Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kovoděl Moravský Písek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1615:48 SKST Hodonín H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Ondřej
Hodonský Miroslav
 
 
Kosík Tomáš
Hájek Pavel
 
 
     0301
2.Odložilík Leoš
Kozina Miroslav
 
 
Zaťko Karel
Bača Tibor
 
 
     3011
3.Odložilík LeošKosík Tomáš     0312
4.Marek OndřejZaťko Karel     0313
5.Kozina MiroslavBača Tibor     1314
6.Halámek ZdeněkHájek Pavel     0315
7.Marek OndřejKosík Tomáš     0316
8.Kozina MiroslavZaťko Karel     3026
9.Halámek ZdeněkBača Tibor     0327
10.Odložilík LeošHájek Pavel     0328
11.Kozina MiroslavKosík Tomáš     0329
12.Halámek ZdeněkZaťko Karel     23210
13.Odložilík LeošBača Tibor     13211
14.Hodonský MiroslavHájek Pavel     03212
15.Halámek ZdeněkKosík Tomáš     03213
16.Odložilík LeošZaťko Karel     23214
17.Hodonský MiroslavBača Tibor     13215
18.Kozina MiroslavHájek Pavel     23216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Odložilík Leoš04Kosík Tomáš40
Marek Ondřej02Zaťko Karel31
Kozina Miroslav13Bača Tibor40
Halámek Zdeněk04Hájek Pavel40
Hodonský Miroslav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Josefov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SvatobořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:27 T.J. Sokol Svatobořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Firtl Radim
Synková Dagmar
 
 
Kuběna Radek
Závorka Tomáš
 
 
     3010
2.Podveský Pavel
Krist Jan
 
 
Macůrek Marek
Šeda Roman
 
 
     1311
3.Podveský PavelKuběna Radek     2312
4.Krist JanŠeda Roman     0313
5.Synková DagmarMacůrek Marek     2314
6.Firtl RadimZávorka Tomáš     3024
7.Krist JanKuběna Radek     0325
8.Synková DagmarŠeda Roman     3035
9.Firtl RadimMacůrek Marek     3045
10.Podveský PavelZávorka Tomáš     3155
11.Synková DagmarImrich David     3065
12.Firtl RadimŠeda Roman     3075
13.Podveský PavelMacůrek Marek     1376
14.Krist JanZávorka Tomáš     3286
15.Firtl RadimImrich David     3096
16.Podveský PavelŠeda Roman     2397
17.Krist JanMacůrek Marek     0398
18.Synková DagmarZávorka Tomáš     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Podveský Pavel13Kuběna Radek20
Krist Jan13Šeda Roman22
Synková Dagmar31Macůrek Marek31
Firtl Radim40Závorka Tomáš04
   Imrich David02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:42 TJ Slovan Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hubáček Vojtěch
Benadová Adéla
 
 
Stašek Lubomír
Grabovský Jaroslav ml.
 
 
     1301
2.Bartoník Jakub
Glos Tomáš
 
 
Kmeť Milan
Bursík Antonín
 
 
     0302
3.Benadová AdélaStašek Lubomír     0303
4.Hubáček VojtěchBursík Antonín     1304
5.Bartoník JakubKmeť Milan     0305
6.Valuch DavidGrabovský Jaroslav ml.     0306
7.Hubáček VojtěchStašek Lubomír     3116
8.Bartoník JakubBursík Antonín     1317
9.Valuch DavidKmeť Milan     0318
10.Benadová AdélaGrabovský Jaroslav ml.     3028
11.Bartoník JakubStašek Lubomír     0329
12.Glos TomášBursík Antonín     03210
13.Benadová AdélaKmeť Milan     32310
14.Hubáček VojtěchGrabovský Jaroslav ml.     23311
15.Glos TomášStašek Lubomír     03312
16.Benadová AdélaBursík Antonín     30412
17.Hubáček VojtěchKmeť Milan     30512
18.Bartoník JakubGrabovský Jaroslav ml.     23513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Benadová Adéla31Stašek Lubomír31
Hubáček Vojtěch22Bursík Antonín31
Bartoník Jakub04Kmeť Milan22
Valuch David02Grabovský Jaroslav ml.31
Glos Tomáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:16 TJ Jiskra Strážnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek Jindřich
Bureš Martin
 
 
Kuchařič Jiří ml.
Hradil Kryštof
 
 
     2301
2.Pukl Ondřej
Marek Jakub
 
 
Kladňák Jaroslav
Zemánková Gabriela
 
 
     3011
3.Morávek JindřichKuchařič Jiří ml.     3021
4.Bureš MartinHradil Kryštof     3031
5.Marek JakubKladňák Jaroslav     2332
6.Pukl OndřejZemánková Gabriela     3042
7.Bureš MartinKuchařič Jiří ml.     3152
8.Marek JakubHradil Kryštof     3162
9.Pukl OndřejKladňák Jaroslav     3172
10.Morávek JindřichZemánková Gabriela     3182
11.Marek JakubKuchařič Jiří ml.     0383
12.Pukl OndřejHradil Kryštof     3193
13.Morávek JindřichKladňák Jaroslav     30103
14.Bureš MartinZemánková Gabriela     31113
15.Pukl OndřejKuchařič Jiří ml.     30123
16.Morávek JindřichHradil Kryštof     31133
17.Bureš MartinKladňák Jaroslav     30143
18.Marek JakubZemánková Gabriela     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Morávek Jindřich40Kuchařič Jiří ml.13
Bureš Martin40Hradil Kryštof04
Marek Jakub22Kladňák Jaroslav13
Pukl Ondřej40Zemánková Gabriela04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Bzenec, Těmická 18Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růčka Pavel
Látalová Lucie
 
 
Čajka Milan
Gazárek Ivo
 
 
     1301
2.Gablas Kamil
Skřivánek David
 
 
Hlahůlek Emil
Třináctý Jan
 
 
     1302
3.Skřivánek DavidČajka Milan     3012
4.Gablas KamilGazárek Ivo     3022
5.Růčka PavelHlahůlek Emil     1323
6.Látalová LucieTřináctý Jan     2324
7.Gablas KamilČajka Milan     3234
8.Růčka PavelGazárek Ivo     3144
9.Látalová LucieHlahůlek Emil     1345
10.Skřivánek DavidTřináctý Jan     3155
11.Růčka PavelČajka Milan     3065
12.Látalová LucieGazárek Ivo     2366
13.Skřivánek DavidHlahůlek Emil     3076
14.Gablas KamilTřináctý Jan     1377
15.Látalová LucieČajka Milan     0378
16.Skřivánek DavidGazárek Ivo     3088
17.Gablas KamilHlahůlek Emil     3198
18.Růčka PavelTřináctý Jan     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Skřivánek David40Čajka Milan13
Gablas Kamil31Gazárek Ivo13
Růčka Pavel22Hlahůlek Emil22
Látalová Lucie04Třináctý Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Čejč z.s. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:39 SK Čejč z.s. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bábíček Radek
Boruta Matěj
 
 
Marada Petr
Smutný Antonín
 
 
     0301
2.Vašina Antonín
Nikl František
 
 
Bednář Bořivoj
Zvědělík Ondřej
 
 
     2302
3.Nikl FrantišekMarada Petr     3012
4.Boruta MatějBednář Bořivoj     0313
5.Bednařík MatějZvědělík Ondřej     3223
6.Bábíček RadekSmutný Antonín     3233
7.Boruta MatějMarada Petr     0334
8.Bednařík MatějBednář Bořivoj     1335
9.Bábíček RadekZvědělík Ondřej     0336
10.Nikl FrantišekSmutný Antonín     1337
11.Bednařík MatějMarada Petr     3047
12.Bábíček RadekBednář Bořivoj     1348
13.Nikl FrantišekZvědělík Ondřej     3258
14.Boruta MatějSmutný Antonín     0359
15.Bábíček RadekMarada Petr     03510
16.Nikl FrantišekBednář Bořivoj     13511
17.Boruta MatějZvědělík Ondřej     30611
18.Bednařík MatějSmutný Antonín     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nikl František22Marada Petr22
Boruta Matěj13Bednář Bořivoj40
Bednařík Matěj31Zvědělík Ondřej13
Bábíček Radek13Smutný Antonín22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS