Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kovoděl Moravský Písek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Bzenec, Těmická 18Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:40 TJ Kovoděl Moravský Písek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růčka Pavel
Baran Libor
 
 
Halámek Zdeněk
Kozina Miroslav
 
 
     2301
2.Vašík Miroslav
Gablas Kamil
 
 
Hodonský Miroslav
Marek Ondřej
 
 
     0302
3.Baran LiborHodonský Miroslav     0303
4.Gablas KamilMarek Ondřej     3013
5.Růčka PavelHalámek Zdeněk     1314
6.Vašík MiroslavKozina Miroslav     1315
7.Gablas KamilHodonský Miroslav     2316
8.Růčka PavelMarek Ondřej     0317
9.Vašík MiroslavHalámek Zdeněk     3027
10.Baran LiborKozina Miroslav     0328
11.Růčka PavelHodonský Miroslav     2329
12.Vašík MiroslavMarek Ondřej     3139
13.Baran LiborHalámek Zdeněk     03310
14.Gablas KamilKozina Miroslav     03311
15.Vašík MiroslavHodonský Miroslav     30411
16.Baran LiborMarek Ondřej     03412
17.Gablas KamilHalámek Zdeněk     30512
18.Růčka PavelKozina Miroslav     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Baran Libor04Hodonský Miroslav31
Gablas Kamil22Marek Ondřej22
Růčka Pavel04Halámek Zdeněk22
Vašík Miroslav31Kozina Miroslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:48 TJ Jiskra Strážnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednařík Matěj
Bábíček Radek
 
 
Bureš Martin
Marek Jakub
 
 
     0301
2.Vašina Antonín
Nikl František
 
 
Orel Eduard
Břeský Zdeněk
 
 
     1302
3.Vašina AntonínMarek Jakub     0303
4.Bábíček RadekBureš Martin     2304
5.Nikl FrantišekBřeský Zdeněk     1305
6.Bednařík MatějOrel Eduard     3215
7.Bábíček RadekMarek Jakub     0316
8.Nikl FrantišekBureš Martin     3226
9.Bednařík MatějBřeský Zdeněk     3036
10.Vašina AntonínOrel Eduard     0337
11.Nikl FrantišekMarek Jakub     0338
12.Bednařík MatějBureš Martin     3248
13.Vašina AntonínBřeský Zdeněk     0349
14.Bábíček RadekOrel Eduard     03410
15.Bednařík MatějMarek Jakub     03411
16.Vašina AntonínBureš Martin     03412
17.Bábíček RadekBřeský Zdeněk     23413
18.Nikl FrantišekOrel Eduard     13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vašina Antonín04Marek Jakub40
Bábíček Radek04Bureš Martin22
Nikl František13Břeský Zdeněk31
Bednařík Matěj31Orel Eduard31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Čejč z.s. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čejč čp. 234, v parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:37 Tělovýchovná jednota Mikulčice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednář Bořivoj
Zvědělík Ondřej
 
 
Hubáček Vojtěch
Hubačka Miroslav
 
 
     0301
2.Marada Petr
Smutný Antonín
 
 
Stöhr Maxmilián
Benadová Adéla
 
 
     3111
3.Bednář BořivojStöhr Maxmilián     0312
4.Marada PetrHubačka Miroslav     0313
5.Smutný AntonínBenadová Adéla     3023
6.Zvědělík OndřejHubáček Vojtěch     1324
7.Marada PetrStöhr Maxmilián     1325
8.Smutný AntonínHubačka Miroslav     2326
9.Zvědělík OndřejBenadová Adéla     1327
10.Bednář BořivojHubáček Vojtěch     3037
11.Smutný AntonínStöhr Maxmilián     3147
12.Zvědělík OndřejHubačka Miroslav     0348
13.Bednář BořivojBenadová Adéla     1349
14.Marada PetrHubáček Vojtěch     3159
15.Zvědělík OndřejStöhr Maxmilián     13510
16.Bednář BořivojHubačka Miroslav     30610
17.Marada PetrBenadová Adéla     32710
18.Smutný AntonínHubáček Vojtěch     32810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bednář Bořivoj22Stöhr Maxmilián31
Marada Petr22Hubačka Miroslav31
Smutný Antonín31Benadová Adéla22
Zvědělík Ondřej04Hubáček Vojtěch13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 710, 698 01 Veselí nad MoravouRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:34 T.J. Sokol Svatobořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlahůlek Emil
Třináctý Jan
 
 
Firtl Radim
Synková Dagmar
 
 
     2301
2.Slovák Tomáš
Dřevojan Martin
 
 
Podveský Pavel
Krist Jan
 
 
     3011
3.Slovák TomášPodveský Pavel     3021
4.Třináctý JanKrist Jan     2322
5.Dřevojan MartinSynková Dagmar     0323
6.Hlahůlek EmilFirtl Radim     0324
7.Třináctý JanPodveský Pavel     0325
8.Dřevojan MartinKrist Jan     3035
9.Hlahůlek EmilSynková Dagmar     0336
10.Slovák TomášFirtl Radim     3046
11.Dřevojan MartinPodveský Pavel     3056
12.Hlahůlek EmilKrist Jan     3066
13.Slovák TomášSynková Dagmar     1367
14.Třináctý JanFirtl Radim     1368
15.Hlahůlek EmilPodveský Pavel     3178
16.Slovák TomášKrist Jan     1379
17.Třináctý JanSynková Dagmar     03710
18.Dřevojan MartinFirtl Radim     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slovák Tomáš22Podveský Pavel13
Třináctý Jan04Krist Jan22
Dřevojan Martin22Synková Dagmar40
Hlahůlek Emil22Firtl Radim31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:40471:622SKST Hodonín H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šrédl Pavel
Bolf Marek
 
 
Koplíková Klára
Dohnálková Natálie
 
 
81214  3010
2.Zemánková Gabriela
Charvátová Natálie
 
 
Bača Tibor
Gallus Petr st.
 
 
-6-3-2  0311
3.Šrédl PavelKoplíková Klára869  3021
4.Bolf MarekDohnálková Natálie5-6-9-8 1322
5.Charvátová NatálieBača Tibor-4-1-6  0323
6.Zemánková GabrielaGallus Petr st.-3-7-3  0324
7.Bolf MarekKoplíková Klára598  3034
8.Charvátová NatálieDohnálková Natálie-5-6-7  0335
9.Zemánková GabrielaBača Tibor-3-8-3  0336
10.Šrédl PavelGallus Petr st.-2-5-5  0337
11.Charvátová NatálieKoplíková Klára-4-48-12 1338
12.Zemánková GabrielaDohnálková Natálie6-6-68103248
13.Šrédl PavelBača Tibor-10989 3158
14.Bolf MarekGallus Petr st.-8-4-4  0359
15.Zemánková GabrielaKoplíková Klára-9-657-1223510
16.Šrédl PavelDohnálková Natálie-7678 31610
17.Bolf MarekBača Tibor-2-3-6  03611
18.Charvátová NatálieGallus Petr st.-4-7-4  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šrédl Pavel31Koplíková Klára22
Bolf Marek13Dohnálková Natálie22
Charvátová Natálie04Bača Tibor31
Zemánková Gabriela13Gallus Petr st.40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Josefov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:44 TJ Sokol Josefov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelinka Oldřich
Grabovský Jaroslav nejst.
 
 
Šeda Roman
Imrich David
 
 
     3110
2.Bursík Antonín
Vjazanko Petr
 
 
Kuběna Radek
Závorka Tomáš
 
 
     0311
3.Bursík AntonínMacůrek Marek     0312
4.Vjazanko PetrZávorka Tomáš     1313
5.Zelinka OldřichŠeda Roman     2314
6.Grabovský Jaroslav nejst.Kuběna Radek     0315
7.Vjazanko PetrMacůrek Marek     0316
8.Zelinka OldřichZávorka Tomáš     0317
9.Grabovský Jaroslav nejst.Šeda Roman     2318
10.Bursík AntonínKuběna Radek     0319
11.Zelinka OldřichMacůrek Marek     03110
12.Grabovský Jaroslav nejst.Závorka Tomáš     03111
13.Bursík AntonínŠeda Roman     30211
14.Vjazanko PetrImrich David     31311
15.Grabovský Jaroslav nejst.Macůrek Marek     03312
16.Bursík AntonínZávorka Tomáš     23313
17.Vjazanko PetrŠeda Roman     30413
18.Zelinka OldřichImrich David     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bursík Antonín13Macůrek Marek40
Vjazanko Petr22Závorka Tomáš40
Zelinka Oldřich04Šeda Roman22
Grabovský Jaroslav nejst.04Kuběna Radek20
   Imrich David11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS