Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům ČistáRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:32587:581nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šádek Jiří
Brůžek Peter
 
 
Valenta Zdeněk
Oplt Miroslav
 
 
477  3010
2.Řehořek Josef
Ďurfina Karel
 
 
Sedláček Jan st.
Hendrych Petr
 
 
-56-2-8 1311
3.Šádek JiříSedláček Jan st.-489-573221
4.Řehořek JosefHendrych Petr85-98 3131
5.Brůžek PeterValenta Zdeněk8-6-7-10 1332
6.Ďurfina KarelOplt Miroslav-27-14-9 1333
7.Řehořek JosefSedláček Jan st.-58-11-6 1334
8.Brůžek PeterHendrych Petr3-510-8-72335
9.Ďurfina KarelValenta Zdeněk-2-9-5  0336
10.Šádek JiříOplt Miroslav537  3046
11.Brůžek PeterSedláček Jan st.-3-6-5  0347
12.Ďurfina KarelHendrych Petr7-8-99-62348
13.Šádek JiříValenta Zdeněk724  3058
14.Řehořek JosefOplt Miroslav563  3068
15.Ďurfina KarelSedláček Jan st.-1-4-5  0369
16.Šádek JiříHendrych Petr611-76 3179
17.Řehořek JosefValenta Zdeněk258  3089
18.Brůžek PeterOplt Miroslav4-697 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šádek Jiří40Sedláček Jan st.31
Řehořek Josef31Hendrych Petr22
Brůžek Peter13Valenta Zdeněk22
Ďurfina Karel04Oplt Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:31647:620TJ Sokol Kosmonosy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Petr
Čuban Jiří
 
 
Košťál Marek
Trávnický Luboš
 
 
8-769 3110
2.Soumar Vladimír
Potměšil Pavel
 
 
Matějů Václav
Drapák Jaroslav st.
 
 
879  3020
3.Potměšil PavelKošťál Marek-88-78-92321
4.Zajíček PetrMatějů Václav-11755 3131
5.Čuban JiříTrávnický Luboš565  3041
6.Soumar VladimírDrapák Jaroslav st.11710  3051
7.Zajíček PetrKošťál Marek-9410-483261
8.Čuban JiříMatějů Václav418  3071
9.Soumar VladimírTrávnický Luboš-10-567-62372
10.Potměšil PavelDrapák Jaroslav st.10-11-10-9 1373
11.Čuban JiříKošťál Marek10-26-983283
12.Soumar VladimírMatějů Václav-10827 3193
13.Potměšil PavelTrávnický Luboš-8-7-11  0394
14.Zajíček PetrDrapák Jaroslav st.387  30104
15.Soumar VladimírKošťál Marek-69-7-8 13105
16.Potměšil PavelMatějů Václav-7-8-7  03106
17.Zajíček PetrTrávnický Luboš-8-11108-723107
18.Čuban JiříDrapák Jaroslav st.WO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Potměšil Pavel04Košťál Marek22
Zajíček Petr31Matějů Václav13
Čuban Jiří30Trávnický Luboš31
Soumar Vladimír22Drapák Jaroslav st.12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KochánkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KochánkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:44474:652TJ Sokol Otradovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Charvát Jaroslav
Šimůnek Čestmír
 
 
WO    0301
2.Vraník Jan
Vraník Pavel
 
 
Žerava Miroslav ml.
Fidrant Michal
 
 
5-47-8-82302
3.Ježek JosefCharvát Jaroslav-6-3-7  0303
4.Vraník JanŠimůnek Čestmír8-7-91043213
5.Žerava Miroslav ml.WO    0314
6.Vraník PavelFidrant Michal-873-8113224
7.Vraník JanCharvát Jaroslav-9-97-2 1325
8.Šimůnek ČestmírWO    0326
9.Vraník PavelŽerava Miroslav ml.-5-2-7  0327
10.Ježek JosefFidrant Michal-95-8-7 1328
11.Charvát JaroslavWO    0329
12.Vraník PavelŠimůnek Čestmír-3595 3139
13.Ježek JosefŽerava Miroslav ml.10-8-5-7 13310
14.Vraník JanFidrant Michal71212  30410
15.Vraník PavelCharvát Jaroslav7-9-8-7 13411
16.Ježek JosefŠimůnek Čestmír5-8-111432511
17.Vraník JanŽerava Miroslav ml.8-859 31611
18.Fidrant MichalWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ježek Josef13Charvát Jaroslav30
Vraník Jan31Šimůnek Čestmír03
Vraník Pavel22Žerava Miroslav ml.21
   Fidrant Michal12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Josefův DůlRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:36623:638TJ AŠ Mladá Boleslav C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Jaroslav
Petrus Libor
 
 
Kouřil Lubomír
Heilek Miroslav
 
 
-8-10-4  0301
2.Šlambor Oldřich
Stehlík Radek
 
 
Kupec Petr
Janoušková Jitka
 
 
-11646 3111
3.Šlambor OldřichKouřil Lubomír-6-4-5  0312
4.Veselý JaroslavJanoušková Jitka-1510-6-7 1313
5.Petrus LiborKupec Petr1669  3023
6.Stehlík RadekHeilek Miroslav763  3033
7.Veselý JaroslavKouřil Lubomír-4-8-5  0334
8.Petrus LiborJanoušková Jitka-9512-583244
9.Stehlík RadekKupec Petr4-85-6-112345
10.Šlambor OldřichHeilek Miroslav-4-6-6  0346
11.Petrus LiborKouřil Lubomír-3-8-5  0347
12.Stehlík RadekJanoušková Jitka-10655 3157
13.Šlambor OldřichKupec Petr79-98 3167
14.Veselý JaroslavHeilek Miroslav-61075 3177
15.Stehlík RadekKouřil Lubomír9-7-49-92378
16.Šlambor OldřichJanoušková Jitka94-6-8-92379
17.Veselý JaroslavKupec Petr-99-9-8 13710
18.Petrus LiborHeilek Miroslav1038  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šlambor Oldřich13Kouřil Lubomír40
Veselý Jaroslav13Janoušková Jitka22
Petrus Libor31Kupec Petr22
Stehlík Radek22Heilek Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál \\\"Radnice\\\" ChotětovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:37644:632nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušek Vladimír
Vinklář Jan
 
 
Krucký Milan
Postelt Vladimír
 
 
910-910 3110
2.Novotný Josef
Sekelský Jan st.
 
 
Dufek Martin
Vokoun Petr
 
 
596  3020
3.Vinklář JanDufek Martin-8-7-1  0321
4.Janoušek VladimírPostelt Vladimír-4645 3131
5.Sekelský Jan st.Vokoun Petr-3-8-7  0332
6.Novotný JosefKrucký Milan-5-7-4  0333
7.Janoušek VladimírDufek Martin-10547 3143
8.Sekelský Jan st.Postelt Vladimír-7-98-9 1344
9.Novotný JosefVokoun Petr-937-743254
10.Vinklář JanKrucký Milan5-8-38-72355
11.Sekelský Jan st.Dufek Martin1-850 3165
12.Novotný JosefPostelt Vladimír-9-389-62366
13.Vinklář JanVokoun Petr-78-11-5 1367
14.Janoušek VladimírKrucký Milan-5-8-8  0368
15.Novotný JosefDufek Martin77-9-1193278
16.Vinklář JanPostelt Vladimír-811-9-11 1379
17.Janoušek VladimírVokoun Petr475  3089
18.Sekelský Jan st.Krucký Milan312-8-573299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vinklář Jan04Dufek Martin13
Janoušek Vladimír31Postelt Vladimír31
Sekelský Jan st.22Vokoun Petr22
Novotný Josef22Krucký Milan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Březno ST ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:22661:565TJ Sokol Mnichovo Hradiště D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mareš Jan
Dusil Petr
 
 
Drahota Václav
Žďánský Milan
 
 
-8848 3110
2.Dlask Ladislav st.
Černovský Jan
 
 
Novotný Miroslav
Klíma Miroslav
 
 
810-64 3120
3.Černovský JanDrahota Václav-9-6-5  0321
4.Mareš JanŽďánský Milan4911  3031
5.Dusil PetrKlíma Miroslav7413  3041
6.Dlask Ladislav st.Novotný Miroslav8910  3051
7.Mareš JanDrahota Václav-6-3-2  0352
8.Dusil PetrŽďánský Milan437  3062
9.Dlask Ladislav st.Klíma Miroslav69-9-7-62363
10.Černovský JanNovotný Miroslav-7-77-8 1364
11.Dusil PetrDrahota Václav69-910 3174
12.Dlask Ladislav st.Žďánský Milan-5956 3184
13.Černovský JanKlíma Miroslav3-437 3194
14.Mareš JanNovotný Miroslav7109  30104
15.Dlask Ladislav st.Drahota Václav-778-5932114
16.Černovský JanŽďánský Milan5-71114 31124
17.Mareš JanKlíma Miroslav2-845 31134
18.Dusil PetrNovotný Miroslav-15636 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černovský Jan22Drahota Václav22
Mareš Jan31Žďánský Milan04
Dusil Petr40Klíma Miroslav13
Dlask Ladislav st.31Novotný Miroslav13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS