Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vacenovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Vacenovice, přísálí KD VacenoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1320:44 SKST Hodonín I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Profota Adam
Petřík Marek
 
 
Pijáček Lukáš
Jakubíček Matěj
 
 
     2301
2.Profota Zdeněk
Profotová Alžběta
 
 
Kvapil Erik
Látalová Lucie
 
 
     0302
3.Profota AdamJakubíček Matěj     0303
4.Petřík MarekPijáček Lukáš     3113
5.Profota ZdeněkKvapil Erik     3223
6.Profotová AlžbětaLátalová Lucie     0324
7.Petřík MarekJakubíček Matěj     3134
8.Profota ZdeněkPijáček Lukáš     1335
9.Profotová AlžbětaKvapil Erik     0336
10.Profota AdamLátalová Lucie     0337
11.Profota ZdeněkJakubíček Matěj     1338
12.Profotová AlžbětaPijáček Lukáš     0339
13.Profota AdamKvapil Erik     03310
14.Petřík MarekLátalová Lucie     31410
15.Profotová AlžbětaJakubíček Matěj     03411
16.Profota AdamPijáček Lukáš     13412
17.Petřík MarekKvapil Erik     30512
18.Profota ZdeněkLátalová Lucie     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Profota Adam04Jakubíček Matěj31
Petřík Marek40Pijáček Lukáš31
Profota Zdeněk13Kvapil Erik22
Profotová Alžběta04Látalová Lucie31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VlkošRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:42 TJ Sokol Veselí nad Moravou C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lunga Jakub
Křižka Martin
 
 
Čajka Milan
Konečný Lubomír
 
 
     0301
2.Jahoda Viktor
Macuch Martin
 
 
Zelinka Vladimír
Šálek Karel
 
 
     0302
3.Lunga JakubČajka Milan     2303
4.Křižka MartinKonečný Lubomír     1304
5.Jahoda ViktorZelinka Vladimír     3214
6.Macuch MartinŠálek Karel     0315
7.Křižka MartinČajka Milan     3025
8.Jahoda ViktorKonečný Lubomír     1326
9.Macuch MartinZelinka Vladimír     1327
10.Lunga JakubŠálek Karel     3137
11.Jahoda ViktorČajka Milan     1338
12.Macuch MartinKonečný Lubomír     0339
13.Lunga JakubZelinka Vladimír     3149
14.Křižka MartinŠálek Karel     3159
15.Macuch MartinČajka Milan     03510
16.Lunga JakubKonečný Lubomír     32610
17.Křižka MartinZelinka Vladimír     13611
18.Jahoda ViktorŠálek Karel     32711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lunga Jakub31Čajka Milan31
Křižka Martin22Konečný Lubomír31
Jahoda Viktor22Zelinka Vladimír22
Macuch Martin04Šálek Karel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vlast Ježov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ježov 50, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:351:20 TJ Vlast Ježov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvátal Antonín st.
Hála Josef
 
 
Parák Lukáš
Hřebíček Miroslav
 
 
     3010
2.Kostelanský Stanislav
Marada Tomáš
 
 
Hrubý Petr
Parák František
 
 
     3020
3.Hála JosefParák Lukáš     3130
4.Marada TomášHřebíček Miroslav     3240
5.Chvátal Antonín st.Parák František     3050
6.Kostelanský StanislavHrubý Petr     2351
7.Marada TomášParák Lukáš     3261
8.Chvátal Antonín st.Hřebíček Miroslav     3271
9.Kostelanský StanislavParák František     3081
10.Hála JosefHrubý Petr     3091
11.Chvátal Antonín st.Parák Lukáš     30101
12.Kostelanský StanislavHřebíček Miroslav     30111
13.Hála JosefParák František     30121
14.Marada TomášHrubý Petr     23122
15.Kostelanský StanislavParák Lukáš     32132
16.Hála JosefHřebíček Miroslav     30142
17.Marada TomášParák František     32152
18.Chvátal Antonín st.Hrubý Petr     23153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hála Josef40Parák Lukáš04
Marada Tomáš31Hřebíček Miroslav04
Chvátal Antonín st.31Parák František04
Kostelanský Stanislav31Hrubý Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SvatobořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:26 T.J. Sokol Svatobořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šeda Roman
Toman Zbyněk
 
 
Bartoník Jakub
Glos Tomáš
 
 
     1301
2.Chimiák Petr
Zetocha František
 
 
Zelinka Vlastimil
Straková Agáta
 
 
     3111
3.Toman ZbyněkZelinka Vlastimil     3221
4.Šeda RomanGlos Tomáš     3131
5.Chimiák PetrBartoník Jakub     3241
6.Zetocha FrantišekStraková Agáta     2342
7.Šeda RomanZelinka Vlastimil     2343
8.Chimiák PetrGlos Tomáš     3053
9.Zetocha FrantišekBartoník Jakub     3263
10.Toman ZbyněkStraková Agáta     3173
11.Chimiák PetrZelinka Vlastimil     3183
12.Zetocha FrantišekGlos Tomáš     3093
13.Toman ZbyněkBartoník Jakub     30103
14.Šeda RomanStraková Agáta     31113
15.Krist JiříZelinka Vlastimil     03114
16.Toman ZbyněkGlos Tomáš     31124
17.Šeda RomanBartoník Jakub     31134
18.Chimiák PetrStraková Agáta     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Toman Zbyněk40Zelinka Vlastimil22
Šeda Roman31Glos Tomáš04
Chimiák Petr40Bartoník Jakub04
Zetocha František21Straková Agáta13
Krist Jiří01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2018 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1319:41 TJ Jiskra Strážnice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příkaský Libor
Vymyslický Stanislav ml.
 
 
Břeský Zdeněk
Tomeček Karel
 
 
     0301
2.Rybecký Jakub
Herzánová Denisa
 
 
Svoboda Libor
Svoboda Jakub
 
 
     0302
3.Příkaský LiborBřeský Zdeněk     1303
4.Vymyslický Stanislav ml.Tomeček Karel     0304
5.Hruška JaroslavSvoboda Jakub     0305
6.Rybecký JakubSvoboda Libor     3015
7.Vymyslický Stanislav ml.Břeský Zdeněk     0316
8.Hruška JaroslavTomeček Karel     0317
9.Herzánová DenisaSvoboda Jakub     0318
10.Příkaský LiborSvoboda Libor     3228
11.Hruška JaroslavBřeský Zdeněk     1329
12.Herzánová DenisaTomeček Karel     03210
13.Příkaský LiborSvoboda Jakub     30310
14.Vymyslický Stanislav ml.Slonka Jakub     23311
15.Herzánová DenisaBřeský Zdeněk     03312
16.Příkaský LiborTomeček Karel     30412
17.Vymyslický Stanislav ml.Svoboda Jakub     03413
18.Hruška JaroslavSlonka Jakub     30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Příkaský Libor31Břeský Zdeněk40
Vymyslický Stanislav ml.04Tomeček Karel31
Hruška Jaroslav13Svoboda Jakub31
Rybecký Jakub10Svoboda Libor02
Herzánová Denisa03Slonka Jakub11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:32 SKST Dubňany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikula Ján
Lungová Michaela
 
 
Říha Martin
Grabovský Jaroslav ml.
 
 
     0301
2.Jurčeka Jaromír
Šuralová Hana
 
 
Varmuža Mikuláš
Grabovský Jaroslav st.
 
 
     3211
3.Šuralová HanaŘíha Martin     3121
4.Mikula JánVarmuža Mikuláš     3031
5.Lungová MichaelaGrabovský Jaroslav ml.     0332
6.Jurčeka JaromírGrabovský Jaroslav st.     3042
7.Mikula JánŘíha Martin     3052
8.Lungová MichaelaVarmuža Mikuláš     1353
9.Jurčeka JaromírGrabovský Jaroslav ml.     0354
10.Šuralová HanaGrabovský Jaroslav st.     0355
11.Lungová MichaelaŘíha Martin     0356
12.Jurčeka JaromírVarmuža Mikuláš     3166
13.Šuralová HanaGrabovský Jaroslav ml.     2367
14.Mikula JánGrabovský Jaroslav st.     3077
15.Jurčeka JaromírŘíha Martin     1378
16.Šuralová HanaVarmuža Mikuláš     3288
17.Mikula JánGrabovský Jaroslav ml.     3298
18.Lungová MichaelaGrabovský Jaroslav st.     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šuralová Hana22Říha Martin22
Mikula Ján40Varmuža Mikuláš13
Lungová Michaela13Grabovský Jaroslav ml.31
Jurčeka Jaromír22Grabovský Jaroslav st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:40 TJ Sokol Kyjov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikuš Pavel
Zálešák Petr
 
 
Šikuta Michal
Moudrý Rostislav
 
 
     0301
2.Bábík Miloslav
Klečka Jaroslav
 
 
Vavřínek Zdeněk
Šibal Denis
 
 
     0302
3.Mikuš PavelŠikuta Michal     0303
4.Zálešák PetrŠibal Denis     0304
5.Klečka JaroslavMoudrý Rostislav     3014
6.Bábík MiloslavVavřínek Zdeněk     3124
7.Zálešák PetrŠikuta Michal     0325
8.Klečka JaroslavŠibal Denis     3035
9.Bábík MiloslavMoudrý Rostislav     1336
10.Mikuš PavelVavřínek Zdeněk     2337
11.Klečka JaroslavŠikuta Michal     2338
12.Bábík MiloslavŠibal Denis     3048
13.Mikuš PavelMoudrý Rostislav     0349
14.Zálešák PetrVavřínek Zdeněk     03410
15.Bábík MiloslavŠikuta Michal     03411
16.Mikuš PavelŠibal Denis     32511
17.Zálešák PetrMoudrý Rostislav     03512
18.Klečka JaroslavVavřínek Zdeněk     31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mikuš Pavel13Šikuta Michal40
Zálešák Petr04Šibal Denis13
Klečka Jaroslav31Moudrý Rostislav31
Bábík Miloslav22Vavřínek Zdeněk22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy