Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vlast Ježov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ježov 50, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:14 TJ Vlast Ježov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hála Josef
Chvátal Antonín st.
 
 
Bača Tibor
Jakubíček Matěj
 
 
     3010
2.Marada Tomáš
Kostelanský Stanislav
 
 
Kvapil Erik
Surman Damien
 
 
     3020
3.Kostelanský StanislavBača Tibor     1321
4.Hála JosefJakubíček Matěj     3031
5.Chvátal Antonín st.Kvapil Erik     3041
6.Marada TomášSurman Damien     3051
7.Hála JosefBača Tibor     3061
8.Chvátal Antonín st.Jakubíček Matěj     3071
9.Marada TomášKvapil Erik     3081
10.Kostelanský StanislavSurman Damien     3091
11.Chvátal Antonín st.Bača Tibor     2392
12.Marada TomášJakubíček Matěj     0393
13.Kostelanský StanislavKvapil Erik     30103
14.Hála JosefSurman Damien     30113
15.Marada TomášBača Tibor     23114
16.Kostelanský StanislavJakubíček Matěj     31124
17.Hála JosefKvapil Erik     31134
18.Chvátal Antonín st.Surman Damien     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kostelanský Stanislav31Bača Tibor31
Hála Josef40Jakubíček Matěj13
Chvátal Antonín st.31Kvapil Erik04
Marada Tomáš22Surman Damien04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SvatobořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:28 T.J. Sokol Svatobořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šeda Roman
Toman Zbyněk
 
 
Křižka Martin
Lunga Jakub
 
 
     2301
2.Zetocha František
Chimiák Petr
 
 
Jahoda Viktor
Macuch Martin
 
 
     3011
3.Zetocha FrantišekKřižka Martin     3221
4.Šeda RomanLunga Jakub     0322
5.Toman ZbyněkJahoda Viktor     3132
6.Chimiák PetrMacuch Martin     3042
7.Šeda RomanKřižka Martin     1343
8.Toman ZbyněkLunga Jakub     0344
9.Chimiák PetrJahoda Viktor     3054
10.Zetocha FrantišekMacuch Martin     3064
11.Toman ZbyněkKřižka Martin     3274
12.Chimiák PetrLunga Jakub     1375
13.Zetocha FrantišekJahoda Viktor     3285
14.Šeda RomanMacuch Martin     3095
15.Chimiák PetrKřižka Martin     31105
16.Zetocha FrantišekLunga Jakub     13106
17.Šeda RomanJahoda Viktor     32116
18.Toman ZbyněkMacuch Martin     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zetocha František31Křižka Martin13
Šeda Roman22Lunga Jakub40
Toman Zbyněk31Jahoda Viktor04
Chimiák Petr31Macuch Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vacenovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1026:35 SK Vacenovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příkaský Libor
Vymyslický Stanislav ml.
 
 
Petřík Marek
Petřík Tadeáš
 
 
     1301
2.Herzánová Denisa
Rybecký Patrik
 
 
Profota Adam
Profota Zdeněk
 
 
     0302
3.Vymyslický Stanislav ml.Petřík Tadeáš     3012
4.Herzánová DenisaProfota Adam     1313
5.Rybecký PatrikPetřík Marek     0314
6.Příkaský LiborProfota Zdeněk     3024
7.Herzánová DenisaPetřík Tadeáš     0325
8.Rybecký PatrikProfota Adam     3235
9.Příkaský LiborPetřík Marek     0336
10.Vymyslický Stanislav ml.Profota Zdeněk     3046
11.Rybecký PatrikPetřík Tadeáš     0347
12.Příkaský LiborProfota Adam     3057
13.Vymyslický Stanislav ml.Petřík Marek     0358
14.Herzánová DenisaProfota Zdeněk     0359
15.Příkaský LiborPetřík Tadeáš     3069
16.Vymyslický Stanislav ml.Profota Adam     3279
17.Herzánová DenisaPetřík Marek     03710
18.Rybecký PatrikProfotová Alžběta     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vymyslický Stanislav ml.31Petřík Tadeáš22
Herzánová Denisa04Profota Adam13
Rybecký Patrik22Petřík Marek40
Příkaský Libor31Profota Zdeněk12
   Profotová Alžběta01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:27 SKST Dubňany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ráček Ladislav
Mikula Ján
 
 
Štefánek Vlastimil
Zelinka Vladimír
 
 
     3010
2.Matza Pavel
Cuták Jaroslav
 
 
Gazárek Ivo
Šálek Karel
 
 
     3220
3.Ráček LadislavŠtefánek Vlastimil     3230
4.Mikula JánZelinka Vladimír     3040
5.Matza PavelGazárek Ivo     3050
6.Cuták JaroslavŠálek Karel     3160
7.Mikula JánŠtefánek Vlastimil     2361
8.Matza PavelZelinka Vladimír     3071
9.Cuták JaroslavGazárek Ivo     1372
10.Ráček LadislavŠálek Karel     3082
11.Matza PavelŠtefánek Vlastimil     3292
12.Cuták JaroslavZelinka Vladimír     2393
13.Ráček LadislavGazárek Ivo     0394
14.Mikula JánŠálek Karel     30104
15.Cuták JaroslavŠtefánek Vlastimil     13105
16.Ráček LadislavZelinka Vladimír     32115
17.Mikula JánGazárek Ivo     30125
18.Matza PavelŠálek Karel     23126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ráček Ladislav31Štefánek Vlastimil22
Mikula Ján31Zelinka Vladimír13
Matza Pavel31Gazárek Ivo22
Cuták Jaroslav13Šálek Karel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1424:45 TJ Sokol Lužice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Létal Emil
Klečka Jaroslav
 
 
Parák František
Hrubý Petr
 
 
     1301
2.Bábík Miloslav
Mikuš Pavel
 
 
Parák Lukáš
Valoušek Jindřich
 
 
     1302
3.Klečka JaroslavHrubý Petr     1303
4.Mikuš PavelParák Lukáš     0304
5.Létal EmilParák František     3114
6.Bábík MiloslavValoušek Jindřich     1315
7.Mikuš PavelHrubý Petr     2316
8.Létal EmilParák Lukáš     2317
9.Bábík MiloslavParák František     0318
10.Klečka JaroslavValoušek Jindřich     1319
11.Létal EmilHrubý Petr     3029
12.Bábík MiloslavParák Lukáš     03210
13.Klečka JaroslavParák František     32310
14.Mikuš PavelValoušek Jindřich     03311
15.Bábík MiloslavHrubý Petr     23312
16.Klečka JaroslavParák Lukáš     03313
17.Mikuš PavelParák František     13314
18.Létal EmilValoušek Jindřich     30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klečka Jaroslav13Hrubý Petr31
Mikuš Pavel04Parák Lukáš40
Létal Emil31Parák František22
Bábík Miloslav04Valoušek Jindřich31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, 697 01 Kyjov, Sokolovna u nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:39 Tělovýchovná jednota Mikulčice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palán František
Cafourek Karel
 
 
Bařina Zbyněk
Glos Tomáš
 
 
     3010
2.Vavřínek Zdeněk
Šibal Denis
 
 
Zelinka Vlastimil
Straková Agáta
 
 
     1311
3.Palán FrantišekGlos Tomáš     3021
4.Vavřínek ZdeněkBařina Zbyněk     3131
5.Cafourek KarelZelinka Vlastimil     0332
6.Šibal DenisStraková Agáta     2333
7.Vavřínek ZdeněkGlos Tomáš     2334
8.Cafourek KarelBařina Zbyněk     1335
9.Šibal DenisZelinka Vlastimil     2336
10.Palán FrantišekStraková Agáta     3146
11.Cafourek KarelGlos Tomáš     0347
12.Šibal DenisBařina Zbyněk     1348
13.Palán FrantišekZelinka Vlastimil     3258
14.Vavřínek ZdeněkStraková Agáta     1359
15.Šibal DenisGlos Tomáš     03510
16.Palán FrantišekBařina Zbyněk     30610
17.Vavřínek ZdeněkZelinka Vlastimil     32710
18.Cafourek KarelStraková Agáta     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Palán František40Glos Tomáš31
Vavřínek Zdeněk22Bařina Zbyněk22
Cafourek Karel04Zelinka Vlastimil22
Šibal Denis04Straková Agáta31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:35 TJ Jiskra Strážnice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grabovský Jaroslav ml.
Grabovský Jaroslav st.
 
 
Svoboda Libor
Svoboda Jakub
 
 
     0301
2.Vjazanko Petr
Grabovský Jaroslav nejst.
 
 
Břeský Zdeněk
Tomeček Karel
 
 
     0302
3.Grabovský Jaroslav nejst.Břeský Zdeněk     1303
4.Grabovský Jaroslav ml.Tomeček Karel     3213
5.Vjazanko PetrSvoboda Jakub     1314
6.Grabovský MartinSlonka Jakub     0315
7.Grabovský Jaroslav ml.Břeský Zdeněk     3025
8.Vjazanko PetrTomeček Karel     0326
9.Grabovský MartinSvoboda Jakub     0327
10.Grabovský Jaroslav nejst.Slonka Jakub     3037
11.Vjazanko PetrBřeský Zdeněk     0338
12.Grabovský Jaroslav st.Tomeček Karel     3148
13.Grabovský Jaroslav nejst.Svoboda Jakub     3158
14.Grabovský Jaroslav ml.Slonka Jakub     3168
15.Grabovský Jaroslav st.Břeský Zdeněk     1369
16.Grabovský Jaroslav nejst.Svoboda Libor     23610
17.Grabovský Jaroslav ml.Svoboda Jakub     30710
18.Vjazanko PetrSlonka Jakub     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Grabovský Jaroslav nejst.22Břeský Zdeněk31
Grabovský Jaroslav ml.40Tomeček Karel12
Vjazanko Petr13Svoboda Jakub22
Grabovský Martin02Slonka Jakub13
Grabovský Jaroslav st.11Svoboda Libor10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy