Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kovoděl Moravský Písek AVrchní
rozhodčí:
Hodonský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:24671:565TJ Kovoděl Moravský Písek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozina Miroslav
Odložilík Leoš
 
 
Konečný Lubomír
Čajka Milan
 
 
7510  3010
2.Hodonský Miroslav
Marek Ondřej
 
 
Hlahůlek Emil
Slovák Tomáš
 
 
634  3020
3.Hodonský MiroslavKonečný Lubomír4-6-8-11 1321
4.Odložilík LeošČajka Milan448  3031
5.Halámek ZdeněkHlahůlek Emil-8-978-92332
6.Kozina MiroslavSlovák Tomáš7810  3042
7.Odložilík LeošKonečný Lubomír8-578 3152
8.Halámek ZdeněkČajka Milan878  3062
9.Kozina MiroslavHlahůlek Emil5-63-7113272
10.Hodonský MiroslavSlovák Tomáš-5-6710-92373
11.Halámek ZdeněkKonečný Lubomír-5-87-8 1374
12.Kozina MiroslavČajka Milan535  3084
13.Marek OndřejHlahůlek Emil-9-5-6  0385
14.Odložilík LeošSlovák Tomáš-977-10-102386
15.Kozina MiroslavKonečný Lubomír6-874 3196
16.Marek OndřejČajka Milan-686-81032106
17.Odložilík LeošHlahůlek Emil689  30116
18.Halámek ZdeněkSlovák Tomáš688  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hodonský Miroslav02Konečný Lubomír22
Odložilík Leoš31Čajka Milan04
Halámek Zdeněk22Hlahůlek Emil22
Kozina Miroslav40Slovák Tomáš22
Marek Ondřej11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice CVrchní
rozhodčí:
Kladňák Martin
HOSTUJÍCÍ:SK Čejč z.s. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:37593:630SK Čejč z.s. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kladňák Martin
Kuchařič Jiří ml.
 
 
Jirásek Petr
Marada Petr
 
 
-9-4-8  0301
2.Šrédl Pavel
Bolf Marek
 
 
Smutný Antonín
Zvědělík Ondřej
 
 
7-12-9-10 1302
3.Kuchařič Jiří ml.Smutný Antonín-99-4-6 1303
4.Kladňák MartinJirásek Petr-78-6-8 1304
5.Šrédl PavelZvědělík Ondřej710-1010 3114
6.Bolf MarekMarada Petr929  3024
7.Kladňák MartinSmutný Antonín-3-9-7  0325
8.Šrédl PavelJirásek Petr4106  3035
9.Bolf MarekZvědělík Ondřej-9-95-7 1336
10.Kuchařič Jiří ml.Marada Petr6-886 3146
11.Šrédl PavelSmutný Antonín-78-7-6 1347
12.Bolf MarekJirásek Petr-6-4-8  0348
13.Kuchařič Jiří ml.Zvědělík Ondřej129-8-7-82349
14.Kladňák MartinMarada Petr-3-88-8 13410
15.Bolf MarekSmutný Antonín-7-6-4  03411
16.Kuchařič Jiří ml.Jirásek Petr689  30511
17.Kladňák MartinZvědělík Ondřej536  30611
18.Šrédl PavelMarada Petr-8-6971232711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kuchařič Jiří ml.22Smutný Antonín40
Kladňák Martin13Jirásek Petr22
Šrédl Pavel31Zvědělík Ondřej22
Bolf Marek13Marada Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:31 TJ Slovan Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stašek Lubomír
Grabovský Jaroslav nejst.
 
 
Bednařík Matěj
Boruta Matěj
 
 
     3010
2.Vjazanko Petr
Vaňhara Michal
 
 
Nikl František
Stuchlík Jaroslav
 
 
     0311
3.Grabovský Jaroslav nejst.Nikl František     1312
4.Vjazanko PetrBednařík Matěj     1313
5.Vaňhara MichalBoruta Matěj     1314
6.Stašek LubomírStuchlík Jaroslav     3124
7.Vjazanko PetrNikl František     0325
8.Vaňhara MichalBednařík Matěj     3135
9.Stašek LubomírBoruta Matěj     3045
10.Grabovský Jaroslav nejst.Stuchlík Jaroslav     2346
11.Vaňhara MichalNikl František     3256
12.Stašek LubomírBednařík Matěj     3066
13.Grabovský Jaroslav nejst.Boruta Matěj     3276
14.Vjazanko PetrStuchlík Jaroslav     3186
15.Stašek LubomírNikl František     3096
16.Grabovský Jaroslav nejst.Bednařík Matěj     1397
17.Vjazanko PetrBoruta Matěj     1398
18.Vaňhara MichalStuchlík Jaroslav     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Grabovský Jaroslav nejst.13Nikl František22
Vjazanko Petr13Bednařík Matěj22
Vaňhara Michal31Boruta Matěj22
Stašek Lubomír40Stuchlík Jaroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Josefov AVrchní
rozhodčí:
Macůrek Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 131, sál kulturního domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuběna Radek
Závorka Tomáš
 
 
Růčka Pavel
Skřivánek David
 
 
     3010
2.Macůrek Marek
Šupa Antonín
 
 
Vašík Miroslav
Gablas Kamil
 
 
     0311
3.Šupa AntonínSkřivánek David     0312
4.Macůrek MarekGablas Kamil     3122
5.Kuběna RadekRůčka Pavel     3132
6.Závorka TomášVašík Miroslav     2333
7.Macůrek MarekSkřivánek David     2334
8.Kuběna RadekGablas Kamil     3244
9.Závorka TomášRůčka Pavel     3154
10.Šupa AntonínVašík Miroslav     0355
11.Kuběna RadekSkřivánek David     2356
12.Závorka TomášGablas Kamil     3166
13.Imrich DavidRůčka Pavel     0367
14.Macůrek MarekVašík Miroslav     3277
15.Závorka TomášSkřivánek David     0378
16.Imrich DavidGablas Kamil     0379
17.Macůrek MarekRůčka Pavel     3289
18.Kuběna RadekVašík Miroslav     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šupa Antonín02Skřivánek David40
Macůrek Marek31Gablas Kamil13
Kuběna Radek31Růčka Pavel13
Závorka Tomáš22Vašík Miroslav22
Imrich David02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:31 SKST Hodonín H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosík Tomáš
Hlobil Albert
 
 
Bureš Martin
Morávek Jindřich
 
 
     3010
2.Koplíková Klára
Dohnálková Natálie
 
 
Marek Jakub
Svoboda Jakub
 
 
     0311
3.Hlobil AlbertMorávek Jindřich     3221
4.Kosík TomášMarek Jakub     3031
5.Dohnálková NatálieSvoboda Jakub     3241
6.Koplíková KláraBureš Martin     2342
7.Kosík TomášMorávek Jindřich     3052
8.Dohnálková NatálieMarek Jakub     2353
9.Koplíková KláraSvoboda Jakub     3163
10.Hlobil AlbertBureš Martin     0364
11.Dohnálková NatálieMorávek Jindřich     0365
12.Koplíková KláraMarek Jakub     1366
13.Hlobil AlbertSvoboda Jakub     3076
14.Kosík TomášBureš Martin     3286
15.Koplíková KláraMorávek Jindřich     0387
16.Hlobil AlbertMarek Jakub     3097
17.Kosík TomášSvoboda Jakub     30107
18.Dohnálková NatálieBureš Martin     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlobil Albert31Morávek Jindřich22
Kosík Tomáš40Marek Jakub22
Dohnálková Natálie13Svoboda Jakub04
Koplíková Klára13Bureš Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SvatobořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:30 T.J. Sokol Svatobořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Firtl Radim
Chimiák Petr
 
 
Hubáček Vojtěch
Hubačka Miroslav
 
 
     3210
2.Podveský Pavel
Krist Jan
 
 
Staněk Michal
Zelinka Jiří
 
 
     2311
3.Krist JanHubačka Miroslav     0312
4.Podveský PavelZelinka Jiří     3222
5.Firtl RadimHubáček Vojtěch     3032
6.Chimiák PetrStaněk Michal     3142
7.Podveský PavelHubačka Miroslav     2343
8.Firtl RadimZelinka Jiří     3053
9.Chimiák PetrHubáček Vojtěch     3263
10.Krist JanStaněk Michal     3273
11.Firtl RadimHubačka Miroslav     3283
12.Chimiák PetrZelinka Jiří     0384
13.Krist JanHubáček Vojtěch     3094
14.Podveský PavelStaněk Michal     30104
15.Chimiák PetrHubačka Miroslav     03105
16.Krist JanZelinka Jiří     03106
17.Podveský PavelHubáček Vojtěch     31116
18.Firtl RadimStaněk Michal     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krist Jan22Hubačka Miroslav31
Podveský Pavel31Zelinka Jiří22
Firtl Radim40Hubáček Vojtěch04
Chimiák Petr22Staněk Michal04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS