Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kovoděl Moravský Písek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:37 TJ Kovoděl Moravský Písek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boruta Matěj
Bábíček Radek
 
 
Halámek Zdeněk
Kozina Miroslav
 
 
     0301
2.Stuchlík Jaroslav
Nikl František
 
 
Hodonský Miroslav
Marek Ondřej
 
 
     3011
3.Bábíček RadekHodonský Miroslav     1312
4.Bednařík MatějMarek Ondřej     3022
5.Nikl FrantišekKozina Miroslav     0323
6.Boruta MatějHalámek Zdeněk     1324
7.Bednařík MatějHodonský Miroslav     3134
8.Nikl FrantišekMarek Ondřej     3144
9.Boruta MatějKozina Miroslav     0345
10.Bábíček RadekHalámek Zdeněk     1346
11.Nikl FrantišekHodonský Miroslav     3156
12.Boruta MatějMarek Ondřej     3066
13.Bábíček RadekKozina Miroslav     1367
14.Bednařík MatějHalámek Zdeněk     0368
15.Boruta MatějHodonský Miroslav     1369
16.Bábíček RadekMarek Ondřej     23610
17.Bednařík MatějKozina Miroslav     13611
18.Nikl FrantišekHalámek Zdeněk     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bábíček Radek04Hodonský Miroslav22
Bednařík Matěj22Marek Ondřej13
Nikl František31Kozina Miroslav40
Boruta Matěj13Halámek Zdeněk31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Čejč z.s. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čejč čp. 234, v parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:35 TJ Sokol Bzenec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marada Petr
Jirásek Petr
 
 
Růčka Pavel
Látalová Lucie
 
 
     3010
2.Smutný Antonín
Bednář Bořivoj
 
 
Gablas Kamil
Vašík Miroslav
 
 
     0311
3.Jirásek PetrLátalová Lucie     2312
4.Bednář BořivojRůčka Pavel     1313
5.Smutný AntonínGablas Kamil     2314
6.Marada PetrVašík Miroslav     1315
7.Bednář BořivojLátalová Lucie     3125
8.Smutný AntonínRůčka Pavel     3035
9.Marada PetrGablas Kamil     3145
10.Jirásek PetrVašík Miroslav     0346
11.Smutný AntonínLátalová Lucie     3056
12.Marada PetrRůčka Pavel     3066
13.Jirásek PetrGablas Kamil     2367
14.Bednář BořivojVašík Miroslav     0368
15.Marada PetrLátalová Lucie     3278
16.Jirásek PetrRůčka Pavel     3188
17.Bednář BořivojGablas Kamil     2389
18.Smutný AntonínVašík Miroslav     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jirásek Petr13Látalová Lucie13
Bednář Bořivoj13Růčka Pavel13
Smutný Antonín22Gablas Kamil31
Marada Petr31Vašík Miroslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 710, 698 01 Veselí nad MoravouRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:36 TJ Jiskra Strážnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlahůlek Emil
Čajka Milan
 
 
Jamný Pavel
Marek Jakub
 
 
     2301
2.Slovák Tomáš
Štefánek Vlastimil
 
 
Bureš Martin
Morávek Jindřich
 
 
     2302
3.Štefánek VlastimilMorávek Jindřich     0303
4.Slovák TomášMarek Jakub     3213
5.Čajka MilanBureš Martin     1314
6.Hlahůlek EmilJamný Pavel     3224
7.Slovák TomášMorávek Jindřich     0325
8.Čajka MilanMarek Jakub     3035
9.Hlahůlek EmilBureš Martin     2336
10.Štefánek VlastimilJamný Pavel     3046
11.Čajka MilanMorávek Jindřich     0347
12.Hlahůlek EmilMarek Jakub     2348
13.Štefánek VlastimilBureš Martin     1349
14.Slovák TomášJamný Pavel     3059
15.Hlahůlek EmilMorávek Jindřich     13510
16.Štefánek VlastimilMarek Jakub     30610
17.Slovák TomášBureš Martin     30710
18.Čajka MilanJamný Pavel     32810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Štefánek Vlastimil22Morávek Jindřich40
Slovák Tomáš31Marek Jakub13
Čajka Milan22Bureš Martin31
Hlahůlek Emil13Jamný Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice CVrchní
rozhodčí:
Charvát Vít st.
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:21617:544SK Baník Ratíškovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchařič Jiří ml.
Hradil Kryštof
 
 
Hubáček Vojtěch
Hubačka Miroslav
 
 
-8995 3110
2.Zelinka Radovan
Šrédl Pavel
 
 
Staněk Michal
Valuch David
 
 
5-3-4-6 1311
3.Kuchařič Jiří ml.Staněk Michal966  3021
4.Hradil KryštofHubačka Miroslav8-8115 3131
5.Šrédl PavelValuch David769  3041
6.Zelinka RadovanHubáček Vojtěch-3-4-2  0342
7.Hradil KryštofStaněk Michal64-82 3152
8.Šrédl PavelHubačka Miroslav6914  3062
9.Zelinka RadovanValuch David-3-6-5  0363
10.Kuchařič Jiří ml.Hubáček Vojtěch4-599 3173
11.Šrédl PavelStaněk Michal-988-953283
12.Zelinka RadovanHubačka Miroslav8914  3093
13.Kuchařič Jiří ml.Valuch David58-94 31103
14.Hradil KryštofHubáček Vojtěch-11747 31113
15.Zelinka RadovanStaněk Michal-4-8-6  03114
16.Kuchařič Jiří ml.Hubačka Miroslav9135  30124
17.Hradil KryštofValuch David579  30134
18.Šrédl PavelHubáček Vojtěch-7558 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuchařič Jiří ml.40Staněk Michal13
Hradil Kryštof40Hubačka Miroslav04
Šrédl Pavel40Valuch David13
Zelinka Radovan13Hubáček Vojtěch13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1231:41 T.J. Sokol Svatobořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stašek Lubomír
Grabovský Jaroslav ml.
 
 
Firtl Radim
Synková Dagmar
 
 
     1301
2.Vaňhara Michal
Bursík Antonín
 
 
Podveský Pavel
Krist Jan
 
 
     2302
3.Grabovský Jaroslav ml.Krist Jan     1303
4.Vaňhara MichalPodveský Pavel     3113
5.Bursík AntonínSynková Dagmar     0314
6.Stašek LubomírFirtl Radim     3124
7.Vaňhara MichalKrist Jan     3034
8.Bursík AntonínPodveský Pavel     3244
9.Stašek LubomírSynková Dagmar     2345
10.Grabovský Jaroslav ml.Firtl Radim     2346
11.Bursík AntonínKrist Jan     2347
12.Stašek LubomírPodveský Pavel     3157
13.Grabovský Jaroslav ml.Synková Dagmar     0358
14.Vaňhara MichalFirtl Radim     2359
15.Stašek LubomírKrist Jan     3069
16.Grabovský Jaroslav ml.Podveský Pavel     03610
17.Grabovský Jaroslav nejst.Synková Dagmar     13611
18.Bursík AntonínFirtl Radim     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Grabovský Jaroslav ml.04Krist Jan22
Vaňhara Michal21Podveský Pavel13
Bursík Antonín13Synková Dagmar40
Stašek Lubomír31Firtl Radim31
Grabovský Jaroslav nejst.01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Josefov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 131, sál kulturního domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Imrich Martin
Imrich David
 
 
Zaťko Karel
Pijáček Lukáš
 
 
     2301
2.Kuběna Radek
Závorka Tomáš
 
 
Koplíková Klára
Dohnálková Natálie
 
 
     3011
3.Imrich MartinDohnálková Natálie     1312
4.Kuběna RadekKoplíková Klára     3022
5.Závorka TomášPijáček Lukáš     3132
6.Imrich DavidZaťko Karel     0333
7.Kuběna RadekDohnálková Natálie     3043
8.Závorka TomášKoplíková Klára     3053
9.Imrich DavidPijáček Lukáš     1354
10.Imrich MartinZaťko Karel     0355
11.Závorka TomášDohnálková Natálie     3065
12.Imrich DavidKoplíková Klára     2366
13.Imrich MartinPijáček Lukáš     0367
14.Kuběna RadekZaťko Karel     3277
15.Imrich DavidDohnálková Natálie     2378
16.Imrich MartinKoplíková Klára     0379
17.Kuběna RadekPijáček Lukáš     3089
18.Závorka TomášZaťko Karel     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Imrich Martin04Dohnálková Natálie22
Kuběna Radek40Koplíková Klára22
Závorka Tomáš40Pijáček Lukáš22
Imrich David04Zaťko Karel22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS