Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:47557:698TJ Sokol Mnichovo Hradiště D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Jan st.
Botka Jan
 
 
Dlask Ladislav st.
Dusil Petr
 
 
8-64-993210
2.Valenta Zdeněk
Oplt Miroslav
 
 
Černovský Pavel
Mareš Jan
 
 
-5-610893220
3.Botka JanČernovský Pavel-8-8-7  0321
4.Valenta ZdeněkDusil Petr7-5-6-8 1322
5.Oplt MiroslavMareš Jan-9-8-9  0323
6.Sedláček Jan st.Dlask Ladislav st.812-95 3133
7.Valenta ZdeněkČernovský Pavel-9-5-4  0334
8.Oplt MiroslavDusil Petr-9-9-6  0335
9.Sedláček Jan st.Mareš Jan-9-86343245
10.Botka JanDlask Ladislav st.-7-78-7 1346
11.Oplt MiroslavČernovský Pavel-9-5-5  0347
12.Sedláček Jan st.Dusil PetrWO    0348
13.Botka JanMareš Jan912-4-7103258
14.Valenta ZdeněkDlask Ladislav st.96-3-593268
15.Sedláček Jan st.Černovský PavelWO    0369
16.Botka JanDusil Petr-12-68-5 13610
17.Valenta ZdeněkMareš Jan-87-9-9 13611
18.Oplt MiroslavDlask Ladislav st.-9-87-9 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Botka Jan13Černovský Pavel30
Valenta Zdeněk13Dusil Petr30
Oplt Miroslav04Mareš Jan22
Sedláček Jan st.20Dlask Ladislav st.22
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Březno ST AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1231:42664:692TJ Sokol Chotětov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žďánský Milan
Novotný Miroslav
 
 
Janoušek Vladimír
Vinklář Jan
 
 
866  3010
2.Drahota Václav
Just Miloslav
 
 
Sekelský Jan st.
Novotný Josef
 
 
10-6-5-5 1311
3.Žďánský MilanVinklář Jan-7-661073221
4.Lauber JakubJanoušek Vladimír-6-7-7  0322
5.Novotný MiroslavNovotný Josef1155  3032
6.Drahota VáclavSekelský Jan st.-6-7-12  0333
7.Lauber JakubVinklář Jan-6117-8-82334
8.Novotný MiroslavJanoušek Vladimír7-8-77-112335
9.Drahota VáclavNovotný Josef-915-493245
10.Žďánský MilanSekelský Jan st.-9119-8-72346
11.Novotný MiroslavVinklář Jan873  3056
12.Drahota VáclavJanoušek Vladimír9-44-11-92357
13.Žďánský MilanNovotný Josef-89-8-9 1358
14.Just MiloslavSekelský Jan st.-4-8-15  0359
15.Drahota VáclavVinklář Jan8-57-923269
16.Žďánský MilanJanoušek Vladimír-95-8-8 13610
17.Just MiloslavNovotný Josef-87-97-923611
18.Novotný MiroslavSekelský Jan st.-2-9-4  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žďánský Milan13Vinklář Jan13
Lauber Jakub02Janoušek Vladimír40
Novotný Miroslav22Novotný Josef22
Drahota Václav22Sekelský Jan st.40
Just Miloslav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:25713:616TTC Bělá pod Bezdězem D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krucký Milan
Postelt Vladimír
 
 
Šlambor Oldřich st.
Fanta Petr
 
 
1053  3010
2.Balcar Jaromír
Dufek Martin
 
 
Petrus Libor
Veselý Jaroslav
 
 
10212  3020
3.Dufek MartinVeselý Jaroslav-8-5-8  0321
4.Postelt VladimírŠlambor Oldřich st.8-5107 3131
5.Balcar JaromírFanta Petr548  3041
6.Krucký MilanPetrus Libor-6638 3151
7.Postelt VladimírVeselý Jaroslav-55-76103261
8.Balcar JaromírŠlambor Oldřich st.748  3071
9.Krucký MilanFanta Petr122-107 3181
10.Dufek MartinPetrus Libor-5-8-6  0382
11.Balcar JaromírVeselý Jaroslav8-39-893292
12.Krucký MilanŠlambor Oldřich st.-796-51332102
13.Dufek MartinFanta Petr-837-12132112
14.Postelt VladimírPetrus Libor7712  30122
15.Krucký MilanVeselý Jaroslav9-27-2932132
16.Dufek MartinŠlambor Oldřich st.4-1527 31142
17.Postelt VladimírFanta Petr4-8-711932152
18.Balcar JaromírPetrus Libor-987-10-823153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dufek Martin22Veselý Jaroslav13
Postelt Vladimír40Šlambor Oldřich st.04
Balcar Jaromír31Fanta Petr04
Krucký Milan40Petrus Libor22
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:42541:651TJ Sokol Otradovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Lubomír
Heilek Miroslav
 
 
Charvát Jaroslav
Šimůnek Čestmír
 
 
1149  3010
2.Janoušková Jitka
Kupec Petr
 
 
Žerava Miroslav ml.
Fidrant Michal
 
 
-9-9-8  0311
3.Kouřil LubomírCharvát Jaroslav6711  3021
4.Janoušková JitkaŠimůnek Čestmír-4-610-3 1322
5.Heilek MiroslavŽerava Miroslav ml.-11-4-4  0323
6.Kupec PetrFidrant Michal8-10-7593233
7.Janoušková JitkaCharvát Jaroslav-7-9-10  0334
8.Heilek MiroslavŠimůnek Čestmír-8-6-5  0335
9.Kupec PetrŽerava Miroslav ml.7-7-3-4 1336
10.Kouřil LubomírFidrant Michal499  3046
11.Heilek MiroslavCharvát Jaroslav-4-9-11  0347
12.Kupec PetrŠimůnek Čestmír-57-46-62348
13.Kouřil LubomírŽerava Miroslav ml.-77-10-9 1349
14.Janoušková JitkaFidrant Michal6-69-8-123410
15.Kupec PetrCharvát Jaroslav-9-7-7  03411
16.Kouřil LubomírŠimůnek Čestmír7-8510 31511
17.Janoušková JitkaŽerava Miroslav ml.-312-6-13 13512
18.Heilek MiroslavFidrant Michal-8-1-3  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kouřil Lubomír31Charvát Jaroslav31
Janoušková Jitka04Šimůnek Čestmír31
Heilek Miroslav04Žerava Miroslav ml.40
Kupec Petr13Fidrant Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KochánkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KochánkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:928:37496:605nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Zajíček Petr
Horsák Oldřich
 
 
WO    0301
2.Vraník Jan
Vraník Pavel
 
 
Čuban Jiří
Potměšil Pavel
 
 
-11737 3111
3.Ježek JosefHorsák Oldřich-9-5-9  0312
4.Vraník JanČuban Jiří-612-7-10 1313
5.Zajíček PetrWO    0314
6.Vraník PavelPotměšil Pavel934  3024
7.Vraník JanHorsák Oldřich57-108 3134
8.Čuban JiříWO    0335
9.Vraník PavelZajíček Petr-76711 3145
10.Ježek JosefPotměšil Pavel97-5-1393255
11.Horsák OldřichWO    0356
12.Vraník PavelČuban Jiří750  3066
13.Ježek JosefZajíček Petr-5-4-5  0367
14.Vraník JanPotměšil Pavel75-59 3177
15.Vraník PavelHorsák Oldřich-665-753287
16.Ježek JosefČuban Jiří-6-9-5  0388
17.Vraník JanZajíček Petr89-7-9103298
18.Vaňousek ZdeněkPotměšil Pavel-6-9-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ježek Josef13Horsák Oldřich12
Vraník Jan31Čuban Jiří21
Vraník Pavel40Zajíček Petr12
Vaňousek Zdeněk01Potměšil Pavel13
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OÚ Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:33584:487TJ Slavoj Čistá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košťál Marek
Matějů Václav
 
 
Šádek Jiří
Řehořek Josef
 
 
-3-11-4  0301
2.Šádek Jaroslav ml.
Trávnický Luboš
 
 

 
 
WO    3011
3.Košťál MarekŠádek Jiří4-8-7873221
4.Matějů VáclavŘehořek Josef-8-12-11  0322
5.Trávnický LubošBrůžek Peter8-5-610-72323
6.Šádek Jaroslav ml.WO    3033
7.Matějů VáclavŠádek Jiří-8-7-7  0334
8.Trávnický LubošŘehořek Josef8-6-8-9 1335
9.Šádek Jaroslav ml.Brůžek Peter-11-9210-92336
10.Košťál MarekWO    3046
11.Trávnický LubošŠádek Jiří-5-10-6  0347
12.Šádek Jaroslav ml.Řehořek Josef-5-910-10 1348
13.Košťál MarekBrůžek Peter-8699 3158
14.Matějů VáclavWO    3068
15.Šádek Jaroslav ml.Šádek Jiří-7-5-9  0369
16.Košťál MarekŘehořek Josef-8-8-5  03610
17.Matějů VáclavBrůžek Peter958  30710
18.Trávnický LubošWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Košťál Marek21Šádek Jiří31
Matějů Václav12Řehořek Josef40
Trávnický Luboš03Brůžek Peter22
Šádek Jaroslav ml.03   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline