Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kovoděl Moravský Písek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:35 TJ Jiskra Strážnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Ondřej
Hodonský Miroslav
 
 
Pukl Ondřej
Jamný Pavel
 
 
     3110
2.Odložilík Leoš
Kozina Miroslav
 
 
Bureš Martin
Morávek Jindřich
 
 
     3020
3.Marek OndřejPukl Ondřej     2321
4.Odložilík LeošMorávek Jindřich     0322
5.Kozina MiroslavBureš Martin     3132
6.Halámek ZdeněkOrel Eduard     3242
7.Odložilík LeošPukl Ondřej     1343
8.Kozina MiroslavMorávek Jindřich     3053
9.Halámek ZdeněkBureš Martin     3163
10.Marek OndřejOrel Eduard     1364
11.Kozina MiroslavPukl Ondřej     1365
12.Halámek ZdeněkMorávek Jindřich     3075
13.Marek OndřejBureš Martin     0376
14.Hodonský MiroslavOrel Eduard     2377
15.Halámek ZdeněkPukl Ondřej     0378
16.Marek OndřejMorávek Jindřich     0379
17.Hodonský MiroslavBureš Martin     23710
18.Kozina MiroslavOrel Eduard     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marek Ondřej04Pukl Ondřej40
Odložilík Leoš02Morávek Jindřich22
Kozina Miroslav31Bureš Martin22
Halámek Zdeněk31Orel Eduard22
Hodonský Miroslav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:40 TJ Sokol Bzenec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stöhr Maxmilián
Glos Tomáš
 
 
Růčka Pavel
Skřivánek David
 
 
     3210
2.Hubáček Vojtěch
Benadová Adéla
 
 
Vašík Miroslav
Gablas Kamil
 
 
     2311
3.Hubáček VojtěchSkřivánek David     3221
4.Benadová AdélaRůčka Pavel     1322
5.Stöhr MaxmiliánGablas Kamil     3132
6.Glos TomášVašík Miroslav     0333
7.Benadová AdélaSkřivánek David     3043
8.Stöhr MaxmiliánRůčka Pavel     3253
9.Glos TomášGablas Kamil     1354
10.Hubáček VojtěchVašík Miroslav     1355
11.Stöhr MaxmiliánSkřivánek David     1356
12.Glos TomášRůčka Pavel     3266
13.Hubáček VojtěchGablas Kamil     1367
14.Benadová AdélaVašík Miroslav     2368
15.Glos TomášSkřivánek David     0369
16.Hubáček VojtěchRůčka Pavel     3079
17.Benadová AdélaGablas Kamil     3189
18.Stöhr MaxmiliánVašík Miroslav     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hubáček Vojtěch22Skřivánek David22
Benadová Adéla22Růčka Pavel13
Stöhr Maxmilián22Gablas Kamil22
Glos Tomáš13Vašík Miroslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SvatobořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:21 T.J. Sokol Svatobořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krist Jan
Podveský Pavel
 
 
Bednařík Matěj
Bábík Jan
 
 
     3010
2.Firtl Radim
Synková Dagmar
 
 
Stuchlík Jaroslav
Nikl František
 
 
     3020
3.Podveský PavelNikl František     1321
4.Krist JanBednařík Matěj     0322
5.Synková DagmarStuchlík Jaroslav     3032
6.Firtl RadimBábík Jan     3042
7.Krist JanNikl František     1343
8.Synková DagmarBednařík Matěj     3053
9.Firtl RadimStuchlík Jaroslav     3063
10.Podveský PavelBábík Jan     3073
11.Synková DagmarNikl František     3283
12.Firtl RadimBednařík Matěj     1384
13.Podveský PavelStuchlík Jaroslav     3094
14.Krist JanBábík Jan     30104
15.Zetocha FrantišekNikl František     03105
16.Podveský PavelBednařík Matěj     31115
17.Krist JanStuchlík Jaroslav     03116
18.Synková DagmarBábík Jan     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Podveský Pavel31Nikl František31
Krist Jan13Bednařík Matěj22
Synková Dagmar40Stuchlík Jaroslav13
Firtl Radim21Bábík Jan04
Zetocha František01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Čejč z.s. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čejč čp. 234, v parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:48 SKST Hodonín H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednář Bořivoj
Zvědělík Ondřej
 
 
Jakubíček Matěj
Hlobil Albert
 
 
     3110
2.Jirásek Petr
Smutný Antonín
 
 
Šebesta Štefan
Bača Tibor
 
 
     0311
3.Smutný AntonínHlobil Albert     3221
4.Bednář BořivojBača Tibor     1322
5.Jirásek PetrJakubíček Matěj     2323
6.Zvědělík OndřejŠebesta Štefan     3233
7.Bednář BořivojHlobil Albert     0334
8.Jirásek PetrBača Tibor     0335
9.Zvědělík OndřejJakubíček Matěj     1336
10.Smutný AntonínŠebesta Štefan     0337
11.Jirásek PetrHlobil Albert     0338
12.Zvědělík OndřejBača Tibor     0339
13.Smutný AntonínJakubíček Matěj     3149
14.Bednář BořivojŠebesta Štefan     13410
15.Zvědělík OndřejHlobil Albert     13411
16.Smutný AntonínBača Tibor     03412
17.Bednář BořivojJakubíček Matěj     23413
18.Jirásek PetrŠebesta Štefan     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smutný Antonín22Hlobil Albert31
Bednář Bořivoj04Bača Tibor40
Jirásek Petr04Jakubíček Matěj31
Zvědělík Ondřej13Šebesta Štefan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Josefov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 131, sál kulturního domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:34 TJ Sokol Veselí nad Moravou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuběna Radek
Závorka Tomáš
 
 
Hlahůlek Emil
Třináctý Jan
 
 
     2301
2.Imrich David
Šeda Roman
 
 
Konečný Lubomír
Pavlíček Jiří
 
 
     0302
3.Šeda RomanHlahůlek Emil     2303
4.Kuběna RadekTřináctý Jan     3013
5.Závorka TomášKonečný Lubomír     1314
6.Imrich DavidPavlíček Jiří     0315
7.Kuběna RadekHlahůlek Emil     3025
8.Závorka TomášTřináctý Jan     3135
9.Imrich DavidKonečný Lubomír     1336
10.Šeda RomanPavlíček Jiří     0337
11.Závorka TomášHlahůlek Emil     3047
12.Imrich DavidTřináctý Jan     0348
13.Šeda RomanKonečný Lubomír     0349
14.Kuběna RadekPavlíček Jiří     3059
15.Imrich DavidHlahůlek Emil     03510
16.Šeda RomanTřináctý Jan     03511
17.Kuběna RadekKonečný Lubomír     30611
18.Závorka TomášPavlíček Jiří     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šeda Roman04Hlahůlek Emil22
Kuběna Radek40Třináctý Jan22
Závorka Tomáš31Konečný Lubomír31
Imrich David04Pavlíček Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:20 TJ Slovan Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaňhara Michal
Bursík Antonín
 
 
Hradil Kryštof
Kuchařič Jiří ml.
 
 
     3010
2.Stašek Lubomír
Grabovský Jaroslav ml.
 
 
Šrédl Pavel
Kladňák Jaroslav
 
 
     3120
3.Vaňhara MichalHradil Kryštof     3030
4.Grabovský Jaroslav ml.Kuchařič Jiří ml.     3040
5.Bursík AntonínŠrédl Pavel     3050
6.Stašek LubomírKladňák Jaroslav     3060
7.Grabovský Jaroslav ml.Hradil Kryštof     2361
8.Bursík AntonínKuchařič Jiří ml.     3171
9.Stašek LubomírŠrédl Pavel     3181
10.Vaňhara MichalKladňák Jaroslav     3091
11.Bursík AntonínHradil Kryštof     30101
12.Stašek LubomírKuchařič Jiří ml.     31111
13.Vaňhara MichalŠrédl Pavel     13112
14.Grabovský Jaroslav ml.Kladňák Jaroslav     32122
15.Stašek LubomírHradil Kryštof     03123
16.Vaňhara MichalKuchařič Jiří ml.     30133
17.Grabovský Jaroslav ml.Šrédl Pavel     32143
18.Bursík AntonínKladňák Jaroslav     23144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vaňhara Michal31Hradil Kryštof22
Grabovský Jaroslav ml.31Kuchařič Jiří ml.04
Bursík Antonín31Šrédl Pavel13
Stašek Lubomír31Kladňák Jaroslav13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS