Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kovoděl Moravský Písek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:17 TJ Kovoděl Moravský Písek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozina Miroslav
Odložilík Leoš
 
 
Nevřivý Radek
Baran Libor
 
 
     3010
2.Marek Ondřej
Hodonský Miroslav
 
 
Látalová Lucie
Růčka Pavel
 
 
     3120
3.Marek OndřejNevřivý Radek     3130
4.Odložilík LeošRůčka Pavel     3240
5.Halámek ZdeněkLátalová Lucie     3150
6.Kozina MiroslavBaran Libor     3060
7.Odložilík LeošNevřivý Radek     3170
8.Halámek ZdeněkRůčka Pavel     3280
9.Kozina MiroslavLátalová Lucie     3090
10.Marek OndřejBaran Libor     32100
11.Halámek ZdeněkNevřivý Radek     23101
12.Kozina MiroslavRůčka Pavel     30111
13.Hodonský MiroslavLátalová Lucie     30121
14.Odložilík LeošBaran Libor     31131
15.Kozina MiroslavNevřivý Radek     30141
16.Hodonský MiroslavRůčka Pavel     23142
17.Odložilík LeošLátalová Lucie     30152
18.Halámek ZdeněkBaran Libor     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marek Ondřej20Nevřivý Radek13
Odložilík Leoš40Růčka Pavel13
Halámek Zdeněk31Látalová Lucie04
Kozina Miroslav40Baran Libor04
Hodonský Miroslav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:20 TJ Jiskra Strážnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bureš Martin
Morávek Jindřich
 
 
Mopils Aleš
Bábíček Radek
 
 
     3010
2.Marek Jakub
Svoboda Jakub
 
 
Vašina Antonín
Nikl František
 
 
     1311
3.Bureš MartinMopils Aleš     3021
4.Morávek JindřichBábíček Radek     3131
5.Marek JakubVašina Antonín     2332
6.Břeský ZdeněkNikl František     1333
7.Morávek JindřichMopils Aleš     3043
8.Marek JakubBábíček Radek     3053
9.Břeský ZdeněkVašina Antonín     3063
10.Bureš MartinNikl František     3173
11.Svoboda JakubMopils Aleš     3183
12.Břeský ZdeněkBábíček Radek     3093
13.Bureš MartinVašina Antonín     31103
14.Morávek JindřichNikl František     31113
15.Břeský ZdeněkMopils Aleš     30123
16.Bureš MartinBábíček Radek     23124
17.Morávek JindřichVašina Antonín     30134
18.Svoboda JakubNikl František     03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bureš Martin31Mopils Aleš04
Morávek Jindřich40Bábíček Radek13
Marek Jakub11Vašina Antonín13
Břeský Zdeněk31Nikl František22
Svoboda Jakub11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Čejč z.s. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:38 SK Čejč z.s. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valuch David
Staněk Michal
 
 
Bednář Bořivoj
Zvědělík Ondřej
 
 
     3110
2.Hubáček Vojtěch
Hubačka Miroslav
 
 
Marada Petr
Smutný Antonín
 
 
     0311
3.Staněk MichalMarada Petr     3121
4.Hubačka MiroslavZvědělík Ondřej     2322
5.Valuch DavidBednář Bořivoj     0323
6.Hubáček VojtěchSmutný Antonín     3233
7.Hubačka MiroslavMarada Petr     3043
8.Valuch DavidZvědělík Ondřej     0344
9.Hubáček VojtěchBednář Bořivoj     1345
10.Staněk MichalSmutný Antonín     0346
11.Valuch DavidMarada Petr     0347
12.Hubáček VojtěchZvědělík Ondřej     3057
13.Staněk MichalBednář Bořivoj     0358
14.Hubačka MiroslavSmutný Antonín     2359
15.Hubáček VojtěchMarada Petr     3069
16.Staněk MichalZvědělík Ondřej     3179
17.Hubačka MiroslavBednář Bořivoj     13710
18.Valuch DavidSmutný Antonín     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Staněk Michal22Marada Petr13
Hubačka Miroslav13Zvědělík Ondřej22
Valuch David04Bednář Bořivoj40
Hubáček Vojtěch31Smutný Antonín31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SvatobořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32 T.J. Sokol Svatobořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Synková Dagmar
Firtl Radim
 
 
Hlahůlek Emil
Třináctý Jan
 
 
     3110
2.Krist Jan
Podveský Pavel
 
 
Dřevojan Martin
Konečný Lubomír
 
 
     1311
3.Krist JanDřevojan Martin     0312
4.Podveský PavelHlahůlek Emil     3222
5.Synková DagmarTřináctý Jan     3132
6.Firtl RadimPavlíček Jiří     1333
7.Podveský PavelDřevojan Martin     2334
8.Synková DagmarHlahůlek Emil     3044
9.Firtl RadimTřináctý Jan     3054
10.Krist JanPavlíček Jiří     0355
11.Synková DagmarDřevojan Martin     3265
12.Firtl RadimKonečný Lubomír     3075
13.Krist JanTřináctý Jan     3285
14.Podveský PavelPavlíček Jiří     2386
15.Firtl RadimDřevojan Martin     2387
16.Krist JanKonečný Lubomír     0388
17.Podveský PavelTřináctý Jan     3098
18.Synková DagmarPavlíček Jiří     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krist Jan13Dřevojan Martin31
Podveský Pavel22Hlahůlek Emil02
Synková Dagmar40Třináctý Jan04
Firtl Radim22Pavlíček Jiří31
   Konečný Lubomír11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1231:44 SK Baník Ratíškovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pijáček Lukáš
Jakubíček Matěj
 
 
Kuchařič Jiří ml.
Hradil Kryštof
 
 
     2301
2.Zaťko Karel
Dohnálková Natálie
 
 
Kladňák Jaroslav
Šrédl Pavel
 
 
     3211
3.Pijáček LukášHradil Kryštof     0312
4.Zaťko KarelŠrédl Pavel     1313
5.Dohnálková NatálieKladňák Jaroslav     3123
6.Jakubíček MatějKuchařič Jiří ml.     3133
7.Zaťko KarelHradil Kryštof     0334
8.Dohnálková NatálieŠrédl Pavel     0335
9.Jakubíček MatějKladňák Jaroslav     3145
10.Pijáček LukášKuchařič Jiří ml.     2346
11.Dohnálková NatálieHradil Kryštof     0347
12.Jakubíček MatějŠrédl Pavel     2348
13.Pijáček LukášKladňák Jaroslav     3258
14.Zaťko KarelKuchařič Jiří ml.     2359
15.Jakubíček MatějHradil Kryštof     23510
16.Pijáček Lukᚊrédl Pavel     13511
17.Zaťko KarelKladňák Jaroslav     31611
18.Dohnálková NatálieKuchařič Jiří ml.     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pijáček Lukáš13Hradil Kryštof40
Zaťko Karel13Šrédl Pavel40
Dohnálková Natálie13Kladňák Jaroslav04
Jakubíček Matěj22Kuchařič Jiří ml.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Josefov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 131, sál kulturního domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:17 TJ Sokol Josefov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macůrek Marek
Šeda Roman
 
 
Bursík Antonín
Vjazanko Petr
 
 
     3010
2.Kuběna Radek
Závorka Tomáš
 
 
Grabovský Jaroslav nejst.
Zelinka Oldřich
 
 
     3020
3.Závorka TomášBursík Antonín     3130
4.Kuběna RadekVjazanko Petr     3040
5.Macůrek MarekGrabovský Jaroslav nejst.     3050
6.Šeda RomanZelinka Oldřich     3060
7.Kuběna RadekBursík Antonín     2361
8.Macůrek MarekVjazanko Petr     3071
9.Šeda RomanGrabovský Jaroslav nejst.     2372
10.Závorka TomášZelinka Oldřich     3082
11.Imrich DavidBursík Antonín     0383
12.Šeda RomanVjazanko Petr     3093
13.Závorka TomášGrabovský Jaroslav nejst.     30103
14.Kuběna RadekZelinka Oldřich     30113
15.Šeda RomanBursík Antonín     23114
16.Závorka TomášVjazanko Petr     30124
17.Kuběna RadekGrabovský Jaroslav nejst.     32134
18.Imrich DavidZelinka Oldřich     32144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Závorka Tomáš40Bursík Antonín31
Kuběna Radek31Vjazanko Petr04
Macůrek Marek20Grabovský Jaroslav nejst.13
Šeda Roman22Zelinka Oldřich04
Imrich David11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline