Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1221:42 TJ Jiskra Strážnice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvapil Erik
Surman Damien
 
 
Svoboda Jakub
Slonka Jakub
 
 
     0301
2.Theuer Tomáš
Šerešová Timea
 
 
Vajčner David
Studnička Ondřej
 
 
     0302
3.Šerešová TimeaSvoboda Jakub     0303
4.Surman DamienSlonka Jakub     1304
5.Theuer TomášVajčner David     0305
6.Kvapil ErikStudnička Ondřej     3115
7.Surman DamienSvoboda Jakub     0316
8.Theuer TomášSlonka Jakub     2317
9.Kvapil ErikVajčner David     3227
10.Šerešová TimeaStudnička Ondřej     0328
11.Theuer TomášSvoboda Jakub     0329
12.Kvapil ErikSlonka Jakub     3039
13.Šerešová TimeaVajčner David     03310
14.Surman DamienStudnička Ondřej     31410
15.Kvapil ErikSvoboda Jakub     32510
16.Šerešová TimeaSlonka Jakub     03511
17.Surman DamienVajčner David     30611
18.Theuer TomášStudnička Ondřej     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šerešová Timea04Svoboda Jakub31
Surman Damien22Slonka Jakub31
Theuer Tomáš04Vajčner David22
Kvapil Erik40Studnička Ondřej22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:36 Tělovýchovná jednota Mikulčice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoník Jakub
Glos Tomáš
 
 
Vjazanko Petr
Zelinka Oldřich
 
 
     1301
2.Zelinka Vlastimil
Straková Agáta
 
 
Grabovský Jaroslav nejst.
Joska Václav
 
 
     3211
3.Glos TomášZelinka Oldřich     2312
4.Zelinka VlastimilJoska Václav     3222
5.Bartoník JakubVjazanko Petr     0323
6.Straková AgátaGrabovský Jaroslav nejst.     2324
7.Zelinka VlastimilZelinka Oldřich     1325
8.Bartoník JakubJoska Václav     3035
9.Straková AgátaVjazanko Petr     3245
10.Glos TomášGrabovský Jaroslav nejst.     3255
11.Bartoník JakubZelinka Oldřich     1356
12.Straková AgátaJoska Václav     3066
13.Glos TomášVjazanko Petr     2367
14.Zelinka VlastimilGrabovský Jaroslav nejst.     3177
15.Straková AgátaZelinka Oldřich     3187
16.Glos TomášJoska Václav     3197
17.Zelinka VlastimilVjazanko Petr     0398
18.Bartoník JakubGrabovský Jaroslav nejst.     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Glos Tomáš22Zelinka Oldřich31
Zelinka Vlastimil22Joska Václav04
Bartoník Jakub22Vjazanko Petr31
Straková Agáta31Grabovský Jaroslav nejst.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice CVrchní
rozhodčí:
Hřebíček Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:23 TJ Sokol Lužice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hřebíček Miroslav
Valoušek Jindřich
 
 
Kučera Zdeněk st.
Vavřínek Zdeněk
 
 
     3010
2.Hrubý Petr
Parák František
 
 
Palán František
Šibal Denis
 
 
     3220
3.Hrubý PetrŠibal Denis     3030
4.Parák LukášKučera Zdeněk st.     1331
5.Valoušek JindřichPalán František     3041
6.Hřebíček MiroslavVavřínek Zdeněk     3251
7.Parák Lukᚊibal Denis     3061
8.Valoušek JindřichKučera Zdeněk st.     0362
9.Hřebíček MiroslavPalán František     0363
10.Hrubý PetrVavřínek Zdeněk     3073
11.Valoušek JindřichŠibal Denis     3083
12.Hřebíček MiroslavKučera Zdeněk st.     0384
13.Hrubý PetrPalán František     3194
14.Parák LukášVavřínek Zdeněk     31104
15.Hřebíček MiroslavŠibal Denis     32114
16.Hrubý PetrKučera Zdeněk st.     23115
17.Parák LukášPalán František     30125
18.Valoušek JindřichVavřínek Zdeněk     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrubý Petr31Šibal Denis04
Parák Lukáš31Kučera Zdeněk st.40
Valoušek Jindřich31Palán František13
Hřebíček Miroslav22Vavřínek Zdeněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 710, 698 01 Veselí nad MoravouRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2018 08:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:27 TJ Sokol Veselí nad Moravou C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelinka Vladimír
Gazárek Ivo
 
 
Bábík Miloslav
Klečka Jaroslav
 
 
     3210
2.Zůbek Tomáš
Šálek Karel
 
 
Mikuš Pavel
Zálešák Petr
 
 
     3220
3.Zelinka VladimírBábík Miloslav     3030
4.Gazárek IvoKlečka Jaroslav     3040
5.Šálek KarelMikuš Pavel     3050
6.Zůbková LenkaZálešák Petr     1351
7.Gazárek IvoBábík Miloslav     3161
8.Šálek KarelKlečka Jaroslav     0362
9.Zůbková LenkaMikuš Pavel     0363
10.Zelinka VladimírZálešák Petr     3273
11.Šálek KarelBábík Miloslav     3283
12.Zůbek TomášKlečka Jaroslav     3093
13.Zelinka VladimírMikuš Pavel     30103
14.Gazárek IvoZálešák Petr     30113
15.Zůbek TomášBábík Miloslav     30123
16.Zelinka VladimírKlečka Jaroslav     23124
17.Gazárek IvoMikuš Pavel     23125
18.Šálek KarelZálešák Petr     23126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zelinka Vladimír31Bábík Miloslav04
Gazárek Ivo31Klečka Jaroslav22
Šálek Karel22Mikuš Pavel22
Zůbková Lenka02Zálešák Petr22
Zůbek Tomáš20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vacenovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Vacenovice, přísálí KD VacenoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:39 SKST Dubňany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Profota Zdeněk
Profota Adam
 
 
Jurčeka Jaromír
Ráček Ladislav
 
 
     2301
2.Petřík Marek
Petřík Tadeáš
 
 
Cuták Jaroslav
Jurčeka Bedřich ml.
 
 
     3011
3.Profota AdamJurčeka Jaromír     1312
4.Petřík TadeášJurčeka Bedřich ml.     0313
5.Profota ZdeněkCuták Jaroslav     3123
6.Petřík MarekRáček Ladislav     3133
7.Petřík TadeášJurčeka Jaromír     2334
8.Profota ZdeněkJurčeka Bedřich ml.     2335
9.Petřík MarekCuták Jaroslav     3045
10.Profota AdamRáček Ladislav     0346
11.Profota ZdeněkJurčeka Jaromír     1347
12.Petřík MarekJurčeka Bedřich ml.     3057
13.Profota AdamCuták Jaroslav     1358
14.Petřík TadeášRáček Ladislav     0359
15.Petřík MarekJurčeka Jaromír     3169
16.Profota AdamJurčeka Bedřich ml.     03610
17.Petřík TadeášCuták Jaroslav     03611
18.Profotová AlžbětaRáček Ladislav     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Profota Adam04Jurčeka Jaromír31
Petřík Tadeáš04Jurčeka Bedřich ml.31
Profota Zdeněk12Cuták Jaroslav22
Petřík Marek40Ráček Ladislav31
Profotová Alžběta01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VlkošRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:27 TJ Sokol Vlkoš B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křižka Martin
Lunga Jakub
 
 
Rybecký Jakub
Vymyslický Stanislav ml.
 
 
     3210
2.Ondrůšek Vlastislav
Jahoda Viktor
 
 
Příkaský Libor
Hruška Jaroslav
 
 
     1311
3.Křižka MartinRybecký Jakub     3021
4.Lunga JakubHruška Jaroslav     3131
5.Ondrůšek VlastislavVymyslický Stanislav ml.     3041
6.Jahoda ViktorPříkaský Libor     3251
7.Lunga JakubRybecký Jakub     2352
8.Ondrůšek VlastislavHruška Jaroslav     0353
9.Jahoda ViktorVymyslický Stanislav ml.     3063
10.Křižka MartinPříkaský Libor     1364
11.Macuch MartinRybecký Jakub     0365
12.Jahoda ViktorHruška Jaroslav     3075
13.Křižka MartinVymyslický Stanislav ml.     3085
14.Lunga JakubPříkaský Libor     3195
15.Jahoda ViktorRybecký Jakub     0396
16.Křižka MartinHruška Jaroslav     30106
17.Lunga JakubVymyslický Stanislav ml.     30116
18.Macuch MartinPříkaský Libor     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Křižka Martin31Rybecký Jakub31
Lunga Jakub31Hruška Jaroslav13
Ondrůšek Vlastislav11Vymyslický Stanislav ml.04
Jahoda Viktor31Příkaský Libor22
Macuch Martin02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vlast Ježov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ježov 50, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:13 TJ Vlast Ježov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hála Josef
Chvátal Antonín st.
 
 
Pecháček Miloslav
Zetocha František
 
 
     3010
2.Libor Hradil
Marada Tomáš
 
 
Šeda Roman
Chimiák Petr
 
 
     3120
3.Jestřáb TomášPecháček Miloslav     3030
4.Hála JosefZetocha František     3140
5.Libor HradilChimiák Petr     3250
6.Marada Tomᚊeda Roman     2351
7.Hála JosefPecháček Miloslav     3161
8.Libor HradilZetocha František     3071
9.Marada TomášChimiák Petr     3181
10.Jestřáb Tomᚊeda Roman     3091
11.Libor HradilKrist Jiří     30101
12.Marada TomášZetocha František     30111
13.Jestřáb TomášChimiák Petr     23112
14.Chvátal Antonín st.Šeda Roman     30122
15.Marada TomášKrist Jiří     30132
16.Jestřáb TomášZetocha František     31142
17.Chvátal Antonín st.Chimiák Petr     30152
18.Libor HradilŠeda Roman     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jestřáb Tomáš31Pecháček Miloslav02
Hála Josef20Zetocha František04
Libor Hradil40Chimiák Petr13
Marada Tomáš31Šeda Roman13
Chvátal Antonín st.20Krist Jiří02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS