Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33 SKST Dubňany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budiš Tomáš
Mlynár Radoslav
 
 
Pozděch Josef
Kučera Zdeněk st.
 
 
     2301
2.Ráček Ladislav
Matza Pavel
 
 
Palán František
Šikuta Michal
 
 
     3111
3.Mlynár RadoslavŠikuta Michal     3021
4.Budiš TomášPozděch Josef     0322
5.Matza PavelPalán František     3032
6.Ráček LadislavKučera Zdeněk st.     1333
7.Budiš Tomᚊikuta Michal     3143
8.Matza PavelPozděch Josef     0344
9.Ráček LadislavPalán František     2345
10.Mlynár RadoslavKučera Zdeněk st.     3255
11.Matza PavelŠikuta Michal     3165
12.Ráček LadislavPozděch Josef     0366
13.Mlynár RadoslavPalán František     3176
14.Budiš TomášKučera Zdeněk st.     3186
15.Ráček LadislavŠikuta Michal     1387
16.Mlynár RadoslavPozděch Josef     3297
17.Budiš TomášPalán František     30107
18.Matza PavelKučera Zdeněk st.     23108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mlynár Radoslav40Šikuta Michal13
Budiš Tomáš31Pozděch Josef31
Matza Pavel22Palán František13
Ráček Ladislav04Kučera Zdeněk st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Čeložnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:31 SKST Rohatec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Luzum Jaroslav
Juryca Dalibor
 
 
Kojecký Dalibor
Tihlařík Ondřej
 
 
     3110
2.Salaba Petr
Vymyslický Stanislav st.
 
 
Hála Zbyněk
Kojecký Jaroslav
 
 
     0311
3.Vymyslický Stanislav st.Kojecký Jaroslav     3221
4.Juryca DaliborHála Zbyněk     3231
5.Salaba PetrTihlařík Ondřej     1332
6.Luzum JaroslavKojecký Dalibor     3242
7.Juryca DaliborKojecký Jaroslav     3052
8.Salaba PetrHála Zbyněk     3162
9.Luzum JaroslavTihlařík Ondřej     2363
10.Vymyslický Stanislav st.Kojecký Dalibor     3173
11.Salaba PetrKojecký Jaroslav     3183
12.Luzum JaroslavHála Zbyněk     3293
13.Vymyslický Stanislav st.Tihlařík Ondřej     31103
14.Juryca DaliborKojecký Dalibor     30113
15.Luzum JaroslavKojecký Jaroslav     23114
16.Vymyslický Stanislav st.Hála Zbyněk     03115
17.Juryca DaliborTihlařík Ondřej     31125
18.Salaba PetrKojecký Dalibor     32135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vymyslický Stanislav st.31Kojecký Jaroslav13
Juryca Dalibor40Hála Zbyněk13
Salaba Petr31Tihlařík Ondřej22
Luzum Jaroslav22Kojecký Dalibor04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maděrič Zdeněk
Mikuš Tomáš
 
 
Komosný Miloslav
Hrubý Petr
 
 
     3010
2.Mikuš Martin
Mikuš Pavel
 
 
Ondruš Milan
Konečný Miroslav
 
 
     0311
3.Maděrič ZdeněkOndruš Milan     3221
4.Mikuš MartinHrubý Petr     3031
5.Mikuš TomášKomosný Miloslav     2332
6.Mikuš PavelKonečný Miroslav     1333
7.Mikuš MartinOndruš Milan     3143
8.Mikuš TomášHrubý Petr     3053
9.Mikuš PavelKomosný Miloslav     0354
10.Maděrič ZdeněkKonečný Miroslav     3064
11.Mikuš TomášOndruš Milan     3274
12.Mikuš PavelHrubý Petr     1375
13.Maděrič ZdeněkKomosný Miloslav     1376
14.Mikuš MartinKonečný Miroslav     3286
15.Mikuš PavelOndruš Milan     1387
16.Maděrič ZdeněkHrubý Petr     3097
17.Mikuš MartinKomosný Miloslav     1398
18.Mikuš TomášKonečný Miroslav     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Maděrič Zdeněk31Ondruš Milan13
Mikuš Martin31Hrubý Petr13
Mikuš Tomáš22Komosný Miloslav40
Mikuš Pavel04Konečný Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vacenovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD VacenoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1330:45 SK Vacenovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valko Jan
Šnajdr Michal
 
 
Charvát Petr
Bařák Václav
 
 
     3010
2.Křiva Zdeněk
Bábíček Radek
 
 
Fišman Jan
Kreml Pavel
 
 
     1311
3.Valko JanCharvát Petr     3221
4.Šnajdr MichalFišman Jan     0322
5.Bábíček RadekKreml Pavel     1323
6.Křiva ZdeněkBařák Václav     2324
7.Šnajdr MichalCharvát Petr     3134
8.Bábíček RadekFišman Jan     1335
9.Křiva ZdeněkKreml Pavel     2336
10.Valko JanBařák Václav     3146
11.Bábíček RadekCharvát Petr     1347
12.Křiva ZdeněkFišman Jan     0348
13.Valko JanKreml Pavel     1349
14.Šnajdr MichalBařák Václav     3259
15.Křiva ZdeněkCharvát Petr     13510
16.Valko JanFišman Jan     13511
17.Šnajdr MichalKreml Pavel     23512
18.Bábíček RadekBařák Václav     23513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Valko Jan22Charvát Petr22
Šnajdr Michal22Fišman Jan40
Bábíček Radek04Kreml Pavel40
Křiva Zdeněk04Bařák Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 710, 698 01 Veselí nad MoravouRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:37 SKST Rohatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hodonský Vladislav
Dřevojan Martin
 
 
Chvátal Tomáš
Chvátal Antonín
 
 
     3210
2.Břečka Karel
Komoň Richard
 
 
Rybecký Marek
Rybecký Jakub
 
 
     3120
3.Hodonský VladislavRybecký Marek     3230
4.Dřevojan MartinRybecký Jakub     3140
5.Komoň RichardChvátal Antonín     0341
6.Břečka KarelChvátal Tomáš     1342
7.Dřevojan MartinRybecký Marek     0343
8.Komoň RichardRybecký Jakub     3053
9.Břečka KarelChvátal Antonín     0354
10.Hodonský VladislavChvátal Tomáš     1355
11.Komoň RichardRybecký Marek     0356
12.Břečka KarelRybecký Jakub     3066
13.Hodonský VladislavChvátal Antonín     2367
14.Dřevojan MartinChvátal Tomáš     0368
15.Břečka KarelRybecký Marek     2369
16.Hodonský VladislavRybecký Jakub     3079
17.Dřevojan MartinChvátal Antonín     3189
18.Komoň RichardChvátal Tomáš     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hodonský Vladislav22Rybecký Marek31
Dřevojan Martin22Rybecký Jakub04
Komoň Richard13Chvátal Antonín31
Břečka Karel13Chvátal Tomáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VlkoěRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:41 TJ Slovan Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křižka Martin
Smolka Longin
 
 
Král Jiří
Čechovský Václav
 
 
     0301
2.Elznic Drahomír
Mikl Antonín
 
 
Bursík Antonín
Vaňhara Michal
 
 
     3211
3.Mikl AntonínČechovský Václav     1312
4.Křižka MartinKrál Jiří     0313
5.Elznic DrahomírBursík Antonín     3023
6.Smolka LonginVaňhara Michal     3233
7.Křižka MartinČechovský Václav     0334
8.Elznic DrahomírKrál Jiří     2335
9.Smolka LonginBursík Antonín     3045
10.Mikl AntonínVaňhara Michal     3055
11.Elznic DrahomírČechovský Václav     0356
12.Smolka LonginKrál Jiří     0357
13.Mikl AntonínBursík Antonín     2358
14.Křižka MartinVaňhara Michal     2359
15.Smolka LonginČechovský Václav     23510
16.Mikl AntonínKrál Jiří     03511
17.Křižka MartinBursík Antonín     13512
18.Elznic DrahomírVaňhara Michal     31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikl Antonín13Čechovský Václav40
Křižka Martin04Král Jiří40
Elznic Drahomír22Bursík Antonín22
Smolka Longin22Vaňhara Michal13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy