Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, 697 01 Kyjov, Sokolovna u nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:26 TJ Sokol Kyjov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chimiak Stanislav
Werner Jan
 
 
Budiš Tomáš
Mlynár Radoslav
 
 
     3110
2.Pozděch Josef
Palán František
 
 
Ráček Ladislav
Mikula Ján
 
 
     3020
3.Werner JanBudiš Tomáš     3230
4.Palán FrantišekMlynár Radoslav     0331
5.Chimiak StanislavRáček Ladislav     3241
6.Pozděch JosefMikula Ján     3151
7.Palán FrantišekBudiš Tomáš     2352
8.Chimiak StanislavMlynár Radoslav     3162
9.Pozděch JosefRáček Ladislav     3172
10.Werner JanMikula Ján     3082
11.Jakubčík FrantišekBudiš Tomáš     0383
12.Pozděch JosefMlynár Radoslav     3193
13.Werner JanRáček Ladislav     30103
14.Palán FrantišekMikula Ján     23104
15.Pozděch JosefBudiš Tomáš     32114
16.Werner JanMlynár Radoslav     32124
17.Palán FrantišekRáček Ladislav     30134
18.Jakubčík FrantišekMikula Ján     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Werner Jan40Budiš Tomáš22
Palán František13Mlynár Radoslav13
Chimiak Stanislav20Ráček Ladislav04
Pozděch Josef40Mikula Ján13
Jakubčík František11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Čeložnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čeložnice 146, KD u zastávky autobusuRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:34643:631SKST Rohatec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kojecký Dalibor
Tihlařík Ondřej
 
 
Luzum Jaroslav
Juryca Dalibor
 
 
-8-9-9  0301
2.Hála Zbyněk
Kojecký Jaroslav
 
 
Salaba Petr
Vymyslický Stanislav st.
 
 
686  3011
3.Kojecký DaliborLuzum Jaroslav-118-9-10 1312
4.Hála ZbyněkSalaba Petr668  3022
5.Kojecký JaroslavJuryca Dalibor6-10-56-102323
6.Tihlařík OndřejVymyslický Stanislav st.6-1064 3133
7.Hála ZbyněkLuzum Jaroslav-62-5-5 1334
8.Kojecký JaroslavSalaba Petr42-89 3144
9.Tihlařík OndřejJuryca Dalibor4-9-56-92345
10.Kojecký DaliborVymyslický Stanislav st.-45-6-7 1346
11.Kojecký JaroslavLuzum Jaroslav10911  3056
12.Tihlařík OndřejSalaba Petr1089  3066
13.Kojecký DaliborJuryca Dalibor-78-4-8 1367
14.Hála ZbyněkVymyslický Stanislav st.-8-10104-62368
15.Tihlařík OndřejLuzum Jaroslav9-9810 3178
16.Kojecký DaliborSalaba Petr99-610 3188
17.Hála ZbyněkJuryca Dalibor-98-7-6 1389
18.Kojecký JaroslavVymyslický Stanislav st.-5-2-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kojecký Dalibor13Luzum Jaroslav22
Hála Zbyněk13Salaba Petr04
Kojecký Jaroslav22Juryca Dalibor40
Tihlařík Ondřej31Vymyslický Stanislav st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice BVrchní
rozhodčí:
Komosný Miloslav
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2018 08:30 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:30 TJ Sokol Lužice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondruš Milan
Konečný Miroslav
 
 
Maděrič Zdeněk
Mikuš Tomáš
 
 
     3210
2.Komosný Miloslav
Ráb František
 
 
Sokol Ivan
Brezina Ondřej
 
 
     3020
3.Konečný MiroslavSokol Ivan     3030
4.Komosný MiloslavMikuš Tomáš     3040
5.Ondruš MilanBrezina Ondřej     3150
6.Ráb FrantišekMaděrič Zdeněk     0351
7.Komosný MiloslavSokol Ivan     3261
8.Ondruš MilanMikuš Tomáš     3071
9.Ráb FrantišekBrezina Ondřej     0372
10.Konečný MiroslavMaděrič Zdeněk     0373
11.Ondruš MilanSokol Ivan     3083
12.Ráb FrantišekMikuš Tomáš     1384
13.Konečný MiroslavBrezina Ondřej     3194
14.Komosný MiloslavMaděrič Zdeněk     2395
15.Ráb FrantišekSokol Ivan     31105
16.Konečný MiroslavMikuš Tomáš     23106
17.Komosný MiloslavBrezina Ondřej     32116
18.Ondruš MilanMaděrič Zdeněk     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Konečný Miroslav22Sokol Ivan04
Komosný Miloslav31Mikuš Tomáš22
Ondruš Milan31Brezina Ondřej13
Ráb František13Maděrič Zdeněk40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vacenovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Vacenovice, přísálí KD VacenoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:12 SK Vacenovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bařák Václav
Charvát Petr
 
 
Šnajdr Michal
Šnajdr Radomír
 
 
     3110
2.Fišman Jan
Novák Miroslav ml.
 
 
Nikl František
Valko Jan
 
 
     3120
3.Charvát PetrŠnajdr Michal     3030
4.Novák Miroslav ml.Šnajdr Radomír     3140
5.Bařák VáclavNikl František     3050
6.Fišman JanValko Jan     3060
7.Novák Miroslav ml.Šnajdr Michal     3070
8.Bařák VáclavŠnajdr Radomír     3180
9.Fišman JanNikl František     3190
10.Charvát PetrValko Jan     30100
11.Bařák VáclavŠnajdr Michal     30110
12.Fišman JanŠnajdr Radomír     30120
13.Charvát PetrNikl František     30130
14.Novák Miroslav ml.Valko Jan     32140
15.Fišman JanŠnajdr Michal     30150
16.Charvát PetrŠnajdr Radomír     32160
17.Novák Miroslav ml.Nikl František     31170
18.Bařák VáclavValko Jan     32180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Charvát Petr40Šnajdr Michal04
Novák Miroslav ml.40Šnajdr Radomír04
Bařák Václav40Nikl František04
Fišman Jan40Valko Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:32 SKST Rohatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvátal Tomáš
Chvátal Antonín
 
 
Dřevojan Martin
Břečka Karel
 
 
     3210
2.Rybecký Marek
Valuch Michal
 
 
Hodonský Vladislav
Zůbek Tomáš
 
 
     2311
3.Valuch MichalZůbek Tomáš     2312
4.Chvátal AntonínBřečka Karel     2313
5.Rybecký MarekDřevojan Martin     3023
6.Chvátal TomášHodonský Vladislav     3133
7.Chvátal AntonínZůbek Tomáš     1334
8.Rybecký MarekBřečka Karel     2335
9.Chvátal TomášDřevojan Martin     3145
10.Valuch MichalHodonský Vladislav     3055
11.Rybecký MarekZůbek Tomáš     3165
12.Chvátal TomášBřečka Karel     3075
13.Valuch MichalDřevojan Martin     0376
14.Chvátal AntonínHodonský Vladislav     3286
15.Chvátal TomášZůbek Tomáš     1387
16.Valuch MichalBřečka Karel     3197
17.Chvátal AntonínDřevojan Martin     0398
18.Rybecký MarekHodonský Vladislav     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Valuch Michal22Zůbek Tomáš31
Chvátal Antonín13Břečka Karel22
Rybecký Marek31Dřevojan Martin22
Chvátal Tomáš31Hodonský Vladislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:30 TJ Slovan Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vacenovský Pavel
Král Jiří
 
 
Smolka Longin
Křižka Martin
 
 
     3010
2.Vaňhara Michal
Vjazanko Petr
 
 
Mikl Antonín
Elznic Drahomír
 
 
     0311
3.Vacenovský PavelMikl Antonín     3021
4.Král JiříElznic Drahomír     2322
5.Vaňhara MichalSmolka Longin     3132
6.Vjazanko PetrKřižka Martin     2333
7.Král JiříMikl Antonín     3243
8.Vaňhara MichalElznic Drahomír     2344
9.Vjazanko PetrSmolka Longin     2345
10.Vacenovský PavelKřižka Martin     3055
11.Vaňhara MichalMikl Antonín     0356
12.Vjazanko PetrElznic Drahomír     0357
13.Vacenovský PavelSmolka Longin     3067
14.Král JiříJarýn Jiří     3177
15.Vjazanko PetrMikl Antonín     0378
16.Vacenovský PavelElznic Drahomír     3288
17.Král JiříSmolka Longin     3098
18.Vaňhara MichalJarýn Jiří     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vacenovský Pavel40Mikl Antonín22
Král Jiří31Elznic Drahomír31
Vaňhara Michal22Smolka Longin13
Vjazanko Petr04Křižka Martin11
   Jarýn Jiří02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy