Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kovoděl Moravský Písek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SvatobořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:25 T.J. Sokol Svatobořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krist Jan
Podveský Pavel
 
 
Kozina Miroslav
Odložilík Leoš
 
 
     1301
2.Synková Dagmar
Firtl Radim
 
 
Halámek Zdeněk
Marek Ondřej
 
 
     3111
3.Podveský PavelKozina Miroslav     0312
4.Synková DagmarOdložilík Leoš     3022
5.Firtl RadimHalámek Zdeněk     3032
6.Krist JanMarek Ondřej     3042
7.Synková DagmarKozina Miroslav     0343
8.Firtl RadimOdložilík Leoš     3053
9.Krist JanHalámek Zdeněk     0354
10.Podveský PavelMarek Ondřej     3064
11.Firtl RadimKozina Miroslav     1365
12.Krist JanOdložilík Leoš     3275
13.Podveský PavelHalámek Zdeněk     3185
14.Synková DagmarMarek Ondřej     3095
15.Krist JanKozina Miroslav     0396
16.Podveský PavelOdložilík Leoš     31106
17.Synková DagmarHalámek Zdeněk     31116
18.Firtl RadimMarek Ondřej     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Podveský Pavel31Kozina Miroslav40
Synková Dagmar31Odložilík Leoš04
Firtl Radim31Halámek Zdeněk13
Krist Jan22Marek Ondřej04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:44 SKST Hodonín H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stöhr Maxmilián
Benadová Adéla
 
 
Jakubíček Matěj
Pijáček Lukáš
 
 
     2301
2.Hubáček Vojtěch
Hubačka Miroslav
 
 
Kosík Tomáš
Šebesta Štefan
 
 
     0302
3.Benadová AdélaKosík Tomáš     0303
4.Hubáček VojtěchJakubíček Matěj     3213
5.Stöhr MaxmiliánPijáček Lukáš     0314
6.Hubačka MiroslavŠebesta Štefan     1315
7.Hubáček VojtěchKosík Tomáš     0316
8.Stöhr MaxmiliánJakubíček Matěj     0317
9.Hubačka MiroslavPijáček Lukáš     2318
10.Benadová AdélaŠebesta Štefan     0319
11.Stöhr MaxmiliánKosík Tomáš     03110
12.Hubačka MiroslavJakubíček Matěj     30210
13.Benadová AdélaPijáček Lukáš     30310
14.Hubáček VojtěchŠebesta Štefan     03311
15.Hubačka MiroslavKosík Tomáš     03312
16.Benadová AdélaJakubíček Matěj     30412
17.Hubáček VojtěchPijáček Lukáš     13413
18.Stöhr MaxmiliánŠebesta Štefan     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Benadová Adéla22Kosík Tomáš40
Hubáček Vojtěch13Jakubíček Matěj13
Stöhr Maxmilián04Pijáček Lukáš31
Hubačka Miroslav13Šebesta Štefan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Josefov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek Jindřich
Bureš Martin
 
 
Kuběna Radek
Závorka Tomáš
 
 
     0301
2.Teturová Barbora
Marek Jakub
 
 
Macůrek Marek
Šupa Antonín
 
 
     1302
3.Morávek JindřichMacůrek Marek     3212
4.Bureš MartinKuběna Radek     3022
5.Teturová BarboraZávorka Tomáš     3032
6.Marek JakubŠupa Antonín     3042
7.Bureš MartinMacůrek Marek     0343
8.Teturová BarboraKuběna Radek     1344
9.Marek JakubZávorka Tomáš     3154
10.Morávek JindřichŠupa Antonín     3164
11.Teturová BarboraMacůrek Marek     1365
12.Marek JakubKuběna Radek     1366
13.Morávek JindřichZávorka Tomáš     3276
14.Bureš MartinŠupa Antonín     0377
15.Marek JakubMacůrek Marek     0378
16.Morávek JindřichImrich David     3088
17.Bureš MartinZávorka Tomáš     0389
18.Teturová BarboraŠupa Antonín     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Morávek Jindřich40Macůrek Marek31
Bureš Martin13Kuběna Radek21
Teturová Barbora22Závorka Tomáš13
Marek Jakub22Šupa Antonín13
   Imrich David01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Bzenec, Těmická 18Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:17 TJ Sokol Bzenec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Látalová Lucie
Růčka Pavel
 
 
Zelinka Oldřich
Bursík Antonín
 
 
     3010
2.Vašík Miroslav
Gablas Kamil
 
 
Vjazanko Petr
Malý Miroslav
 
 
     3120
3.Látalová LucieBursík Antonín     3230
4.Gablas KamilVjazanko Petr     3040
5.Růčka PavelZelinka Oldřich     3050
6.Vašík MiroslavMalý Miroslav     3060
7.Gablas KamilBursík Antonín     3070
8.Růčka PavelVjazanko Petr     3180
9.Vašík MiroslavZelinka Oldřich     3090
10.Látalová LucieMalý Miroslav     31100
11.Růčka PavelBursík Antonín     23101
12.Vašík MiroslavVjazanko Petr     31111
13.Látalová LucieZelinka Oldřich     13112
14.Gablas KamilMalý Miroslav     23113
15.Vašík MiroslavBursík Antonín     30123
16.Látalová LucieVjazanko Petr     30133
17.Gablas KamilZelinka Oldřich     31143
18.Růčka PavelMalý Miroslav     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Látalová Lucie31Bursík Antonín13
Gablas Kamil31Vjazanko Petr04
Růčka Pavel31Zelinka Oldřich13
Vašík Miroslav40Malý Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1521:47 SK Baník Ratíškovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nikl František
Vašina Antonín
 
 
Hradil Kryštof
Kuchařič Jiří ml.
 
 
     2301
2.Bábíček Radek
Boruta Matěj
 
 
Vacenovský Pavel
Kladňák Martin
 
 
     0302
3.Nikl FrantišekHradil Kryštof     0303
4.Boruta MatějKuchařič Jiří ml.     0304
5.Vašina AntonínVacenovský Pavel     2305
6.Bábíček RadekKladňák Martin     3215
7.Boruta MatějHradil Kryštof     3025
8.Vašina AntonínKuchařič Jiří ml.     1326
9.Bábíček RadekVacenovský Pavel     0327
10.Nikl FrantišekKladňák Martin     1328
11.Vašina AntonínHradil Kryštof     0329
12.Bábíček RadekKuchařič Jiří ml.     23210
13.Nikl FrantišekVacenovský Pavel     13211
14.Boruta MatějKladňák Martin     03212
15.Bábíček RadekHradil Kryštof     23213
16.Nikl FrantišekKuchařič Jiří ml.     13214
17.Boruta MatějVacenovský Pavel     30314
18.Vašina AntonínKladňák Martin     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nikl František04Hradil Kryštof31
Boruta Matěj22Kuchařič Jiří ml.40
Vašina Antonín04Vacenovský Pavel31
Bábíček Radek13Kladňák Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Čejč z.s. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čejč čp. 234, v parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:34 TJ Sokol Veselí nad Moravou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marada Petr
Jirásek Petr
 
 
Hlahůlek Emil
Třináctý Jan
 
 
     0301
2.Smutný Antonín
Zvědělík Ondřej
 
 
Konečný Lubomír
Čajka Milan
 
 
     3011
3.Jirásek PetrTřináctý Jan     1312
4.Zvědělík OndřejHlahůlek Emil     0313
5.Smutný AntonínKonečný Lubomír     3223
6.Marada PetrČajka Milan     3033
7.Zvědělík OndřejTřináctý Jan     0334
8.Smutný AntonínHlahůlek Emil     3044
9.Marada PetrKonečný Lubomír     2345
10.Jirásek PetrČajka Milan     2346
11.Smutný AntonínTřináctý Jan     3056
12.Bednář BořivojHlahůlek Emil     0357
13.Jirásek PetrKonečný Lubomír     1358
14.Zvědělík OndřejČajka Milan     3068
15.Bednář BořivojTřináctý Jan     0369
16.Jirásek PetrHlahůlek Emil     13610
17.Zvědělík OndřejKonečný Lubomír     32710
18.Smutný AntonínČajka Milan     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jirásek Petr04Třináctý Jan31
Zvědělík Ondřej22Hlahůlek Emil31
Smutný Antonín40Konečný Lubomír22
Marada Petr11Čajka Milan13
Bednář Bořivoj02   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS