Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kovoděl Moravský Písek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:10Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:19 TJ Kovoděl Moravský Písek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halámek Zdeněk
Kozina Miroslav
 
 
Benadová Adéla
Staněk Michal
 
 
     3110
2.Hodonský Miroslav
Marek Ondřej
 
 
Bařina Zbyněk
Hubáček Vojtěch
 
 
     3120
3.Hodonský MiroslavStaněk Michal     3130
4.Marek OndřejHubáček Vojtěch     3140
5.Halámek ZdeněkBenadová Adéla     0341
6.Kozina MiroslavBařina Zbyněk     3051
7.Marek OndřejStaněk Michal     3261
8.Halámek ZdeněkHubáček Vojtěch     3171
9.Kozina MiroslavBenadová Adéla     3081
10.Hodonský MiroslavBařina Zbyněk     3091
11.Halámek ZdeněkStaněk Michal     31101
12.Kozina MiroslavHubáček Vojtěch     30111
13.Hodonský MiroslavBenadová Adéla     03112
14.Marek OndřejBařina Zbyněk     30122
15.Kozina MiroslavStaněk Michal     30132
16.Hodonský MiroslavHubáček Vojtěch     13133
17.Marek OndřejBenadová Adéla     32143
18.Halámek ZdeněkBařina Zbyněk     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hodonský Miroslav22Staněk Michal04
Marek Ondřej40Hubáček Vojtěch13
Halámek Zdeněk31Benadová Adéla22
Kozina Miroslav40Bařina Zbyněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SvatobořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:32 TJ Jiskra Strážnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Synková Dagmar
Firtl Radim
 
 
Jamný Pavel
Pukl Ondřej
 
 
     3010
2.Podveský Pavel
Krist Jan
 
 
Morávek Jindřich
Bureš Martin
 
 
     1311
3.Podveský PavelMorávek Jindřich     2312
4.Krist JanPukl Ondřej     0313
5.Synková DagmarBureš Martin     3023
6.Firtl RadimJamný Pavel     3033
7.Krist JanMorávek Jindřich     0334
8.Synková DagmarPukl Ondřej     2335
9.Firtl RadimBureš Martin     3045
10.Podveský PavelJamný Pavel     3155
11.Synková DagmarMorávek Jindřich     2356
12.Firtl RadimPukl Ondřej     2357
13.Podveský PavelBureš Martin     3067
14.Krist JanJamný Pavel     0368
15.Firtl RadimMorávek Jindřich     3178
16.Podveský PavelPukl Ondřej     0379
17.Krist JanBureš Martin     13710
18.Synková DagmarJamný Pavel     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Podveský Pavel22Morávek Jindřich31
Krist Jan04Pukl Ondřej40
Synková Dagmar22Bureš Martin13
Firtl Radim31Jamný Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:13 SKST Hodonín H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosík Tomáš
Zaťko Karel
 
 
Růčka Pavel
Skřivánek David
 
 
     3010
2.Bača Tibor
Gallus Petr st.
 
 
Vašík Miroslav
Gablas Kamil
 
 
     3120
3.Gallus Petr st.Skřivánek David     3130
4.Bača TiborGablas Kamil     3040
5.Zaťko KarelRůčka Pavel     3050
6.Kosík TomášVašík Miroslav     3060
7.Bača TiborSkřivánek David     3170
8.Zaťko KarelGablas Kamil     3080
9.Kosík TomášRůčka Pavel     3090
10.Gallus Petr st.Vašík Miroslav     30100
11.Zaťko KarelSkřivánek David     23101
12.Kosík TomášGablas Kamil     30111
13.Gallus Petr st.Růčka Pavel     30121
14.Bača TiborVašík Miroslav     30131
15.Jakubíček MatějSkřivánek David     03132
16.Gallus Petr st.Gablas Kamil     31142
17.Bača TiborRůčka Pavel     30152
18.Zaťko KarelVašík Miroslav     03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gallus Petr st.40Skřivánek David22
Bača Tibor40Gablas Kamil04
Zaťko Karel22Růčka Pavel04
Kosík Tomáš30Vašík Miroslav13
Jakubíček Matěj01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Josefov AVrchní
rozhodčí:
Macůrek Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 131, sál kulturního domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:30 TJ Sokol Josefov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Závorka Tomáš
Kuběna Radek
 
 
Bednařík Matěj
Boruta Matěj
 
 
     3010
2.Šupa Antonín
Šeda Roman
 
 
Nikl František
Stuchlík Jaroslav
 
 
     1311
3.Šupa AntonínBoruta Matěj     1312
4.Kuběna RadekNikl František     3022
5.Závorka TomášStuchlík Jaroslav     2323
6.Šeda RomanBednařík Matěj     1324
7.Kuběna RadekBoruta Matěj     3134
8.Závorka TomášNikl František     3044
9.Šeda RomanStuchlík Jaroslav     3254
10.Šupa AntonínBednařík Matěj     0355
11.Závorka TomášBoruta Matěj     3065
12.Šeda RomanNikl František     3075
13.Šupa AntonínStuchlík Jaroslav     0376
14.Kuběna RadekBednařík Matěj     3086
15.Šeda RomanBoruta Matěj     3196
16.Šupa AntonínNikl František     1397
17.Kuběna RadekStuchlík Jaroslav     32107
18.Závorka TomášBednařík Matěj     23108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šupa Antonín04Boruta Matěj13
Kuběna Radek40Nikl František13
Závorka Tomáš22Stuchlík Jaroslav22
Šeda Roman31Bednařík Matěj31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Čejč z.s. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stašek Lubomír
Grabovský Jaroslav ml.
 
 
Bednář Bořivoj
Zvědělík Ondřej
 
 
     1301
2.Kmeť Milan
Bursík Antonín
 
 
Marada Petr
Smutný Antonín
 
 
     3111
3.Kmeť MilanSmutný Antonín     2312
4.Grabovský Jaroslav ml.Zvědělík Ondřej     0313
5.Bursík AntonínBednář Bořivoj     1314
6.Stašek LubomírMarada Petr     3024
7.Grabovský Jaroslav ml.Smutný Antonín     1325
8.Bursík AntonínZvědělík Ondřej     2326
9.Stašek LubomírBednář Bořivoj     3236
10.Kmeť MilanMarada Petr     3046
11.Bursík AntonínSmutný Antonín     1347
12.Stašek LubomírZvědělík Ondřej     3057
13.Kmeť MilanBednář Bořivoj     1358
14.Grabovský Jaroslav ml.Marada Petr     3168
15.Stašek LubomírSmutný Antonín     3178
16.Kmeť MilanZvědělík Ondřej     3088
17.Grabovský Jaroslav ml.Bednář Bořivoj     2389
18.Bursík AntonínMarada Petr     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kmeť Milan22Smutný Antonín31
Grabovský Jaroslav ml.13Zvědělík Ondřej22
Bursík Antonín13Bednář Bořivoj31
Stašek Lubomír40Marada Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:30732:679SK Baník Ratíškovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hradil Kryštof
Kuchařič Jiří ml.
 
 
Hlahůlek Emil
Třináctý Jan
 
 
7-6-3-9 1301
2.Šrédl Pavel
Kladňák Jaroslav
 
 
Konečný Lubomír
Pavlíček Jiří
 
 
-98-9293211
3.Hradil KryštofHlahůlek Emil109-119 3121
4.Kuchařič Jiří ml.Konečný Lubomír978  3031
5.Šrédl PavelPavlíček Jiří445  3041
6.Kladňák JaroslavTřináctý Jan-8-19-4 1342
7.Kuchařič Jiří ml.Hlahůlek Emil12-885 3152
8.Šrédl PavelKonečný Lubomír-877-8-72353
9.Kladňák JaroslavPavlíček Jiří5-3-7863263
10.Hradil KryštofTřináctý Jan-810109 3173
11.Šrédl PavelHlahůlek Emil9-8910 3183
12.Kladňák JaroslavKonečný Lubomír-12-95273293
13.Hradil KryštofPavlíček Jiří-812-58932103
14.Kuchařič Jiří ml.Třináctý Jan8-8-4-5 13104
15.Kladňák JaroslavHlahůlek Emil109-9-10-523105
16.Hradil KryštofKonečný Lubomír1053  30115
17.Kuchařič Jiří ml.Pavlíček Jiří-87-59732125
18.Šrédl PavelTřináctý Jan76-94 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hradil Kryštof40Hlahůlek Emil13
Kuchařič Jiří ml.31Konečný Lubomír13
Šrédl Pavel31Pavlíček Jiří04
Kladňák Jaroslav22Třináctý Jan22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS