Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice BVrchní
rozhodčí:
Hřebíček Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 08:30 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:44 SKST Dubňany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondruš Milan
Konečný Miroslav
 
 
Jelínek Zdeněk ml.
Mikula Ján
 
 
     3110
2.Komosný Miloslav
Hrubý Petr
 
 
Budiš Tomáš
Mlynár Radoslav
 
 
     1311
3.Komosný MiloslavJelínek Zdeněk ml.     0312
4.Ondruš MilanBudiš Tomáš     3122
5.Konečný MiroslavMlynár Radoslav     2323
6.Hrubý PetrMikula Ján     0324
7.Ondruš MilanJelínek Zdeněk ml.     1325
8.Konečný MiroslavBudiš Tomáš     2326
9.Hrubý PetrMlynár Radoslav     0327
10.Komosný MiloslavMikula Ján     3137
11.Konečný MiroslavJelínek Zdeněk ml.     2338
12.Hrubý PetrBudiš Tomáš     2339
13.Komosný MiloslavMlynár Radoslav     03310
14.Ondruš MilanMikula Ján     32410
15.Hrubý PetrJelínek Zdeněk ml.     03411
16.Komosný MiloslavBudiš Tomáš     03412
17.Ondruš MilanMlynár Radoslav     03413
18.Konečný MiroslavMikula Ján     30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Komosný Miloslav13Jelínek Zdeněk ml.40
Ondruš Milan22Budiš Tomáš31
Konečný Miroslav13Mlynár Radoslav40
Hrubý Petr04Mikula Ján13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Čeložnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vacenovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čeložnice 146, KD u zastávky autobusuRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:36504:470SK Vacenovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hála Zbyněk
Kojecký Jaroslav
 
 

 
 
WO    3010
2.Kojecký Dalibor
Tihlařík Ondřej
 
 
Novák Miroslav ml.
Novák Miroslav st.
 
 
-5-47-3 1311
3.Kojecký DaliborNovák Miroslav ml.-6-5-5  0312
4.Tihlařík OndřejNovák Miroslav st.-3-9-5  0313
5.Kojecký JaroslavKreml Pavel-8-68-7 1314
6.Hála ZbyněkWO    3024
7.Tihlařík OndřejNovák Miroslav ml.-5-6-5  0325
8.Kojecký JaroslavNovák Miroslav st.-8-9-7  0326
9.Hála ZbyněkKreml Pavel9-10-98-62327
10.Kojecký DaliborWO    3037
11.Kojecký JaroslavNovák Miroslav ml.-486-983247
12.Hála ZbyněkNovák Miroslav st.-9-3-4  0348
13.Kojecký DaliborKreml Pavel-9-3-9  0349
14.Tihlařík OndřejWO    3059
15.Hála ZbyněkNovák Miroslav ml.10-545 3169
16.Kojecký DaliborNovák Miroslav st.-8-9-6  03610
17.Tihlařík OndřejKreml Pavel-5-6-8  03611
18.Kojecký JaroslavWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kojecký Dalibor03Novák Miroslav ml.22
Tihlařík Ondřej03Novák Miroslav st.40
Kojecký Jaroslav12Kreml Pavel40
Hála Zbyněk12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, 697 01 Kyjov, Sokolovna u nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1715:53 SKST Rohatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chimiak Stanislav
Pozděch Josef
 
 
Chvátal Tomáš
Chvátal Antonín
 
 
     1301
2.Kučera Zdeněk st.
Werner Jan
 
 
Rybecký Marek
Valuch Michal
 
 
     0302
3.Kučera Zdeněk st.Rybecký Marek     0303
4.Pozděch JosefChvátal Antonín     1304
5.Chimiak StanislavValuch Michal     1305
6.Werner JanChvátal Tomáš     0306
7.Pozděch JosefRybecký Marek     1307
8.Chimiak StanislavChvátal Antonín     0308
9.Werner JanValuch Michal     1309
10.Kučera Zdeněk st.Chvátal Tomáš     03010
11.Chimiak StanislavRybecký Marek     03011
12.Werner JanChvátal Antonín     13012
13.Palán FrantišekValuch Michal     32112
14.Pozděch JosefChvátal Tomáš     13113
15.Werner JanRybecký Marek     13114
16.Palán FrantišekChvátal Antonín     23115
17.Pozděch JosefValuch Michal     23116
18.Chimiak StanislavChvátal Tomáš     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kučera Zdeněk st.02Rybecký Marek40
Pozděch Josef04Chvátal Antonín40
Chimiak Stanislav04Valuch Michal31
Werner Jan04Chvátal Tomáš40
Palán František11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:22 SKST Rohatec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juryca Dalibor
Luzum Jaroslav
 
 
Král Jiří
Procháska Stanislav
 
 
     2301
2.Vymyslický Stanislav st.
Salaba Petr
 
 
Varmuža Mikuláš
Grabovský Jaroslav ml.
 
 
     3011
3.Vymyslický Stanislav st.Král Jiří     1312
4.Juryca DaliborGrabovský Jaroslav ml.     3022
5.Salaba PetrVarmuža Mikuláš     1323
6.Luzum JaroslavProcháska Stanislav     3033
7.Juryca DaliborKrál Jiří     2334
8.Salaba PetrGrabovský Jaroslav ml.     3244
9.Luzum JaroslavVarmuža Mikuláš     3054
10.Vymyslický Stanislav st.Procháska Stanislav     3064
11.Salaba PetrKrál Jiří     0365
12.Luzum JaroslavGrabovský Jaroslav ml.     3075
13.Vymyslický Stanislav st.Varmuža Mikuláš     3085
14.Juryca DaliborProcháska Stanislav     3095
15.Luzum JaroslavKrál Jiří     2396
16.Vymyslický Stanislav st.Grabovský Jaroslav ml.     30106
17.Juryca DaliborVarmuža Mikuláš     30116
18.Salaba PetrProcháska Stanislav     32126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vymyslický Stanislav st.31Král Jiří40
Juryca Dalibor31Grabovský Jaroslav ml.04
Salaba Petr22Varmuža Mikuláš13
Luzum Jaroslav31Procháska Stanislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:39 TJ Sokol Vlkoš A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maděrič Zdeněk
Mikuš Martin
 
 
Smolka Longin
Jarýn Jiří
 
 
     3110
2.
 
 
Mikl Antonín
Elznic Drahomír
 
 
WO    0311
3.Maděrič ZdeněkMikl Antonín     3021
4.Mikuš MartinElznic Drahomír     1322
5.Mikuš PavelJarýn Jiří     2323
6.Smolka LonginWO    0324
7.Mikuš MartinMikl Antonín     0325
8.Mikuš PavelElznic Drahomír     0326
9.Jarýn JiříWO    0327
10.Maděrič ZdeněkSmolka Longin     3137
11.Mikuš PavelMikl Antonín     0338
12.Elznic DrahomírWO    0339
13.Maděrič ZdeněkJarýn Jiří     3049
14.Mikuš MartinSmolka Longin     3159
15.Mikl AntonínWO    03510
16.Maděrič ZdeněkElznic Drahomír     13511
17.Mikuš MartinJarýn Jiří     30611
18.Mikuš PavelSmolka Longin     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Maděrič Zdeněk31Mikl Antonín21
Mikuš Martin22Elznic Drahomír30
Mikuš Pavel04Jarýn Jiří12
   Smolka Longin12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:39 TJ Sokol Veselí nad Moravou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křiva Zdeněk
Nikl František
 
 
Dufek Josef
Komoň Richard
 
 
     0301
2.Šnajdr Radomír
Valko Jan
 
 
Dřevojan Martin
Hlahůlek Emil
 
 
     3011
3.Bábíček RadekKomoň Richard     2312
4.Nikl FrantišekDřevojan Martin     0313
5.Valko JanDufek Josef     3023
6.Šnajdr RadomírHlahůlek Emil     3033
7.Nikl FrantišekKomoň Richard     1334
8.Valko JanDřevojan Martin     3044
9.Šnajdr RadomírDufek Josef     1345
10.Bábíček RadekHlahůlek Emil     1346
11.Valko JanKomoň Richard     0347
12.Šnajdr RadomírDřevojan Martin     2348
13.Bábíček RadekDufek Josef     0349
14.Křiva ZdeněkHlahůlek Emil     03410
15.Šnajdr RadomírKomoň Richard     32510
16.Bábíček RadekDřevojan Martin     03511
17.Křiva ZdeněkDufek Josef     03512
18.Valko JanHlahůlek Emil     31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bábíček Radek04Komoň Richard31
Nikl František02Dřevojan Martin31
Valko Jan31Dufek Josef31
Šnajdr Radomír22Hlahůlek Emil22
Křiva Zdeněk02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy