Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:2 TJ Slovan Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Varmuža Mikuláš
Říha Martin
 
 
Novotná Eliška
Šerešová Timea
 
 
     3010
2.Grabovský Jaroslav ml.
Grabovský Jaroslav st.
 
 
Šereš Samuel
Theuer Tomáš
 
 
     3020
3.Varmuža Mikulᚊereš Samuel     3130
4.Grabovský Jaroslav ml.Theuer Tomáš     3040
5.Říha MartinNovotná Eliška     3050
6.Grabovský Jaroslav st.Šerešová Timea     3060
7.Grabovský Jaroslav ml.Šereš Samuel     3070
8.Říha MartinTheuer Tomáš     3080
9.Grabovský Jaroslav st.Novotná Eliška     3090
10.Varmuža Mikulᚊerešová Timea     30100
11.Říha MartinŠereš Samuel     30110
12.Grabovský Jaroslav st.Theuer Tomáš     30120
13.Varmuža MikulášNovotná Eliška     30130
14.Grabovský Jaroslav ml.Šerešová Timea     30140
15.Grabovský Jaroslav st.Šereš Samuel     30150
16.Varmuža MikulášTheuer Tomáš     31160
17.Grabovský Jaroslav ml.Novotná Eliška     30170
18.Říha MartinŠerešová Timea     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Varmuža Mikuláš40Šereš Samuel04
Grabovský Jaroslav ml.40Theuer Tomáš04
Říha Martin40Novotná Eliška04
Grabovský Jaroslav st.40Šerešová Timea04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, 697 01 Kyjov, Sokolovna u nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:30 TJ Sokol Kyjov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šikuta Michal
Šibal Denis
 
 
Svoboda Libor
Svoboda Jakub
 
 
     3210
2.Vavřínek Zdeněk
Cafourek Karel
 
 
Karas Lukáš
Slonka Jakub
 
 
     3020
3.Vavřínek ZdeněkSvoboda Libor     1321
4.Zapletalová SylvaSvoboda Jakub     0322
5.Šibal DenisKaras Lukáš     3032
6.Šikuta MichalSlonka Jakub     3042
7.Zapletalová SylvaSvoboda Libor     0343
8.Šibal DenisSvoboda Jakub     1344
9.Šikuta MichalKaras Lukáš     3154
10.Vavřínek ZdeněkSlonka Jakub     3064
11.Šibal DenisSvoboda Libor     3274
12.Šikuta MichalSvoboda Jakub     1375
13.Vavřínek ZdeněkKaras Lukáš     3185
14.Cafourek KarelSlonka Jakub     0386
15.Šikuta MichalSvoboda Libor     3096
16.Vavřínek ZdeněkSvoboda Jakub     31106
17.Cafourek KarelKaras Lukáš     03107
18.Šibal DenisSlonka Jakub     32117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vavřínek Zdeněk31Svoboda Libor22
Zapletalová Sylva02Svoboda Jakub31
Šibal Denis31Karas Lukáš13
Šikuta Michal31Slonka Jakub13
Cafourek Karel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:34 Tělovýchovná jednota Mikulčice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kořínek Pavel
Zálešák Petr
 
 
Bartoník Jakub
Straková Agáta
 
 
     0301
2.Klečka Jaroslav
Brezina Ondřej
 
 
Glos Tomáš
Valuch David
 
 
     3011
3.Brezina OndřejGlos Tomáš     3021
4.Klečka JaroslavValuch David     3031
5.Kořínek PavelStraková Agáta     0332
6.Zálešák PetrBartoník Jakub     2333
7.Klečka JaroslavGlos Tomáš     3043
8.Bábík MiloslavValuch David     1344
9.Zálešák PetrStraková Agáta     1345
10.Brezina OndřejBartoník Jakub     3255
11.Bábík MiloslavGlos Tomáš     1356
12.Zálešák PetrValuch David     0357
13.Brezina OndřejStraková Agáta     3167
14.Klečka JaroslavBartoník Jakub     3177
15.Zálešák PetrGlos Tomáš     2378
16.Brezina OndřejValuch David     3088
17.Klečka JaroslavStraková Agáta     2389
18.Bábík MiloslavBartoník Jakub     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brezina Ondřej40Glos Tomáš22
Klečka Jaroslav31Valuch David22
Kořínek Pavel01Straková Agáta31
Zálešák Petr04Bartoník Jakub22
Bábík Miloslav03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1615:48 TJ Sokol Lužice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matza Pavel
Jurčeka Bedřich st.
 
 
Ráb Pavel
Parák Lukáš
 
 
     0301
2.Jurčeka Jaromír
Jurčeka Bedřich ml.
 
 
Hrubý Petr
Parák František
 
 
     3011
3.Matza PavelParák Lukáš     3021
4.Jurčeka Bedřich st.Ráb Pavel     0322
5.Jurčeka Bedřich ml.Hrubý Petr     0323
6.Jurčeka JaromírParák František     0324
7.Jurčeka Bedřich st.Parák Lukáš     0325
8.Jurčeka Bedřich ml.Ráb Pavel     1326
9.Jurčeka JaromírHrubý Petr     0327
10.Matza PavelParák František     1328
11.Jurčeka Bedřich ml.Parák Lukáš     1329
12.Jurčeka JaromírRáb Pavel     03210
13.Matza PavelHrubý Petr     03211
14.Jurčeka Bedřich st.Parák František     13212
15.Jurčeka JaromírParák Lukáš     23213
16.Matza PavelRáb Pavel     13214
17.Jurčeka Bedřich st.Hrubý Petr     03215
18.Jurčeka Bedřich ml.Parák František     23216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matza Pavel13Parák Lukáš31
Jurčeka Bedřich st.04Ráb Pavel40
Jurčeka Bedřich ml.04Hrubý Petr40
Jurčeka Jaromír04Parák František40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:27 SKST Rohatec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příkaský Libor
Hruška Jaroslav
 
 
Čajka Milan
Zelinka Vladimír
 
 
     3210
2.Vymyslický Stanislav ml.
Rybecký Jakub
 
 
Zůbková Lenka
Šálek Karel
 
 
     3120
3.Rybecký JakubČajka Milan     3030
4.Příkaský LiborZelinka Vladimír     1331
5.Hruška JaroslavZůbková Lenka     3141
6.Vymyslický Stanislav ml.Šálek Karel     3251
7.Příkaský LiborČajka Milan     1352
8.Hruška JaroslavZelinka Vladimír     3262
9.Vymyslický Stanislav ml.Zůbková Lenka     0363
10.Rybecký JakubŠálek Karel     3073
11.Hruška JaroslavČajka Milan     3283
12.Vymyslický Stanislav ml.Zelinka Vladimír     0384
13.Rybecký JakubZůbková Lenka     3094
14.Příkaský LiborŠálek Karel     31104
15.Vymyslický Stanislav ml.Čajka Milan     03105
16.Rybecký JakubZelinka Vladimír     30115
17.Příkaský LiborZůbková Lenka     31125
18.Hruška JaroslavŠálek Karel     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rybecký Jakub40Čajka Milan22
Příkaský Libor22Zelinka Vladimír22
Hruška Jaroslav40Zůbková Lenka13
Vymyslický Stanislav ml.13Šálek Karel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vacenovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SvatobořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:22 T.J. Sokol Svatobořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Častulíková Lenka
Šeda Roman
 
 
Petřík Marek
Petřík Tadeáš
 
 
     2301
2.Zetocha František
Pecháček Miloslav
 
 
Profota Adam
Profota Zdeněk
 
 
     3011
3.Zetocha FrantišekPetřík Marek     0312
4.Šeda RomanPetřík Tadeáš     3022
5.Častulíková LenkaProfota Adam     3032
6.Pecháček MiloslavProfotová Alžběta     3042
7.Šeda RomanPetřík Marek     2343
8.Častulíková LenkaPetřík Tadeáš     3053
9.Pecháček MiloslavProfota Adam     3163
10.Zetocha FrantišekProfotová Alžběta     3073
11.Častulíková LenkaPetřík Marek     0374
12.Pecháček MiloslavPetřík Tadeáš     1375
13.Zetocha FrantišekProfota Adam     3085
14.Šeda RomanProfotová Alžběta     3195
15.Pecháček MiloslavPetřík Marek     1396
16.Zetocha FrantišekPetřík Tadeáš     30106
17.Šeda RomanProfota Adam     30116
18.Častulíková LenkaProfotová Alžběta     32126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zetocha František31Petřík Marek40
Šeda Roman31Petřík Tadeáš13
Častulíková Lenka31Profota Adam04
Pecháček Miloslav22Profotová Alžběta04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vlast Ježov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ježov 50, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:11 TJ Vlast Ježov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pantlík Ladislav
Chvátal Antonín st.
 
 
Křižka Martin
Lunga Jakub
 
 
     3010
2.Kostelanský Stanislav
Marada Tomáš
 
 
Křižka Marek
Jahoda Viktor
 
 
     3020
3.Hála JosefJahoda Viktor     3030
4.Pantlík LadislavKřižka Martin     3040
5.Chvátal Antonín st.Lunga Jakub     3050
6.Libor HradilKřižka Marek     3160
7.Pantlík LadislavJahoda Viktor     3070
8.Chvátal Antonín st.Křižka Martin     3080
9.Libor HradilLunga Jakub     3290
10.Hála JosefKřižka Marek     31100
11.Marada TomášJahoda Viktor     31110
12.Libor HradilKřižka Martin     13111
13.Hála JosefLunga Jakub     30121
14.Pantlík LadislavKřižka Marek     30131
15.Libor HradilJahoda Viktor     32141
16.Hála JosefKřižka Martin     30151
17.Pantlík LadislavLunga Jakub     31161
18.Marada TomášKřižka Marek     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hála Josef40Jahoda Viktor04
Pantlík Ladislav40Křižka Martin13
Chvátal Antonín st.20Lunga Jakub04
Libor Hradil31Křižka Marek04
Marada Tomáš20   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS