Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:39 SKST Dubňany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sokol Ivan
Pijáček Lukáš
 
 
Budiš Tomáš
Mlynár Radoslav
 
 
     2301
2.Maděrič Zdeněk
Mikuš Tomáš
 
 
Jelínek Zdeněk ml.
Mikula Ján
 
 
     1302
3.Sokol IvanMlynár Radoslav     0303
4.Mikuš TomášJelínek Zdeněk ml.     0304
5.Maděrič ZdeněkBudiš Tomáš     1305
6.Pijáček LukášMikula Ján     3215
7.Mikuš TomášMlynár Radoslav     0316
8.Maděrič ZdeněkJelínek Zdeněk ml.     2317
9.Pijáček LukášBudiš Tomáš     2318
10.Sokol IvanMikula Ján     3228
11.Maděrič ZdeněkMlynár Radoslav     3038
12.Pijáček LukášJelínek Zdeněk ml.     0339
13.Sokol IvanBudiš Tomáš     13310
14.Mikuš TomášMikula Ján     30410
15.Pijáček LukášMlynár Radoslav     23411
16.Sokol IvanJelínek Zdeněk ml.     30511
17.Mikuš TomášBudiš Tomáš     32611
18.Maděrič ZdeněkMikula Ján     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sokol Ivan22Mlynár Radoslav31
Mikuš Tomáš22Jelínek Zdeněk ml.31
Maděrič Zdeněk22Budiš Tomáš31
Pijáček Lukáš13Mikula Ján04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:28 SKST Rohatec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Luzum Jaroslav
Juryca Dalibor
 
 
Křiva Zdeněk
Nikl František
 
 
     3110
2.Salaba Petr
Vymyslický Stanislav st.
 
 
Šnajdr Michal
Šnajdr Radomír
 
 
     3120
3.Salaba PetrŠnajdr Radomír     2321
4.Juryca DaliborNikl František     3031
5.Vymyslický Stanislav st.Šnajdr Michal     3241
6.Luzum JaroslavKřiva Zdeněk     3251
7.Juryca DaliborŠnajdr Radomír     3161
8.Vymyslický Stanislav st.Nikl František     3071
9.Luzum JaroslavŠnajdr Michal     2372
10.Salaba PetrKřiva Zdeněk     0373
11.Vymyslický Stanislav st.Šnajdr Radomír     3183
12.Luzum JaroslavNikl František     3193
13.Salaba PetrŠnajdr Michal     31103
14.Juryca DaliborKřiva Zdeněk     31113
15.Luzum JaroslavŠnajdr Radomír     13114
16.Salaba PetrNikl František     31124
17.Juryca DaliborŠnajdr Michal     31134
18.Vymyslický Stanislav st.Křiva Zdeněk     23135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Salaba Petr22Šnajdr Radomír22
Juryca Dalibor40Nikl František04
Vymyslický Stanislav st.31Šnajdr Michal13
Luzum Jaroslav22Křiva Zdeněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, 697 01 Kyjov, Sokolovna u nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chimiak Stanislav
Palán František
 
 
Hodonský Vladislav
Konečný Lubomír
 
 
     3210
2.Pozděch Josef
Werner Jan
 
 
Dřevojan Martin
Břečka Karel
 
 
     3220
3.Palán FrantišekBřečka Karel     0321
4.Werner JanDřevojan Martin     3131
5.Chimiak StanislavHodonský Vladislav     1332
6.Pozděch JosefKonečný Lubomír     3042
7.Werner JanBřečka Karel     2343
8.Chimiak StanislavDřevojan Martin     0344
9.Pozděch JosefHodonský Vladislav     0345
10.Palán FrantišekKonečný Lubomír     3155
11.Chimiak StanislavBřečka Karel     3065
12.Pozděch JosefDřevojan Martin     1366
13.Palán FrantišekHodonský Vladislav     1367
14.Werner JanKonečný Lubomír     3177
15.Pozděch JosefBřečka Karel     1378
16.Palán FrantišekDřevojan Martin     0379
17.Werner JanHodonský Vladislav     3189
18.Chimiak StanislavKonečný Lubomír     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Palán František13Břečka Karel31
Werner Jan31Dřevojan Martin31
Chimiak Stanislav22Hodonský Vladislav31
Pozděch Josef13Konečný Lubomír04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Čeložnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čeložnice 146, KD u zastávky autobusuRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:23641:553SKST Čeložnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kojecký Dalibor
Tihlařík Ondřej
 
 
Smolka Longin
Lunga Jakub
 
 
714  3010
2.Hála Zbyněk
Kojecký Jaroslav
 
 
Mikl Antonín
Elznic Drahomír
 
 
9-9610 3120
3.Kojecký DaliborMikl Antonín-4-58-4 1321
4.Tihlařík OndřejElznic Drahomír-88810 3131
5.Kojecký JaroslavLunga Jakub9103  3041
6.Hála ZbyněkSmolka Longin-11-975103251
7.Tihlařík OndřejMikl Antonín-78-8-6 1352
8.Kojecký JaroslavElznic Drahomír-6-66-5 1353
9.Hála ZbyněkLunga Jakub8105  3063
10.Kojecký DaliborSmolka Longin-7779 3173
11.Kojecký JaroslavMikl Antonín283  3083
12.Hála ZbyněkElznic Drahomír9-8106 3193
13.Kojecký DaliborJarýn Jiří4127  30103
14.Tihlařík OndřejSmolka Longin7-98-7432113
15.Hála ZbyněkMikl Antonín10-3-8-7 13114
16.Kojecký DaliborElznic Drahomír-7-6-8  03115
17.Tihlařík OndřejJarýn Jiří542  30125
18.Kojecký JaroslavSmolka Longin958  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kojecký Dalibor22Mikl Antonín31
Tihlařík Ondřej31Elznic Drahomír22
Kojecký Jaroslav31Lunga Jakub02
Hála Zbyněk31Smolka Longin04
   Jarýn Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice BVrchní
rozhodčí:
Hřebíček Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 08:30 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:45 TJ Slovan Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komosný Miloslav
Hrubý Petr
 
 
Vacenovský Pavel
Král Jiří
 
 
     0301
2.Ondruš Milan
Konečný Miroslav
 
 
Stašek Lubomír
Vaňhara Michal
 
 
     0302
3.Ondruš MilanStašek Lubomír     1303
4.Konečný MiroslavVaňhara Michal     3013
5.Hrubý PetrKrál Jiří     0314
6.Komosný MiloslavVacenovský Pavel     0315
7.Konečný MiroslavStašek Lubomír     1316
8.Hrubý PetrVaňhara Michal     3126
9.Komosný MiloslavKrál Jiří     0327
10.Ondruš MilanVacenovský Pavel     0328
11.Hrubý PetrStašek Lubomír     1329
12.Komosný MiloslavVaňhara Michal     13210
13.Ondruš MilanKrál Jiří     23211
14.Konečný MiroslavVacenovský Pavel     03212
15.Komosný MiloslavStašek Lubomír     31312
16.Ondruš MilanVaňhara Michal     31412
17.Konečný MiroslavKrál Jiří     03413
18.Hrubý PetrVacenovský Pavel     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ondruš Milan13Stašek Lubomír31
Konečný Miroslav13Vaňhara Michal13
Hrubý Petr13Král Jiří40
Komosný Miloslav13Vacenovský Pavel40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vacenovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Vacenovice, přísálí KD VacenoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:28 SK Vacenovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Miroslav st.
Novák Miroslav ml.
 
 
Chvátal Tomáš
Chvátal Antonín
 
 
     3110
2.Bařák Václav
Charvát Petr
 
 
Valuch Michal
Rybecký Jakub
 
 
     3020
3.Novák Miroslav ml.Chvátal Antonín     3230
4.Bařák VáclavChvátal Tomáš     0331
5.Novák Miroslav st.Valuch Michal     3041
6.Charvát PetrRybecký Jakub     3051
7.Bařák VáclavChvátal Antonín     0352
8.Novák Miroslav st.Chvátal Tomáš     1353
9.Charvát PetrValuch Michal     0354
10.Novák Miroslav ml.Rybecký Jakub     3164
11.Novák Miroslav st.Chvátal Antonín     3074
12.Charvát PetrChvátal Tomáš     1375
13.Novák Miroslav ml.Valuch Michal     3185
14.Bařák VáclavRybecký Jakub     3095
15.Charvát PetrChvátal Antonín     0396
16.Novák Miroslav ml.Chvátal Tomáš     0397
17.Bařák VáclavValuch Michal     32107
18.Novák Miroslav st.Rybecký Jakub     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Miroslav ml.31Chvátal Antonín22
Bařák Václav22Chvátal Tomáš40
Novák Miroslav st.31Valuch Michal13
Charvát Petr13Rybecký Jakub04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy