Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:40 Tělovýchovná jednota Mikulčice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvapil Erik
Pijáček Lukáš
 
 
Straková Agáta
Zelinka Vlastimil
 
 
     1301
2.Šereš Samuel
Surman Damien
 
 
Bartoník Jakub
Glos Tomáš
 
 
     0302
3.Kvapil ErikStraková Agáta     3212
4.Šereš SamuelZelinka Vlastimil     0313
5.Surman DamienBartoník Jakub     0314
6.Pijáček LukášGlos Tomáš     3024
7.Šereš SamuelStraková Agáta     1325
8.Surman DamienZelinka Vlastimil     1326
9.Pijáček LukášBartoník Jakub     3136
10.Kvapil ErikGlos Tomáš     3146
11.Surman DamienStraková Agáta     0347
12.Pijáček LukášZelinka Vlastimil     3057
13.Kvapil ErikBartoník Jakub     0358
14.Šereš SamuelGlos Tomáš     0359
15.Pijáček LukášStraková Agáta     3069
16.Kvapil ErikZelinka Vlastimil     03610
17.Šereš SamuelBartoník Jakub     03611
18.Surman DamienGlos Tomáš     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kvapil Erik22Straková Agáta22
Šereš Samuel04Zelinka Vlastimil31
Surman Damien04Bartoník Jakub31
Pijáček Lukáš40Glos Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:46 TJ Sokol Lužice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Libor
Svoboda Jakub
 
 
Hřebíček Miroslav
Hrubý Petr
 
 
     3110
2.Tomeček Karel
Vajčner David
 
 
Valoušek Jindřich
Parák František
 
 
     1311
3.Svoboda JakubParák František     3021
4.Tomeček KarelHřebíček Miroslav     2322
5.Studnička OndřejValoušek Jindřich     0323
6.Vajčner DavidHrubý Petr     0324
7.Tomeček KarelParák František     0325
8.Studnička OndřejHřebíček Miroslav     0326
9.Vajčner DavidValoušek Jindřich     0327
10.Svoboda JakubHrubý Petr     0328
11.Studnička OndřejParák František     0329
12.Vajčner DavidHřebíček Miroslav     23210
13.Svoboda JakubValoušek Jindřich     23211
14.Tomeček KarelHrubý Petr     23212
15.Vajčner DavidParák František     03213
16.Svoboda JakubHřebíček Miroslav     31313
17.Svoboda LiborValoušek Jindřich     32413
18.Studnička OndřejHrubý Petr     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Jakub22Parák František31
Tomeček Karel03Hřebíček Miroslav31
Studnička Ondřej04Valoušek Jindřich31
Vajčner David04Hrubý Petr40
Svoboda Libor10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grabovský Jaroslav nejst.
Grabovský Jaroslav st.
 
 
Zelinka Vladimír
Štefánek Vlastimil
 
 
     1301
2.Varmuža Mikuláš
Grabovský Jaroslav ml.
 
 
Zůbková Lenka
Šálek Karel
 
 
     3011
3.Varmuža MikulášZelinka Vladimír     0312
4.Grabovský Jaroslav ml.Štefánek Vlastimil     3222
5.Král OndřejZůbková Lenka     0323
6.Grabovský MartinŠálek Karel     0324
7.Grabovský Jaroslav ml.Zelinka Vladimír     3134
8.Král OndřejŠtefánek Vlastimil     0335
9.Grabovský MartinZůbková Lenka     0336
10.Varmuža Mikulᚊálek Karel     3146
11.Král OndřejZelinka Vladimír     0347
12.Grabovský Jaroslav nejst.Štefánek Vlastimil     1348
13.Varmuža MikulášZůbková Lenka     3058
14.Grabovský Jaroslav ml.Šálek Karel     3268
15.Grabovský Jaroslav nejst.Zelinka Vladimír     3278
16.Varmuža Mikulᚊtefánek Vlastimil     3088
17.Grabovský Jaroslav ml.Zůbková Lenka     3098
18.Král OndřejŠálek Karel     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Varmuža Mikuláš31Zelinka Vladimír22
Grabovský Jaroslav ml.40Štefánek Vlastimil22
Král Ondřej04Zůbková Lenka22
Grabovský Martin02Šálek Karel22
Grabovský Jaroslav nejst.11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vacenovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, 697 01 Kyjov, Sokolovna u nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:38 SK Vacenovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vavřínek Zdeněk
Zapletalová Sylva
 
 
Profota Adam
Profota Zdeněk
 
 
     2301
2.Šibal Denis
Cafourek Karel
 
 
Petřík Marek
Petřík Tadeáš
 
 
     3211
3.Zapletalová SylvaProfota Adam     0312
4.Šibal DenisPetřík Tadeáš     3022
5.Vavřínek ZdeněkProfota Zdeněk     3232
6.Cafourek KarelPetřík Marek     0333
7.Šibal DenisProfota Adam     3143
8.Vavřínek ZdeněkPetřík Tadeáš     3053
9.Cafourek KarelProfota Zdeněk     0354
10.Zapletalová SylvaPetřík Marek     0355
11.Vavřínek ZdeněkProfota Adam     3065
12.Cafourek KarelPetřík Tadeáš     0366
13.Zapletalová SylvaProfota Zdeněk     1367
14.Šibal DenisPetřík Marek     1368
15.Cafourek KarelProfota Adam     2369
16.Zapletalová SylvaPetřík Tadeáš     03610
17.Šibal DenisProfota Zdeněk     30710
18.Vavřínek ZdeněkPetřík Marek     23711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zapletalová Sylva04Profota Adam22
Šibal Denis31Petřík Tadeáš22
Vavřínek Zdeněk31Profota Zdeněk22
Cafourek Karel04Petřík Marek40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:43 TJ Sokol Vlkoš B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klečka Jaroslav
Hromek František st.
 
 
Křižka Martin
Lunga Jakub
 
 
     3010
2.Bábík Miloslav
Zálešák Petr
 
 
Jahoda Viktor
Ondrůšek Vlastislav
 
 
     1311
3.Klečka JaroslavJahoda Viktor     3121
4.Zálešák PetrLunga Jakub     0322
5.Bábík MiloslavOndrůšek Vlastislav     3232
6.Křižka MartinWO    0333
7.Zálešák PetrJahoda Viktor     0334
8.Bábík MiloslavLunga Jakub     0335
9.Ondrůšek VlastislavWO    0336
10.Klečka JaroslavKřižka Martin     3146
11.Bábík MiloslavJahoda Viktor     2347
12.Lunga JakubWO    0348
13.Klečka JaroslavOndrůšek Vlastislav     3158
14.Zálešák PetrKřižka Martin     1359
15.Jahoda ViktorWO    03510
16.Klečka JaroslavLunga Jakub     32610
17.Zálešák PetrOndrůšek Vlastislav     23611
18.Bábík MiloslavKřižka Martin     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klečka Jaroslav40Jahoda Viktor21
Zálešák Petr04Lunga Jakub21
Bábík Miloslav13Ondrůšek Vlastislav12
   Křižka Martin21
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vlast Ježov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1614:50 TJ Vlast Ježov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matza Pavel
Šuralová Hana
 
 
Hojač Pavel
Kostelanský Stanislav
 
 
     3010
2.Jurčeka Bedřich ml.
Jurčeka Jaromír
 
 
Chvátal Antonín st.
Hála Josef
 
 
     1311
3.Matza PavelChvátal Antonín st.     2312
4.Šuralová HanaHála Josef     0313
5.Jurčeka Bedřich ml.Hojač Pavel     0314
6.Jurčeka JaromírKostelanský Stanislav     0315
7.Šuralová HanaChvátal Antonín st.     1316
8.Jurčeka Bedřich ml.Hála Josef     1317
9.Jurčeka JaromírHojač Pavel     1318
10.Matza PavelKostelanský Stanislav     0319
11.Jurčeka Bedřich ml.Chvátal Antonín st.     03110
12.Jurčeka JaromírHála Josef     13111
13.Matza PavelHojač Pavel     32211
14.Šuralová HanaKostelanský Stanislav     03212
15.Jurčeka JaromírChvátal Antonín st.     03213
16.Matza PavelHála Josef     03214
17.Šuralová HanaHojač Pavel     03215
18.Jurčeka Bedřich ml.Kostelanský Stanislav     13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matza Pavel13Chvátal Antonín st.40
Šuralová Hana04Hála Josef40
Jurčeka Bedřich ml.04Hojač Pavel31
Jurčeka Jaromír04Kostelanský Stanislav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příkaský Libor
Hruška Jaroslav
 
 
Šeda Roman
Toman Zbyněk
 
 
     1301
2.Maňák Patrik
Vymyslický Stanislav ml.
 
 
Zetocha František
Chimiák Petr
 
 
     3211
3.Hruška JaroslavŠeda Roman     0312
4.Vymyslický Stanislav ml.Zetocha František     0313
5.Maňák PatrikChimiák Petr     2314
6.Příkaský LiborToman Zbyněk     3024
7.Vymyslický Stanislav ml.Šeda Roman     1325
8.Maňák PatrikZetocha František     3035
9.Příkaský LiborChimiák Petr     3245
10.Hruška JaroslavToman Zbyněk     3055
11.Maňák PatrikŠeda Roman     3065
12.Příkaský LiborZetocha František     3075
13.Hruška JaroslavChimiák Petr     2376
14.Vymyslický Stanislav ml.Toman Zbyněk     0377
15.Příkaský LiborŠeda Roman     3287
16.Hruška JaroslavZetocha František     3097
17.Vymyslický Stanislav ml.Chimiák Petr     1398
18.Maňák PatrikToman Zbyněk     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hruška Jaroslav22Šeda Roman22
Vymyslický Stanislav ml.04Zetocha František13
Maňák Patrik22Chimiák Petr31
Příkaský Libor40Toman Zbyněk22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS