Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov CVrchní
rozhodčí:
Mikeska Jaroslav st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, 697 01 Kyjov, Sokolovna u nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:10633:373TJ Sokol Kyjov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Zdeněk st.
Moudrý Rostislav
 
 
Pijáček Lukáš
Kvapil Erik
 
 
847  3010
2.Cafourek Karel
Šibal Denis
 
 
Theuer Tomáš
Novotná Eliška
 
 
435  3020
3.Kučera Zdeněk st.Pijáček Lukáš194  3030
4.Moudrý RostislavKvapil Erik137  3040
5.Šibal DenisTheuer Tomáš485  3050
6.Cafourek KarelNovotná Eliška77-7-9-62351
7.Moudrý RostislavPijáček Lukáš211  3061
8.Šibal DenisKvapil Erik16-119 3171
9.Cafourek KarelTheuer Tomáš868  3081
10.Kučera Zdeněk st.Novotná Eliška138  3091
11.Šibal DenisPijáček Lukáš12109  30101
12.Cafourek KarelKvapil Erik8-87-6-823102
13.Kučera Zdeněk st.Theuer Tomáš439  30112
14.Moudrý RostislavNovotná Eliška117  30122
15.Cafourek KarelPijáček Lukáš4-4-14-6 13123
16.Kučera Zdeněk st.Kvapil Erik159  30133
17.Moudrý RostislavTheuer Tomáš323  30143
18.Šibal DenisNovotná Eliška863  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kučera Zdeněk st.40Pijáček Lukáš13
Moudrý Rostislav40Kvapil Erik13
Šibal Denis40Theuer Tomáš04
Cafourek Karel13Novotná Eliška13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Joska Václav
Grabovský Jaroslav st.
 
 
Bábík Miloslav
Zálešák Petr
 
 
     3010
2.Zelinka Oldřich
Grabovský Jaroslav nejst.
 
 
Létal Emil
Klečka Jaroslav
 
 
     0311
3.Zelinka OldřichLétal Emil     1312
4.Joska VáclavKlečka Jaroslav     2313
5.Grabovský Jaroslav nejst.Bábík Miloslav     3023
6.Grabovský Jaroslav st.Zálešák Petr     3133
7.Joska VáclavLétal Emil     0334
8.Grabovský Jaroslav nejst.Klečka Jaroslav     3044
9.Grabovský Jaroslav st.Bábík Miloslav     3154
10.Zelinka OldřichZálešák Petr     3264
11.Grabovský Jaroslav nejst.Létal Emil     0365
12.Grabovský Jaroslav st.Klečka Jaroslav     1366
13.Zelinka OldřichBábík Miloslav     3076
14.Joska VáclavZálešák Petr     3086
15.Grabovský Jaroslav st.Létal Emil     1387
16.Zelinka OldřichKlečka Jaroslav     2388
17.Joska VáclavBábík Miloslav     1389
18.Grabovský Jaroslav nejst.Zálešák Petr     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zelinka Oldřich22Létal Emil40
Joska Václav13Klečka Jaroslav31
Grabovský Jaroslav nejst.31Bábík Miloslav13
Grabovský Jaroslav st.22Zálešák Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32 TJ Jiskra Strážnice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jakub
Břeský Zdeněk
 
 
Kladňáková Hana
Lungová Michaela
 
 
     3010
2.Svoboda Libor
Svoboda Jakub
 
 
Mikula Ján
Šuralová Hana
 
 
     1311
3.Marek JakubKladňáková Hana     3021
4.Svoboda JakubLungová Michaela     2322
5.Svoboda LiborŠuralová Hana     1323
6.Břeský ZdeněkMikula Ján     3233
7.Svoboda JakubKladňáková Hana     1334
8.Svoboda LiborLungová Michaela     3144
9.Břeský ZdeněkŠuralová Hana     3154
10.Marek JakubMikula Ján     0355
11.Tomeček KarelKladňáková Hana     1356
12.Břeský ZdeněkLungová Michaela     3066
13.Marek JakubŠuralová Hana     1367
14.Svoboda JakubMikula Ján     3277
15.Břeský ZdeněkKladňáková Hana     3087
16.Marek JakubLungová Michaela     3097
17.Svoboda JakubŠuralová Hana     32107
18.Tomeček KarelMikula Ján     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marek Jakub22Kladňáková Hana22
Svoboda Jakub22Lungová Michaela13
Svoboda Libor11Šuralová Hana22
Břeský Zdeněk40Mikula Ján22
Tomeček Karel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:36 SKST Rohatec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valuch David
Zelinka Vlastimil
 
 
Příkaský Libor
Hruška Jaroslav
 
 
     0301
2.Glos Tomáš
Bartoník Jakub
 
 
Rybecký Jakub
Herzánová Denisa
 
 
     3011
3.Bartoník JakubRybecký Jakub     0312
4.Glos TomášHruška Jaroslav     1313
5.Valuch DavidPříkaský Libor     0314
6.Zelinka VlastimilHerzánová Denisa     3024
7.Glos TomášRybecký Jakub     1325
8.Valuch DavidHruška Jaroslav     3135
9.Zelinka VlastimilPříkaský Libor     1336
10.Bartoník JakubHerzánová Denisa     3046
11.Valuch DavidRybecký Jakub     0347
12.Zelinka VlastimilHruška Jaroslav     1348
13.Bartoník JakubPříkaský Libor     1349
14.Straková AgátaHerzánová Denisa     3059
15.Zelinka VlastimilRybecký Jakub     13510
16.Bartoník JakubHruška Jaroslav     03511
17.Straková AgátaPříkaský Libor     32611
18.Valuch DavidHerzánová Denisa     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bartoník Jakub13Rybecký Jakub40
Glos Tomáš02Hruška Jaroslav31
Valuch David22Příkaský Libor31
Zelinka Vlastimil13Herzánová Denisa04
Straková Agáta20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice CVrchní
rozhodčí:
Valoušek Jindřich
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:26 TJ Sokol Lužice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Petr
Parák František
 
 
Zetocha František
Chimiák Petr
 
 
     3010
2.Kudrna Jaromír
Valoušek Jindřich
 
 
Šeda Roman
Toman Zbyněk
 
 
     2311
3.Hrubý PetrToman Zbyněk     3221
4.Kudrna JaromírZetocha František     3131
5.Parák FrantišekŠeda Roman     3041
6.Hřebíček MiroslavChimiák Petr     3251
7.Kudrna JaromírToman Zbyněk     1352
8.Parák FrantišekZetocha František     3062
9.Hřebíček MiroslavŠeda Roman     3172
10.Hrubý PetrChimiák Petr     3082
11.Parák FrantišekToman Zbyněk     3292
12.Hřebíček MiroslavZetocha František     1393
13.Hrubý PetrŠeda Roman     31103
14.Kudrna JaromírChimiák Petr     31113
15.Hřebíček MiroslavToman Zbyněk     23114
16.Hrubý PetrZetocha František     30124
17.Kudrna JaromírŠeda Roman     31134
18.Parák FrantišekChimiák Petr     03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrubý Petr40Toman Zbyněk22
Kudrna Jaromír31Zetocha František13
Parák František31Šeda Roman04
Hřebíček Miroslav22Chimiák Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vlast Ježov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 710, 698 01 Veselí nad MoravouRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2018 20:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:50 TJ Vlast Ježov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štefánek Vlastimil
Konečný Lubomír
 
 
Hála Josef
Hojač Pavel
 
 
     3210
2.Šálek Karel
Gazárek Ivo
 
 
Marada Tomáš
Kostelanský Stanislav
 
 
     0311
3.Konečný LubomírHála Josef     1312
4.Štefánek VlastimilHojač Pavel     0313
5.Gazárek IvoMarada Tomáš     3223
6.Šálek KarelKostelanský Stanislav     0324
7.Štefánek VlastimilHála Josef     2325
8.Gazárek IvoHojač Pavel     0326
9.Šálek KarelMarada Tomáš     0327
10.Konečný LubomírKostelanský Stanislav     3137
11.Gazárek IvoHála Josef     1338
12.Šálek KarelHojač Pavel     0339
13.Zůbková LenkaMarada Tomáš     13310
14.Štefánek VlastimilKostelanský Stanislav     03311
15.Šálek KarelHála Josef     13312
16.Zůbková LenkaHojač Pavel     03313
17.Štefánek VlastimilMarada Tomáš     23314
18.Gazárek IvoKostelanský Stanislav     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Konečný Lubomír11Hála Josef40
Štefánek Vlastimil04Hojač Pavel40
Gazárek Ivo13Marada Tomáš31
Šálek Karel04Kostelanský Stanislav31
Zůbková Lenka02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vacenovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Vacenovice, přísálí KD VacenoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:43 TJ Sokol Vlkoš B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petřík Marek
Petřík Tadeáš
 
 
Jahoda Viktor
Menšík Vojtěch
 
 
     3210
2.Profota Adam
Nikl Jan
 
 
Křižka Martin
Lunga Jakub
 
 
     0311
3.Petřík TadeášLunga Jakub     0312
4.Profota AdamJahoda Viktor     0313
5.Petřík MarekKřižka Martin     3023
6.Nikl JanMenšík Vojtěch     1324
7.Profota AdamLunga Jakub     0325
8.Petřík MarekJahoda Viktor     3035
9.Nikl JanKřižka Martin     1336
10.Petřík TadeášMenšík Vojtěch     0337
11.Petřík MarekLunga Jakub     3247
12.Nikl JanJahoda Viktor     2348
13.Petřík TadeášKřižka Martin     1349
14.Profotová AlžbětaMenšík Vojtěch     03410
15.Nikl JanLunga Jakub     23411
16.Petřík TadeášJahoda Viktor     13412
17.Profotová AlžbětaKřižka Martin     03413
18.Petřík MarekMenšík Vojtěch     30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petřík Tadeáš04Lunga Jakub31
Profota Adam02Jahoda Viktor31
Petřík Marek40Křižka Martin31
Nikl Jan04Menšík Vojtěch31
Profotová Alžběta02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS