Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1416:43 SKST Dubňany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Luzum Jaroslav
Juryca Dalibor
 
 
Jelínek Zdeněk ml.
Horák Pavel
 
 
     1301
2.Vymyslický Stanislav st.
Salaba Petr
 
 
Budiš Tomáš
Mlynár Radoslav
 
 
     0302
3.Juryca DaliborMlynár Radoslav     3112
4.Salaba PetrBudiš Tomáš     0313
5.Vymyslický Stanislav st.Jelínek Zdeněk ml.     0314
6.Luzum JaroslavHorák Pavel     0315
7.Salaba PetrMlynár Radoslav     0316
8.Vymyslický Stanislav st.Budiš Tomáš     3026
9.Luzum JaroslavJelínek Zdeněk ml.     0327
10.Juryca DaliborHorák Pavel     3037
11.Vymyslický Stanislav st.Mlynár Radoslav     0338
12.Luzum JaroslavBudiš Tomáš     2339
13.Juryca DaliborJelínek Zdeněk ml.     03310
14.Salaba PetrHorák Pavel     03311
15.Luzum JaroslavMlynár Radoslav     30411
16.Juryca DaliborBudiš Tomáš     13412
17.Salaba PetrJelínek Zdeněk ml.     03413
18.Vymyslický Stanislav st.Horák Pavel     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Juryca Dalibor22Mlynár Radoslav22
Salaba Petr04Budiš Tomáš31
Vymyslický Stanislav st.13Jelínek Zdeněk ml.40
Luzum Jaroslav13Horák Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, 697 01 Kyjov, Sokolovna u nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:19 TJ Sokol Kyjov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chimiak Stanislav
Pozděch Josef
 
 
Maděrič Zdeněk
Mikuš Tomáš
 
 
     0301
2.Kučera Zdeněk st.
Jakubčík František
 
 

 
 
WO    3011
3.Jakubčík FrantišekMaděrič Zdeněk     2312
4.Chimiak StanislavMikuš Tomáš     3122
5.Kučera Zdeněk st.Brezina Ondřej     3132
6.Pozděch JosefWO    3042
7.Chimiak StanislavMaděrič Zdeněk     3152
8.Kučera Zdeněk st.Mikuš Tomáš     3262
9.Pozděch JosefBrezina Ondřej     3072
10.Jakubčík FrantišekWO    3082
11.Kučera Zdeněk st.Maděrič Zdeněk     0383
12.Pozděch JosefMikuš Tomáš     3193
13.Jakubčík FrantišekBrezina Ondřej     30103
14.Chimiak StanislavWO    30113
15.Pozděch JosefMaděrič Zdeněk     23114
16.Jakubčík FrantišekMikuš Tomáš     31124
17.Chimiak StanislavBrezina Ondřej     30134
18.Kučera Zdeněk st.WO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jakubčík František21Maděrič Zdeněk31
Chimiak Stanislav30Mikuš Tomáš04
Kučera Zdeněk st.21Brezina Ondřej04
Pozděch Josef21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Čeložnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čeložnice 146, KD u zastávky autobusuRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:34 TJ Sokol Vracov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hála Zbyněk
Kojecký Jaroslav
 
 
Šnajdr Michal
Valko Jan
 
 
     1301
2.
 
 
Šnajdr Radomír
Bábíček Radek
 
 
WO    0302
3.Kojecký JaroslavValko Jan     2303
4.Hála ZbyněkBábíček Radek     3013
5.Hojač BohuslavŠnajdr Radomír     0314
6.Šnajdr MichalWO    0315
7.Hála ZbyněkValko Jan     3225
8.Hojač BohuslavBábíček Radek     3235
9.Šnajdr RadomírWO    0336
10.Kojecký JaroslavŠnajdr Michal     3046
11.Hojač BohuslavValko Jan     0347
12.Bábíček RadekWO    0348
13.Kojecký JaroslavŠnajdr Radomír     3058
14.Hála ZbyněkŠnajdr Michal     3068
15.Valko JanWO    0369
16.Kojecký JaroslavBábíček Radek     3079
17.Hála ZbyněkŠnajdr Radomír     3089
18.Hojač BohuslavŠnajdr Michal     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kojecký Jaroslav31Valko Jan21
Hála Zbyněk40Bábíček Radek03
Hojač Bohuslav13Šnajdr Radomír12
   Šnajdr Michal12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice BVrchní
rozhodčí:
Hřebíček Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 08:30 Začátek
utkání
08:50Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:32 TJ Sokol Lužice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komosný Miloslav
Hrubý Petr
 
 
Dřevojan Martin
Konečný Lubomír
 
 
     3210
2.Ondruš Milan
Konečný Miroslav
 
 

 
 
WO    3020
3.Hrubý PetrDřevojan Martin     2321
4.Konečný MiroslavHodonský Vladislav     3231
5.Komosný MiloslavKonečný Lubomír     3241
6.Ondruš MilanWO    3051
7.Konečný MiroslavDřevojan Martin     1352
8.Komosný MiloslavHodonský Vladislav     3262
9.Ondruš MilanKonečný Lubomír     3272
10.Hrubý PetrWO    3082
11.Komosný MiloslavDřevojan Martin     1383
12.Ondruš MilanHodonský Vladislav     2384
13.Hrubý PetrKonečný Lubomír     2385
14.Konečný MiroslavWO    3095
15.Ondruš MilanDřevojan Martin     32105
16.Hrubý PetrHodonský Vladislav     13106
17.Konečný MiroslavKonečný Lubomír     32116
18.Komosný MiloslavWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hrubý Petr03Dřevojan Martin31
Konečný Miroslav21Hodonský Vladislav22
Komosný Miloslav21Konečný Lubomír13
Ondruš Milan21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vacenovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Vacenovice, přísálí KD VacenoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:22 SK Vacenovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bařák Václav
Charvát Petr
 
 
Smolka Longin
Křižka Martin
 
 
     3010
2.Kreml Pavel
Novák Miroslav ml.
 
 
Elznic Drahomír
Mikl Antonín
 
 
     3120
3.Charvát PetrMikl Antonín     1321
4.Novák Miroslav ml.Elznic Drahomír     3231
5.Kreml PavelSmolka Longin     3241
6.Bařák VáclavJarýn Jiří     3151
7.Novák Miroslav ml.Mikl Antonín     3061
8.Kreml PavelElznic Drahomír     1362
9.Bařák VáclavSmolka Longin     3072
10.Charvát PetrJarýn Jiří     3082
11.Kreml PavelMikl Antonín     3092
12.Bařák VáclavElznic Drahomír     1393
13.Charvát PetrSmolka Longin     31103
14.Novák Miroslav ml.Křižka Martin     30113
15.Bařák VáclavMikl Antonín     13114
16.Charvát PetrElznic Drahomír     32124
17.Novák Miroslav ml.Smolka Longin     31134
18.Kreml PavelKřižka Martin     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Charvát Petr31Mikl Antonín22
Novák Miroslav ml.40Elznic Drahomír22
Kreml Pavel31Smolka Longin04
Bařák Václav22Jarýn Jiří02
   Křižka Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:11 SKST Rohatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvátal Tomáš
Chvátal Antonín
 
 
Vaňhara Michal
Vjazanko Petr
 
 
     3010
2.Valuch Michal
Rybecký Marek
 
 
Schenel David
Bursík Antonín
 
 
     3020
3.Valuch MichalSchenel David     2321
4.Chvátal AntonínVaňhara Michal     3031
5.Rybecký MarekBursík Antonín     3041
6.Chvátal TomášVjazanko Petr     3051
7.Chvátal AntonínSchenel David     2352
8.Rybecký MarekVaňhara Michal     3062
9.Chvátal TomášBursík Antonín     3072
10.Valuch MichalVjazanko Petr     3182
11.Rybecký JakubSchenel David     1383
12.Chvátal TomášVaňhara Michal     3093
13.Valuch MichalBursík Antonín     30103
14.Chvátal AntonínVjazanko Petr     30113
15.Chvátal TomášSchenel David     30123
16.Valuch MichalVaňhara Michal     31133
17.Chvátal AntonínBursík Antonín     30143
18.Rybecký JakubVjazanko Petr     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Valuch Michal31Schenel David31
Chvátal Antonín31Vaňhara Michal04
Rybecký Marek20Bursík Antonín04
Chvátal Tomáš40Vjazanko Petr04
Rybecký Jakub11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy