Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Čejč z.s. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kovoděl Moravský Písek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čejč čp. 234, v parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:33 SK Čejč z.s. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marada Petr
Smutný Antonín
 
 
Halámek Zdeněk
Hodonský Miroslav
 
 
     3110
2.Bednář Bořivoj
Zvědělík Ondřej
 
 
Kozina Miroslav
Odložilík Leoš
 
 
     3220
3.Marada PetrOdložilík Leoš     1321
4.Zvědělík OndřejHodonský Miroslav     3231
5.Smutný AntonínKozina Miroslav     2332
6.Bednář BořivojHalámek Zdeněk     3042
7.Zvědělík OndřejOdložilík Leoš     1343
8.Smutný AntonínHodonský Miroslav     2344
9.Bednář BořivojKozina Miroslav     3254
10.Marada PetrHalámek Zdeněk     1355
11.Smutný AntonínOdložilík Leoš     3265
12.Bednář BořivojHodonský Miroslav     3075
13.Marada PetrKozina Miroslav     1376
14.Zvědělík OndřejHalámek Zdeněk     1377
15.Bednář BořivojOdložilík Leoš     3287
16.Marada PetrHodonský Miroslav     3097
17.Zvědělík OndřejKozina Miroslav     31107
18.Smutný AntonínHalámek Zdeněk     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marada Petr13Odložilík Leoš22
Zvědělík Ondřej22Hodonský Miroslav13
Smutný Antonín22Kozina Miroslav22
Bednář Bořivoj40Halámek Zdeněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 710, 698 01 Veselí nad MoravouRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 10:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:25 TJ Sokol Veselí nad Moravou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlahůlek Emil
Třináctý Jan
 
 
Vašina Antonín
Nikl František
 
 
     3010
2.Čajka Milan
Dřevojan Martin
 
 
Bednařík Matěj
Boruta Matěj
 
 
     3020
3.Čajka MilanVašina Antonín     0321
4.Dřevojan MartinBoruta Matěj     3031
5.Třináctý JanNikl František     3041
6.Hlahůlek EmilBednařík Matěj     0342
7.Dřevojan MartinVašina Antonín     3152
8.Třináctý JanBoruta Matěj     2353
9.Hlahůlek EmilNikl František     3263
10.Čajka MilanBednařík Matěj     0364
11.Třináctý JanVašina Antonín     3074
12.Hlahůlek EmilBoruta Matěj     3184
13.Čajka MilanNikl František     0385
14.Dřevojan MartinBednařík Matěj     3095
15.Hlahůlek EmilVašina Antonín     30105
16.Čajka MilanBoruta Matěj     23106
17.Dřevojan MartinNikl František     30116
18.Třináctý JanBednařík Matěj     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čajka Milan04Vašina Antonín13
Dřevojan Martin40Boruta Matěj22
Třináctý Jan22Nikl František13
Hlahůlek Emil31Bednařík Matěj31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:37Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:29674:627SK Baník Ratíškovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchařič Jiří ml.
Hradil Kryštof
 
 
Baran Libor
Růčka Pavel
 
 
-7667 3110
2.Šrédl Pavel
Kladňák Jaroslav
 
 
Vašík Miroslav
Gablas Kamil
 
 
-8-7-6  0311
3.Kuchařič Jiří ml.Baran Libor456  3021
4.Hradil KryštofRůčka Pavel-9-9-9  0322
5.Šrédl PavelVašík Miroslav88-45 3132
6.Kladňák JaroslavGablas Kamil-810-611113242
7.Hradil KryštofBaran Libor8815  3052
8.Šrédl PavelRůčka Pavel326  3062
9.Kladňák JaroslavVašík Miroslav5-786 3172
10.Kuchařič Jiří ml.Gablas Kamil-8997 3182
11.Šrédl PavelHolman Jiří677  3092
12.Kladňák JaroslavRůčka Pavel6-7-86432102
13.Kuchařič Jiří ml.Vašík Miroslav12-7-10-2 13103
14.Hradil KryštofGablas Kamil-3168-8832113
15.Kladňák JaroslavHolman Jiří-10877 31123
16.Kuchařič Jiří ml.Růčka Pavel-8-3-6  03124
17.Hradil KryštofVašík Miroslav7-29-8-823125
18.Šrédl PavelGablas Kamil7-98-7-823126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuchařič Jiří ml.22Baran Libor02
Hradil Kryštof22Růčka Pavel22
Šrédl Pavel31Vašík Miroslav22
Kladňák Jaroslav40Gablas Kamil13
   Holman Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1136:39 TJ Jiskra Strážnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stašek Lubomír
Kmeť Milan
 
 
Pukl Ondřej
Marek Jakub
 
 
     3110
2.Bursík Antonín
Vaňhara Michal
 
 
Orel Eduard
Bureš Martin
 
 
     1311
3.Vaňhara MichalPukl Ondřej     0312
4.Bursík AntonínOrel Eduard     2313
5.Kmeť MilanMarek Jakub     3123
6.Stašek LubomírBureš Martin     3233
7.Bursík AntonínPukl Ondřej     1334
8.Kmeť MilanOrel Eduard     1335
9.Stašek LubomírMarek Jakub     3045
10.Vaňhara MichalBureš Martin     2346
11.Kmeť MilanPukl Ondřej     2347
12.Stašek LubomírOrel Eduard     3057
13.Vaňhara MichalMarek Jakub     2358
14.Bursík AntonínBureš Martin     3268
15.Stašek LubomírPukl Ondřej     1369
16.Vaňhara MichalOrel Eduard     23610
17.Bursík AntonínMarek Jakub     13611
18.Kmeť MilanBureš Martin     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaňhara Michal04Pukl Ondřej40
Bursík Antonín13Orel Eduard31
Kmeť Milan22Marek Jakub22
Stašek Lubomír31Bureš Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Josefov AVrchní
rozhodčí:
Macůrek Marek
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 131, sál kulturního domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:24 TJ Sokol Josefov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šupa Antonín
Šeda Roman
 
 
Benadová Adéla
Valuch David
 
 
     3010
2.Kuběna Radek
Závorka Tomáš
 
 
Hubáček Vojtěch
Staněk Michal
 
 
     3220
3.Šeda RomanStaněk Michal     3030
4.Závorka TomášBenadová Adéla     3140
5.Macůrek MarekValuch David     3050
6.Kuběna RadekHubáček Vojtěch     3160
7.Závorka TomášStaněk Michal     2361
8.Macůrek MarekBenadová Adéla     3071
9.Kuběna RadekValuch David     3081
10.Šeda RomanHubáček Vojtěch     1382
11.Macůrek MarekStaněk Michal     3092
12.Kuběna RadekBenadová Adéla     0393
13.Šeda RomanValuch David     31103
14.Šupa AntonínHubáček Vojtěch     03104
15.Kuběna RadekStaněk Michal     30114
16.Šeda RomanBenadová Adéla     03115
17.Šupa AntonínValuch David     31125
18.Macůrek MarekHubáček Vojtěch     23126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šeda Roman22Staněk Michal13
Závorka Tomáš11Benadová Adéla22
Macůrek Marek31Valuch David04
Kuběna Radek31Hubáček Vojtěch31
Šupa Antonín11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:26 SKST Hodonín H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosík Tomáš
Bača Tibor
 
 
Podveský Pavel
Krist Jan
 
 
     3010
2.Pijáček Lukáš
Hlobil Albert
 
 
Firtl Radim
Synková Dagmar
 
 
     0311
3.Bača TiborPodveský Pavel     3121
4.Hlobil AlbertKrist Jan     3031
5.Pijáček LukášSynková Dagmar     0332
6.Kosík TomášFirtl Radim     3042
7.Hlobil AlbertPodveský Pavel     3052
8.Pijáček LukášKrist Jan     3262
9.Kosík TomášSynková Dagmar     3072
10.Bača TiborFirtl Radim     0373
11.Pijáček LukášPodveský Pavel     3183
12.Kosík TomášKrist Jan     3093
13.Bača TiborSynková Dagmar     1394
14.Hlobil AlbertFirtl Radim     1395
15.Kosík TomášPodveský Pavel     30105
16.Bača TiborKrist Jan     31115
17.Hlobil AlbertSynková Dagmar     13116
18.Pijáček LukášFirtl Radim     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bača Tibor22Podveský Pavel04
Hlobil Albert22Krist Jan04
Pijáček Lukáš22Synková Dagmar31
Kosík Tomáš40Firtl Radim31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline