Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:20 SKST Dubňany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budiš Tomáš
Mlynár Radoslav
 
 
Maděrič Zdeněk
Mikuš Martin
 
 
     2301
2.Ráček Ladislav
Horák Pavel
 
 
Brezina Ondřej
Létal Emil
 
 
     3011
3.Budiš TomášMaděrič Zdeněk     3021
4.Mlynár RadoslavMikuš Martin     3031
5.Horák PavelBrezina Ondřej     3141
6.Ráček LadislavLétal Emil     3051
7.Mlynár RadoslavMaděrič Zdeněk     2352
8.Horák PavelMikuš Martin     3062
9.Ráček LadislavBrezina Ondřej     3272
10.Budiš TomášLétal Emil     3082
11.Horák PavelMaděrič Zdeněk     3292
12.Ráček LadislavMikuš Martin     0393
13.Budiš TomášBrezina Ondřej     30103
14.Mlynár RadoslavLétal Emil     31113
15.Ráček LadislavMaděrič Zdeněk     23114
16.Budiš TomášMikuš Martin     30124
17.Mlynár RadoslavBrezina Ondřej     31134
18.Horák PavelLétal Emil     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Budiš Tomáš40Maděrič Zdeněk22
Mlynár Radoslav31Mikuš Martin13
Horák Pavel40Brezina Ondřej04
Ráček Ladislav22Létal Emil04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1231:42 SKST Rohatec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šnajdr Michal
Šnajdr Radomír
 
 
Luzum Jaroslav
Juryca Dalibor
 
 
     3110
2.Křiva Zdeněk
Valko Jan
 
 
Salaba Petr
Vymyslický Stanislav st.
 
 
     2311
3.Křiva ZdeněkLuzum Jaroslav     0312
4.Valko JanJuryca Dalibor     2313
5.Šnajdr MichalSalaba Petr     2314
6.Šnajdr RadomírVymyslický Stanislav st.     3224
7.Valko JanLuzum Jaroslav     3034
8.Šnajdr MichalJuryca Dalibor     3144
9.Šnajdr RadomírSalaba Petr     0345
10.Křiva ZdeněkVymyslický Stanislav st.     1346
11.Šnajdr MichalLuzum Jaroslav     3156
12.Šnajdr RadomírJuryca Dalibor     0357
13.Křiva ZdeněkSalaba Petr     1358
14.Valko JanVymyslický Stanislav st.     1359
15.Šnajdr RadomírLuzum Jaroslav     03510
16.Křiva ZdeněkJuryca Dalibor     31610
17.Valko JanSalaba Petr     23611
18.Šnajdr MichalVymyslický Stanislav st.     23612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Křiva Zdeněk13Luzum Jaroslav22
Valko Jan13Juryca Dalibor22
Šnajdr Michal22Salaba Petr40
Šnajdr Radomír13Vymyslický Stanislav st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 710, 698 01 Veselí nad MoravouRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 10:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:23 TJ Sokol Veselí nad Moravou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevojan Martin
Slovák Tomáš
 
 
Žídek Jiří
Kučera Zdeněk st.
 
 
     2301
2.Hodonský Vladislav
Dufek Josef
 
 
Chimiak Stanislav
Pozděch Josef
 
 
     3111
3.Hodonský VladislavChimiak Stanislav     3021
4.Dufek JosefPozděch Josef     3231
5.Slovák Tomᚎídek Jiří     3241
6.Dřevojan MartinKučera Zdeněk st.     3051
7.Dufek JosefChimiak Stanislav     3161
8.Slovák TomášPozděch Josef     3271
9.Dřevojan MartinŽídek Jiří     3181
10.Hodonský VladislavKučera Zdeněk st.     3091
11.Slovák TomášChimiak Stanislav     0392
12.Dřevojan MartinPozděch Josef     2393
13.Hodonský VladislavŽídek Jiří     30103
14.Dufek JosefKučera Zdeněk st.     31113
15.Dřevojan MartinChimiak Stanislav     31123
16.Hodonský VladislavPozděch Josef     31133
17.Dufek JosefŽídek Jiří     31143
18.Slovák TomášKučera Zdeněk st.     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hodonský Vladislav40Chimiak Stanislav13
Dufek Josef40Pozděch Josef13
Slovák Tomáš31Žídek Jiří04
Dřevojan Martin31Kučera Zdeněk st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Čeložnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VlkoěRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:32 TJ Sokol Vlkoš A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křižka Martin
Smolka Longin
 
 
Kojecký Jaroslav
Hála Zbyněk
 
 
     0301
2.Mikl Antonín
Elznic Drahomír
 
 
Kojecký Dalibor
Tihlařík Ondřej
 
 
     3211
3.Křižka MartinKojecký Jaroslav     0312
4.Smolka LonginHála Zbyněk     3022
5.Elznic DrahomírTihlařík Ondřej     3032
6.Mikl AntonínKojecký Dalibor     3042
7.Smolka LonginKojecký Jaroslav     1343
8.Elznic DrahomírHála Zbyněk     3153
9.Mikl AntonínTihlařík Ondřej     3163
10.Křižka MartinKojecký Dalibor     0364
11.Elznic DrahomírKojecký Jaroslav     3074
12.Mikl AntonínHála Zbyněk     3284
13.Jarýn JiříTihlařík Ondřej     0385
14.Smolka LonginKojecký Dalibor     3295
15.Mikl AntonínKojecký Jaroslav     2396
16.Jarýn JiříHála Zbyněk     0397
17.Smolka LonginTihlařík Ondřej     2398
18.Elznic DrahomírKojecký Dalibor     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Křižka Martin02Kojecký Jaroslav31
Smolka Longin22Hála Zbyněk13
Elznic Drahomír40Tihlařík Ondřej22
Mikl Antonín31Kojecký Dalibor13
Jarýn Jiří02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:19 TJ Slovan Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vacenovský Pavel
Král Jiří
 
 
Komosný Miloslav
Hřebíček Miroslav
 
 
     3110
2.Schenel David
Vaňhara Michal
 
 
Ondruš Milan
Konečný Miroslav
 
 
     2311
3.Král JiříOndruš Milan     3121
4.Vacenovský PavelHřebíček Miroslav     3031
5.Schenel DavidKomosný Miloslav     2332
6.Vaňhara MichalKonečný Miroslav     3242
7.Vacenovský PavelOndruš Milan     3052
8.Schenel DavidHřebíček Miroslav     3062
9.Vaňhara MichalKomosný Miloslav     1363
10.Král JiříKonečný Miroslav     3073
11.Schenel DavidOndruš Milan     3183
12.Vaňhara MichalHřebíček Miroslav     3093
13.Král JiříKomosný Miloslav     31103
14.Vacenovský PavelKonečný Miroslav     31113
15.Vaňhara MichalOndruš Milan     03114
16.Král JiříHřebíček Miroslav     30124
17.Vacenovský PavelKomosný Miloslav     30134
18.Schenel DavidKonečný Miroslav     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Král Jiří40Ondruš Milan13
Vacenovský Pavel40Hřebíček Miroslav04
Schenel David31Komosný Miloslav22
Vaňhara Michal22Konečný Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vacenovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:31 SKST Rohatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvátal Tomáš
Chvátal Antonín
 
 
Křižka Zdeněk
Charvát Petr
 
 
     3210
2.Rybecký Marek
Rybecký Jakub
 
 
Fišman Jan
Kreml Pavel
 
 
     0311
3.Rybecký JakubFišman Jan     2312
4.Chvátal AntonínCharvát Petr     3222
5.Rybecký MarekKreml Pavel     3032
6.Chvátal TomášKřižka Zdeněk     3042
7.Chvátal AntonínFišman Jan     3152
8.Rybecký MarekCharvát Petr     1353
9.Chvátal TomášKreml Pavel     3163
10.Rybecký JakubKřižka Zdeněk     1364
11.Rybecký MarekFišman Jan     3174
12.Chvátal TomášCharvát Petr     3284
13.Rybecký JakubKreml Pavel     2385
14.Chvátal AntonínKřižka Zdeněk     3195
15.Chvátal TomášFišman Jan     30105
16.Rybecký JakubCharvát Petr     03106
17.Chvátal AntonínKreml Pavel     30116
18.Rybecký MarekKřižka Zdeněk     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rybecký Jakub04Fišman Jan13
Chvátal Antonín40Charvát Petr22
Rybecký Marek22Kreml Pavel13
Chvátal Tomáš40Křižka Zdeněk22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy