Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:35 TJ Sokol Veselí nad Moravou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budiš Tomáš
Mlynár Radoslav
 
 
Dřevojan Martin
Břečka Karel
 
 
     0301
2.Jelínek Zdeněk ml.
Mikula Ján
 
 
Hodonský Vladislav
Dufek Josef
 
 
     3111
3.Budiš TomášDufek Josef     2312
4.Mlynár RadoslavHodonský Vladislav     3022
5.Jelínek Zdeněk ml.Břečka Karel     3032
6.Mikula JánDřevojan Martin     1333
7.Mlynár RadoslavDufek Josef     2334
8.Jelínek Zdeněk ml.Hodonský Vladislav     3044
9.Mikula JánBřečka Karel     1345
10.Budiš TomášDřevojan Martin     3155
11.Jelínek Zdeněk ml.Dufek Josef     3065
12.Mikula JánHodonský Vladislav     1366
13.Budiš TomášBřečka Karel     3176
14.Mlynár RadoslavDřevojan Martin     0377
15.Mikula JánDufek Josef     2378
16.Budiš TomášHodonský Vladislav     3288
17.Mlynár RadoslavBřečka Karel     0389
18.Jelínek Zdeněk ml.Dřevojan Martin     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Budiš Tomáš31Dufek Josef31
Mlynár Radoslav13Hodonský Vladislav13
Jelínek Zdeněk ml.31Břečka Karel22
Mikula Ján04Dřevojan Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:540:24 TJ Sokol Vracov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křiva Zdeněk
Valko Jan
 
 
Smolka Longin
Křižka Martin
 
 
     3110
2.Šnajdr Michal
Šnajdr Radomír
 
 
Mikl Antonín
Elznic Drahomír
 
 
     3020
3.Šnajdr RadomírMikl Antonín     0321
4.Valko JanSmolka Longin     3131
5.Šnajdr MichalKřižka Martin     3041
6.Křiva ZdeněkElznic Drahomír     0342
7.Valko JanMikl Antonín     3252
8.Šnajdr MichalSmolka Longin     1353
9.Křiva ZdeněkKřižka Martin     3063
10.Šnajdr RadomírElznic Drahomír     3273
11.Šnajdr MichalMikl Antonín     0374
12.Křiva ZdeněkSmolka Longin     3084
13.Šnajdr RadomírKřižka Martin     3094
14.Valko JanElznic Drahomír     30104
15.Křiva ZdeněkMikl Antonín     03105
16.Šnajdr RadomírSmolka Longin     32115
17.Valko JanKřižka Martin     30125
18.Šnajdr MichalElznic Drahomír     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šnajdr Radomír31Mikl Antonín31
Valko Jan40Smolka Longin13
Šnajdr Michal22Křižka Martin04
Křiva Zdeněk22Elznic Drahomír13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:32 TJ Slovan Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikuš Tomáš
Sokol Ivan
 
 
Král Jiří
Schenel David
 
 
     0301
2.Mikuš Martin
Maděrič Zdeněk
 
 
Varmuža Mikuláš
Říha Martin
 
 
     3011
3.Mikuš MartinKrál Jiří     0312
4.Sokol IvanSchenel David     1313
5.Maděrič ZdeněkVarmuža Mikuláš     3023
6.Mikuš TomášŘíha Martin     3033
7.Sokol IvanKrál Jiří     0334
8.Maděrič ZdeněkSchenel David     2335
9.Mikuš TomášVarmuža Mikuláš     3145
10.Mikuš MartinŘíha Martin     3055
11.Maděrič ZdeněkKrál Jiří     1356
12.Mikuš TomášSchenel David     0357
13.Mikuš MartinVarmuža Mikuláš     1358
14.Sokol IvanŘíha Martin     3168
15.Mikuš TomášKrál Jiří     0369
16.Mikuš MartinSchenel David     13610
17.Sokol IvanVarmuža Mikuláš     30710
18.Maděrič ZdeněkŘíha Martin     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikuš Martin13Král Jiří40
Sokol Ivan22Schenel David40
Maděrič Zdeněk22Varmuža Mikuláš13
Mikuš Tomáš22Říha Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1728:52 SKST Rohatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Salaba Petr
Vymyslický Stanislav st.
 
 
Rybecký Marek
Rybecký Jakub
 
 
     2301
2.Juryca Dalibor
Luzum Jaroslav
 
 
Chvátal Tomáš
Chvátal Antonín
 
 
     0302
3.Juryca DaliborChvátal Tomáš     1303
4.Salaba PetrRybecký Jakub     3113
5.Vymyslický Stanislav st.Rybecký Marek     2314
6.Luzum JaroslavChvátal Antonín     2315
7.Salaba PetrChvátal Tomáš     2316
8.Vymyslický Stanislav st.Rybecký Jakub     2317
9.Luzum JaroslavRybecký Marek     2318
10.Juryca DaliborChvátal Antonín     2319
11.Vymyslický Stanislav st.Chvátal Tomáš     03110
12.Luzum JaroslavRybecký Jakub     03111
13.Juryca DaliborRybecký Marek     23112
14.Salaba PetrChvátal Antonín     23113
15.Luzum JaroslavChvátal Tomáš     23114
16.Juryca DaliborRybecký Jakub     23115
17.Salaba PetrRybecký Marek     13116
18.Vymyslický Stanislav st.Chvátal Antonín     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Juryca Dalibor04Chvátal Tomáš40
Salaba Petr13Rybecký Jakub31
Vymyslický Stanislav st.04Rybecký Marek40
Luzum Jaroslav04Chvátal Antonín40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vacenovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, 697 01 Kyjov, Sokolovna u nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:42 SK Vacenovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chimiak Stanislav
Werner Jan
 
 
Fišman Jan
Kreml Pavel
 
 
     2301
2.Pozděch Josef
Žídek Jiří
 
 
Charvát Petr
Novák Miroslav ml.
 
 
     0302
3.Chimiak StanislavCharvát Petr     3012
4.Pozděch JosefFišman Jan     3222
5.Werner JanKreml Pavel     3132
6.Žídek JiříNovák Miroslav ml.     1333
7.Pozděch JosefCharvát Petr     2334
8.Werner JanFišman Jan     0335
9.Žídek JiříKreml Pavel     0336
10.Chimiak StanislavNovák Miroslav ml.     2337
11.Werner JanCharvát Petr     1338
12.Žídek JiříFišman Jan     0339
13.Chimiak StanislavKreml Pavel     3049
14.Pozděch JosefNovák Miroslav ml.     03410
15.Žídek JiříCharvát Petr     13411
16.Chimiak StanislavFišman Jan     32511
17.Pozděch JosefKreml Pavel     31611
18.Werner JanNovák Miroslav ml.     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chimiak Stanislav31Charvát Petr31
Pozděch Josef22Fišman Jan22
Werner Jan13Kreml Pavel13
Žídek Jiří04Novák Miroslav ml.40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Čeložnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čeložnice 146, KD u zastávky autobusuRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:39 TJ Sokol Lužice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kojecký Jaroslav
Hála Zbyněk
 
 
Komosný Miloslav
Ráb František
 
 
     3010
2.
 
 
Ondruš Milan
Konečný Miroslav
 
 
WO    0311
3.Kojecký JaroslavOndruš Milan     2312
4.Hála ZbyněkKonečný Miroslav     3022
5.Kojecký DaliborKomosný Miloslav     1323
6.Ráb FrantišekWO    0324
7.Hála ZbyněkOndruš Milan     1325
8.Kojecký DaliborKonečný Miroslav     0326
9.Komosný MiloslavWO    0327
10.Kojecký JaroslavRáb František     3037
11.Kojecký DaliborOndruš Milan     3247
12.Konečný MiroslavWO    0348
13.Kojecký JaroslavKomosný Miloslav     3158
14.Hála ZbyněkHrubý Petr     3268
15.Ondruš MilanWO    0369
16.Kojecký JaroslavKonečný Miroslav     3179
17.Hála ZbyněkKomosný Miloslav     23710
18.Kojecký DaliborHrubý Petr     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kojecký Jaroslav31Ondruš Milan21
Hála Zbyněk22Konečný Miroslav12
Kojecký Dalibor13Komosný Miloslav21
   Ráb František01
   Hrubý Petr11
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy