNovák Miroslav st.     3046
11.Nešpor Rostislav st.Kreml Pavel     2347
12.Okénková MartinaMikulčík Libor     2348
13.Kůřilová JanaUrban Marek     3058
14.Pinda DušanNovák Miroslav st.     3068
15.Okénková MartinaKreml Pavel     3178
16.Kůřilová JanaMikulčík Libor     3088
17.Pinda DušanUrban Marek     3198
18.Nešpor Rostislav st.Novák Miroslav st.     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kůřilová Jana40Kreml Pavel22
Pinda Dušan22Mikulčík Libor31
Nešpor Rostislav st.22Urban Marek04
Okénková Martina22Novák Miroslav st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žajdlík Ludvík
Martinek Tomáš
 
 
Juras Antonín
Skřivánek David
 
 
     3010
2.Marek Jakub
Morávek Jindřich
 
 
Juras Pavel
Látal Roman
 
 
     0311
3.Martinek TomášLátal Roman     3121
4.Žajdlík LudvíkJuras Pavel     3131
5.Morávek JindřichSkřivánek David     3141
6.Marek JakubJuras Martin     0342
7.Žajdlík LudvíkLátal Roman     3052
8.Morávek JindřichJuras Pavel     0353
9.Marek JakubSkřivánek David     0354
10.Martinek TomášJuras Martin     3064
11.Morávek JindřichLátal Roman     1365
12.Marek Jan ml.Juras Pavel     0366
13.Martinek TomášSkřivánek David     3076
14.Žajdlík LudvíkJuras Martin     2377
15.Marek Jan ml.Látal Roman     0378
16.Martinek TomášJuras Pavel     1379
17.Žajdlík LudvíkJuras Antonín     3189
18.Morávek JindřichJuras Martin     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Martinek Tomáš31Látal Roman22
Žajdlík Ludvík31Juras Pavel31
Morávek Jindřich22Skřivánek David12
Marek Jakub02Juras Martin22
Marek Jan ml.02Juras Antonín01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Čejč z.s. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čejč čp. 234, v parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1516:47 TJ Sokol Bzenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škoula Rudolf
Blaha Stanislav
 
 
Juras Pavel
Látal Roman
 
 
     1301
2.Linner Marek
Ingr Lukáš
 
 
Juras Martin
Juras Antonín
 
 
     1302
3.Škoula RudolfJuras Pavel     2303
4.Blaha StanislavJuras Martin     0304
5.Linner MarekLátal Roman     3014
6.Ingr LukášJuras Antonín     0315
7.Blaha StanislavJuras Pavel     0316
8.Linner MarekJuras Martin     1317
9.Ingr LukášLátal Roman     0318
10.Škoula RudolfJuras Antonín     3028
11.Linner MarekJuras Pavel     1329
12.Ingr LukášJuras Martin     03210
13.Škoula RudolfLátal Roman     32310
14.Blaha StanislavJuras Antonín     03311
15.Ingr LukášJuras Pavel     13312
16.Škoula RudolfJuras Martin     03313
17.Blaha StanislavLátal Roman     03314
18.Linner MarekJuras Antonín     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Škoula Rudolf22Juras Pavel40
Blaha Stanislav04Juras Martin40
Linner Marek13Látal Roman22
Ingr Lukáš04Juras Antonín31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vacenovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Vacenovice, přísálí KD VacenoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:37 TJ Jiskra Strážnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dohnálek Petr
Mikulčík Libor
 
 
Lanová Renata
Frolek Radek
 
 
     0301
2.Novák Miroslav st.
Chvátal Petr
 
 
Martinek Tomáš
Žajdlík Ludvík
 
 
     3011
3.Mikulčík LiborLanová Renata     2312
4.Chvátal PetrŽajdlík Ludvík     0313
5.Dohnálek PetrFrolek Radek     0314
6.Novák Miroslav st.Martinek Tomáš     3224
7.Chvátal PetrLanová Renata     1325
8.Dohnálek PetrŽajdlík Ludvík     3035
9.Novák Miroslav st.Frolek Radek     1336
10.Mikulčík LiborMartinek Tomáš     3146
11.Dohnálek PetrLanová Renata     3156
12.Urban MarekŽajdlík Ludvík     0357
13.Mikulčík LiborFrolek Radek     1358
14.Chvátal PetrMartinek Tomáš     0359
15.Urban MarekLanová Renata     13510
16.Mikulčík LiborŽajdlík Ludvík     30610
17.Chvátal PetrFrolek Radek     03611
18.Dohnálek PetrMartinek Tomáš     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikulčík Libor22Lanová Renata31
Chvátal Petr04Žajdlík Ludvík22
Dohnálek Petr31Frolek Radek40
Novák Miroslav st.11Martinek Tomáš13
Urban Marek02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vlast Ježov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ježov 50, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:25 TJ Vlast Ježov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ingr David
Kůřil Pavel st.
 
 
Nešpor Rostislav st.
Pinda Dušan
 
 
     3110
2.Kůřil Pavel ml.
Kůřil Radim
 
 
Staněk Michal
Hubáček Vojtěch
 
 
     3220
3.Kůřil Pavel ml.Nešpor Rostislav st.     1321
4.Ingr DavidPinda Dušan     3231
5.Kůřil Pavel st.Staněk Michal     3041
6.Kůřil RadimHubáček Vojtěch     3051
7.Ingr DavidNešpor Rostislav st.     1352
8.Kůřil Pavel st.Pinda Dušan     0353
9.Kůřil RadimStaněk Michal     3163
10.Kůřil Pavel ml.Hubáček Vojtěch     3073
11.Kůřil Pavel st.Nešpor Rostislav st.     3283
12.Kůřil RadimPinda Dušan     1384
13.Kůřil Pavel ml.Staněk Michal     3194
14.Ingr DavidHubáček Vojtěch     30104
15.Kůřil RadimNešpor Rostislav st.     32114
16.Kůřil Pavel ml.Pinda Dušan     32124
17.Ingr DavidStaněk Michal     30134
18.Kůřil Pavel st.Hubáček Vojtěch     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kůřil Pavel ml.31Nešpor Rostislav st.22
Ingr David31Pinda Dušan22
Kůřil Pavel st.31Staněk Michal04
Kůřil Radim31Hubáček Vojtěch04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BVrchní
rozhodčí:
Charvát Vít st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Čeložnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:29653:551SK Baník Ratíškovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Vít st.
Kordula Jiří
 
 
Jakubíček Vlastimil
Kojecký Jaroslav
 
 
-2-810763210
2.Hrbáček Milan
Hradil Kryštof
 
 
Hering Roman
Kalod Radek st.
 
 
10-9-9-14 1311
3.Hradil KryštofKalod Radek st.-9-6-7  0312
4.Kordula JiříHering Roman96-8-6-122313
5.Hrbáček MilanJakubíček Vlastimil-91228 3123
6.Charvát Vít st.WO    3033
7.Kordula JiříKalod Radek st.9119  3043
8.Hrbáček MilanHering Roman9-37-8-92344
9.Charvát Vít st.Jakubíček Vlastimil-2-8-6  0345
10.Hradil KryštofWO    3055
11.Hrbáček MilanKalod Radek st.-87107 3165
12.Charvát Vít st.Hering Roman7716  3075
13.Hradil KryštofJakubíček Vlastimil-8-7-9  0376
14.Kordula JiříWO    3086
15.Charvát Vít st.Kalod Radek st.9-79-8143296
16.Hradil KryštofHering Roman-7-6-8  0397
17.Kordula JiříJakubíček Vlastimil-78-56932107
18.Hrbáček MilanWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hradil Kryštof03Kalod Radek st.13
Kordula Jiří21Hering Roman31
Hrbáček Milan21Jakubíček Vlastimil22
Charvát Vít st.21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, 697 01 Kyjov, Sokolovna u nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:40 TJ Sokol Lužice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikeska Jaroslav st.
Krakovič Petr
 
 
Oláh Eduard
Vašek Štefan
 
 
     2301
2.Dočekal Pavel
Kovář Dušan
 
 
Zelinka Pavel
Polachová Jana
 
 
     3111
3.Mikeska Jaroslav st.Oláh Eduard     3121
4.Kovář DušanVašek Štefan     0322
5.Dočekal PavelPolachová Jana     2323
6.Krakovič PetrZelinka Pavel     3233
7.Kovář DušanOláh Eduard     0334
8.Dočekal PavelVašek Štefan     1335
9.Krakovič PetrPolachová Jana     0336
10.Mikeska Jaroslav st.Zelinka Pavel     0337
11.Dočekal PavelOláh Eduard     2338
12.Krakovič PetrVašek Štefan     3148
13.Mikeska Jaroslav st.Polachová Jana     3158
14.Kovář DušanZelinka Pavel     3268
15.Krakovič PetrOláh Eduard     3278
16.Mikeska Jaroslav st.Vašek Štefan     0379
17.Kovář DušanPolachová Jana     3089
18.Dočekal PavelZelinka Pavel     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikeska Jaroslav st.22Oláh Eduard22
Kovář Dušan22Vašek Štefan31
Dočekal Pavel04Polachová Jana22
Krakovič Petr31Zelinka Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:25 SKST Hodonín G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malík Vladimír
Šebesta Štefan
 
 
Bezucha Jan
Rančík Antonín
 
 
     3110
2.Mikulecký Marek
Kosík Tomáš
 
 
Zlámal Martin
Maděrič Zdeněk
 
 
     3020
3.Malík VladimírRančík Antonín     3130
4.Mikulecký MarekBezucha Jan     3140
5.Šebesta ŠtefanZlámal Martin     3050
6.Kosík TomášMaděrič Zdeněk     3060
7.Mikulecký MarekRančík Antonín     3170
8.Šebesta ŠtefanBezucha Jan     0371
9.Kosík TomášZlámal Martin     3081
10.Malík VladimírMaděrič Zdeněk     3291
11.Šebesta ŠtefanRančík Antonín     2392
12.Kosík TomášBezucha Jan     2393
13.Malík VladimírZlámal Martin     32103
14.Mikulecký MarekMaděrič Zdeněk     30113
15.Kosík TomášRančík Antonín     03114
16.Malík VladimírBezucha Jan     03115
17.Mikulecký MarekZlámal Martin     30125
18.Šebesta ŠtefanMaděrič Zdeněk     32135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Malík Vladimír31Rančík Antonín22
Mikulecký Marek40Bezucha Jan31
Šebesta Štefan22Zlámal Martin04
Kosík Tomáš22Maděrič Zdeněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Čejč z.s. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:539:22 SKST Hodonín G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malík Vladimír
Mikulecký Marek
 
 
Ingr Lukáš
Linner Marek
 
 
     3010
2.Gallus Petr st.
Kokeš Lukáš
 
 
Škoula Rudolf
Blaha Stanislav
 
 
     0311
3.Malík VladimírŠkoula Rudolf     3121
4.Mikulecký MarekBlaha Stanislav     3131
5.Kokeš LukášLinner Marek     3041
6.Gallus Petr st.Ingr Lukáš     3051
7.Mikulecký MarekŠkoula Rudolf     3061
8.Kokeš LukášBlaha Stanislav     0362
9.Gallus Petr st.Linner Marek     3072
10.Malík VladimírIngr Lukáš     3182
11.Kokeš Lukᚊkoula Rudolf     0383
12.Gallus Petr st.Blaha Stanislav     3293
13.Kosík TomášLinner Marek     31103
14.Mikulecký MarekIngr Lukáš     30113
15.Gallus Petr st.Škoula Rudolf     03114
16.Kosík TomášBlaha Stanislav     31124
17.Mikulecký MarekLinner Marek     30134
18.Kokeš LukášIngr Lukáš     03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malík Vladimír20Škoula Rudolf22
Mikulecký Marek40Blaha Stanislav13
Kokeš Lukáš13Linner Marek04
Gallus Petr st.31Ingr Lukáš13
Kosík Tomáš20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín BRozhodčí:Zelinka Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:25 TJ Sokol Lužice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelinka Pavel
Polachová Jana
 
 
Mikuš Martin
Maděrič Zdeněk
 
 
     3010
2.Komosný Miloslav
Oláh Eduard
 
 
Zlámal Martin
Rančík Antonín
 
 
     1311
3.Konečný MiroslavRančík Antonín     0312
4.Oláh EduardZlámal Martin     3022
5.Zelinka PavelMaděrič Zdeněk     3132
6.Polachová JanaMikuš Martin     3042
7.Oláh EduardRančík Antonín     1343
8.Zelinka PavelZlámal Martin     2344
9.Polachová JanaMaděrič Zdeněk     3154
10.Konečný MiroslavMikuš Martin     3064
11.Zelinka PavelRančík Antonín     3174
12.Polachová JanaZlámal Martin     3184
13.Konečný MiroslavMaděrič Zdeněk     1385
14.Oláh EduardMikuš Martin     3095
15.Polachová JanaRančík Antonín     2396
16.Konečný MiroslavZlámal Martin     2397
17.Oláh EduardMaděrič Zdeněk     30107
18.Zelinka PavelMikuš Martin     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Konečný Miroslav13Rančík Antonín31
Oláh Eduard31Zlámal Martin22
Zelinka Pavel31Maděrič Zdeněk13
Polachová Jana31Mikuš Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Čeložnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čeložnice 146, KD u zastávky autobusuRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:27692:629SKST Čeložnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalod Radek st.
Hering Roman
 
 
Dočekal Pavel
Kovář Dušan
 
 
5-7-11-7 1301
2.Jakubíček Vlastimil
Kojecký Jaroslav
 
 
Krakovič Petr
Mikeska Jaroslav st.
 
 
76-8-6-92302
3.Kalod Radek st.Kovář Dušan-3-68993212
4.Hering RomanKrakovič Petr458  3022
5.Jakubíček VlastimilDočekal Pavel778  3032
6.Kojecký JaroslavMikeska Jaroslav st.733  3042
7.Hering RomanKovář Dušan959  3052
8.Jakubíček VlastimilKrakovič Petr69-84 3162
9.Kojecký JaroslavDočekal Pavel-7-9-3  0363
10.Kalod Radek st.Mikeska Jaroslav st.587  3073
11.Jakubíček VlastimilKovář Dušan-4-6710-112374
12.Kojecký JaroslavKrakovič Petr-818-10973284
13.Kalod Radek st.Dočekal Pavel7811  3094
14.Hering RomanMikeska Jaroslav st.76-4-8432104
15.Kojecký JaroslavKovář Dušan-3910-5-623105
16.Kalod Radek st.Krakovič Petr8-1-72-823106
17.Hering RomanDočekal Pavel7-9-771132116
18.Jakubíček VlastimilMikeska Jaroslav st.6510  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kalod Radek st.31Kovář Dušan22
Hering Roman40Krakovič Petr13
Jakubíček Vlastimil31Dočekal Pavel13
Kojecký Jaroslav22Mikeska Jaroslav st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nešpor Rostislav st.
Kůřilová Jana
 
 
Charvát Vít st.
Kordula Jiří
 
 
     3210
2.Staněk Michal
Okénková Martina
 
 
Hrbáček Milan
Hradil Kryštof
 
 
     0311
3.Pinda DušanHrbáček Milan     1312
4.Okénková MartinaKordula Jiří     2313
5.Kůřilová JanaCharvát Vít st.     3223
6.Nešpor Rostislav st.Hradil Kryštof     3133
7.Okénková MartinaHrbáček Milan     1334
8.Kůřilová JanaKordula Jiří     3044
9.Nešpor Rostislav st.Charvát Vít st.     3154
10.Pinda DušanHradil Kryštof     3064
11.Kůřilová JanaHrbáček Milan     30