Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kovoděl Moravský Písek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:5 SKST Hodonín H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gallus Petr st.
Kosík Tomáš
 
 
Hodonský Miroslav
Marek Ondřej
 
 
     3110
2.Šebesta Štefan
Hlobil Albert
 
 
Halámek Zdeněk
Odložilík Leoš
 
 
     3020
3.Gallus Petr st.Hodonský Miroslav     3030
4.Hlobil AlbertMarek Ondřej     3140
5.Šebesta ŠtefanOdložilík Leoš     3150
6.Kosík TomášHalámek Zdeněk     3060
7.Hlobil AlbertHodonský Miroslav     3170
8.Šebesta ŠtefanMarek Ondřej     3080
9.Kosík TomášOdložilík Leoš     3090
10.Gallus Petr st.Halámek Zdeněk     30100
11.Šebesta ŠtefanHodonský Miroslav     31110
12.Kosík TomášMarek Ondřej     30120
13.Gallus Petr st.Odložilík Leoš     30130
14.Hlobil AlbertHalámek Zdeněk     30140
15.Kosík TomášHodonský Miroslav     30150
16.Gallus Petr st.Marek Ondřej     30160
17.Hlobil AlbertOdložilík Leoš     30170
18.Šebesta ŠtefanHalámek Zdeněk     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gallus Petr st.40Hodonský Miroslav04
Hlobil Albert40Marek Ondřej04
Šebesta Štefan40Odložilík Leoš04
Kosík Tomáš40Halámek Zdeněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Josefov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SvatobořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1026:34 T.J. Sokol Svatobořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macůrek Marek
Šeda Roman
 
 
Firtl Radim
Synková Dagmar
 
 
     3010
2.Kuběna Radek
Závorka Tomáš
 
 
Podveský Pavel
Krist Jan
 
 
     0311
3.Závorka TomášFirtl Radim     0312
4.Kuběna RadekPodveský Pavel     3022
5.Šeda RomanSynková Dagmar     0323
6.Macůrek MarekKrist Jan     3033
7.Kuběna RadekFirtl Radim     0334
8.Šeda RomanPodveský Pavel     1335
9.Macůrek MarekSynková Dagmar     0336
10.Závorka TomášKrist Jan     3146
11.Šeda RomanFirtl Radim     0347
12.Macůrek MarekPodveský Pavel     3057
13.Závorka TomášSynková Dagmar     0358
14.Kuběna RadekKrist Jan     3068
15.Macůrek MarekFirtl Radim     3278
16.Závorka TomášPodveský Pavel     0379
17.Kuběna RadekSynková Dagmar     13710
18.Šeda RomanKrist Jan     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Závorka Tomáš13Firtl Radim31
Kuběna Radek22Podveský Pavel22
Šeda Roman13Synková Dagmar40
Macůrek Marek31Krist Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:20 TJ Slovan Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stašek Lubomír
Kmeť Milan
 
 
Hubáček Vojtěch
Valuch David
 
 
     3110
2.Bursík Antonín
Vaňhara Michal
 
 
Šebesta Pavel
Staněk Michal
 
 
     3120
3.Vaňhara MichalStaněk Michal     3130
4.Bursík AntonínŠebesta Pavel     3040
5.Kmeť MilanValuch David     3150
6.Stašek LubomírHubáček Vojtěch     3260
7.Bursík AntonínStaněk Michal     3170
8.Kmeť MilanŠebesta Pavel     3280
9.Stašek LubomírValuch David     3090
10.Vaňhara MichalHubáček Vojtěch     0391
11.Kmeť MilanStaněk Michal     30101
12.Stašek LubomírŠebesta Pavel     30111
13.Vaňhara MichalValuch David     32121
14.Bursík AntonínHubáček Vojtěch     23122
15.Stašek LubomírStaněk Michal     30132
16.Vaňhara MichalŠebesta Pavel     31142
17.Bursík AntonínValuch David     30152
18.Kmeť MilanHubáček Vojtěch     32162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vaňhara Michal31Staněk Michal04
Bursík Antonín31Šebesta Pavel04
Kmeť Milan40Valuch David04
Stašek Lubomír40Hubáček Vojtěch22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:42 TJ Jiskra Strážnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hradil Kryštof
Kuchařič Jiří ml.
 
 
Morávek Jindřich
Bureš Martin
 
 
     3210
2.Šrédl Pavel
Kordula Petr
 
 
Pukl Ondřej
Orel Eduard
 
 
     1311
3.Hradil KryštofPukl Ondřej     0312
4.Kuchařič Jiří ml.Morávek Jindřich     0313
5.Šrédl PavelOrel Eduard     1314
6.Kordula PetrBureš Martin     3024
7.Kuchařič Jiří ml.Pukl Ondřej     0325
8.Šrédl PavelMorávek Jindřich     1326
9.Kordula PetrOrel Eduard     3136
10.Hradil KryštofBureš Martin     3046
11.Šrédl PavelPukl Ondřej     2347
12.Kordula PetrMorávek Jindřich     0348
13.Hradil KryštofOrel Eduard     1349
14.Kuchařič Jiří ml.Bureš Martin     3259
15.Kordula PetrPukl Ondřej     23510
16.Hradil KryštofMorávek Jindřich     13511
17.Kladňák JaroslavOrel Eduard     13512
18.Šrédl PavelBureš Martin     31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hradil Kryštof13Pukl Ondřej40
Kuchařič Jiří ml.12Morávek Jindřich40
Šrédl Pavel13Orel Eduard31
Kordula Petr22Bureš Martin04
Kladňák Jaroslav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 710, 698 01 Veselí nad MoravouRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 10:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:36 TJ Sokol Bzenec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlahůlek Emil
Konečný Lubomír
 
 
Růčka Pavel
Nevřivý Radek
 
 
     2301
2.Slovák Tomáš
Čajka Milan
 
 
Vašík Miroslav
Gablas Kamil
 
 
     2302
3.Konečný LubomírSkřivánek David     2303
4.Hlahůlek EmilVašík Miroslav     0304
5.Čajka MilanGablas Kamil     1305
6.Slovák TomášRůčka Pavel     3115
7.Hlahůlek EmilSkřivánek David     0316
8.Čajka MilanVašík Miroslav     0317
9.Slovák TomášGablas Kamil     3027
10.Konečný LubomírRůčka Pavel     0328
11.Čajka MilanSkřivánek David     1329
12.Slovák TomášVašík Miroslav     3039
13.Konečný LubomírNevřivý Radek     3049
14.Hlahůlek EmilRůčka Pavel     3159
15.Slovák TomášSkřivánek David     3069
16.Konečný LubomírVašík Miroslav     03610
17.Hlahůlek EmilNevřivý Radek     31710
18.Čajka MilanRůčka Pavel     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Konečný Lubomír13Skřivánek David31
Hlahůlek Emil22Vašík Miroslav31
Čajka Milan04Gablas Kamil11
Slovák Tomáš40Růčka Pavel22
   Nevřivý Radek02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Čejč z.s. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čejč čp. 234, v parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:34 SK Čejč z.s. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marada Petr
Smutný Antonín
 
 
Vašina Antonín
Nikl František
 
 
     3110
2.Bednář Bořivoj
Zvědělík Ondřej
 
 
Boruta Matěj
Bednařík Matěj
 
 
     3220
3.Bednář BořivojVašina Antonín     3030
4.Marada PetrBoruta Matěj     3140
5.Smutný AntonínBednařík Matěj     2341
6.Zvědělík OndřejNikl František     1342
7.Marada PetrVašina Antonín     3152
8.Smutný AntonínBoruta Matěj     2353
9.Zvědělík OndřejBednařík Matěj     2354
10.Bednář BořivojNikl František     3064
11.Smutný AntonínVašina Antonín     3274
12.Zvědělík OndřejBoruta Matěj     1375
13.Bednář BořivojBednařík Matěj     3085
14.Marada PetrNikl František     0386
15.Zvědělík OndřejVašina Antonín     3296
16.Bednář BořivojBoruta Matěj     1397
17.Marada PetrBednařík Matěj     2398
18.Smutný AntonínNikl František     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bednář Bořivoj31Vašina Antonín04
Marada Petr22Boruta Matěj31
Smutný Antonín22Bednařík Matěj31
Zvědělík Ondřej13Nikl František22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline