Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:21777:605TJ Sokol Kosmonosy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Petr
Horsák Oldřich
 
 
Havlík Vít
Botka Jan
 
 
3-8-5453210
2.Čuban Jiří
Soumar Vladimír
 
 
Sedláček Jan st.
Hendrych Petr
 
 
88-77 3120
3.Horsák OldřichHavlík Vít81159  3030
4.Čuban JiříBotka Jan-6-107573240
5.Soumar VladimírSedláček Jan st.-8-42-7 1341
6.Zajíček PetrValenta Zdeněk4104  3051
7.Čuban JiříHavlík Vít6510  3061
8.Soumar VladimírBotka Jan77-7-3-82362
9.Zajíček PetrSedláček Jan st.-987-6-92363
10.Horsák OldřichValenta Zdeněk5-986 3173
11.Soumar VladimírHavlík Vít8-11-6633283
12.Zajíček PetrBotka Jan-65910 3193
13.Horsák OldřichSedláček Jan st.-5-8-8  0394
14.Čuban JiříValenta Zdeněk667  30104
15.Zajíček PetrHavlík Vít481  30114
16.Horsák OldřichBotka Jan1049  30124
17.Čuban JiříSedláček Jan st.WO    30134
18.Soumar VladimírValenta ZdeněkWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Horsák Oldřich31Havlík Vít04
Čuban Jiří30Botka Jan13
Soumar Vladimír12Sedláček Jan st.30
Zajíček Petr31Valenta Zdeněk03
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům ČistaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:43573:687TJ Sokol Otradovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šádek Jiří
Brůžek Peter
 
 
Charvát Jaroslav
Šimůnek Čestmír
 
 
-8978 3110
2.Řehořek Josef
Volf Petr ml.
 
 
Žerava Miroslav ml.
Fidrant Michal
 
 
-67-5-9 1311
3.Šádek JiříCharvát Jaroslav695  3021
4.Brůžek PeterŠimůnek Čestmír-9-5-10  0322
5.Řehořek JosefŽerava Miroslav ml.7-13-69103232
6.Volf Petr ml.Fidrant Michal-9-6-5  0333
7.Brůžek PeterCharvát Jaroslav7-10-410-82334
8.Řehořek JosefŠimůnek Čestmír711-9-4-82335
9.Volf Petr ml.Žerava Miroslav ml.-65-56-92336
10.Šádek JiříFidrant Michal9-11810 3146
11.Řehořek JosefCharvát Jaroslav-7-9-6  0347
12.Volf Petr ml.Šimůnek Čestmír-3-5-5  0348
13.Šádek JiříŽerava Miroslav ml.1011-10-10113258
14.Brůžek PeterFidrant Michal-4-7-9  0359
15.Volf Petr ml.Charvát Jaroslav-3-4-9  03510
16.Šádek JiříŠimůnek Čestmír5-1078 31610
17.Brůžek PeterŽerava Miroslav ml.-6-10-6  03611
18.Řehořek JosefFidrant MichalWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šádek Jiří40Charvát Jaroslav31
Brůžek Peter04Šimůnek Čestmír31
Řehořek Josef12Žerava Miroslav ml.22
Volf Petr ml.04Fidrant Michal21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obeccní úřad Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:39550:618TTC Josefův Důl A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košťál Marek
Matějů Václav
 
 
Veselý Jaroslav
Petrus Libor
 
 
6-4-8-9 1301
2.Šádek Jaroslav ml.
Trávnický Luboš
 
 
Šlambor Oldřich
Stehlík Radek
 
 
-9-6-9  0302
3.Šádek Jaroslav ml.Stehlík Radek-9-5-3  0303
4.Matějů VáclavVeselý Jaroslav-7-5-9  0304
5.Trávnický LubošŠlambor Oldřich-9-8-8  0305
6.Košťál MarekPetrus Libor-6-8-7  0306
7.Matějů VáclavStehlík Radek888  3016
8.Trávnický LubošVeselý Jaroslav-8-10-8  0317
9.Košťál MarekŠlambor Oldřich863  3027
10.Šádek Jaroslav ml.Petrus Libor-7-7-8  0328
11.Trávnický LubošStehlík Radek-10889 3138
12.Košťál MarekVeselý Jaroslav864  3048
13.Šádek Jaroslav ml.Šlambor Oldřich69-3-4-102349
14.Matějů VáclavPetrus Libor-3-5-3  03410
15.Košťál MarekStehlík Radek-12967 31510
16.Šádek Jaroslav ml.Veselý Jaroslav68-78 31610
17.Matějů VáclavŠlambor Oldřich5-99-2-1023611
18.Trávnický LubošPetrus Libor-6109-4-923612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šádek Jaroslav ml.13Stehlík Radek13
Matějů Václav13Veselý Jaroslav22
Trávnický Luboš13Šlambor Oldřich31
Košťál Marek31Petrus Libor40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KochánkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál \"Radnice\" ChotětovRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:38570:599TJ Sokol Kochánky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušek Vladimír
Vinklář Jan
 
 
Ježek Josef
Vaňousek Milan
 
 
118-9-1-102301
2.Sekelský Jan st.
Novotný Josef
 
 
Vraník Jan
Vraník Pavel
 
 
-666-3-52302
3.Janoušek VladimírJežek Josef8510  3012
4.Sekelský Jan st.Vraník Jan-7-9411143222
5.Novotný JosefVraník Pavel-99-9-8 1323
6.Vinklář JanVaňousek Milan-47-8-5 1324
7.Sekelský Jan st.Ježek Josef875  3034
8.Novotný JosefVraník Jan-5-3-8  0335
9.Vinklář JanVraník Pavel-3-6-6  0336
10.Janoušek VladimírVaňousek Milan677  3046
11.Novotný JosefJežek Josef-10-13-7  0347
12.Vinklář JanVraník Jan-8-9-3  0348
13.Janoušek VladimírVraník Pavel535  3058
14.Sekelský Jan st.Vaňousek Milan-7-1-8  0359
15.Vinklář JanJežek Josef-13-6-8  03510
16.Janoušek VladimírVraník Jan-85-7-5 13511
17.Sekelský Jan st.Vraník Pavel-145-44-823512
18.Novotný JosefVaňousek MilanWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Janoušek Vladimír31Ježek Josef22
Sekelský Jan st.22Vraník Jan31
Novotný Josef03Vraník Pavel31
Vinklář Jan04Vaňousek Milan21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:42497:618TJ Sokol Mnichovo Hradiště D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Lubomír
Heilek Miroslav
 
 
Mareš Jan
Dusil Petr
 
 
-7-6-6  0301
2.Janoušková Jitka
Kupec Petr
 
 
Černovský Pavel
Dlask Ladislav st.
 
 
-8-99-10 1302
3.Kupec PetrČernovský Pavel-9-5-5  0303
4.Janoušková JitkaMareš Jan-5863 3113
5.Heilek MiroslavDusil Petr-4-2-5  0314
6.Kouřil LubomírDlask Ladislav st.7110  3024
7.Janoušková JitkaČernovský Pavel-78-7-6 1325
8.Heilek MiroslavMareš Jan-32-3-6 1326
9.Kouřil LubomírDusil Petr6810  3036
10.Kupec PetrDlask Ladislav st.-6-6-6  0337
11.Heilek MiroslavČernovský Pavel-5-6-7  0338
12.Kouřil LubomírMareš Jan759  3048
13.Kupec PetrDusil Petr-8-7-1  0349
14.Janoušková JitkaDlask Ladislav st.-6-11-9  03410
15.Kouřil LubomírČernovský Pavel79-10-4932510
16.Kupec PetrMareš Jan9-105-3-723511
17.Janoušková JitkaDusil Petr-413-5-3 13512
18.Heilek MiroslavDlask Ladislav st.-8-6-9  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kupec Petr04Černovský Pavel31
Janoušková Jitka13Mareš Jan22
Heilek Miroslav04Dusil Petr31
Kouřil Lubomír40Dlask Ladislav st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Březno ST ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:32652:636TTC Bělá pod Bezdězem D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Postelt Vladimír
Krucký Milan
 
 
Žďánský Milan
Novotný Miroslav
 
 
6-711-1053210
2.Vokoun Petr
Dufek Martin
 
 
Drahota Václav
Lauber Jakub
 
 
-576-1043220
3.Postelt VladimírDrahota Václav56-96 3130
4.Vokoun PetrLauber Jakub85-6-733240
5.Krucký MilanŽďánský Milan10-8137 3150
6.Dufek MartinNovotný Miroslav4-712-10-52351
7.Vokoun PetrDrahota Václav-8-699-82352
8.Krucký MilanLauber Jakub5210  3062
9.Dufek MartinŽďánský Milan-9-10-9  0363
10.Postelt VladimírNovotný Miroslav-678-783273
11.Krucký MilanDrahota Václav8-511-473283
12.Dufek MartinLauber Jakub436  3093
13.Postelt VladimírŽďánský Milan-63102 31103
14.Vokoun PetrNovotný Miroslav5-6-6-5 13104
15.Dufek MartinDrahota VáclavWO    03105
16.Postelt VladimírLauber Jakub7813  30115
17.Vokoun PetrŽďánský MilanWO    03116
18.Krucký MilanNovotný Miroslav8-472 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Postelt Vladimír40Drahota Václav12
Vokoun Petr12Lauber Jakub04
Krucký Milan40Žďánský Milan12
Dufek Martin12Novotný Miroslav22
WO02WO20
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS