Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 710, 698 01 Veselí nad MoravouRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 08:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:4 TJ Sokol Veselí nad Moravou C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štefánek Vlastimil
Zelinka Vladimír
 
 
Theuer Tomáš
Šereš Samuel
 
 
     3010
2.Šálek Karel
Zůbková Lenka
 
 
Novotná Eliška
Šerešová Timea
 
 
     3020
3.Štefánek VlastimilTheuer Tomáš     3030
4.Zelinka VladimírŠereš Samuel     3040
5.Šálek KarelNovotná Eliška     3050
6.Zůbková LenkaŠerešová Timea     3060
7.Zelinka VladimírTheuer Tomáš     3070
8.Šálek KarelŠereš Samuel     3180
9.Zůbková LenkaNovotná Eliška     3090
10.Štefánek VlastimilŠerešová Timea     30100
11.Šálek KarelTheuer Tomáš     31110
12.Zůbková LenkaŠereš Samuel     31120
13.Štefánek VlastimilNovotná Eliška     31130
14.Zelinka VladimírŠerešová Timea     30140
15.Zůbková LenkaTheuer Tomáš     30150
16.Štefánek VlastimilŠereš Samuel     30160
17.Zelinka VladimírNovotná Eliška     30170
18.Šálek KarelŠerešová Timea     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štefánek Vlastimil40Theuer Tomáš04
Zelinka Vladimír40Šereš Samuel04
Šálek Karel40Novotná Eliška04
Zůbková Lenka40Šerešová Timea04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vacenovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LužiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 11:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:41 TJ Sokol Lužice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Profota Zdeněk
Petřík Marek
 
 
Hrubý Petr
Parák František
 
 
     1301
2.
 
 
Valoušek Jindřich
Hřebíček Miroslav
 
 
WO    0302
3.Nikl JanParák František     1303
4.Petřík MarekHrubý Petr     3213
5.Profota ZdeněkValoušek Jindřich     1314
6.Parák LukášWO    0315
7.Petřík MarekParák František     3225
8.Profota ZdeněkHrubý Petr     3235
9.Valoušek JindřichWO    0336
10.Nikl JanParák Lukáš     1337
11.Profota ZdeněkParák František     0338
12.Hřebíček MiroslavWO    0339
13.Nikl JanValoušek Jindřich     3149
14.Petřík MarekParák Lukáš     3159
15.Parák FrantišekWO    03510
16.Nikl JanHřebíček Miroslav     32610
17.Petřík MarekValoušek Jindřich     30710
18.Profota ZdeněkParák Lukáš     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Nikl Jan22Parák František21
Petřík Marek40Hrubý Petr02
Profota Zdeněk22Valoušek Jindřich12
   Parák Lukáš12
   Hřebíček Miroslav01
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VlkošRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:351:21 TJ Sokol Vlkoš B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křižka Martin
Lunga Jakub
 
 
Glos Tomáš
Rutarová Bronislava
 
 
     3010
2.Menšík Vojtěch
Jahoda Viktor
 
 
Zelinka Vlastimil
Straková Agáta
 
 
     3220
3.Křižka MartinGlos Tomáš     3130
4.Lunga JakubRutarová Bronislava     3040
5.Jahoda ViktorZelinka Vlastimil     3250
6.Menšík VojtěchStraková Agáta     3160
7.Lunga JakubGlos Tomáš     3070
8.Jahoda ViktorRutarová Bronislava     3080
9.Menšík VojtěchZelinka Vlastimil     2381
10.Křižka MartinStraková Agáta     3291
11.Jahoda ViktorGlos Tomáš     2392
12.Menšík VojtěchRutarová Bronislava     30102
13.Křižka MartinZelinka Vlastimil     31112
14.Lunga JakubStraková Agáta     32122
15.Menšík VojtěchGlos Tomáš     23123
16.Křižka MartinRutarová Bronislava     31133
17.Lunga JakubZelinka Vlastimil     30143
18.Jahoda ViktorStraková Agáta     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Křižka Martin40Glos Tomáš22
Lunga Jakub40Rutarová Bronislava04
Jahoda Viktor31Zelinka Vlastimil13
Menšík Vojtěch22Straková Agáta04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vlast Ježov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ježov 50, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:16 TJ Vlast Ježov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marada Tomáš
Pantlík Ladislav
 
 
Marek Jakub
Svoboda Jakub
 
 
     3010
2.Kostelanský Stanislav
Hála Josef
 
 
Svoboda Libor
Tomeček Karel
 
 
     3120
3.Pantlík LadislavMarek Jakub     3030
4.Marada TomášSvoboda Jakub     3040
5.Hála JosefSvoboda Libor     3050
6.Kostelanský StanislavTomeček Karel     3160
7.Marada TomášMarek Jakub     0361
8.Hála JosefSvoboda Jakub     2362
9.Libor HradilSvoboda Libor     3172
10.Pantlík LadislavTomeček Karel     3082
11.Hála JosefMarek Jakub     3092
12.Libor HradilSvoboda Jakub     1393
13.Pantlík LadislavSvoboda Libor     30103
14.Marada TomášTomeček Karel     30113
15.Libor HradilMarek Jakub     03114
16.Pantlík LadislavSvoboda Jakub     30124
17.Marada TomášSvoboda Libor     30134
18.Hála JosefTomeček Karel     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pantlík Ladislav40Marek Jakub22
Marada Tomáš31Svoboda Jakub22
Hála Josef31Svoboda Libor04
Kostelanský Stanislav10Tomeček Karel04
Libor Hradil12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SvatobořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:37 TJ Slovan Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Toman Zbyněk
Chimiák Petr
 
 
Grabovský Jaroslav ml.
Varmuža Mikuláš
 
 
     1301
2.Častulíková Lenka
Krist Jiří
 
 
Grabovský Jaroslav st.
Procháska Stanislav
 
 
     2302
3.Častulíková LenkaVarmuža Mikuláš     1303
4.Krist JiříProcháska Stanislav     0304
5.Toman ZbyněkGrabovský Jaroslav ml.     0305
6.Chimiák PetrGrabovský Jaroslav st.     3115
7.Zetocha FrantišekVarmuža Mikuláš     0316
8.Toman ZbyněkProcháska Stanislav     3026
9.Chimiák PetrGrabovský Jaroslav ml.     0327
10.Častulíková LenkaGrabovský Jaroslav st.     2328
11.Toman ZbyněkVarmuža Mikuláš     3138
12.Chimiák PetrProcháska Stanislav     3248
13.Častulíková LenkaGrabovský Jaroslav ml.     0349
14.Zetocha FrantišekGrabovský Jaroslav st.     3059
15.Chimiák PetrVarmuža Mikuláš     03510
16.Častulíková LenkaProcháska Stanislav     30610
17.Zetocha FrantišekGrabovský Jaroslav ml.     13611
18.Toman ZbyněkGrabovský Jaroslav st.     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Častulíková Lenka13Varmuža Mikuláš31
Krist Jiří01Procháska Stanislav13
Toman Zbyněk31Grabovský Jaroslav ml.40
Chimiák Petr22Grabovský Jaroslav st.13
Zetocha František12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1416:44 TJ Sokol Kyjov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Jaroslav
Příkaský Libor
 
 
Jakubčík František
Kučera Zdeněk st.
 
 
     0301
2.Herzánová Denisa
Rybecký Jakub
 
 
Vavřínek Zdeněk
Šibal Denis
 
 
     1302
3.Hruška JaroslavMoudrý Rostislav     0303
4.Příkaský LiborKučera Zdeněk st.     0304
5.Herzánová DenisaVavřínek Zdeněk     1305
6.Rybecký JakubJakubčík František     0306
7.Příkaský LiborMoudrý Rostislav     0307
8.Herzánová DenisaKučera Zdeněk st.     0308
9.Rybecký JakubVavřínek Zdeněk     3018
10.Hruška JaroslavJakubčík František     0319
11.Herzánová DenisaMoudrý Rostislav     03110
12.Rybecký JakubKučera Zdeněk st.     31210
13.Hruška JaroslavVavřínek Zdeněk     23211
14.Příkaský LiborJakubčík František     03212
15.Rybecký JakubMoudrý Rostislav     30312
16.Hruška JaroslavKučera Zdeněk st.     03313
17.Příkaský LiborVavřínek Zdeněk     31413
18.Herzánová DenisaJakubčík František     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hruška Jaroslav04Moudrý Rostislav31
Příkaský Libor13Kučera Zdeněk st.31
Herzánová Denisa04Vavřínek Zdeněk22
Rybecký Jakub31Jakubčík František40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:22 SKST Dubňany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ráček Ladislav
Mikula Ján
 
 
Klečka Jaroslav
Zálešák Petr
 
 
     3210
2.Jurčeka Jaromír
Kladňáková Hana
 
 

 
 
WO    3020
3.Ráček LadislavKlečka Jaroslav     2321
4.Mikula JánZálešák Petr     3031
5.Kladňáková HanaBábík Miloslav     3241
6.Jurčeka JaromírWO    3051
7.Mikula JánKlečka Jaroslav     3161
8.Kladňáková HanaZálešák Petr     1362
9.Jurčeka JaromírBábík Miloslav     3072
10.Ráček LadislavWO    3082
11.Kladňáková HanaKlečka Jaroslav     0383
12.Jurčeka JaromírZálešák Petr     2384
13.Ráček LadislavBábík Miloslav     3194
14.Mikula JánWO    30104
15.Jurčeka JaromírKlečka Jaroslav     23105
16.Ráček LadislavZálešák Petr     30115
17.Mikula JánBábík Miloslav     31125
18.Kladňáková HanaWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ráček Ladislav21Klečka Jaroslav31
Mikula Ján30Zálešák Petr22
Kladňáková Hana12Bábík Miloslav04
Jurčeka Jaromír12   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS