Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:30 SKST Hodonín I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bača Tibor
Mikulecký František
 
 
Ráček Ladislav
Mikula Ján
 
 
     3010
2.Látalová Lucie
Novotná Eliška
 
 
Jurčeka Jaromír
Šuralová Hana
 
 
     2311
3.Novotná EliškaRáček Ladislav     0312
4.Bača TiborMikula Ján     3022
5.Mikulecký FrantišekJurčeka Jaromír     3232
6.Látalová LucieŠuralová Hana     1333
7.Bača TiborRáček Ladislav     3243
8.Mikulecký FrantišekMikula Ján     3253
9.Látalová LucieJurčeka Jaromír     3063
10.Novotná EliškaŠuralová Hana     0364
11.Mikulecký FrantišekRáček Ladislav     1365
12.Látalová LucieMikula Ján     3275
13.Novotná EliškaJurčeka Jaromír     1376
14.Bača TiborŠuralová Hana     3086
15.Látalová LucieRáček Ladislav     3096
16.Novotná EliškaMikula Ján     0397
17.Bača TiborJurčeka Jaromír     30107
18.Mikulecký FrantišekŠuralová Hana     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotná Eliška04Ráček Ladislav22
Bača Tibor40Mikula Ján13
Mikulecký František31Jurčeka Jaromír13
Látalová Lucie31Šuralová Hana22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:30 T.J. Sokol Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Létal Emil
Hromek František st.
 
 
Příkaský Libor
Rybecký Jakub
 
 
     0301
2.Klečka Jaroslav
Zálešák Petr
 
 
Herzánová Denisa
Hruška Jaroslav
 
 
     3011
3.Létal EmilRybecký Jakub     1312
4.Klečka JaroslavHruška Jaroslav     3122
5.Zálešák PetrPříkaský Libor     0323
6.Bábík MiloslavHerzánová Denisa     3033
7.Klečka JaroslavRybecký Jakub     0334
8.Zálešák PetrHruška Jaroslav     3244
9.Bábík MiloslavPříkaský Libor     0345
10.Létal EmilHerzánová Denisa     3055
11.Zálešák PetrRybecký Jakub     0356
12.Bábík MiloslavHruška Jaroslav     3266
13.Létal EmilPříkaský Libor     1367
14.Klečka JaroslavHerzánová Denisa     3077
15.Bábík MiloslavRybecký Jakub     0378
16.Létal EmilHruška Jaroslav     3088
17.Klečka JaroslavPříkaský Libor     3198
18.Zálešák PetrHerzánová Denisa     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Létal Emil22Rybecký Jakub40
Klečka Jaroslav31Hruška Jaroslav04
Zálešák Petr22Příkaský Libor31
Bábík Miloslav22Herzánová Denisa04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, 697 01 Kyjov, Sokolovna u nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:16 TJ Sokol Kyjov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šikuta Michal
Moudrý Rostislav
 
 
Toman Zbyněk
Bruckner Pavel
 
 
     3010
2.Vavřínek Zdeněk
Palán František
 
 
Chimiák Petr
Častulíková Lenka
 
 
     3020
3.Moudrý RostislavToman Zbyněk     3030
4.Palán FrantišekBruckner Pavel     3040
5.Vavřínek ZdeněkČastulíková Lenka     3050
6.Šikuta MichalChimiák Petr     3160
7.Palán FrantišekToman Zbyněk     3070
8.Vavřínek ZdeněkBruckner Pavel     3180
9.Šikuta MichalČastulíková Lenka     3090
10.Moudrý RostislavChimiák Petr     2391
11.Vavřínek ZdeněkToman Zbyněk     32101
12.Šikuta MichalBruckner Pavel     31111
13.Moudrý RostislavČastulíková Lenka     31121
14.Palán FrantišekChimiák Petr     32131
15.Šikuta MichalToman Zbyněk     31141
16.Moudrý RostislavBruckner Pavel     31151
17.Palán FrantišekČastulíková Lenka     30161
18.Vavřínek ZdeněkChimiák Petr     03162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Moudrý Rostislav31Toman Zbyněk04
Palán František40Bruckner Pavel04
Vavřínek Zdeněk31Častulíková Lenka04
Šikuta Michal40Chimiák Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vlast Ježov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1514:49 TJ Vlast Ježov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Říha Martin
Grabovský Jaroslav ml.
 
 
Hála Josef
Chvátal Antonín st.
 
 
     1301
2.Grabovský Jaroslav st.
Varmuža Mikuláš
 
 
Libor Hradil
Kostelanský Stanislav
 
 
     2302
3.Grabovský Jaroslav st.Hála Josef     0303
4.Varmuža MikulášChvátal Antonín st.     0304
5.Grabovský Jaroslav ml.Libor Hradil     3214
6.Říha MartinKostelanský Stanislav     0315
7.Varmuža MikulášHála Josef     0316
8.Grabovský Jaroslav ml.Chvátal Antonín st.     0317
9.Říha MartinLibor Hradil     3127
10.Grabovský Jaroslav st.Kostelanský Stanislav     0328
11.Grabovský Jaroslav ml.Hála Josef     0329
12.Říha MartinChvátal Antonín st.     03210
13.Grabovský Jaroslav st.Libor Hradil     03211
14.Varmuža MikulášKostelanský Stanislav     03212
15.Říha MartinHála Josef     13213
16.Grabovský Jaroslav st.Chvátal Antonín st.     03214
17.Varmuža MikulášLibor Hradil     13215
18.Grabovský Jaroslav ml.Kostelanský Stanislav     31315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Grabovský Jaroslav st.04Hála Josef40
Varmuža Mikuláš04Chvátal Antonín st.40
Grabovský Jaroslav ml.22Libor Hradil22
Říha Martin13Kostelanský Stanislav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Břeský Zdeněk
Marek Jakub
 
 
Menšík Vojtěch
Jahoda Viktor
 
 
     3010
2.Svoboda Jakub
Svoboda Libor
 
 
Lunga Jakub
Křižka Martin
 
 
     2311
3.Marek JakubLunga Jakub     0312
4.Břeský ZdeněkMenšík Vojtěch     2313
5.Tomeček KarelKřižka Martin     2314
6.Svoboda JakubJahoda Viktor     3224
7.Břeský ZdeněkLunga Jakub     0325
8.Tomeček KarelMenšík Vojtěch     3235
9.Svoboda JakubKřižka Martin     3145
10.Marek JakubJahoda Viktor     3155
11.Tomeček KarelLunga Jakub     0356
12.Svoboda JakubMenšík Vojtěch     2357
13.Marek JakubKřižka Martin     3167
14.Břeský ZdeněkJahoda Viktor     3177
15.Svoboda JakubLunga Jakub     1378
16.Marek JakubMenšík Vojtěch     3188
17.Břeský ZdeněkKřižka Martin     3098
18.Svoboda LiborJahoda Viktor     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marek Jakub31Lunga Jakub40
Břeský Zdeněk22Menšík Vojtěch22
Tomeček Karel12Křižka Martin13
Svoboda Jakub22Jahoda Viktor13
Svoboda Libor01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vacenovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:34 SK Vacenovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelinka Vlastimil
Straková Agáta
 
 
Profota Adam
Profota Zdeněk
 
 
     0301
2.Glos Tomáš
Valuch David
 
 
Petřík Tadeáš
Petřík Marek
 
 
     1302
3.Zelinka VlastimilProfota Adam     3012
4.Straková AgátaPetřík Tadeáš     3022
5.Glos TomášPetřík Marek     1323
6.Valuch DavidProfota Zdeněk     0324
7.Straková AgátaProfota Adam     3134
8.Glos TomášPetřík Tadeáš     3144
9.Valuch DavidPetřík Marek     0345
10.Zelinka VlastimilProfota Zdeněk     0346
11.Glos TomášProfotová Alžběta     3056
12.Valuch DavidPetřík Tadeáš     3166
13.Zelinka VlastimilPetřík Marek     0367
14.Straková AgátaProfota Zdeněk     0368
15.Bařina ZbyněkProfotová Alžběta     3078
16.Zelinka VlastimilPetřík Tadeáš     3188
17.Straková AgátaPetřík Marek     0389
18.Glos TomášProfota Zdeněk     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zelinka Vlastimil22Profota Adam02
Straková Agáta22Petřík Tadeáš04
Glos Tomáš22Petřík Marek40
Valuch David12Profota Zdeněk40
Bařina Zbyněk10Profotová Alžběta02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice CVrchní
rozhodčí:
Valoušek Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:29 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Parák Lukáš
Valoušek Jindřich
 
 
Konečný Lubomír
Zelinka Vladimír
 
 
     1301
2.Parák František
Nešpor Josef
 
 
Gazárek Ivo
Šálek Karel
 
 
     0302
3.Parák LukášKonečný Lubomír     2303
4.Valoušek JindřichZelinka Vladimír     3013
5.Parák FrantišekGazárek Ivo     1314
6.Nešpor JosefŠálek Karel     1315
7.Valoušek JindřichKonečný Lubomír     0316
8.Parák FrantišekZelinka Vladimír     3026
9.Nešpor JosefGazárek Ivo     3036
10.Parák Lukᚊálek Karel     3046
11.Parák FrantišekKonečný Lubomír     1347
12.Nešpor JosefZelinka Vladimír     1348
13.Parák LukášGazárek Ivo     3058
14.Valoušek JindřichŠálek Karel     3068
15.Nešpor JosefKonečný Lubomír     0369
16.Parák LukášZelinka Vladimír     3179
17.Valoušek JindřichGazárek Ivo     3189
18.Parák FrantišekŠálek Karel     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Parák Lukáš31Konečný Lubomír40
Valoušek Jindřich31Zelinka Vladimír13
Parák František22Gazárek Ivo13
Nešpor Josef13Šálek Karel13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS