Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Březno ST ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:34636:642TJ AŠ Mladá Boleslav D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Botka Jan
Havlík Vít
 
 
Drahota Václav
Just Miloslav
 
 
-7-1010733210
2.Sedláček Jan st.
Hendrych Petr
 
 
Žďánský Milan
Novotný Miroslav
 
 
-4834 3120
3.Hendrych PetrDrahota Václav5-8-7-10 1321
4.Botka JanŽďánský Milan-104-6-10 1322
5.Havlík VítFadrhonc Petr9128  3032
6.Sedláček Jan st.Novotný Miroslav81111  3042
7.Botka JanDrahota Václav-4-5-5  0343
8.Havlík VítŽďánský Milan798  3053
9.Sedláček Jan st.Fadrhonc Petr8-9119 3163
10.Hendrych PetrNovotný Miroslav-9-9-9  0364
11.Havlík VítDrahota Václav-2-4-5  0365
12.Sedláček Jan st.Žďánský Milan-6135-543275
13.Hendrych PetrFadrhonc Petr-799-3103285
14.Botka JanNovotný Miroslav-8-8-6  0386
15.Sedláček Jan st.Drahota Václav9-796 3196
16.Valenta ZdeněkŽďánský Milan-8-10-7  0397
17.Botka JanJust Miloslav10-886 31107
18.Havlík VítNovotný Miroslav1-106-11-923108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hendrych Petr12Drahota Václav31
Botka Jan13Žďánský Milan22
Havlík Vít22Fadrhonc Petr03
Sedláček Jan st.40Novotný Miroslav31
Valenta Zdeněk01Just Miloslav01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:23698:565TJ Sokol Mnichovo Hradiště D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dusil Petr
Knobloch Pavel
 
 
Vokoun Petr
Dufek Martin
 
 
7106  3010
2.Dlask Ladislav st.
Černovský Pavel
 
 
Krucký Milan
Postelt Vladimír
 
 
-6-7-4  0311
3.Černovský PavelDufek Martin3-669 3121
4.Knobloch PavelVokoun Petr6410  3031
5.Dusil PetrPostelt Vladimír11-9317 3141
6.Dlask Ladislav st.Krucký Milan-910118 3151
7.Knobloch PavelDufek Martin5510  3061
8.Dusil PetrVokoun Petr-898-1063271
9.Dlask Ladislav st.Postelt Vladimír-7-10-9  0372
10.Černovský PavelKrucký Milan631  3082
11.Dusil PetrDufek Martin68-47 3192
12.Dlask Ladislav st.Vokoun Petr-10-9210732102
13.Černovský PavelPostelt Vladimír-669-7732112
14.Knobloch PavelKrucký Milan8-12-36532122
15.Dlask Ladislav st.Dufek Martin7-9-73932132
16.Černovský PavelVokoun Petr10611  30142
17.Knobloch PavelPostelt Vladimír-9-75-4 13143
18.Dusil PetrKrucký MilanWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černovský Pavel40Dufek Martin04
Knobloch Pavel31Vokoun Petr04
Dusil Petr30Postelt Vladimír22
Dlask Ladislav st.31Krucký Milan03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál \"Radnice\" ChotětovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:40696:726TJ Sokol Chotětov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušek Vladimír
Vinklář Jan
 
 
Kouřil Lubomír
Heilek Miroslav
 
 
6-8-7-6 1301
2.Novotný Josef
Sekelský Jan st.
 
 
Kupec Petr
Janoušková Jitka
 
 
8-9-8-7 1302
3.Janoušek VladimírKouřil Lubomír97-616 3112
4.Vinklář JanJanoušková Jitka99-6-8-42313
5.Sekelský Jan st.Kupec Petr-124-9583223
6.Novotný JosefBotková Michaela8-11-6-9 1324
7.Vinklář JanKouřil Lubomír5-7-27113234
8.Sekelský Jan st.Janoušková Jitka-99-9-17 1335
9.Novotný JosefKupec Petr-8-511543245
10.Janoušek VladimírBotková Michaela-11105-943255
11.Sekelský Jan st.Kouřil Lubomír-1-3-7  0356
12.Novotný JosefJanoušková Jitka-4-3101093266
13.Janoušek VladimírKupec Petr-5-514-7 1367
14.Vinklář JanBotková Michaela-5-94693277
15.Novotný JosefKouřil Lubomír-0-2-8  0378
16.Janoušek VladimírJanoušková Jitka034  3088
17.Vinklář JanKupec Petr-85810 3198
18.Sekelský Jan st.Botková Michaela9-4-52832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Janoušek Vladimír31Kouřil Lubomír22
Vinklář Jan31Janoušková Jitka22
Sekelský Jan st.22Kupec Petr13
Novotný Josef22Botková Michaela13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KochánkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Josefův DůlRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:28695:622TTC Josefův Důl A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Jaroslav
Petrus Libor
 
 
Ježek Josef
Vaňousek Milan
 
 
1034  3010
2.Šlambor Oldřich
Stehlík Radek
 
 
Vraník Jan
Vraník Pavel
 
 
-8-8108-62311
3.Veselý JaroslavVaňousek Milan59-7-643221
4.Šlambor OldřichVraník Jan-6-8-9  0322
5.Petrus LiborVraník Pavel-5-128-6 1323
6.Stehlík RadekJežek Josef6-27-883233
7.Šlambor OldřichVaňousek Milan7810  3043
8.Petrus LiborVraník Jan-6656 3153
9.Stehlík RadekVraník Pavel910-710 3163
10.Veselý JaroslavJežek Josef-14563 3173
11.Petrus LiborVaňousek Milan4-1095 3183
12.Stehlík RadekVraník Jan-5-911593293
13.Veselý JaroslavVraník Pavel10-8-9-5 1394
14.Šlambor OldřichJežek Josef9-84-61032104
15.Stehlík RadekVaňousek Milan363  30114
16.Veselý JaroslavVraník Jan9-7-8-5 13115
17.Šlambor OldřichVraník Pavel-4889 31125
18.Petrus LiborJežek Josef763  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Veselý Jaroslav22Vaňousek Milan04
Šlambor Oldřich31Vraník Jan22
Petrus Libor31Vraník Pavel22
Stehlík Radek40Ježek Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna Stará BoleslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:20768:636TJ Sokol Otradovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Jaroslav
Šimůnek Čestmír
 
 
Košťál Marek
Matějů Václav
 
 
-4873 3110
2.Žerava Miroslav ml.
Fidrant Michal
 
 
Šádek Jaroslav ml.
Trávnický Luboš
 
 
106-1310 3120
3.Charvát JaroslavŠádek Jaroslav ml.12139  3030
4.Šimůnek ČestmírMatějů Václav297  3040
5.Žerava Miroslav ml.Trávnický Luboš-881112 3150
6.Fidrant MichalKošťál Marek-11494 3160
7.Šimůnek ČestmírŠádek Jaroslav ml.958  3070
8.Žerava Miroslav ml.Matějů Václav-310-99103280
9.Fidrant MichalTrávnický Luboš10-963 3190
10.Charvát JaroslavKošťál Marek5-7-88232100
11.Žerava Miroslav ml.Šádek Jaroslav ml.-111077 31110
12.Fidrant MichalMatějů Václav757  30120
13.Charvát JaroslavTrávnický Luboš1188  30130
14.Šimůnek ČestmírKošťál Marek-12-1067-1023131
15.Fidrant MichalŠádek Jaroslav ml.-10-7951032141
16.Charvát JaroslavMatějů Václav776  30151
17.Šimůnek ČestmírTrávnický Luboš-979-8832161
18.Žerava Miroslav ml.Košťál Marek-5910-8-1223162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Charvát Jaroslav40Šádek Jaroslav ml.04
Šimůnek Čestmír31Matějů Václav04
Žerava Miroslav ml.31Trávnický Luboš04
Fidrant Michal40Košťál Marek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:40539:624TJ Slavoj Čistá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Petr
Čuban Jiří
 
 
Šádek Jiří
Brůžek Peter
 
 
45-11-9123210
2.Soumar Vladimír
Potměšil Pavel
 
 
Řehořek Josef
Cihlář Petr
 
 
-2-6-4  0311
3.Čuban JiříŠádek Jiří-9-4-6  0312
4.Soumar VladimírCihlář Petr-3-5-9  0313
5.Potměšil PavelŘehořek Josef-74-7-3 1314
6.Zajíček PetrBrůžek Peter-6667 3124
7.Soumar VladimírŠádek Jiří-5-5-7  0325
8.Potměšil PavelCihlář Petr-7-25-6 1326
9.Zajíček PetrŘehořek Josef-9-79753236
10.Čuban JiříBrůžek Peter888  3046
11.Potměšil PavelŠádek Jiří-3-7-10  0347
12.Zajíček PetrCihlář Petr578  3057
13.Čuban JiříŘehořek Josef-976-5-22358
14.Soumar VladimírBrůžek Peter-3-2-11  0359
15.Zajíček PetrŠádek Jiří11-854 3169
16.Čuban JiříCihlář Petr8-10711 3179
17.Soumar VladimírŘehořek Josef-7-14-7  03710
18.Potměšil PavelBrůžek Peter-4-7-9  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čuban Jiří22Šádek Jiří31
Soumar Vladimír04Cihlář Petr22
Potměšil Pavel04Řehořek Josef31
Zajíček Petr40Brůžek Peter22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS