Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:41 SKST Hodonín I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valuch David
Zelinka Vlastimil
 
 
Jakubíček Matěj
Pijáček Lukáš
 
 
     0301
2.Glos Tomáš
Bařina Zbyněk
 
 
Surman Damien
Kvapil Erik
 
 
     3211
3.Valuch DavidJakubíček Matěj     1312
4.Bařina ZbyněkPijáček Lukáš     0313
5.Zelinka VlastimilKvapil Erik     3023
6.Glos TomášSurman Damien     3033
7.Bařina ZbyněkJakubíček Matěj     0334
8.Straková AgátaPijáček Lukáš     1335
9.Glos TomášKvapil Erik     3145
10.Valuch DavidSurman Damien     3255
11.Straková AgátaJakubíček Matěj     0356
12.Glos TomášPijáček Lukáš     1357
13.Valuch DavidKvapil Erik     3167
14.Bařina ZbyněkSurman Damien     1368
15.Glos TomášJakubíček Matěj     3278
16.Valuch DavidPijáček Lukáš     0379
17.Bařina ZbyněkKvapil Erik     03710
18.Straková AgátaSurman Damien     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Valuch David22Jakubíček Matěj31
Bařina Zbyněk04Pijáček Lukáš40
Zelinka Vlastimil10Kvapil Erik13
Glos Tomáš31Surman Damien22
Straková Agáta03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:25 TJ Sokol Lužice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hřebíček Miroslav
Parák Lukáš
 
 
Marek Jakub
Slonka Jakub
 
 
     3010
2.Valoušek Jindřich
Hrubý Petr
 
 
Tomeček Karel
Břeský Zdeněk
 
 
     1311
3.Parák LukášMarek Jakub     3121
4.Hrubý PetrTomeček Karel     3031
5.Parák FrantišekSlonka Jakub     3041
6.Hřebíček MiroslavBřeský Zdeněk     0342
7.Hrubý PetrMarek Jakub     3052
8.Parák FrantišekTomeček Karel     3262
9.Hřebíček MiroslavSlonka Jakub     3272
10.Parák LukášBřeský Zdeněk     1373
11.Parák FrantišekMarek Jakub     3083
12.Hřebíček MiroslavTomeček Karel     3293
13.Parák LukášSlonka Jakub     30103
14.Hrubý PetrBřeský Zdeněk     32113
15.Hřebíček MiroslavMarek Jakub     13114
16.Parák LukášTomeček Karel     31124
17.Hrubý PetrSlonka Jakub     30134
18.Parák FrantišekBřeský Zdeněk     03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Parák Lukáš31Marek Jakub13
Hrubý Petr40Tomeček Karel04
Parák František31Slonka Jakub04
Hřebíček Miroslav22Břeský Zdeněk31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 710, 698 01 Veselí nad MoravouRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 04. 2018 08:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:25 TJ Sokol Veselí nad Moravou C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlíček Jiří
Konečný Lubomír
 
 
Bursík Antonín
Grabovský Jaroslav ml.
 
 
     3010
2.Gazárek Ivo
Čajka Milan
 
 
Joska Václav
Grabovský Jaroslav nejst.
 
 
     3120
3.Pavlíček JiříBursík Antonín     0321
4.Konečný LubomírGrabovský Jaroslav ml.     3231
5.Zůbková LenkaJoska Václav     3041
6.Gazárek IvoGrabovský Jaroslav nejst.     1342
7.Konečný LubomírBursík Antonín     1343
8.Zůbková LenkaGrabovský Jaroslav ml.     1344
9.Gazárek IvoJoska Václav     3154
10.Pavlíček JiříGrabovský Jaroslav nejst.     3064
11.Čajka MilanBursík Antonín     0365
12.Gazárek IvoGrabovský Jaroslav ml.     2366
13.Pavlíček JiříJoska Václav     3076
14.Konečný LubomírGrabovský Jaroslav nejst.     3086
15.Gazárek IvoBursík Antonín     0387
16.Pavlíček JiříGrabovský Jaroslav ml.     3097
17.Konečný LubomírJoska Václav     30107
18.Čajka MilanGrabovský Jaroslav nejst.     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavlíček Jiří31Bursík Antonín40
Konečný Lubomír31Grabovský Jaroslav ml.22
Zůbková Lenka11Joska Václav04
Gazárek Ivo13Grabovský Jaroslav nejst.13
Čajka Milan11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vacenovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Vacenovice, přísálí KD VacenoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1317:41 TJ Sokol Kyjov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Profota Zdeněk
Profotová Alžběta
 
 
Šikuta Michal
Moudrý Rostislav
 
 
     0301
2.Petřík Marek
Profota Adam
 
 
Vavřínek Zdeněk
Werner Jan
 
 
     1302
3.Petřík MarekŠikuta Michal     3112
4.Profota ZdeněkWerner Jan     0313
5.Profota AdamVavřínek Zdeněk     0314
6.Profotová AlžbětaMoudrý Rostislav     0315
7.Profota ZdeněkŠikuta Michal     3125
8.Profota AdamWerner Jan     0326
9.Profotová AlžbětaVavřínek Zdeněk     0327
10.Petřík MarekMoudrý Rostislav     3037
11.Profota AdamŠikuta Michal     0338
12.Profotová AlžbětaWerner Jan     0339
13.Petřík MarekVavřínek Zdeněk     3049
14.Profota ZdeněkMoudrý Rostislav     03410
15.Profotová AlžbětaŠikuta Michal     03411
16.Petřík MarekWerner Jan     13412
17.Profota ZdeněkVavřínek Zdeněk     30512
18.Profota AdamMoudrý Rostislav     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Petřík Marek31Šikuta Michal22
Profota Zdeněk22Werner Jan40
Profota Adam04Vavřínek Zdeněk22
Profotová Alžběta04Moudrý Rostislav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VlkošRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:38 T.J. Sokol Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křižka Martin
Lunga Jakub
 
 
Hromek František
Klečka Jaroslav
 
 
     2301
2.Ondrůšek Vlastislav
Jahoda Viktor
 
 
Létal Emil
Zálešák Petr
 
 
     3211
3.Lunga JakubLétal Emil     2312
4.Křižka MartinKlečka Jaroslav     0313
5.Jahoda ViktorHromek František     1314
6.Macuch MartinZálešák Petr     0315
7.Křižka MartinLétal Emil     0316
8.Jahoda ViktorKlečka Jaroslav     0317
9.Macuch MartinHromek František     0318
10.Lunga JakubZálešák Petr     3028
11.Jahoda ViktorLétal Emil     0329
12.Ondrůšek VlastislavKlečka Jaroslav     13210
13.Lunga JakubHromek František     32310
14.Křižka MartinZálešák Petr     30410
15.Ondrůšek VlastislavLétal Emil     03411
16.Lunga JakubKlečka Jaroslav     30511
17.Křižka MartinHromek František     30611
18.Jahoda ViktorZálešák Petr     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lunga Jakub31Létal Emil40
Křižka Martin22Klečka Jaroslav31
Jahoda Viktor13Hromek František22
Macuch Martin02Zálešák Petr13
Ondrůšek Vlastislav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vlast Ježov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ježov 50, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:13 TJ Vlast Ježov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pantlík Ladislav
Chvátal Antonín st.
 
 
Jurčeka Jaromír
Ráček Ladislav
 
 
     3010
2.Hojač Pavel
Hála Josef
 
 
Lungová Michaela
Mikula Ján
 
 
     3020
3.Hála JosefJurčeka Jaromír     3030
4.Pantlík LadislavRáček Ladislav     3040
5.Hojač PavelLungová Michaela     3050
6.Chvátal Antonín st.Mikula Ján     3160
7.Pantlík LadislavJurčeka Jaromír     3070
8.Hojač PavelRáček Ladislav     3280
9.Libor HradilLungová Michaela     3190
10.Hála JosefMikula Ján     31100
11.Hojač PavelJurčeka Jaromír     30110
12.Libor HradilRáček Ladislav     31120
13.Hála JosefLungová Michaela     30130
14.Pantlík LadislavMikula Ján     31140
15.Libor HradilJurčeka Jaromír     23141
16.Hála JosefRáček Ladislav     30151
17.Pantlík LadislavLungová Michaela     30161
18.Hojač PavelMikula Ján     23162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hála Josef40Jurčeka Jaromír13
Pantlík Ladislav40Ráček Ladislav04
Hojač Pavel31Lungová Michaela04
Chvátal Antonín st.10Mikula Ján13
Libor Hradil21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SvatobořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:17 T.J. Sokol Svatobořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šeda Roman
Toman Zbyněk
 
 
Příkaský Libor
Maňák Patrik
 
 
     2301
2.Chimiák Petr
Častulíková Lenka
 
 
Hruška Jaroslav
Herzánová Denisa
 
 
     3011
3.Chimiák PetrHruška Jaroslav     3021
4.Toman ZbyněkMaňák Patrik     3231
5.Šeda RomanPříkaský Libor     3141
6.Častulíková LenkaHerzánová Denisa     3051
7.Toman ZbyněkHruška Jaroslav     3061
8.Šeda RomanMaňák Patrik     3171
9.Častulíková LenkaPříkaský Libor     1372
10.Chimiák PetrHerzánová Denisa     3082
11.Šeda RomanHruška Jaroslav     3092
12.Častulíková LenkaMaňák Patrik     31102
13.Chimiák PetrPříkaský Libor     13103
14.Toman ZbyněkHerzánová Denisa     30113
15.Častulíková LenkaHruška Jaroslav     30123
16.Chimiák PetrMaňák Patrik     30133
17.Toman ZbyněkPříkaský Libor     13134
18.Šeda RomanHerzánová Denisa     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chimiák Petr31Hruška Jaroslav04
Toman Zbyněk31Maňák Patrik04
Šeda Roman40Příkaský Libor31
Častulíková Lenka31Herzánová Denisa04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS