Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Čeložnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čeložnice 146, KD u zastávky autobusuRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:27690:617SKST Čeložnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kojecký Dalibor
Tihlařík Ondřej
 
 
Budiš Tomáš
Ráček Ladislav
 
 
-686-10103210
2.Hála Zbyněk
Kojecký Jaroslav
 
 
Mlynár Radoslav
Mikula Ján
 
 
887  3020
3.Kojecký DaliborMlynár Radoslav-8-10-8  0321
4.Tihlařík OndřejBudiš Tomáš6-541 3131
5.Kojecký JaroslavRáček Ladislav915  3041
6.Hála ZbyněkMikula Ján894  3051
7.Tihlařík OndřejMlynár Radoslav97-610 3161
8.Kojecký JaroslavBudiš Tomáš167-55 3171
9.Hála ZbyněkRáček Ladislav777  3081
10.Kojecký DaliborMikula Ján-89-9883291
11.Kojecký JaroslavMlynár Radoslav-8789 31101
12.Hála ZbyněkBudiš Tomáš-12-9-8  03102
13.Kojecký DaliborRáček Ladislav119-65 31112
14.Tihlařík OndřejMikula Ján3-99-6932122
15.Hála ZbyněkMlynár Radoslav-899-9-523123
16.Kojecký DaliborBudiš Tomáš-10-8-5  03124
17.Tihlařík OndřejRáček Ladislav-87-34-823125
18.Kojecký JaroslavMikula Ján9-957 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kojecký Dalibor22Mlynár Radoslav22
Tihlařík Ondřej31Budiš Tomáš22
Kojecký Jaroslav40Ráček Ladislav13
Hála Zbyněk22Mikula Ján04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice BVrchní
rozhodčí:
Komosný Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 08:30 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1233:44 TJ Sokol Kyjov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komosný Miloslav
Ráb František
 
 
Chimiak Stanislav
Kučera Zdeněk st.
 
 
     3010
2.Konečný Miroslav
Ondruš Milan
 
 
Pozděch Josef
Vavřínek Dominik
 
 
     3220
3.Komosný MiloslavPozděch Josef     0321
4.Ráb FrantišekVavřínek Dominik     1322
5.Konečný MiroslavChimiak Stanislav     3232
6.Ondruš MilanKučera Zdeněk st.     2333
7.Ráb FrantišekPozděch Josef     0334
8.Konečný MiroslavVavřínek Dominik     2335
9.Ondruš MilanChimiak Stanislav     3245
10.Komosný MiloslavKučera Zdeněk st.     2346
11.Konečný MiroslavPozděch Josef     3056
12.Ondruš MilanVavřínek Dominik     2357
13.Komosný MiloslavChimiak Stanislav     2358
14.Ráb FrantišekKučera Zdeněk st.     3268
15.Ondruš MilanPozděch Josef     0369
16.Komosný MiloslavVavřínek Dominik     13610
17.Ráb FrantišekChimiak Stanislav     23611
18.Konečný MiroslavKučera Zdeněk st.     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Komosný Miloslav04Pozděch Josef31
Ráb František13Vavřínek Dominik40
Konečný Miroslav22Chimiak Stanislav22
Ondruš Milan13Kučera Zdeněk st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vacenovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Vacenovice, přísálí KD VacenoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:19 SK Vacenovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Petr
Bařák Václav
 
 
Luzum Jaroslav
Juryca Dalibor
 
 
     1301
2.Fišman Jan
Kreml Pavel
 
 
Vymyslický Stanislav st.
Salaba Petr
 
 
     3011
3.Charvát PetrLuzum Jaroslav     3021
4.Bařák VáclavJuryca Dalibor     3031
5.Kreml PavelSalaba Petr     3241
6.Fišman JanVymyslický Stanislav st.     3051
7.Bařák VáclavLuzum Jaroslav     3261
8.Kreml PavelJuryca Dalibor     3171
9.Fišman JanSalaba Petr     3081
10.Charvát PetrVymyslický Stanislav st.     0382
11.Kreml PavelLuzum Jaroslav     2383
12.Fišman JanJuryca Dalibor     3193
13.Charvát PetrSalaba Petr     30103
14.Bařák VáclavVymyslický Stanislav st.     30113
15.Fišman JanLuzum Jaroslav     31123
16.Charvát PetrJuryca Dalibor     32133
17.Bařák VáclavSalaba Petr     31143
18.Kreml PavelVymyslický Stanislav st.     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Charvát Petr31Luzum Jaroslav13
Bařák Václav40Juryca Dalibor04
Kreml Pavel31Salaba Petr04
Fišman Jan40Vymyslický Stanislav st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:29 SKST Rohatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvátal Antonín
Valuch Michal
 
 
Mikuš Tomáš
Brezina Ondřej
 
 
     3010
2.Rybecký Marek
Hruška Jaroslav
 
 
Mikuš Martin
Maděrič Zdeněk
 
 
     1311
3.Hruška JaroslavMikuš Tomáš     0312
4.Valuch MichalBrezina Ondřej     3022
5.Rybecký MarekMikuš Martin     3032
6.Chvátal AntonínMaděrič Zdeněk     0333
7.Valuch MichalMikuš Tomáš     1334
8.Rybecký MarekBrezina Ondřej     3144
9.Chvátal AntonínMikuš Martin     3054
10.Hruška JaroslavMaděrič Zdeněk     0355
11.Rybecký MarekMikuš Tomáš     3065
12.Chvátal AntonínBrezina Ondřej     3175
13.Hruška JaroslavMikuš Martin     1376
14.Valuch MichalMaděrič Zdeněk     0377
15.Chvátal AntonínMikuš Tomáš     3087
16.Hruška JaroslavBrezina Ondřej     0388
17.Valuch MichalMikuš Martin     3198
18.Rybecký MarekMaděrič Zdeněk     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hruška Jaroslav04Mikuš Tomáš22
Valuch Michal22Brezina Ondřej13
Rybecký Marek40Mikuš Martin13
Chvátal Antonín31Maděrič Zdeněk31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:44 TJ Sokol Vracov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procháska Stanislav
Varmuža Mikuláš
 
 
Křiva Zdeněk
Bábíček Radek
 
 
     0301
2.Grabovský Jaroslav ml.
Schenel David
 
 
Šnajdr Michal
Nikl František
 
 
     3111
3.Varmuža Mikulᚊnajdr Michal     0312
4.Grabovský Jaroslav ml.Bábíček Radek     3222
5.Schenel DavidNikl František     3132
6.Procháska StanislavKřiva Zdeněk     0333
7.Grabovský Jaroslav ml.Šnajdr Michal     0334
8.Schenel DavidBábíček Radek     3044
9.Procháska StanislavNikl František     0345
10.Varmuža MikulášKřiva Zdeněk     0346
11.Schenel DavidŠnajdr Michal     2347
12.Procháska StanislavBábíček Radek     0348
13.Varmuža MikulášNikl František     1349
14.Grabovský Jaroslav ml.Křiva Zdeněk     03410
15.Procháska StanislavŠnajdr Michal     03411
16.Varmuža MikulášBábíček Radek     31511
17.Grabovský Jaroslav ml.Nikl František     23512
18.Schenel DavidKřiva Zdeněk     23513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Varmuža Mikuláš13Šnajdr Michal40
Grabovský Jaroslav ml.13Bábíček Radek13
Schenel David22Nikl František31
Procháska Stanislav04Křiva Zdeněk40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VlkoěRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:45 TJ Sokol Veselí nad Moravou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smolka Longin
Jarýn Jiří
 
 
Dřevojan Martin
Břečka Karel
 
 
     0301
2.Elznic Drahomír
Mikl Antonín
 
 
Hodonský Vladislav
Dufek Josef
 
 
     3211
3.Mikl AntonínDufek Josef     3021
4.Jarýn JiříHodonský Vladislav     0322
5.Elznic DrahomírDřevojan Martin     1323
6.Smolka LonginBřečka Karel     0324
7.Jarýn JiříDufek Josef     0325
8.Elznic DrahomírHodonský Vladislav     2326
9.Smolka LonginDřevojan Martin     0327
10.Mikl AntonínBřečka Karel     3037
11.Elznic DrahomírDufek Josef     2338
12.Smolka LonginHodonský Vladislav     0339
13.Mikl AntonínDřevojan Martin     13310
14.Jarýn JiříBřečka Karel     03311
15.Smolka LonginDufek Josef     23312
16.Mikl AntonínHodonský Vladislav     31412
17.Jarýn JiříDřevojan Martin     03413
18.Elznic DrahomírBřečka Karel     13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikl Antonín31Dufek Josef31
Jarýn Jiří04Hodonský Vladislav31
Elznic Drahomír04Dřevojan Martin40
Smolka Longin04Břečka Karel31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy