Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vacenovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Vacenovice, přísálí KD VacenoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:17 SK Vacenovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Petr
Bařák Václav
 
 
Budiš Tomáš
Mlynár Radoslav
 
 
     3010
2.Fišman Jan
Kreml Pavel
 
 
Ráček Ladislav
Mikula Ján
 
 
     3120
3.Charvát PetrBudiš Tomáš     3130
4.Bařák VáclavMlynár Radoslav     3040
5.Kreml PavelRáček Ladislav     3150
6.Fišman JanMikula Ján     3160
7.Bařák VáclavBudiš Tomáš     1361
8.Kreml PavelMlynár Radoslav     3171
9.Fišman JanRáček Ladislav     3081
10.Charvát PetrMikula Ján     3091
11.Kreml PavelBudiš Tomáš     1392
12.Fišman JanMlynár Radoslav     1393
13.Charvát PetrRáček Ladislav     30103
14.Bařák VáclavMikula Ján     31113
15.Fišman JanBudiš Tomáš     31123
16.Charvát PetrMlynár Radoslav     30133
17.Bařák VáclavRáček Ladislav     30143
18.Kreml PavelMikula Ján     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Charvát Petr40Budiš Tomáš22
Bařák Václav31Mlynár Radoslav13
Kreml Pavel31Ráček Ladislav04
Fišman Jan31Mikula Ján04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice BVrchní
rozhodčí:
Komosný Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 08:30 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:43 SKST Rohatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komosný Miloslav
Hrubý Petr
 
 
Chvátal Antonín
Valuch Michal
 
 
     0301
2.Konečný Miroslav
Ondruš Milan
 
 
Rybecký Marek
Rybecký Jakub
 
 
     2302
3.Ondruš MilanRybecký Jakub     3112
4.Hrubý PetrRybecký Marek     0313
5.Komosný MiloslavChvátal Antonín     1314
6.Konečný MiroslavValuch Michal     2315
7.Hrubý PetrRybecký Jakub     1316
8.Komosný MiloslavRybecký Marek     1317
9.Konečný MiroslavChvátal Antonín     1318
10.Ondruš MilanValuch Michal     3128
11.Komosný MiloslavRybecký Jakub     3138
12.Konečný MiroslavRybecký Marek     0339
13.Ondruš MilanChvátal Antonín     3149
14.Hřebíček MiroslavValuch Michal     13410
15.Konečný MiroslavRybecký Jakub     31510
16.Ondruš MilanRybecký Marek     03511
17.Hřebíček MiroslavChvátal Antonín     13512
18.Komosný MiloslavValuch Michal     32612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ondruš Milan31Rybecký Jakub13
Hrubý Petr02Rybecký Marek40
Komosný Miloslav22Chvátal Antonín31
Konečný Miroslav13Valuch Michal22
Hřebíček Miroslav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Čeložnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čeložnice 146, KD u zastávky autobusuRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:14645:446SKST Čeložnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hála Zbyněk
Kojecký Jaroslav
 
 
Vaňhara Michal
Schenel David
 
 
-9-106-6 1301
2.Kojecký Dalibor
Tihlařík Ondřej
 
 
Vjazanko Petr
Procháska Stanislav
 
 
5106  3011
3.Kojecký DaliborSchenel David114-5-583221
4.Hála ZbyněkVaňhara Michal582  3031
5.Tihlařík OndřejProcháska Stanislav418  3041
6.Kojecký JaroslavVjazanko Petr488  3051
7.Hála ZbyněkSchenel David-37-7-4 1352
8.Tihlařík OndřejVaňhara Michal656  3062
9.Kojecký JaroslavProcháska Stanislav415  3072
10.Kojecký DaliborVjazanko Petr578  3082
11.Tihlařík OndřejSchenel David118-73 3192
12.Kojecký JaroslavVaňhara Michal349  30102
13.Kojecký DaliborProcháska Stanislav3311  30112
14.Hála ZbyněkVjazanko Petr5-7-741132122
15.Kojecký JaroslavSchenel David3-82-6-1223123
16.Kojecký DaliborVaňhara Michal666  30133
17.Hála ZbyněkProcháska Stanislav463  30143
18.Tihlařík OndřejVjazanko Petr1087  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kojecký Dalibor40Schenel David22
Hála Zbyněk31Vaňhara Michal04
Tihlařík Ondřej40Procháska Stanislav04
Kojecký Jaroslav31Vjazanko Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, 697 01 Kyjov, Sokolovna u nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:26 TJ Sokol Kyjov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Zdeněk st.
Werner Jan
 
 
Smolka Longin
Elznic Drahomír
 
 
     1301
2.Pozděch Josef
Chimiak Stanislav
 
 
Menšík Vojtěch
Jarýn Jiří
 
 
     3111
3.Werner JanJarýn Jiří     3021
4.Kučera Zdeněk st.Elznic Drahomír     1322
5.Chimiak StanislavSmolka Longin     3032
6.Pozděch JosefMenšík Vojtěch     3042
7.Kučera Zdeněk st.Jarýn Jiří     3152
8.Chimiak StanislavElznic Drahomír     2353
9.Pozděch JosefSmolka Longin     3263
10.Werner JanMikl Antonín     1364
11.Chimiak StanislavJarýn Jiří     3074
12.Pozděch JosefElznic Drahomír     3084
13.Werner JanSmolka Longin     3194
14.Kučera Zdeněk st.Mikl Antonín     0395
15.Pozděch JosefJarýn Jiří     30105
16.Werner JanElznic Drahomír     23106
17.Kučera Zdeněk st.Smolka Longin     23107
18.Chimiak StanislavMikl Antonín     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Werner Jan22Jarýn Jiří04
Kučera Zdeněk st.13Elznic Drahomír31
Chimiak Stanislav31Smolka Longin13
Pozděch Josef40Menšík Vojtěch01
   Mikl Antonín21



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:44 TJ Sokol Veselí nad Moravou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Luzum Jaroslav
Juryca Dalibor
 
 
Břečka Karel
Dřevojan Martin
 
 
     2301
2.Vymyslický Stanislav st.
Salaba Petr
 
 
Třináctý Jan
Komoň Richard
 
 
     2302
3.Juryca DaliborTřináctý Jan     3212
4.Salaba PetrBřečka Karel     1313
5.Vymyslický Stanislav st.Dřevojan Martin     0314
6.Luzum JaroslavKomoň Richard     1315
7.Salaba PetrTřináctý Jan     3225
8.Vymyslický Stanislav st.Břečka Karel     1326
9.Luzum JaroslavDřevojan Martin     0327
10.Juryca DaliborKomoň Richard     3237
11.Vymyslický Stanislav st.Třináctý Jan     3047
12.Luzum JaroslavBřečka Karel     2348
13.Juryca DaliborDřevojan Martin     1349
14.Salaba PetrKomoň Richard     03410
15.Luzum JaroslavTřináctý Jan     32510
16.Juryca DaliborBřečka Karel     30610
17.Salaba PetrDřevojan Martin     03611
18.Vymyslický Stanislav st.Komoň Richard     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Juryca Dalibor31Třináctý Jan04
Salaba Petr13Břečka Karel31
Vymyslický Stanislav st.13Dřevojan Martin40
Luzum Jaroslav13Komoň Richard31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:00:00:0nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Šnajdr Michal
Šnajdr Radomír
 
 
         
2.
 
 
Křiva Zdeněk
Vašina Antonín
 
 
         
3.Vašina Antonín         
4.Křiva Zdeněk         
5.Šnajdr Radomír         
6.Šnajdr Michal         
7.Vašina Antonín         
8.Křiva Zdeněk         
9.Šnajdr Radomír         
10.Šnajdr Michal         
11.Vašina Antonín         
12.Křiva Zdeněk         
13.Šnajdr Radomír         
14.Šnajdr Michal         
15.Vašina Antonín         
16.Křiva Zdeněk         
17.Šnajdr Radomír         
18.Šnajdr Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy