Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Josefov AVrchní
rozhodčí:
Macůrek Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Kovoděl Moravský Písek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 131, sál kulturního domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:35 TJ Kovoděl Moravský Písek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuběna Radek
Závorka Tomáš
 
 
Kozina Miroslav
Odložilík Leoš
 
 
     0301
2.Macůrek Marek
Šeda Roman
 
 
Halámek Zdeněk
Marek Ondřej
 
 
     3011
3.Šeda RomanMarek Ondřej     1312
4.Kuběna RadekOdložilík Leoš     1313
5.Macůrek MarekHalámek Zdeněk     3123
6.Závorka TomášKozina Miroslav     1324
7.Kuběna RadekMarek Ondřej     3234
8.Macůrek MarekOdložilík Leoš     3044
9.Závorka TomášHalámek Zdeněk     0345
10.Šeda RomanKozina Miroslav     0346
11.Macůrek MarekHodonský Miroslav     3156
12.Závorka TomášOdložilík Leoš     3066
13.Šeda RomanHalámek Zdeněk     0367
14.Kuběna RadekKozina Miroslav     0368
15.Závorka TomášHodonský Miroslav     3178
16.Šeda RomanOdložilík Leoš     0379
17.Kuběna RadekHalámek Zdeněk     13710
18.Macůrek MarekKozina Miroslav     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šeda Roman04Marek Ondřej11
Kuběna Radek13Odložilík Leoš22
Macůrek Marek40Halámek Zdeněk31
Závorka Tomáš22Kozina Miroslav31
   Hodonský Miroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1612:52 SKST Hodonín H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Miroslav
Vjazanko Petr
 
 
Kosík Tomáš
Gallus Petr st.
 
 
     0301
2.Grabovský Jaroslav nejst.
Grabovský Jaroslav ml.
 
 
Bača Tibor
Šebesta Štefan
 
 
     1302
3.Vjazanko PetrKosík Tomáš     0303
4.Grabovský Jaroslav ml.Šebesta Štefan     1304
5.Grabovský Jaroslav nejst.Gallus Petr st.     0305
6.Malý MiroslavBača Tibor     0306
7.Grabovský Jaroslav ml.Mikulecký František     3216
8.Grabovský Jaroslav nejst.Šebesta Štefan     0317
9.Malý MiroslavGallus Petr st.     0318
10.Vjazanko PetrBača Tibor     1319
11.Grabovský Jaroslav nejst.Mikulecký František     03110
12.Malý MiroslavŠebesta Štefan     03111
13.Vjazanko PetrGallus Petr st.     03112
14.Grabovský Jaroslav ml.Bača Tibor     32212
15.Malý MiroslavMikulecký František     03213
16.Vjazanko PetrŠebesta Štefan     03214
17.Grabovský Jaroslav ml.Gallus Petr st.     23215
18.Grabovský Jaroslav nejst.Bača Tibor     13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vjazanko Petr04Kosík Tomáš10
Grabovský Jaroslav ml.22Šebesta Štefan40
Grabovský Jaroslav nejst.04Gallus Petr st.40
Malý Miroslav04Bača Tibor31
   Mikulecký František21



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna SvatobořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:41 T.J. Sokol Svatobořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hradil Kryštof
Kuchařič Jiří ml.
 
 
Firtl Radim
Synková Dagmar
 
 
     0301
2.Šrédl Pavel
Kladňák Jaroslav
 
 
Podveský Pavel
Krist Jan
 
 
     3111
3.Hradil KryštofKrist Jan     3121
4.Šrédl PavelSynková Dagmar     1322
5.Kladňák JaroslavPodveský Pavel     2323
6.Kuchařič Jiří ml.Firtl Radim     2324
7.Šrédl PavelKrist Jan     3034
8.Kladňák JaroslavSynková Dagmar     0335
9.Kuchařič Jiří ml.Podveský Pavel     2336
10.Hradil KryštofFirtl Radim     1337
11.Kladňák JaroslavKrist Jan     3247
12.Kuchařič Jiří ml.Synková Dagmar     0348
13.Hradil KryštofPodveský Pavel     0349
14.Šrédl PavelFirtl Radim     13410
15.Kuchařič Jiří ml.Krist Jan     31510
16.Hradil KryštofSynková Dagmar     03511
17.Šrédl PavelPodveský Pavel     30611
18.Kladňák JaroslavFirtl Radim     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hradil Kryštof13Krist Jan04
Šrédl Pavel22Synková Dagmar40
Kladňák Jaroslav13Podveský Pavel31
Kuchařič Jiří ml.13Firtl Radim40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 710, 698 01 Veselí nad MoravouRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 10:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:12 TJ Sokol Veselí nad Moravou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlahůlek Emil
Třináctý Jan
 
 
Staněk Michal
Glos Tomáš
 
 
     3010
2.Konečný Lubomír
Dřevojan Martin
 
 
Hubáček Vojtěch
Valuch David
 
 
     3220
3.Hlahůlek EmilHubáček Vojtěch     3230
4.Třináctý JanValuch David     3040
5.Konečný LubomírStaněk Michal     3050
6.Dřevojan MartinGlos Tomáš     3160
7.Třináctý JanHubáček Vojtěch     3170
8.Konečný LubomírValuch David     3080
9.Dřevojan MartinStaněk Michal     3090
10.Hlahůlek EmilGlos Tomáš     31100
11.Konečný LubomírHubáček Vojtěch     03101
12.Dřevojan MartinValuch David     30111
13.Hlahůlek EmilStaněk Michal     31121
14.Třináctý JanGlos Tomáš     30131
15.Dřevojan MartinHubáček Vojtěch     30141
16.Hlahůlek EmilValuch David     30151
17.Třináctý JanStaněk Michal     31161
18.Konečný LubomírGlos Tomáš     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hlahůlek Emil40Hubáček Vojtěch13
Třináctý Jan40Valuch David04
Konečný Lubomír31Staněk Michal04
Dřevojan Martin40Glos Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Čejč z.s. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čejč čp. 234, v parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 11:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:44 TJ Jiskra Strážnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednář Bořivoj
Jirásek Petr
 
 
Bureš Martin
Morávek Jindřich
 
 
     0301
2.Marada Petr
Smutný Antonín
 
 
Orel Eduard
Pukl Ondřej
 
 
     0302
3.Smutný AntonínPukl Ondřej     1303
4.Bednář BořivojMorávek Jindřich     1304
5.Marada PetrOrel Eduard     0305
6.Jirásek PetrBureš Martin     3015
7.Bednář BořivojPukl Ondřej     0316
8.Marada PetrMorávek Jindřich     0317
9.Jirásek PetrOrel Eduard     0318
10.Smutný AntonínBureš Martin     2319
11.Marada PetrPukl Ondřej     3129
12.Jirásek PetrMorávek Jindřich     13210
13.Smutný AntonínOrel Eduard     13211
14.Bednář BořivojBureš Martin     32311
15.Jirásek PetrPukl Ondřej     03312
16.Smutný AntonínMorávek Jindřich     03313
17.Bednář BořivojOrel Eduard     31413
18.Marada PetrBureš Martin     31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Smutný Antonín04Pukl Ondřej31
Bednář Bořivoj22Morávek Jindřich40
Marada Petr22Orel Eduard31
Jirásek Petr13Bureš Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašina Antonín
Nikl František
 
 
Růčka Pavel
Látalová Lucie
 
 
     3210
2.Bábíček Radek
Boruta Matěj
 
 
Vašík Miroslav
Gablas Kamil
 
 
     0311
3.Bednařík MatějSkřivánek David     2312
4.Boruta MatějGablas Kamil     3022
5.Nikl FrantišekLátalová Lucie     2323
6.Bábíček RadekRůčka Pavel     3233
7.Boruta MatějSkřivánek David     3043
8.Nikl FrantišekGablas Kamil     3053
9.Bábíček RadekLátalová Lucie     2354
10.Bednařík MatějRůčka Pavel     3064
11.Nikl FrantišekSkřivánek David     0365
12.Bábíček RadekVašík Miroslav     0366
13.Bednařík MatějLátalová Lucie     3276
14.Boruta MatějRůčka Pavel     1377
15.Vašina AntonínSkřivánek David     2378
16.Bednařík MatějVašík Miroslav     0379
17.Boruta MatějLátalová Lucie     3189
18.Nikl FrantišekRůčka Pavel     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bednařík Matěj22Skřivánek David31
Boruta Matěj31Gablas Kamil02
Nikl František22Látalová Lucie22
Bábíček Radek12Růčka Pavel13
Vašina Antonín01Vašík Miroslav20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline