Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:23 SKST Dubňany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Zdeněk ml.
Horák Pavel
 
 
Smolka Longin
Jarýn Jiří
 
 
     3010
2.Mlynár Radoslav
Budiš Tomáš
 
 
Elznic Drahomír
Mikl Antonín
 
 
     3120
3.Budiš TomášElznic Drahomír     1321
4.Horák PavelMikl Antonín     0322
5.Mlynár RadoslavSmolka Longin     3032
6.Jelínek Zdeněk ml.Jarýn Jiří     3042
7.Horák PavelElznic Drahomír     2343
8.Mlynár RadoslavMikl Antonín     1344
9.Jelínek Zdeněk ml.Smolka Longin     3254
10.Budiš TomášJarýn Jiří     3064
11.Mlynár RadoslavElznic Drahomír     2365
12.Jelínek Zdeněk ml.Mikl Antonín     3075
13.Budiš TomášSmolka Longin     3185
14.Horák PavelJarýn Jiří     3095
15.Jelínek Zdeněk ml.Elznic Drahomír     30105
16.Budiš TomášMikl Antonín     13106
17.Horák PavelSmolka Longin     31116
18.Mlynár RadoslavJarýn Jiří     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Budiš Tomáš22Elznic Drahomír31
Horák Pavel22Mikl Antonín31
Mlynár Radoslav22Smolka Longin04
Jelínek Zdeněk ml.40Jarýn Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 710, 698 01 Veselí nad MoravouRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:5 TJ Sokol Veselí nad Moravou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevojan Martin
Břečka Karel
 
 
Vaňhara Michal
Vjazanko Petr
 
 
     3010
2.Hodonský Vladislav
Komoň Richard
 
 
Schenel David
Varmuža Mikuláš
 
 
     3020
3.Hodonský VladislavVaňhara Michal     3130
4.Komoň RichardSchenel David     3140
5.Dřevojan MartinVarmuža Mikuláš     3050
6.Břečka KarelVjazanko Petr     3060
7.Komoň RichardVaňhara Michal     3070
8.Dřevojan MartinSchenel David     3080
9.Břečka KarelVarmuža Mikuláš     3090
10.Hodonský VladislavVjazanko Petr     30100
11.Dřevojan MartinVaňhara Michal     31110
12.Břečka KarelSchenel David     32120
13.Hodonský VladislavVarmuža Mikuláš     30130
14.Komoň RichardVjazanko Petr     30140
15.Břečka KarelVaňhara Michal     30150
16.Hodonský VladislavSchenel David     30160
17.Komoň RichardVarmuža Mikuláš     30170
18.Dřevojan MartinVjazanko Petr     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hodonský Vladislav40Vaňhara Michal04
Komoň Richard40Schenel David04
Dřevojan Martin40Varmuža Mikuláš04
Břečka Karel40Vjazanko Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:45 SKST Rohatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šnajdr Michal
Šnajdr Radomír
 
 
Chvátal Antonín
Chvátal Tomáš
 
 
     0301
2.Křiva Zdeněk
Valko Jan
 
 
Rybecký Marek
Valuch Michal
 
 
     3111
3.Šnajdr RadomírRybecký Marek     1312
4.Valko JanChvátal Antonín     3122
5.Křiva ZdeněkValuch Michal     2323
6.Šnajdr MichalChvátal Tomáš     0324
7.Valko JanRybecký Marek     3134
8.Křiva ZdeněkChvátal Antonín     1335
9.Šnajdr MichalValuch Michal     3145
10.Šnajdr RadomírChvátal Tomáš     0346
11.Křiva ZdeněkRybecký Marek     0347
12.Šnajdr MichalChvátal Antonín     0348
13.Šnajdr RadomírValuch Michal     0349
14.Valko JanChvátal Tomáš     13410
15.Šnajdr MichalRybecký Marek     13411
16.Šnajdr RadomírChvátal Antonín     13412
17.Valko JanValuch Michal     32512
18.Křiva ZdeněkChvátal Tomáš     13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šnajdr Radomír04Rybecký Marek31
Valko Jan31Chvátal Antonín31
Křiva Zdeněk04Valuch Michal22
Šnajdr Michal13Chvátal Tomáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vacenovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:49 SK Vacenovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sokol Ivan
Mikuš Tomáš
 
 
Fišman Jan
Bařák Václav
 
 
     2301
2.Maděrič Zdeněk
Mikuš Martin
 
 
Křižka Zdeněk
Novák Miroslav st.
 
 
     0302
3.Maděrič ZdeněkNovák Miroslav st.     0303
4.Mikuš TomášKřižka Zdeněk     0304
5.Mikuš MartinFišman Jan     0305
6.Sokol IvanBařák Václav     0306
7.Mikuš TomášNovák Miroslav st.     0307
8.Mikuš MartinKřižka Zdeněk     3217
9.Sokol IvanFišman Jan     0318
10.Maděrič ZdeněkBařák Václav     2319
11.Mikuš MartinNovák Miroslav st.     13110
12.Sokol IvanKřižka Zdeněk     03111
13.Maděrič ZdeněkFišman Jan     30211
14.Mikuš TomášBařák Václav     13212
15.Sokol IvanNovák Miroslav st.     32312
16.Maděrič ZdeněkKřižka Zdeněk     23313
17.Mikuš TomášFišman Jan     03314
18.Mikuš MartinBařák Václav     13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Maděrič Zdeněk13Novák Miroslav st.31
Mikuš Tomáš04Křižka Zdeněk31
Mikuš Martin13Fišman Jan31
Sokol Ivan13Bařák Václav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:27 SKST Rohatec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Luzum Jaroslav
Juryca Dalibor
 
 
Ráb František
Komosný Miloslav
 
 
     3110
2.Salaba Petr
Vymyslický Stanislav st.
 
 
Ondruš Milan
Konečný Miroslav
 
 
     3020
3.Salaba PetrRáb František     3030
4.Juryca DaliborKonečný Miroslav     3140
5.Vymyslický Stanislav st.Komosný Miloslav     3250
6.Luzum JaroslavOndruš Milan     3060
7.Juryca DaliborRáb František     3170
8.Vymyslický Stanislav st.Konečný Miroslav     1371
9.Luzum JaroslavKomosný Miloslav     1372
10.Salaba PetrOndruš Milan     1373
11.Vymyslický Stanislav st.Ráb František     3083
12.Luzum JaroslavKonečný Miroslav     3193
13.Salaba PetrKomosný Miloslav     30103
14.Juryca DaliborOndruš Milan     03104
15.Luzum JaroslavRáb František     30114
16.Salaba PetrKonečný Miroslav     13115
17.Juryca DaliborKomosný Miloslav     03116
18.Vymyslický Stanislav st.Ondruš Milan     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Salaba Petr22Ráb František04
Juryca Dalibor22Konečný Miroslav22
Vymyslický Stanislav st.22Komosný Miloslav22
Luzum Jaroslav31Ondruš Milan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Čeložnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, 697 01 Kyjov, Sokolovna u nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:27 TJ Sokol Kyjov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Werner Jan
Chimiak Stanislav
 
 
Hála Zbyněk
Kojecký Jaroslav
 
 
     3010
2.Pozděch Josef
Vavřínek Dominik
 
 
Kojecký Dalibor
Tihlařík Ondřej
 
 
     3120
3.Werner JanKojecký Jaroslav     2321
4.Chimiak StanislavHála Zbyněk     0322
5.Vavřínek DominikTihlařík Ondřej     3032
6.Pozděch JosefKojecký Dalibor     3142
7.Chimiak StanislavKojecký Jaroslav     3152
8.Vavřínek DominikHála Zbyněk     3162
9.Pozděch JosefTihlařík Ondřej     1363
10.Werner JanKojecký Dalibor     3273
11.Vavřínek DominikKojecký Jaroslav     3183
12.Pozděch JosefHála Zbyněk     1384
13.Werner JanTihlařík Ondřej     3194
14.Chimiak StanislavKojecký Dalibor     30104
15.Pozděch JosefKojecký Jaroslav     32114
16.Werner JanHála Zbyněk     30124
17.Chimiak StanislavTihlařík Ondřej     32134
18.Vavřínek DominikKojecký Dalibor     13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Werner Jan31Kojecký Jaroslav13
Chimiak Stanislav31Hála Zbyněk22
Vavřínek Dominik31Tihlařík Ondřej13
Pozděch Josef22Kojecký Dalibor13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy