Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Březno ST AVrchní
rozhodčí:
Vedral Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:34696:650Sokol Březno ST A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žďánský Milan
Novotný Miroslav
 
 
Sedláček Jan st.
Botka Jan
 
 
11710  3010
2.Drahota Václav
Fadrhonc Petr
 
 
Hendrych Petr
Valenta Zdeněk
 
 
-7-9-8  0311
3.Fadrhonc PetrHendrych Petr9-1089 3121
4.Žďánský MilanSedláček Jan st.-911-610-62322
5.Novotný MiroslavBotka Jan-6-4-10  0323
6.Drahota VáclavValenta Zdeněk-108-3893233
7.Žďánský MilanHendrych Petr-65410 3143
8.Novotný MiroslavSedláček Jan st.-6-7-11  0344
9.Drahota VáclavBotka Jan2-892 3154
10.Fadrhonc PetrValenta Zdeněk-84-7243264
11.Novotný MiroslavHendrych Petr-119-8-9 1365
12.Drahota VáclavSedláček Jan st.4-11-6-6 1366
13.Fadrhonc PetrBotka Jan-97-87-92367
14.Žďánský MilanValenta Zdeněk5109  3077
15.Drahota VáclavHendrych Petr-1051110 3187
16.Fadrhonc PetrSedláček Jan st.-993-4-82388
17.Žďánský MilanBotka Jan5-958 3198
18.Novotný MiroslavValenta Zdeněk8-954 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fadrhonc Petr22Hendrych Petr13
Žďánský Milan31Sedláček Jan st.40
Novotný Miroslav13Botka Jan22
Drahota Václav31Valenta Zdeněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2017 00:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:45663:761TJ Sokol Mnichovo Hradiště D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balcar Jaromír
Postelt Vladimír
 
 
Černovský Pavel
Dusil Petr
 
 
-6-3-2  0301
2.Vokoun Petr
Dufek Martin
 
 
Dlask Ladislav st.
Mareš Jan
 
 
-2-68743211
3.Vokoun PetrČernovský Pavel86-5-7-32312
4.Postelt VladimírMareš Jan-6-3-4  0313
5.Balcar JaromírDusil Petr-12796 3123
6.Dufek MartinDlask Ladislav st.8-128-973233
7.Postelt VladimírČernovský Pavel-1-510993243
8.Balcar JaromírMareš Jan-8-1355133253
9.Dufek MartinDusil Petr-14-8-6  0354
10.Vokoun PetrDlask Ladislav st.-11-124-8 1355
11.Balcar JaromírČernovský Pavel-10583 3165
12.Dufek MartinMareš Jan-7-105-7 1366
13.Vokoun PetrDusil Petr9-5-76-102367
14.Postelt VladimírDlask Ladislav st.-9-29-7 1368
15.Dufek MartinČernovský Pavel-1011-65-72369
16.Vokoun PetrMareš Jan-4-7711163279
17.Postelt VladimírDusil Petr-895-5-823710
18.Balcar JaromírDlask Ladislav st.WO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vokoun Petr13Černovský Pavel22
Postelt Vladimír13Mareš Jan22
Balcar Jaromír30Dusil Petr31
Dufek Martin13Dlask Ladislav st.21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:34585:628nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušková Jitka
Šípková Nela
 
 
Novotný Josef
Sekelský Jan st.
 
 
585  3010
2.Heilek Miroslav
Kupec Petr
 
 
Janoušek Vladimír
Vinklář Jan
 
 
-4-3128-82311
3.Heilek MiroslavNovotný Josef-6-7-7  0312
4.Kupec PetrSekelský Jan st.48-910 3122
5.Šípková NelaJanoušek Vladimír-13-8-9  0323
6.Janoušková JitkaVinklář Jan975  3033
7.Kupec PetrNovotný Josef-6-11-8  0334
8.Šípková NelaSekelský Jan st.-55-5-8 1335
9.Janoušková JitkaJanoušek Vladimír10-9810 3145
10.Heilek MiroslavVinklář Jan395  3055
11.Šípková NelaNovotný Josef-49-5893265
12.Janoušková JitkaSekelský Jan st.10712  3075
13.Heilek MiroslavJanoušek Vladimír-6-10-7  0376
14.Kupec PetrVinklář Jan13-49-1083286
15.Janoušková JitkaNovotný Josef3-365 3196
16.Heilek MiroslavSekelský Jan st.-9-7-3  0397
17.Kupec PetrJanoušek Vladimír-3-1411-6 1398
18.Šípková NelaVinklář Jan-5-3-3  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Heilek Miroslav13Novotný Josef22
Kupec Petr22Sekelský Jan st.22
Šípková Nela13Janoušek Vladimír31
Janoušková Jitka40Vinklář Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KochánkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KochánkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1417:43466:593TTC Josefův Důl A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježek Josef
Vaňousek Milan
 
 
Veselý Jaroslav
Petrus Libor
 
 
-39-7-6 1301
2.Vraník Jan
Vraník Pavel
 
 
Šlambor Oldřich
Stehlík Radek
 
 
-812-8-2 1302
3.Vraník JanStehlík Radek7-1056 3112
4.Ježek JosefŠlambor Oldřich559  3022
5.Vraník PavelPetrus Libor-5-5-3  0323
6.Vaňousek MilanVeselý Jaroslav-8-7-4  0324
7.Ježek JosefStehlík Radek-7-128-5 1325
8.Vraník PavelŠlambor Oldřich-2-4-4  0326
9.Vaňousek MilanPetrus Libor-7-3-6  0327
10.Vraník JanFanta Petr187  3037
11.Vraník PavelStehlík Radek-9-8-4  0338
12.Vaňousek MilanŠlambor Oldřich-4-8-7  0339
13.Vraník JanPetrus Libor-10-9-9  03310
14.Ježek JosefFanta Petr-8-6-3  03311
15.Vaňousek MilanStehlík Radek4-8-8-3 13312
16.Vraník JanŠlambor Oldřich9-9-7-7 13313
17.Ježek JosefPetrus Libor-7-4-12  03314
18.Vraník PavelFanta Petr647  30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vraník Jan22Stehlík Radek31
Ježek Josef13Šlambor Oldřich31
Vraník Pavel13Petrus Libor40
Vaňousek Milan04Veselý Jaroslav10
   Fanta Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OÚ Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:33598:602TJ Sokol Otradovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košťál Marek
Matějů Václav
 
 
Charvát Jaroslav
Šimůnek Čestmír
 
 
-53-9-4 1301
2.Šádek Jaroslav ml.
Trávnický Luboš
 
 
Žerava Miroslav ml.
Fidrant Michal
 
 
-8667 3111
3.Šádek Jaroslav ml.Charvát Jaroslav-59117 3121
4.Matějů VáclavŠimůnek Čestmír6-6-2-8 1322
5.Trávnický LubošŽerava Miroslav ml.-8-9-6  0323
6.Košťál MarekFidrant Michal765  3033
7.Matějů VáclavCharvát Jaroslav-75-6-9 1334
8.Trávnický LubošŠimůnek Čestmír-6114-10-32335
9.Košťál MarekŽerava Miroslav ml.12-8-97-62336
10.Šádek Jaroslav ml.Fidrant Michal899  3046
11.Trávnický LubošCharvát Jaroslav666  3056
12.Košťál MarekŠimůnek Čestmír-9269 3166
13.Šádek Jaroslav ml.Žerava Miroslav ml.-4-108-6 1367
14.Matějů VáclavFidrant Michal-11-2-4  0368
15.Košťál MarekCharvát Jaroslav10410  3078
16.Šádek Jaroslav ml.Šimůnek Čestmír866  3088
17.Matějů VáclavŽerava Miroslav ml.-9-9-6  0389
18.Trávnický LubošFidrant Michal-10-69-6 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šádek Jaroslav ml.31Charvát Jaroslav13
Matějů Václav04Šimůnek Čestmír22
Trávnický Luboš13Žerava Miroslav ml.40
Košťál Marek31Fidrant Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům ČistáRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:34674:619TJ Sokol Kosmonosy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šádek Jiří
Brůžek Peter
 
 
Soumar Vladimír
Potměšil Pavel
 
 
275  3010
2.Řehořek Josef
Cihlář Petr
 
 
Zajíček Petr
Durdis Petr st.
 
 
7-6-5-6 1311
3.Šádek JiříSoumar Vladimír753  3021
4.Cihlář PetrZajíček Petr8-9-107-92322
5.Řehořek JosefDurdis Petr st.2-108-8-72323
6.Brůžek PeterPotměšil Pavel-3-88-8 1324
7.Cihlář PetrSoumar Vladimír4711  3034
8.Řehořek JosefZajíček Petr6-108-12-92335
9.Brůžek PeterDurdis Petr st.-5-10-4  0336
10.Šádek JiříPotměšil Pavel-8-1058-92337
11.Řehořek JosefSoumar Vladimír859  3047
12.Brůžek PeterZajíček Petr-98-8-4 1348
13.Šádek JiříDurdis Petr st.126  3058
14.Cihlář PetrPotměšil Pavel6-868 3168
15.Brůžek PeterSoumar Vladimír-9-3-9  0369
16.Šádek JiříZajíček Petr-10466 3179
17.Cihlář PetrDurdis Petr st.4-117-5133289
18.Řehořek JosefPotměšil Pavel17-6-8-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šádek Jiří31Soumar Vladimír13
Cihlář Petr31Zajíček Petr31
Řehořek Josef13Durdis Petr st.22
Brůžek Peter04Potměšil Pavel31

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS