Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kovoděl Moravský Písek AVrchní
rozhodčí:
Hodonský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:23 TJ Kovoděl Moravský Písek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozina Miroslav
Odložilík Leoš
 
 
Kuchařič Jiří ml.
Hradil Kryštof
 
 
     3210
2.Hodonský Miroslav
Marek Ondřej
 
 
Kladňák Martin
Zemánková Gabriela
 
 
     3020
3.Odložilík LeošKuchařič Jiří ml.     2321
4.Hodonský MiroslavHradil Kryštof     0322
5.Halámek ZdeněkKladňák Martin     3032
6.Kozina MiroslavZemánková Gabriela     3042
7.Hodonský MiroslavKuchařič Jiří ml.     3052
8.Halámek ZdeněkHradil Kryštof     2353
9.Kozina MiroslavKladňák Martin     3063
10.Odložilík LeošZemánková Gabriela     3073
11.Halámek ZdeněkKuchařič Jiří ml.     3283
12.Kozina MiroslavHradil Kryštof     3093
13.Odložilík LeošKladňák Martin     31103
14.Marek OndřejZemánková Gabriela     23104
15.Kozina MiroslavKuchařič Jiří ml.     30114
16.Hradil KryštofWO    03115
17.Marek OndřejKladňák Martin     03116
18.Halámek ZdeněkZemánková Gabriela     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Odložilík Leoš21Kuchařič Jiří ml.13
Hodonský Miroslav11Hradil Kryštof21
Halámek Zdeněk31Kladňák Martin13
Kozina Miroslav40Zemánková Gabriela13
Marek Ondřej02   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:43 TJ Sokol Veselí nad Moravou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grabovský Jaroslav ml.
Stašek Lubomír
 
 
Konečný Lubomír
Pavlíček Jiří
 
 
     3110
2.Zelinka Oldřich
Malý Miroslav
 
 
Hlahůlek Emil
Třináctý Jan
 
 
     0311
3.Stašek LubomírKonečný Lubomír     3121
4.Malý MiroslavPavlíček Jiří     0322
5.Zelinka OldřichHlahůlek Emil     0323
6.Grabovský Jaroslav ml.Třináctý Jan     1324
7.Malý MiroslavKonečný Lubomír     0325
8.Zelinka OldřichPavlíček Jiří     1326
9.Grabovský Jaroslav ml.Hlahůlek Emil     3036
10.Stašek LubomírTřináctý Jan     3146
11.Zelinka OldřichKonečný Lubomír     0347
12.Grabovský Jaroslav ml.Pavlíček Jiří     1348
13.Stašek LubomírHlahůlek Emil     1349
14.Malý MiroslavTřináctý Jan     03410
15.Grabovský Jaroslav ml.Konečný Lubomír     23411
16.Stašek LubomírPavlíček Jiří     31511
17.Malý MiroslavHlahůlek Emil     23512
18.Zelinka OldřichTřináctý Jan     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stašek Lubomír31Konečný Lubomír31
Malý Miroslav04Pavlíček Jiří31
Zelinka Oldřich04Hlahůlek Emil31
Grabovský Jaroslav ml.13Třináctý Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Josefov AVrchní
rozhodčí:
Macůrek Marek
HOSTUJÍCÍ:SK Čejč z.s. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 131, sál kulturního domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:29 TJ Sokol Josefov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Závorka Tomáš
Kuběna Radek
 
 
Smutný Antonín
Zvědělík Ondřej
 
 
     3010
2.Macůrek Marek
Imrich David
 
 
Bednář Bořivoj
Jirásek Petr
 
 
     3120
3.Imrich DavidSmutný Antonín     0321
4.Kuběna RadekZvědělík Ondřej     3031
5.Macůrek MarekJirásek Petr     3041
6.Závorka TomášBednář Bořivoj     0342
7.Kuběna RadekSmutný Antonín     3252
8.Macůrek MarekZvědělík Ondřej     3262
9.Závorka TomášJirásek Petr     0363
10.Imrich DavidBednář Bořivoj     0364
11.Macůrek MarekSmutný Antonín     3074
12.Závorka TomášZvědělík Ondřej     3084
13.Imrich DavidJirásek Petr     0385
14.Kuběna RadekBednář Bořivoj     2386
15.Závorka TomášSmutný Antonín     0387
16.Šeda RomanZvědělík Ondřej     1388
17.Kuběna RadekJirásek Petr     3098
18.Macůrek MarekBednář Bořivoj     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Imrich David03Smutný Antonín22
Kuběna Radek31Zvědělík Ondřej13
Macůrek Marek40Jirásek Petr22
Závorka Tomáš13Bednář Bořivoj31
Šeda Roman01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:15 SKST Hodonín H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlobil Albert
Bača Tibor
 
 
Bábík Jan
Boruta Matěj
 
 
     3010
2.Pijáček Lukáš
Jakubíček Matěj
 
 
Vašina Antonín
Nikl František
 
 
     3120
3.Hlobil AlbertBábík Jan     3030
4.Pijáček LukášVašina Antonín     3240
5.Jakubíček MatějBoruta Matěj     1341
6.Bača TiborNikl František     0342
7.Pijáček LukášBábík Jan     3052
8.Jakubíček MatějVašina Antonín     0353
9.Bača TiborBoruta Matěj     3063
10.Hlobil AlbertNikl František     3073
11.Jakubíček MatějBábík Jan     3083
12.Bača TiborVašina Antonín     3193
13.Hlobil AlbertBoruta Matěj     30103
14.Pijáček LukášNikl František     30113
15.Bača TiborBábík Jan     30123
16.Hlobil AlbertVašina Antonín     31133
17.Pijáček LukášBoruta Matěj     31143
18.Jakubíček MatějNikl František     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hlobil Albert40Bábík Jan04
Pijáček Lukáš40Vašina Antonín13
Jakubíček Matěj22Boruta Matěj13
Bača Tibor31Nikl František13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SvatobořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:25 T.J. Sokol Svatobořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Podveský Pavel
Krist Jan
 
 
Růčka Pavel
Skřivánek David
 
 
     3210
2.Firtl Radim
Synková Dagmar
 
 
Gablas Kamil
Vašík Miroslav
 
 
     3220
3.Krist JanSkřivánek David     3030
4.Synková DagmarGablas Kamil     3140
5.Firtl RadimRůčka Pavel     3050
6.Podveský PavelVašík Miroslav     3160
7.Synková DagmarSkřivánek David     3070
8.Firtl RadimGablas Kamil     3080
9.Podveský PavelRůčka Pavel     1381
10.Krist JanVašík Miroslav     1382
11.Firtl RadimSkřivánek David     3192
12.Podveský PavelGablas Kamil     32102
13.Krist JanRůčka Pavel     23103
14.Synková DagmarVašík Miroslav     31113
15.Podveský PavelSkřivánek David     13114
16.Krist JanGablas Kamil     03115
17.Synková DagmarRůčka Pavel     30125
18.Firtl RadimVašík Miroslav     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krist Jan13Skřivánek David13
Synková Dagmar40Gablas Kamil13
Firtl Radim40Růčka Pavel22
Podveský Pavel22Vašík Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1615:50 TJ Jiskra Strážnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benadová Adéla
Hubáček Vojtěch
 
 
Morávek Jindřich
Bureš Martin
 
 
     2301
2.Bartoník Jakub
Glos Tomáš
 
 
Břeský Zdeněk
Marek Jakub
 
 
     0302
3.Bartoník JakubMorávek Jindřich     0303
4.Hubáček VojtěchBureš Martin     0304
5.Glos TomášMarek Jakub     0305
6.Benadová AdélaBřeský Zdeněk     0306
7.Hubáček VojtěchMorávek Jindřich     1307
8.Glos TomášBureš Martin     0308
9.Benadová AdélaMarek Jakub     3018
10.Bartoník JakubBřeský Zdeněk     0319
11.Glos TomášMorávek Jindřich     03110
12.Benadová AdélaBureš Martin     23111
13.Bartoník JakubMarek Jakub     13112
14.Hubáček VojtěchBřeský Zdeněk     13113
15.Benadová AdélaMorávek Jindřich     03114
16.Bartoník JakubBureš Martin     23115
17.Hubáček VojtěchMarek Jakub     32215
18.Glos TomášBřeský Zdeněk     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bartoník Jakub04Morávek Jindřich40
Hubáček Vojtěch13Bureš Martin40
Glos Tomáš04Marek Jakub22
Benadová Adéla13Břeský Zdeněk40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS