Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kovoděl Moravský Písek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:40 TJ Kovoděl Moravský Písek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Břeský Zdeněk
Marek Jakub
 
 
Marek Ondřej
Hodonský Miroslav
 
 
     3110
2.Bureš Martin
Morávek Jindřich
 
 
Halámek Zdeněk
Odložilík Leoš
 
 
     3220
3.Bureš MartinHalámek Zdeněk     0321
4.Břeský ZdeněkHodonský Miroslav     2322
5.Morávek JindřichMarek Ondřej     3132
6.Marek JakubOdložilík Leoš     3042
7.Břeský ZdeněkHalámek Zdeněk     1343
8.Morávek JindřichHodonský Miroslav     1344
9.Marek JakubMarek Ondřej     1345
10.Bureš MartinOdložilík Leoš     2346
11.Morávek JindřichHalámek Zdeněk     0347
12.Marek JakubHodonský Miroslav     0348
13.Bureš MartinMarek Ondřej     3258
14.Břeský ZdeněkOdložilík Leoš     3268
15.Marek JakubHalámek Zdeněk     3178
16.Bureš MartinHodonský Miroslav     0379
17.Břeský ZdeněkMarek Ondřej     23710
18.Morávek JindřichOdložilík Leoš     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bureš Martin13Halámek Zdeněk31
Břeský Zdeněk13Hodonský Miroslav40
Morávek Jindřich22Marek Ondřej22
Marek Jakub22Odložilík Leoš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Bzenec, Těmická 18Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:36 Tělovýchovná jednota Mikulčice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růčka Pavel
Nevřivý Radek
 
 
Staněk Michal
Benadová Adéla
 
 
     1301
2.Vašík Miroslav
Gablas Kamil
 
 
Hubačka Miroslav
Hubáček Vojtěch
 
 
     3011
3.Nevřivý RadekStaněk Michal     2312
4.Gablas KamilHubačka Miroslav     1313
5.Klobáska MarekBenadová Adéla     0314
6.Růčka PavelHubáček Vojtěch     2315
7.Gablas KamilStaněk Michal     3025
8.Klobáska MarekHubačka Miroslav     0326
9.Růčka PavelBenadová Adéla     0327
10.Nevřivý RadekHubáček Vojtěch     0328
11.Klobáska MarekStaněk Michal     0329
12.Růčka PavelHubačka Miroslav     13210
13.Nevřivý RadekBenadová Adéla     31310
14.Gablas KamilHubáček Vojtěch     30410
15.Růčka PavelStaněk Michal     30510
16.Nevřivý RadekHubačka Miroslav     03511
17.Gablas KamilBenadová Adéla     32611
18.Vašík MiroslavHubáček Vojtěch     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nevřivý Radek13Staněk Michal22
Gablas Kamil31Hubačka Miroslav40
Klobáska Marek03Benadová Adéla22
Růčka Pavel13Hubáček Vojtěch22
Vašík Miroslav10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:41 T.J. Sokol Svatobořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boruta Matěj
Bednařík Matěj
 
 
Firtl Radim
Synková Dagmar
 
 
     0301
2.Vašina Antonín
Nikl František
 
 
Podveský Pavel
Krist Jan
 
 
     3111
3.Bábík JanPodveský Pavel     0312
4.Boruta MatějKrist Jan     3022
5.Bednařík MatějSynková Dagmar     0323
6.Nikl FrantišekFirtl Radim     2324
7.Boruta MatějPodveský Pavel     0325
8.Bednařík MatějKrist Jan     3135
9.Nikl FrantišekSynková Dagmar     1336
10.Bábík JanFirtl Radim     0337
11.Bednařík MatějPodveský Pavel     0338
12.Nikl FrantišekKrist Jan     3048
13.Bábík JanSynková Dagmar     0349
14.Boruta MatějFirtl Radim     03410
15.Nikl FrantišekPodveský Pavel     31510
16.Vašina AntonínKrist Jan     13511
17.Boruta MatějSynková Dagmar     32611
18.Bednařík MatějFirtl Radim     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bábík Jan03Podveský Pavel31
Boruta Matěj22Krist Jan13
Bednařík Matěj13Synková Dagmar31
Nikl František22Firtl Radim40
Vašina Antonín01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín HVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:SK Čejč z.s. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33648:610SKST Hodonín H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bača Tibor
Jakubíček Matěj
 
 
Smutný Antonín
Zvědělík Ondřej
 
 
-89-10-7 1301
2.Hlobil Albert
Pijáček Lukáš
 
 
Novák Jakub
Bednář Bořivoj
 
 
-84-9893211
3.Bača TiborBednář Bořivoj-810104 3121
4.Hlobil AlbertSmutný Antonín12-8-9-6 1322
5.Pijáček LukášZvědělík Ondřej7-84-4-102323
6.Jakubíček MatějNovák Jakub857  3033
7.Hlobil AlbertBednář Bořivoj4-1059 3143
8.Pijáček LukášSmutný Antonín-3-6-2  0344
9.Jakubíček MatějZvědělík Ondřej2-87-10-52345
10.Bača TiborNovák Jakub-9597 3155
11.Pijáček LukášBednář Bořivoj-7-3-4  0356
12.Jakubíček MatějSmutný Antonín-6-6-5  0357
13.Bača TiborZvědělík Ondřej9-7-6-4 1358
14.Kosík TomášNovák Jakub233  3068
15.Jakubíček MatějBednář Bořivoj7-106-9103278
16.Bača TiborSmutný Antonín8109  3088
17.Kosík TomášZvědělík Ondřej345  3098
18.Pijáček LukášNovák Jakub3-10-98632108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bača Tibor31Bednář Bořivoj13
Hlobil Albert11Smutný Antonín31
Pijáček Lukáš13Zvědělík Ondřej31
Jakubíček Matěj22Novák Jakub04
Kosík Tomáš20   
V domácím celku střídal Tomáš Kosík hráče Alberta Hlobila



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Josefov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 710, 698 01 Veselí nad MoravouRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:23 TJ Sokol Veselí nad Moravou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevojan Martin
Konečný Lubomír
 
 
Macůrek Marek
Imrich David
 
 
     3110
2.Hlahůlek Emil
Třináctý Jan
 
 
Kuběna Radek
Závorka Tomáš
 
 
     3220
3.Hlahůlek EmilImrich David     3030
4.Třináctý JanKuběna Radek     1331
5.Dřevojan MartinZávorka Tomáš     3041
6.Konečný LubomírMacůrek Marek     0342
7.Třináctý JanImrich David     3052
8.Dřevojan MartinKuběna Radek     3062
9.Konečný LubomírZávorka Tomáš     3272
10.Hlahůlek EmilMacůrek Marek     1373
11.Dřevojan MartinImrich David     3083
12.Konečný LubomírKuběna Radek     3193
13.Hlahůlek EmilZávorka Tomáš     31103
14.Třináctý JanMacůrek Marek     32113
15.Konečný LubomírImrich David     30123
16.Hlahůlek EmilKuběna Radek     31133
17.Třináctý JanZávorka Tomáš     31143
18.Dřevojan MartinMacůrek Marek     03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hlahůlek Emil31Imrich David04
Třináctý Jan31Kuběna Radek13
Dřevojan Martin31Závorka Tomáš04
Konečný Lubomír31Macůrek Marek31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice CVrchní
rozhodčí:
Kuchařič Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:29662:597SK Baník Ratíškovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchařič Jiří ml.
Hradil Kryštof
 
 
Bursík Antonín
Vaňhara Michal
 
 
24-76 3110
2.Šrédl Pavel
Bolf Marek
 
 
Vjazanko Petr
Zelinka Oldřich
 
 
367  3020
3.Kuchařič Jiří ml.Bursík Antonín9-87-6-82321
4.Hradil KryštofVaňhara Michal8-784 3131
5.Šrédl PavelZelinka Oldřich787  3041
6.Bolf MarekVjazanko Petr-6-0-3  0342
7.Hradil KryštofBursík Antonín759  3052
8.Šrédl PavelVaňhara Michal5-56-673262
9.Bolf MarekZelinka Oldřich7-68-1063272
10.Kuchařič Jiří ml.Vjazanko Petr-98-11763282
11.Šrédl PavelBursík Antonín9-88-7113292
12.Bolf MarekVaňhara Michal-6-9-3  0393
13.Kuchařič Jiří ml.Zelinka Oldřich554  30103
14.Hradil KryštofVjazanko Petr-9-8-5  03104
15.Bolf MarekBursík Antonín-8-9-8  03105
16.Kuchařič Jiří ml.Vaňhara Michal-77810 31115
17.Hradil KryštofZelinka Oldřich8-10910 31125
18.Šrédl PavelVjazanko Petr-963-9432135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kuchařič Jiří ml.31Bursík Antonín22
Hradil Kryštof31Vaňhara Michal13
Šrédl Pavel40Zelinka Oldřich04
Bolf Marek13Vjazanko Petr22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS