Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:8 SKST Rohatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvátal Tomáš
Chvátal Antonín
 
 
Budiš Tomáš
Mlynár Radoslav
 
 
     3210
2.Rybecký Marek
Valuch Michal
 
 
Ráček Ladislav
Mikula Ján
 
 
     3120
3.Chvátal TomášBudiš Tomáš     3030
4.Chvátal AntonínMlynár Radoslav     3040
5.Rybecký MarekRáček Ladislav     3050
6.Valuch MichalMikula Ján     3060
7.Chvátal AntonínBudiš Tomáš     3070
8.Rybecký MarekMlynár Radoslav     3180
9.Valuch MichalRáček Ladislav     3190
10.Chvátal TomášMikula Ján     31100
11.Rybecký MarekBudiš Tomáš     30110
12.Valuch MichalMlynár Radoslav     30120
13.Chvátal TomášRáček Ladislav     31130
14.Chvátal AntonínMikula Ján     30140
15.Valuch MichalBudiš Tomáš     30150
16.Chvátal TomášMlynár Radoslav     30160
17.Chvátal AntonínRáček Ladislav     30170
18.Rybecký MarekMikula Ján     31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chvátal Tomáš40Budiš Tomáš04
Chvátal Antonín40Mlynár Radoslav04
Rybecký Marek40Ráček Ladislav04
Valuch Michal40Mikula Ján04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vacenovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Vacenovice, přísálí KD VacenoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:10 SK Vacenovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Miroslav ml.
Novák Miroslav st.
 
 
Vaňhara Michal
Varmuža Mikuláš
 
 
     3010
2.Charvát Petr
Fišman Jan
 
 
Schenel David
Grabovský Jaroslav ml.
 
 
     3120
3.Novák Miroslav ml.Vaňhara Michal     3030
4.Novák Miroslav st.Schenel David     3040
5.Charvát PetrGrabovský Jaroslav ml.     3050
6.Fišman JanVarmuža Mikuláš     3060
7.Novák Miroslav st.Vaňhara Michal     3070
8.Charvát PetrSchenel David     3180
9.Fišman JanGrabovský Jaroslav ml.     3090
10.Novák Miroslav ml.Varmuža Mikuláš     30100
11.Charvát PetrVaňhara Michal     31110
12.Fišman JanSchenel David     30120
13.Novák Miroslav ml.Grabovský Jaroslav ml.     30130
14.Novák Miroslav st.Varmuža Mikuláš     23131
15.Fišman JanVaňhara Michal     30141
16.Novák Miroslav ml.Schenel David     31151
17.Novák Miroslav st.Grabovský Jaroslav ml.     23152
18.Charvát PetrVarmuža Mikuláš     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Miroslav ml.40Vaňhara Michal04
Novák Miroslav st.22Schenel David04
Charvát Petr40Grabovský Jaroslav ml.13
Fišman Jan40Varmuža Mikuláš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice BVrchní
rozhodčí:
Komosný Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 08:30 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:30 TJ Sokol Lužice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Petr
Komosný Miloslav
 
 
Jarýn Jiří
Křižka Martin
 
 
     3010
2.Ondruš Milan
Konečný Miroslav
 
 
Elznic Drahomír
Mikl Antonín
 
 
     0311
3.Ondruš MilanMikl Antonín     3221
4.Hrubý PetrKřižka Martin     3031
5.Komosný MiloslavElznic Drahomír     1332
6.Konečný MiroslavJarýn Jiří     3042
7.Hrubý PetrMikl Antonín     2343
8.Komosný MiloslavKřižka Martin     3053
9.Konečný MiroslavElznic Drahomír     2354
10.Ondruš MilanJarýn Jiří     3064
11.Komosný MiloslavMikl Antonín     2365
12.Konečný MiroslavKřižka Martin     3075
13.Ondruš MilanElznic Drahomír     2376
14.Hrubý PetrJarýn Jiří     3286
15.Konečný MiroslavMikl Antonín     0387
16.Ondruš MilanKřižka Martin     3197
17.Hrubý PetrElznic Drahomír     1398
18.Komosný MiloslavJarýn Jiří     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ondruš Milan31Mikl Antonín31
Hrubý Petr22Křižka Martin04
Komosný Miloslav22Elznic Drahomír40
Konečný Miroslav22Jarýn Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Čeložnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čeložnice 146, KD u zastávky autobusuRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1718:51 TJ Sokol Veselí nad Moravou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hála Zbyněk
Kojecký Jaroslav
 
 
Hodonský Vladislav
Dřevojan Martin
 
 
     3010
2.Kojecký Dalibor
Tihlařík Ondřej
 
 
Břečka Karel
Dufek Josef
 
 
     1311
3.Kojecký DaliborHodonský Vladislav     0312
4.Hála ZbyněkBřečka Karel     0313
5.Kojecký JaroslavDufek Josef     2314
6.Tihlařík OndřejDřevojan Martin     1315
7.Hála ZbyněkHodonský Vladislav     0316
8.Kojecký JaroslavBřečka Karel     2317
9.Tihlařík OndřejDufek Josef     1318
10.Kojecký DaliborDřevojan Martin     0319
11.Kojecký JaroslavHodonský Vladislav     23110
12.Tihlařík OndřejBřečka Karel     03111
13.Kojecký DaliborDufek Josef     13112
14.Hála ZbyněkDřevojan Martin     03113
15.Tihlařík OndřejHodonský Vladislav     03114
16.Kojecký DaliborBřečka Karel     13115
17.Hála ZbyněkDufek Josef     23116
18.Kojecký JaroslavDřevojan Martin     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kojecký Dalibor04Hodonský Vladislav40
Hála Zbyněk04Břečka Karel40
Kojecký Jaroslav04Dufek Josef40
Tihlařík Ondřej04Dřevojan Martin40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, 697 01 Kyjov, Sokolovna u nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:37 TJ Sokol Vracov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chimiak Stanislav
Pozděch Josef
 
 
Šnajdr Michal
Šnajdr Radomír
 
 
     1301
2.Palán František
Werner Jan
 
 
Křiva Zdeněk
Nikl František
 
 
     1302
3.Pozděch JosefŠnajdr Michal     0303
4.Chimiak StanislavŠnajdr Radomír     3013
5.Palán FrantišekNikl František     0314
6.Werner JanKřiva Zdeněk     0315
7.Chimiak StanislavŠnajdr Michal     0316
8.Palán FrantišekŠnajdr Radomír     2317
9.Werner JanNikl František     0318
10.Pozděch JosefKřiva Zdeněk     3028
11.Palán FrantišekŠnajdr Michal     2329
12.Werner JanŠnajdr Radomír     3139
13.Pozděch JosefNikl František     03310
14.Chimiak StanislavKřiva Zdeněk     30410
15.Werner JanŠnajdr Michal     23411
16.Pozděch JosefŠnajdr Radomír     32511
17.Chimiak StanislavNikl František     30611
18.Palán FrantišekKřiva Zdeněk     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pozděch Josef22Šnajdr Michal40
Chimiak Stanislav31Šnajdr Radomír13
Palán František13Nikl František31
Werner Jan13Křiva Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:13 SKST Rohatec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Luzum Jaroslav
Juryca Dalibor
 
 
Brezina Ondřej
Mikuš Tomáš
 
 
     3010
2.Vymyslický Stanislav st.
Příkaský Libor
 
 

 
 
WO    3020
3.Příkaský LiborBrezina Ondřej     1321
4.Juryca DaliborMikuš Tomáš     3231
5.Vymyslický Stanislav st.Mikuš Pavel     3041
6.Luzum JaroslavWO    3051
7.Juryca DaliborBrezina Ondřej     3061
8.Vymyslický Stanislav st.Mikuš Tomáš     3071
9.Luzum JaroslavMikuš Pavel     3081
10.Příkaský LiborWO    3091
11.Vymyslický Stanislav st.Brezina Ondřej     32101
12.Luzum JaroslavMikuš Tomáš     30111
13.Příkaský LiborMikuš Pavel     32121
14.Juryca DaliborWO    30131
15.Luzum JaroslavBrezina Ondřej     31141
16.Příkaský LiborMikuš Tomáš     13142
17.Juryca DaliborMikuš Pavel     30152
18.Vymyslický Stanislav st.WO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Příkaský Libor12Brezina Ondřej13
Juryca Dalibor30Mikuš Tomáš13
Vymyslický Stanislav st.30Mikuš Pavel04
Luzum Jaroslav30   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy