Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kovoděl Moravský Písek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:47 TJ Kovoděl Moravský Písek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelinka Oldřich
Vaňhara Michal
 
 
Halámek Zdeněk
Kozina Miroslav
 
 
     2301
2.Malý Miroslav
Kosek Milan
 
 
Marek Ondřej
Hodonský Miroslav
 
 
     1302
3.Kosek MilanMarek Ondřej     3212
4.Malý MiroslavHodonský Miroslav     1313
5.Vaňhara MichalKozina Miroslav     0314
6.Zelinka OldřichHalámek Zdeněk     0315
7.Malý MiroslavMarek Ondřej     3225
8.Vaňhara MichalHodonský Miroslav     1326
9.Zelinka OldřichKozina Miroslav     0327
10.Kosek MilanHalámek Zdeněk     3237
11.Vaňhara MichalMarek Ondřej     3147
12.Zelinka OldřichHodonský Miroslav     0348
13.Kosek MilanKozina Miroslav     0349
14.Malý MiroslavHalámek Zdeněk     13410
15.Zelinka OldřichMarek Ondřej     13411
16.Kosek MilanHodonský Miroslav     31511
17.Malý MiroslavKozina Miroslav     03512
18.Vaňhara MichalHalámek Zdeněk     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kosek Milan31Marek Ondřej13
Malý Miroslav13Hodonský Miroslav31
Vaňhara Michal13Kozina Miroslav40
Zelinka Oldřich04Halámek Zdeněk31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Josefov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:39 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hradil Kryštof
Kuchařič Jiří ml.
 
 
Macůrek Marek
Šeda Roman
 
 
     3210
2.Kladňák Jaroslav
Šrédl Pavel
 
 
Kuběna Radek
Závorka Tomáš
 
 
     0311
3.Hradil KryštofZávorka Tomáš     1312
4.Kuchařič Jiří ml.Kuběna Radek     0313
5.Kladňák JaroslavMacůrek Marek     0314
6.Šrédl PavelŠeda Roman     3124
7.Kuchařič Jiří ml.Závorka Tomáš     3234
8.Kladňák JaroslavKuběna Radek     1335
9.Šrédl PavelMacůrek Marek     2336
10.Hradil KryštofŠeda Roman     3146
11.Kladňák JaroslavZávorka Tomáš     3156
12.Šrédl PavelKuběna Radek     3266
13.Hradil KryštofMacůrek Marek     1367
14.Kuchařič Jiří ml.Šeda Roman     3077
15.Šrédl PavelZávorka Tomáš     3287
16.Hradil KryštofKuběna Radek     0388
17.Kuchařič Jiří ml.Macůrek Marek     0389
18.Kladňák JaroslavŠeda Roman     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hradil Kryštof13Závorka Tomáš13
Kuchařič Jiří ml.22Kuběna Radek31
Kladňák Jaroslav22Macůrek Marek40
Šrédl Pavel31Šeda Roman04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 710, 698 01 Veselí nad MoravouRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:38 SKST Hodonín H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Třináctý Jan
Hlahůlek Emil
 
 
Bača Tibor
Hlobil Albert
 
 
     0301
2.Slovák Tomáš
Dřevojan Martin
 
 
Jakubíček Matěj
Koplíková Klára
 
 
     3111
3.Hlahůlek EmilHlobil Albert     2312
4.Třináctý JanBača Tibor     0313
5.Slovák TomášKoplíková Klára     2314
6.Dřevojan MartinJakubíček Matěj     3024
7.Třináctý JanHlobil Albert     2325
8.Slovák TomášBača Tibor     0326
9.Dřevojan MartinKoplíková Klára     3036
10.Hlahůlek EmilJakubíček Matěj     1337
11.Slovák TomášHlobil Albert     0338
12.Dřevojan MartinBača Tibor     3148
13.Hlahůlek EmilKoplíková Klára     3058
14.Třináctý JanJakubíček Matěj     3268
15.Dřevojan MartinHlobil Albert     2369
16.Hlahůlek EmilBača Tibor     13610
17.Třináctý JanKoplíková Klára     31710
18.Slovák TomášJakubíček Matěj     23711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlahůlek Emil13Hlobil Albert40
Třináctý Jan22Bača Tibor31
Slovák Tomáš04Koplíková Klára13
Dřevojan Martin31Jakubíček Matěj22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Čejč z.s. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čejč čp. 234, v parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1417:46 T.J. Sokol Svatobořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednář Bořivoj
Marada Petr
 
 
Podveský Pavel
Krist Jan
 
 
     3010
2.Linner Radoslav
Přikryl Roman
 
 
Firtl Radim
Synková Dagmar
 
 
     0311
3.Bednář BořivojFirtl Radim     2312
4.Marada PetrSynková Dagmar     0313
5.Linner RadoslavPodveský Pavel     0314
6.Přikryl RomanKrist Jan     1315
7.Marada PetrFirtl Radim     0316
8.Linner RadoslavSynková Dagmar     0317
9.Přikryl RomanPodveský Pavel     0318
10.Bednář BořivojKrist Jan     3028
11.Linner RadoslavFirtl Radim     0329
12.Přikryl RomanSynková Dagmar     03210
13.Bednář BořivojPodveský Pavel     32310
14.Marada PetrKrist Jan     32410
15.Přikryl RomanFirtl Radim     03411
16.Bednář BořivojSynková Dagmar     03412
17.Marada PetrPodveský Pavel     13413
18.Linner RadoslavKrist Jan     13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bednář Bořivoj22Firtl Radim40
Marada Petr13Synková Dagmar40
Linner Radoslav04Podveský Pavel31
Přikryl Roman04Krist Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:36 TJ Sokol Vracov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašina Antonín
Nikl František
 
 
Benadová Adéla
Stöhr Maxmilián
 
 
     3110
2.Boruta Matěj
Bábík Jan
 
 
Hubáček Vojtěch
Staněk Michal
 
 
     3220
3.Bábík JanStaněk Michal     0321
4.Vašina AntonínHubáček Vojtěch     3031
5.Nikl FrantišekBenadová Adéla     1332
6.Boruta MatějStöhr Maxmilián     3242
7.Vašina AntonínStaněk Michal     3152
8.Nikl FrantišekHubáček Vojtěch     3162
9.Boruta MatějBenadová Adéla     3272
10.Bábík JanStöhr Maxmilián     0373
11.Nikl FrantišekStaněk Michal     2374
12.Boruta MatějHubáček Vojtěch     3184
13.Bábík JanBenadová Adéla     1385
14.Vašina AntonínStöhr Maxmilián     0386
15.Boruta MatějStaněk Michal     3296
16.Bábík JanHubáček Vojtěch     0397
17.Vašina AntonínBenadová Adéla     30107
18.Nikl FrantišekStöhr Maxmilián     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bábík Jan04Staněk Michal22
Vašina Antonín31Hubáček Vojtěch13
Nikl František13Benadová Adéla22
Boruta Matěj40Stöhr Maxmilián31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Bzenec, Těmická 18Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:42 TJ Jiskra Strážnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růčka Pavel
Nevřivý Radek
 
 
Pukl Ondřej
Orel Eduard
 
 
     1301
2.Vašík Miroslav
Gablas Kamil
 
 
Bureš Martin
Morávek Jindřich
 
 
     3111
3.Skřivánek DavidPukl Ondřej     3121
4.Růčka PavelBureš Martin     3031
5.Gablas KamilMorávek Jindřich     1332
6.Vašík MiroslavOrel Eduard     2333
7.Růčka PavelPukl Ondřej     2334
8.Gablas KamilBureš Martin     3244
9.Vašík MiroslavMorávek Jindřich     2345
10.Skřivánek DavidOrel Eduard     3255
11.Nevřivý RadekPukl Ondřej     0356
12.Vašík MiroslavBureš Martin     0357
13.Skřivánek DavidMorávek Jindřich     0358
14.Růčka PavelOrel Eduard     3068
15.Vašík MiroslavPukl Ondřej     0369
16.Skřivánek DavidBureš Martin     13610
17.Růčka PavelMorávek Jindřich     13611
18.Nevřivý RadekOrel Eduard     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skřivánek David22Pukl Ondřej31
Růčka Pavel22Bureš Martin22
Gablas Kamil11Morávek Jindřich40
Vašík Miroslav04Orel Eduard22
Nevřivý Radek02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS