Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kovoděl Moravský Písek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:33 TJ Kovoděl Moravský Písek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Ondřej
Hodonský Miroslav
 
 
Firtl Radim
Synková Dagmar
 
 
     1301
2.Halámek Zdeněk
Kozina Miroslav
 
 
Podveský Pavel
Krist Jan
 
 
     3111
3.Hodonský MiroslavPodveský Pavel     3221
4.Marek OndřejKrist Jan     3231
5.Kozina MiroslavSynková Dagmar     3141
6.Halámek ZdeněkFirtl Radim     0342
7.Marek OndřejPodveský Pavel     1343
8.Kozina MiroslavKrist Jan     3053
9.Halámek ZdeněkSynková Dagmar     3263
10.Hodonský MiroslavFirtl Radim     1364
11.Kozina MiroslavPodveský Pavel     3074
12.Halámek ZdeněkKrist Jan     3184
13.Hodonský MiroslavSynková Dagmar     0385
14.Marek OndřejFirtl Radim     0386
15.Halámek ZdeněkPodveský Pavel     3296
16.Hodonský MiroslavKrist Jan     30106
17.Marek OndřejSynková Dagmar     03107
18.Kozina MiroslavFirtl Radim     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hodonský Miroslav22Podveský Pavel13
Marek Ondřej13Krist Jan04
Kozina Miroslav40Synková Dagmar22
Halámek Zdeněk31Firtl Radim31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:2 SKST Hodonín H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosík Tomáš
Šebesta Štefan
 
 
Hubáček Vojtěch
Šebesta Pavel
 
 
     3010
2.Bača Tibor
Gallus Petr st.
 
 
Benadová Adéla
Valuch David
 
 
     3020
3.Kosík Tomᚊebesta Pavel     3030
4.Šebesta ŠtefanBenadová Adéla     3040
5.Bača TiborValuch David     3050
6.Gallus Petr st.Glos Tomáš     3060
7.Šebesta ŠtefanŠebesta Pavel     3070
8.Bača TiborBenadová Adéla     3080
9.Gallus Petr st.Valuch David     3190
10.Kosík TomášGlos Tomáš     30100
11.Bača TiborŠebesta Pavel     30110
12.Gallus Petr st.Benadová Adéla     30120
13.Kosík TomášValuch David     30130
14.Šebesta ŠtefanGlos Tomáš     30140
15.Gallus Petr st.Šebesta Pavel     31150
16.Kosík TomášBenadová Adéla     30160
17.Šebesta ŠtefanValuch David     30170
18.Bača TiborGlos Tomáš     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kosík Tomáš40Šebesta Pavel04
Šebesta Štefan40Benadová Adéla04
Bača Tibor40Valuch David04
Gallus Petr st.40Glos Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Josefov AVrchní
rozhodčí:
Macůrek Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 131, sál kulturního domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:40 TJ Jiskra Strážnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Závorka Tomáš
Šupa Antonín
 
 
Orel Eduard
Bureš Martin
 
 
     1301
2.Macůrek Marek
Imrich David
 
 
Pukl Ondřej
Marek Jakub
 
 
     3111
3.Imrich DavidMarek Jakub     0312
4.Závorka TomášPukl Ondřej     1313
5.Macůrek MarekOrel Eduard     2314
6.Šupa AntonínBureš Martin     2315
7.Závorka TomášMarek Jakub     3025
8.Macůrek MarekPukl Ondřej     3035
9.Šupa AntonínOrel Eduard     1336
10.Imrich DavidBureš Martin     0337
11.Macůrek MarekMarek Jakub     3047
12.Šupa AntonínPukl Ondřej     0348
13.Imrich DavidOrel Eduard     0349
14.Závorka TomášBureš Martin     13410
15.Šupa AntonínMarek Jakub     03411
16.Imrich DavidPukl Ondřej     03412
17.Závorka TomášOrel Eduard     13413
18.Macůrek MarekBureš Martin     30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Imrich David04Marek Jakub22
Závorka Tomáš13Pukl Ondřej31
Macůrek Marek31Orel Eduard40
Šupa Antonín04Bureš Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:15 TJ Slovan Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaňhara Michal
Bursík Antonín
 
 
Nevřivý Radek
Holman Jiří
 
 
     3010
2.Stašek Lubomír
Kmeť Milan
 
 
Gablas Kamil
Růčka Pavel
 
 
     3220
3.Vaňhara MichalGablas Kamil     3130
4.Bursík AntonínRůčka Pavel     3140
5.Kmeť MilanNevřivý Radek     3050
6.Stašek LubomírHolman Jiří     3060
7.Bursík AntonínGablas Kamil     2361
8.Kmeť MilanRůčka Pavel     3171
9.Stašek LubomírNevřivý Radek     3081
10.Vaňhara MichalHolman Jiří     3091
11.Kmeť MilanGablas Kamil     2392
12.Stašek LubomírRůčka Pavel     30102
13.Vaňhara MichalNevřivý Radek     30112
14.Bursík AntonínHolman Jiří     32122
15.Stašek LubomírGablas Kamil     30132
16.Vaňhara MichalRůčka Pavel     30142
17.Bursík AntonínNevřivý Radek     31152
18.Kmeť MilanHolman Jiří     31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vaňhara Michal40Gablas Kamil22
Bursík Antonín31Růčka Pavel04
Kmeť Milan31Nevřivý Radek04
Stašek Lubomír40Holman Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:24662:585SK Baník Ratíškovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hradil Kryštof
Kuchařič Jiří ml.
 
 
Vašina Antonín
Nikl František
 
 
-7-8-9  0301
2.Kladňák Jaroslav
Šrédl Pavel
 
 
Boruta Matěj
Bábíček Radek
 
 
6146  3011
3.Hradil KryštofBoruta Matěj114-8-1493221
4.Kuchařič Jiří ml.Bábíček Radek689  3031
5.Kladňák JaroslavBednařík Matěj-78-5-14 1332
6.Šrédl PavelNikl František-10979 3142
7.Kuchařič Jiří ml.Boruta Matěj10-7-8883252
8.Kladňák JaroslavBábíček Radek357  3062
9.Šrédl PavelBednařík Matěj687  3072
10.Hradil KryštofNikl František1176  3082
11.Kladňák JaroslavBoruta Matěj-712-85-52383
12.Šrédl PavelBábíček Radek298  3093
13.Hradil KryštofBednařík Matěj-8-7-8  0394
14.Kuchařič Jiří ml.Nikl František78-87 31104
15.Šrédl PavelBoruta Matěj786  30114
16.Hradil KryštofVašina Antonín367  30124
17.Kuchařič Jiří ml.Bednařík Matěj-8-89-8 13125
18.Kladňák JaroslavNikl František-79-35-523126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hradil Kryštof31Boruta Matěj13
Kuchařič Jiří ml.31Bábíček Radek03
Kladňák Jaroslav13Bednařík Matěj31
Šrédl Pavel40Nikl František13
   Vašina Antonín01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Čejč z.s. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 710, 698 01 Veselí nad MoravouRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2018 10:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:45 SK Čejč z.s. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slovák Tomáš
Pavlíček Jiří
 
 
Marada Petr
Smutný Antonín
 
 
     1301
2.Hlahůlek Emil
Třináctý Jan
 
 
Bednář Bořivoj
Zvědělík Ondřej
 
 
     1302
3.Pavlíček JiříSmutný Antonín     1303
4.Slovák TomášZvědělík Ondřej     3213
5.Třináctý JanBednář Bořivoj     3123
6.Hlahůlek EmilMarada Petr     3233
7.Slovák TomášSmutný Antonín     1334
8.Třináctý JanZvědělík Ondřej     3044
9.Hlahůlek EmilBednář Bořivoj     1345
10.Pavlíček JiříMarada Petr     1346
11.Třináctý JanSmutný Antonín     0347
12.Hlahůlek EmilZvědělík Ondřej     0348
13.Pavlíček JiříBednář Bořivoj     2349
14.Slovák TomášMarada Petr     3259
15.Hlahůlek EmilSmutný Antonín     23510
16.Pavlíček JiříZvědělík Ondřej     13511
17.Slovák TomášBednář Bořivoj     03512
18.Třináctý JanMarada Petr     32612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pavlíček Jiří04Smutný Antonín40
Slovák Tomáš22Zvědělík Ondřej22
Třináctý Jan31Bednář Bořivoj31
Hlahůlek Emil13Marada Petr13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS