Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kovoděl Moravský Písek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 710, 698 01 Veselí nad MoravouRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:37 TJ Kovoděl Moravský Písek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Lubomír
Pavlíček Jiří
 
 
Halámek Zdeněk
Marek Ondřej
 
 
     3010
2.Hlahůlek Emil
Třináctý Jan
 
 
Kozina Miroslav
Odložilík Leoš
 
 
     0311
3.Pavlíček JiříMarek Ondřej     3021
4.Konečný LubomírOdložilík Leoš     3231
5.Třináctý JanKozina Miroslav     1332
6.Hlahůlek EmilHalámek Zdeněk     0333
7.Konečný LubomírMarek Ondřej     3143
8.Třináctý JanOdložilík Leoš     2344
9.Hlahůlek EmilKozina Miroslav     1345
10.Pavlíček JiříHalámek Zdeněk     1346
11.Třináctý JanMarek Ondřej     3156
12.Hlahůlek EmilOdložilík Leoš     3066
13.Slovák TomášKozina Miroslav     2367
14.Konečný LubomírHalámek Zdeněk     1368
15.Hlahůlek EmilMarek Ondřej     2369
16.Slovák TomášOdložilík Leoš     03610
17.Konečný LubomírKozina Miroslav     03611
18.Třináctý JanHalámek Zdeněk     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlíček Jiří11Marek Ondřej13
Konečný Lubomír22Odložilík Leoš22
Třináctý Jan22Kozina Miroslav40
Hlahůlek Emil13Halámek Zdeněk31
Slovák Tomáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Čejč z.s. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čejč čp. 234, v parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:30 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marada Petr
Smutný Antonín
 
 
Hradil Kryštof
Kuchařič Jiří ml.
 
 
     0301
2.Bednář Bořivoj
Zvědělík Ondřej
 
 
Šrédl Pavel
Kladňák Jaroslav
 
 
     0302
3.Bednář BořivojHradil Kryštof     3112
4.Marada PetrKuchařič Jiří ml.     1313
5.Smutný AntonínŠrédl Pavel     2314
6.Zvědělík OndřejKladňák Jaroslav     3024
7.Marada PetrHradil Kryštof     0325
8.Smutný AntonínKuchařič Jiří ml.     3035
9.Zvědělík OndřejŠrédl Pavel     1336
10.Bednář BořivojKladňák Jaroslav     3046
11.Smutný AntonínHradil Kryštof     3156
12.Zvědělík OndřejKuchařič Jiří ml.     3066
13.Bednář BořivojŠrédl Pavel     2367
14.Jirásek PetrKladňák Jaroslav     0368
15.Zvědělík OndřejHradil Kryštof     3078
16.Bednář BořivojKuchařič Jiří ml.     3088
17.Jirásek PetrŠrédl Pavel     2389
18.Smutný AntonínKladňák Jaroslav     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bednář Bořivoj31Hradil Kryštof13
Marada Petr02Kuchařič Jiří ml.13
Smutný Antonín31Šrédl Pavel40
Zvědělík Ondřej31Kladňák Jaroslav13
Jirásek Petr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:41 TJ Slovan Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašina Antonín
Nikl František
 
 
Bursík Antonín
Vaňhara Michal
 
 
     3010
2.Bednařík Matěj
Boruta Matěj
 
 
Stašek Lubomír
Kmeť Milan
 
 
     0311
3.Boruta MatějBursík Antonín     1312
4.Vašina AntonínStašek Lubomír     0313
5.Nikl FrantišekVaňhara Michal     3223
6.Bednařík MatějKmeť Milan     0324
7.Vašina AntonínBursík Antonín     0325
8.Nikl FrantišekStašek Lubomír     0326
9.Bednařík MatějVaňhara Michal     3136
10.Boruta MatějKmeť Milan     3246
11.Nikl FrantišekBursík Antonín     2347
12.Bednařík MatějStašek Lubomír     1348
13.Boruta MatějVaňhara Michal     3158
14.Vašina AntonínKmeť Milan     0359
15.Bednařík MatějBursík Antonín     3269
16.Boruta MatějStašek Lubomír     23610
17.Vašina AntonínVaňhara Michal     30710
18.Nikl FrantišekKmeť Milan     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Boruta Matěj22Bursík Antonín31
Vašina Antonín13Stašek Lubomír40
Nikl František13Vaňhara Michal04
Bednařík Matěj22Kmeť Milan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Josefov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Bzenec, Těmická 18Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:44 TJ Sokol Josefov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růčka Pavel
Látalová Lucie
 
 
Macůrek Marek
Imrich David
 
 
     1301
2.Baran Libor
Gablas Kamil
 
 
Kuběna Radek
Závorka Tomáš
 
 
     1302
3.Gablas KamilZávorka Tomáš     1303
4.Baran LiborKuběna Radek     1304
5.Růčka PavelMacůrek Marek     1305
6.Látalová LucieImrich David     3015
7.Baran LiborZávorka Tomáš     0316
8.Růčka PavelKuběna Radek     0317
9.Látalová LucieMacůrek Marek     0318
10.Gablas KamilImrich David     3028
11.Růčka PavelZávorka Tomáš     2329
12.Látalová LucieKuběna Radek     03210
13.Gablas KamilMacůrek Marek     03211
14.Baran LiborImrich David     23212
15.Látalová LucieZávorka Tomáš     23213
16.Gablas KamilKuběna Radek     31313
17.Baran LiborMacůrek Marek     03314
18.Růčka PavelImrich David     31414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gablas Kamil22Závorka Tomáš40
Baran Libor04Kuběna Radek31
Růčka Pavel13Macůrek Marek40
Látalová Lucie13Imrich David13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:32 TJ Jiskra Strážnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jamný Pavel
Pukl Ondřej
 
 
Kosík Tomáš
Dohnálková Natálie
 
 
     3010
2.Bureš Martin
Orel Eduard
 
 
Šebesta Štefan
Bača Tibor
 
 
     2311
3.Orel EduardŠebesta Štefan     3121
4.Marek JakubDohnálková Natálie     3031
5.Bureš MartinBača Tibor     3241
6.Pukl OndřejKosík Tomáš     3251
7.Marek JakubŠebesta Štefan     0352
8.Bureš MartinDohnálková Natálie     3262
9.Pukl OndřejBača Tibor     3072
10.Orel EduardKosík Tomáš     1373
11.Bureš MartinŠebesta Štefan     1374
12.Pukl OndřejDohnálková Natálie     3184
13.Orel EduardBača Tibor     3094
14.Marek JakubKosík Tomáš     0395
15.Pukl OndřejŠebesta Štefan     0396
16.Orel EduardDohnálková Natálie     30106
17.Marek JakubBača Tibor     23107
18.Bureš MartinKosík Tomáš     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Orel Eduard31Šebesta Štefan31
Marek Jakub13Dohnálková Natálie04
Bureš Martin22Bača Tibor13
Pukl Ondřej31Kosík Tomáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1414:45 T.J. Sokol Svatobořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glos Tomáš
Benadová Adéla
 
 
Synková Dagmar
Firtl Radim
 
 
     0301
2.Valuch David
Šebesta Pavel
 
 
Podveský Pavel
Krist Jan
 
 
     0302
3.Glos TomášPodveský Pavel     0303
4.Šebesta PavelKrist Jan     3113
5.Benadová AdélaSynková Dagmar     0314
6.Valuch DavidFirtl Radim     0315
7.Šebesta PavelPodveský Pavel     3225
8.Benadová AdélaKrist Jan     3035
9.Valuch DavidSynková Dagmar     0336
10.Glos TomášFirtl Radim     0337
11.Benadová AdélaPodveský Pavel     3047
12.Valuch DavidKrist Jan     1348
13.Glos TomášSynková Dagmar     0349
14.Šebesta PavelFirtl Radim     13410
15.Valuch DavidPodveský Pavel     03411
16.Glos TomášKrist Jan     03412
17.Šebesta PavelSynková Dagmar     03413
18.Benadová AdélaFirtl Radim     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Glos Tomáš04Podveský Pavel22
Šebesta Pavel22Krist Jan22
Benadová Adéla22Synková Dagmar40
Valuch David04Firtl Radim40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline