Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:8 SKST Hodonín I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvapil Erik
Jakubíček Matěj
 
 
Stupavský Jakub
Grabovský Martin
 
 
     3010
2.Theuer Tomáš
Šereš Samuel
 
 
Procháska Stanislav
Král Ondřej
 
 
     3220
3.Kvapil ErikProcháska Stanislav     3030
4.Šereš SamuelKrál Ondřej     3040
5.Theuer TomášGrabovský Martin     3050
6.Jakubíček MatějStupavský Jakub     3060
7.Šereš SamuelProcháska Stanislav     3070
8.Theuer TomášKrál Ondřej     3280
9.Jakubíček MatějGrabovský Martin     3090
10.Kvapil ErikStupavský Jakub     30100
11.Theuer TomášProcháska Stanislav     03101
12.Jakubíček MatějKrál Ondřej     30111
13.Kvapil ErikGrabovský Martin     30121
14.Šereš SamuelStupavský Jakub     30131
15.Jakubíček MatějProcháska Stanislav     30141
16.Kvapil ErikKrál Ondřej     30151
17.Šereš SamuelGrabovský Martin     30161
18.Theuer TomášStupavský Jakub     31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kvapil Erik40Procháska Stanislav13
Šereš Samuel40Král Ondřej04
Theuer Tomáš31Grabovský Martin04
Jakubíček Matěj40Stupavský Jakub04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:19 TJ Jiskra Strážnice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Libor
Svoboda Jakub
 
 
Werner Jan
Zapletalová Sylva
 
 
     3010
2.Tomeček Karel
Břeský Zdeněk
 
 
Kučera Zdeněk st.
Cafourek Karel
 
 
     3020
3.Svoboda JakubZapletalová Sylva     3030
4.Svoboda LiborCafourek Karel     3040
5.Břeský ZdeněkWerner Jan     0341
6.Tomeček KarelKučera Zdeněk st.     1342
7.Svoboda LiborZapletalová Sylva     3052
8.Břeský ZdeněkCafourek Karel     3062
9.Tomeček KarelWerner Jan     0363
10.Svoboda JakubKučera Zdeněk st.     1364
11.Břeský ZdeněkZapletalová Sylva     3074
12.Tomeček KarelCafourek Karel     3084
13.Svoboda JakubWerner Jan     1385
14.Marek JakubKučera Zdeněk st.     3095
15.Tomeček KarelZapletalová Sylva     30105
16.Svoboda JakubCafourek Karel     30115
17.Marek JakubWerner Jan     03116
18.Břeský ZdeněkKučera Zdeněk st.     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Jakub22Zapletalová Sylva04
Svoboda Libor20Cafourek Karel04
Břeský Zdeněk31Werner Jan40
Tomeček Karel22Kučera Zdeněk st.22
Marek Jakub11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:42 T.J. Sokol Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelinka Vlastimil
Straková Agáta
 
 
Létal Emil
Klečka Jaroslav
 
 
     0301
2.Glos Tomáš
Valuch David
 
 
Mikuš Pavel
Zálešák Petr
 
 
     2302
3.Zelinka VlastimilLétal Emil     1303
4.Straková AgátaKlečka Jaroslav     0304
5.Glos TomášMikuš Pavel     3214
6.Valuch DavidZálešák Petr     1315
7.Straková AgátaLétal Emil     1316
8.Glos TomášKlečka Jaroslav     2317
9.Valuch DavidMikuš Pavel     0318
10.Zelinka VlastimilZálešák Petr     3128
11.Glos TomášLétal Emil     0329
12.Valuch DavidKlečka Jaroslav     03210
13.Zelinka VlastimilMikuš Pavel     30310
14.Straková AgátaZálešák Petr     30410
15.Valuch DavidLétal Emil     03411
16.Zelinka VlastimilKlečka Jaroslav     03412
17.Straková AgátaMikuš Pavel     30512
18.Glos TomášZálešák Petr     13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zelinka Vlastimil22Létal Emil40
Straková Agáta22Klečka Jaroslav40
Glos Tomáš13Mikuš Pavel13
Valuch David04Zálešák Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice CVrchní
rozhodčí:
Valoušek Jindřich
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:08Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:24 TJ Sokol Lužice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Parák František
Hrubý Petr
 
 
Mikula Ján
Šuralová Karolina
 
 
     3110
2.Parák Lukáš
Valoušek Jindřich
 
 
Jurčeka Bedřich ml.
Jurčeka Jaromír
 
 
     3120
3.Parák LukášMikula Ján     0321
4.Hrubý PetrŠuralová Karolina     3031
5.Valoušek JindřichJurčeka Jaromír     3041
6.Parák FrantišekJurčeka Bedřich ml.     3051
7.Hrubý PetrMikula Ján     3061
8.Valoušek JindřichŠuralová Karolina     0362
9.Parák FrantišekJurčeka Jaromír     3172
10.Parák LukášJurčeka Bedřich ml.     3182
11.Valoušek JindřichMikula Ján     3292
12.Parák FrantišekŠuralová Karolina     32102
13.Parák LukášJurčeka Jaromír     31112
14.Hrubý PetrJurčeka Bedřich ml.     30122
15.Kudrna JaromírMikula Ján     23123
16.Parák Lukᚊuralová Karolina     03124
17.Hrubý PetrJurčeka Jaromír     13125
18.Valoušek JindřichJurčeka Bedřich ml.     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Parák Lukáš22Mikula Ján22
Hrubý Petr31Šuralová Karolina22
Valoušek Jindřich31Jurčeka Jaromír13
Parák František30Jurčeka Bedřich ml.04
Kudrna Jaromír01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 710, 698 01 Veselí nad MoravouRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 08:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:35 SKST Rohatec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelinka Vladimír
Štefánek Vlastimil
 
 
Příkaský Libor
Hruška Jaroslav
 
 
     3210
2.Gazárek Ivo
Šálek Karel
 
 
Rybecký Jakub
Herzánová Denisa
 
 
     3120
3.Gazárek IvoPříkaský Libor     0321
4.Zůbek TomášRybecký Jakub     2322
5.Štefánek VlastimilHruška Jaroslav     3132
6.Šálek KarelHerzánová Denisa     3042
7.Zůbek TomášPříkaský Libor     2343
8.Štefánek VlastimilRybecký Jakub     1344
9.Šálek KarelHruška Jaroslav     2345
10.Gazárek IvoHerzánová Denisa     3055
11.Štefánek VlastimilPříkaský Libor     3165
12.Šálek KarelRybecký Jakub     0366
13.Gazárek IvoHruška Jaroslav     0367
14.Zelinka VladimírHerzánová Denisa     3077
15.Šálek KarelPříkaský Libor     0378
16.Gazárek IvoRybecký Jakub     0379
17.Zelinka VladimírHruška Jaroslav     23710
18.Štefánek VlastimilHerzánová Denisa     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gazárek Ivo13Příkaský Libor31
Zůbek Tomáš02Rybecký Jakub40
Štefánek Vlastimil31Hruška Jaroslav31
Šálek Karel13Herzánová Denisa04
Zelinka Vladimír11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vacenovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SvatobořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:42 T.J. Sokol Svatobořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Profota Adam
Profota Zdeněk
 
 
Zetocha František
Chimiák Petr
 
 
     1301
2.Petřík Marek
Petřík Tadeáš
 
 
Šeda Roman
Toman Zbyněk
 
 
     2302
3.Profota AdamZetocha František     0303
4.Petřík TadeášChimiák Petr     1304
5.Petřík MarekŠeda Roman     2305
6.Profota ZdeněkToman Zbyněk     0306
7.Petřík TadeášZetocha František     0307
8.Petřík MarekChimiák Petr     3017
9.Profota ZdeněkŠeda Roman     1318
10.Profota AdamToman Zbyněk     1319
11.Petřík MarekZetocha František     3029
12.Profota ZdeněkChimiák Petr     3039
13.Profota AdamŠeda Roman     03310
14.Petřík TadeášToman Zbyněk     03311
15.Profota ZdeněkZetocha František     03312
16.Profota AdamChimiák Petr     03313
17.Petřík Tadeᚊeda Roman     03314
18.Petřík MarekToman Zbyněk     30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Profota Adam04Zetocha František31
Petřík Tadeáš04Chimiák Petr22
Petřík Marek31Šeda Roman40
Profota Zdeněk13Toman Zbyněk31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vlast Ježov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VlkošRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:182:54 TJ Vlast Ježov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křižka Martin
Jahoda Viktor
 
 
Chvátal Antonín st.
Hála Josef
 
 
     0301
2.Šmídová Kamila
Ondrůšek Vlastislav
 
 
Kostelanský Stanislav
Jestřáb Tomáš
 
 
     0302
3.Jahoda ViktorChvátal Antonín st.     0303
4.Křižka MartinHála Josef     0304
5.Macuch MartinKostelanský Stanislav     0305
6.Šmídová KamilaJestřáb Tomáš     0306
7.Křižka MartinChvátal Antonín st.     0307
8.Macuch MartinHála Josef     0308
9.Šmídová KamilaKostelanský Stanislav     0309
10.Jahoda ViktorJestřáb Tomáš     13010
11.Macuch MartinChvátal Antonín st.     03011
12.Šmídová KamilaHála Josef     03012
13.Jahoda ViktorKostelanský Stanislav     03013
14.Křižka MartinJestřáb Tomáš     13014
15.Šmídová KamilaChvátal Antonín st.     03015
16.Jahoda ViktorHála Josef     03016
17.Křižka MartinKostelanský Stanislav     03017
18.Macuch MartinJestřáb Tomáš     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jahoda Viktor04Chvátal Antonín st.40
Křižka Martin04Hála Josef40
Macuch Martin04Kostelanský Stanislav40
Šmídová Kamila04Jestřáb Tomáš40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy