Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice CVrchní
rozhodčí:
Hřebíček Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LužiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:15 TJ Sokol Lužice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Petr
Valoušek Jindřich
 
 
Jakubíček Matěj
Šereš Samuel
 
 
     3110
2.Parák František
Hřebíček Miroslav
 
 
Šerešová Timea
Kvapil Erik
 
 
     3020
3.Hrubý PetrJakubíček Matěj     3230
4.Parák FrantišekKvapil Erik     3240
5.Valoušek JindřichŠereš Samuel     3050
6.Hřebíček MiroslavŠerešová Timea     3060
7.Parák FrantišekJakubíček Matěj     1361
8.Valoušek JindřichKvapil Erik     3071
9.Hřebíček MiroslavŠereš Samuel     3081
10.Hrubý PetrŠerešová Timea     3091
11.Valoušek JindřichJakubíček Matěj     2392
12.Hřebíček MiroslavKvapil Erik     30102
13.Hrubý PetrŠereš Samuel     31112
14.Parák FrantišekŠerešová Timea     30122
15.Hřebíček MiroslavJakubíček Matěj     31132
16.Hrubý PetrKvapil Erik     32142
17.Parák FrantišekŠereš Samuel     30152
18.Valoušek JindřichŠerešová Timea     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrubý Petr40Jakubíček Matěj22
Parák František31Kvapil Erik04
Valoušek Jindřich31Šereš Samuel04
Hřebíček Miroslav40Šerešová Timea04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 710, 698 01 Veselí nad MoravouRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 08:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:18 TJ Sokol Veselí nad Moravou C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štefánek Vlastimil
Gazárek Ivo
 
 
Zelinka Vlastimil
Valuch David
 
 
     3110
2.Šálek Karel
Zůbková Lenka
 
 
Glos Tomáš
Rutarová Bronislava
 
 
     2311
3.Štefánek VlastimilZelinka Vlastimil     3121
4.Gazárek IvoValuch David     3031
5.Čajka MilanRutarová Bronislava     3041
6.Zůbková LenkaGlos Tomáš     0342
7.Gazárek IvoZelinka Vlastimil     3252
8.Čajka MilanValuch David     3062
9.Šálek KarelRutarová Bronislava     3072
10.Štefánek VlastimilGlos Tomáš     3182
11.Čajka MilanZelinka Vlastimil     3292
12.Šálek KarelValuch David     30102
13.Štefánek VlastimilRutarová Bronislava     30112
14.Gazárek IvoGlos Tomáš     32122
15.Šálek KarelZelinka Vlastimil     31132
16.Štefánek VlastimilValuch David     30142
17.Gazárek IvoRutarová Bronislava     32152
18.Čajka MilanGlos Tomáš     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štefánek Vlastimil40Zelinka Vlastimil04
Gazárek Ivo40Valuch David04
Čajka Milan40Rutarová Bronislava04
Zůbková Lenka01Glos Tomáš13
Šálek Karel30   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vacenovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna stolního tenisu StrážniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:37 TJ Jiskra Strážnice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Profota Adam
Profota Zdeněk
 
 
Svoboda Jakub
Jamný Ondřej
 
 
     1301
2.Petřík Marek
Petřík Tadeáš
 
 
Vajčner David
Kráčal Richard
 
 
     3111
3.Profota AdamSvoboda Jakub     0312
4.Petřík TadeášVajčner David     3122
5.Profota ZdeněkJamný Ondřej     3032
6.Profotová AlžbětaSlonka Jakub     0333
7.Petřík TadeášSvoboda Jakub     0334
8.Profota ZdeněkVajčner David     3044
9.Profotová AlžbětaJamný Ondřej     0345
10.Profota AdamSlonka Jakub     1346
11.Profota ZdeněkSvoboda Jakub     3056
12.Profotová AlžbětaVajčner David     0357
13.Profota AdamJamný Ondřej     0358
14.Petřík TadeášSlonka Jakub     0359
15.Profotová AlžbětaSvoboda Jakub     03510
16.Profota AdamVajčner David     23511
17.Petřík TadeášJamný Ondřej     30611
18.Petřík MarekSlonka Jakub     32711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Profota Adam04Svoboda Jakub31
Petřík Tadeáš22Vajčner David22
Profota Zdeněk30Jamný Ondřej22
Profotová Alžběta04Slonka Jakub31
Petřík Marek10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VlkošRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:34 TJ Slovan Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Menšík Vojtěch
Jahoda Viktor
 
 
Grabovský Jaroslav nejst.
Grabovský Jaroslav st.
 
 
     3110
2.Křižka Martin
Lunga Jakub
 
 
Grabovský Jaroslav ml.
Říha Martin
 
 
     2311
3.Lunga JakubŘíha Martin     2312
4.Křižka MartinGrabovský Jaroslav nejst.     2313
5.Menšík VojtěchGrabovský Jaroslav ml.     1314
6.Jahoda ViktorGrabovský Jaroslav st.     3024
7.Křižka MartinŘíha Martin     3034
8.Menšík VojtěchGrabovský Jaroslav nejst.     3044
9.Jahoda ViktorGrabovský Jaroslav ml.     0345
10.Lunga JakubGrabovský Jaroslav st.     3055
11.Menšík VojtěchŘíha Martin     3165
12.Jahoda ViktorGrabovský Jaroslav nejst.     1366
13.Lunga JakubGrabovský Jaroslav ml.     0367
14.Křižka MartinGrabovský Jaroslav st.     0368
15.Jahoda ViktorŘíha Martin     0369
16.Lunga JakubGrabovský Jaroslav nejst.     3179
17.Křižka MartinGrabovský Jaroslav ml.     03710
18.Menšík VojtěchGrabovský Jaroslav st.     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lunga Jakub22Říha Martin22
Křižka Martin13Grabovský Jaroslav nejst.22
Menšík Vojtěch31Grabovský Jaroslav ml.40
Jahoda Viktor13Grabovský Jaroslav st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vlast Ježov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ježov 50, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:34 TJ Vlast Ježov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marada Tomáš
Chvátal Antonín st.
 
 
Šikuta Michal
Palán František
 
 
     3210
2.Hojač Pavel
Kostelanský Stanislav
 
 
Jakubčík František
Werner Jan
 
 
     0311
3.Chvátal Antonín st.Šikuta Michal     3021
4.Hojač PavelJakubčík František     1322
5.Kostelanský StanislavPalán František     1323
6.Marada TomášWerner Jan     0324
7.Hojač PavelŠikuta Michal     3134
8.Kostelanský StanislavJakubčík František     3144
9.Marada TomášPalán František     3254
10.Chvátal Antonín st.Werner Jan     1355
11.Kostelanský StanislavŠikuta Michal     3165
12.Marada TomášJakubčík František     3275
13.Chvátal Antonín st.Palán František     3285
14.Hojač PavelWerner Jan     3195
15.Marada Tomᚊikuta Michal     30105
16.Chvátal Antonín st.Jakubčík František     31115
17.Hojač PavelPalán František     03116
18.Kostelanský StanislavWerner Jan     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chvátal Antonín st.31Šikuta Michal04
Hojač Pavel22Jakubčík František13
Kostelanský Stanislav22Palán František22
Marada Tomáš31Werner Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:24 T.J. Sokol Svatobořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Toman Zbyněk
Šeda Roman
 
 
Bábík Miloslav
Zálešák Petr
 
 
     3010
2.Chimiák Petr
Častulíková Lenka
 
 
Klečka Jaroslav
Létal Emil
 
 
     0311
3.Chimiák PetrLétal Emil     3021
4.Toman ZbyněkKlečka Jaroslav     1322
5.Šeda RomanBábík Miloslav     3132
6.Častulíková LenkaZálešák Petr     3042
7.Toman ZbyněkLétal Emil     2343
8.Šeda RomanKlečka Jaroslav     2344
9.Častulíková LenkaBábík Miloslav     3054
10.Chimiák PetrZálešák Petr     3064
11.Šeda RomanLétal Emil     0365
12.Častulíková LenkaKlečka Jaroslav     0366
13.Chimiák PetrBábík Miloslav     3076
14.Toman ZbyněkZálešák Petr     3086
15.Častulíková LenkaLétal Emil     1387
16.Chimiák PetrKlečka Jaroslav     3297
17.Toman ZbyněkBábík Miloslav     30107
18.Šeda RomanZálešák Petr     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chimiák Petr40Létal Emil31
Toman Zbyněk22Klečka Jaroslav31
Šeda Roman22Bábík Miloslav04
Častulíková Lenka22Zálešák Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:14 SKST Rohatec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Jaroslav
Vymyslický Stanislav ml.
 
 
Válek Jakub
Marada Matěj
 
 
     3010
2.Příkaský Libor
Rybecký Jakub
 
 
Jurčeka Jaromír
Šuralová Hana
 
 
     3020
3.Hruška JaroslavVálek Jakub     3030
4.Vymyslický Stanislav ml.Marada Matěj     3140
5.Příkaský LiborJurčeka Jaromír     3150
6.Rybecký JakubŠuralová Hana     3060
7.Vymyslický Stanislav ml.Válek Jakub     3070
8.Příkaský LiborMarada Matěj     3080
9.Rybecký JakubJurčeka Jaromír     3090
10.Hruška JaroslavŠuralová Hana     30100
11.Příkaský LiborVálek Jakub     30110
12.Rybecký JakubMarada Matěj     30120
13.Hruška JaroslavJurčeka Jaromír     13121
14.Vymyslický Stanislav ml.Šuralová Hana     03122
15.Rybecký JakubVálek Jakub     30132
16.Hruška JaroslavMarada Matěj     30142
17.Vymyslický Stanislav ml.Jurčeka Jaromír     03143
18.Příkaský LiborŠuralová Hana     13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hruška Jaroslav31Válek Jakub04
Vymyslický Stanislav ml.22Marada Matěj04
Příkaský Libor31Jurčeka Jaromír22
Rybecký Jakub40Šuralová Hana22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS