Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna Stará BoleslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:24659:567TJ Sokol Otradovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Jaroslav
Šimůnek Čestmír
 
 
Botka Jan
Oplt Miroslav
 
 
686  3010
2.Šmeisser Salvator
Macura Zdeněk
 
 
Valenta Zdeněk
Hendrych Petr
 
 
-6-87-8 1311
3.Charvát JaroslavHendrych Petr87-95 3121
4.Šimůnek ČestmírOplt Miroslav656  3031
5.Žerava Miroslav ml.Valenta Zdeněk89-611 3141
6.Macura ZdeněkBotka Jan9-7-6893251
7.Šimůnek ČestmírHendrych Petr885  3061
8.Žerava Miroslav ml.Oplt Miroslav653  3071
9.Macura ZdeněkValenta Zdeněk6-9-3-8 1372
10.Charvát JaroslavBotka Jan95-96 3182
11.Šmeisser SalvatorHendrych Petr-8-98-10 1383
12.Macura ZdeněkOplt Miroslav9-673 3193
13.Charvát JaroslavValenta Zdeněk968  30103
14.Šimůnek ČestmírBotka Jan56-78 31113
15.Macura ZdeněkHendrych Petr7-56-9-723114
16.Charvát JaroslavOplt Miroslav58-78 31124
17.Šimůnek ČestmírValenta Zdeněk9-683 31134
18.Šmeisser SalvatorBotka Jan-6-9-5  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Charvát Jaroslav40Hendrych Petr22
Šimůnek Čestmír40Oplt Miroslav04
Žerava Miroslav ml.20Valenta Zdeněk13
Macura Zdeněk22Botka Jan13
Šmeisser Salvator02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Josefův DůlRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:31706:685TJ Sokol Kosmonosy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Petr
Horsák Oldřich
 
 
Veselý Jaroslav
Petrus Libor
 
 
9-8-7-6 1301
2.Čuban Jiří
Soumar Vladimír
 
 
Šlambor Oldřich
Stehlík Radek
 
 
8-79-953211
3.Horsák OldřichStehlík Radek-9-118533221
4.Soumar VladimírVeselý Jaroslav467  3031
5.Čuban JiříŠlambor Oldřich8-889 3141
6.Zajíček PetrPetrus Libor9-6108 3151
7.Soumar VladimírStehlík Radek4-8-910-122352
8.Čuban JiříVeselý Jaroslav97-106 3162
9.Zajíček PetrŠlambor Oldřich-5-810883272
10.Horsák OldřichPetrus Libor7116  3082
11.Čuban JiříStehlík Radek656  3092
12.Zajíček PetrVeselý Jaroslav77-16 31102
13.Horsák OldřichŠlambor Oldřich10-10-7-9 13103
14.Soumar VladimírPetrus Libor109-811 31113
15.Zajíček PetrStehlík Radek-9-88101132123
16.Horsák OldřichVeselý Jaroslav-5-109-8 13124
17.Soumar VladimírŠlambor Oldřich-6-8109-823125
18.Čuban JiříPetrus LiborWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horsák Oldřich22Stehlík Radek13
Soumar Vladimír22Veselý Jaroslav13
Čuban Jiří30Šlambor Oldřich22
Zajíček Petr40Petrus Libor03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům ČistáRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:41486:612TJ Sokol Chotětov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řehořek Josef
Šádek Jiří
 
 
Janoušek Vladimír
Vinklář Jan
 
 
86-108 3110
2.Chuvan Quy
Ráb Martin
 
 
Sekelský Jan st.
Novotný Josef
 
 
-5-76-8 1311
3.Šádek JiříJanoušek Vladimír-8787 3121
4.Chuvan QuyVinklář Jan-4-5-8  0322
5.Řehořek JosefNovotný Josef9-76-7-82323
6.Ráb MartinSekelský Jan st.-1-8-6  0324
7.Chuvan QuyJanoušek Vladimír-5-2-4  0325
8.Řehořek JosefVinklář Jan98-8-983235
9.Ráb MartinNovotný Josef-5-2-6  0336
10.Šádek JiříSekelský Jan st.5-767 3146
11.Řehořek JosefJanoušek Vladimír-9-9-8  0347
12.Ráb MartinVinklář Jan-797-10-52348
13.Šádek JiříNovotný Josef763  3058
14.Chuvan QuySekelský Jan st.-6-9-10  0359
15.Ráb MartinJanoušek Vladimír-1-6-4  03510
16.Šádek JiříVinklář Jan756  30610
17.Chuvan QuyNovotný Josef-2-4-3  03611
18.Řehořek JosefSekelský Jan st.WO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šádek Jiří40Janoušek Vladimír31
Chuvan Quy04Vinklář Jan22
Řehořek Josef12Novotný Josef31
Ráb Martin04Sekelský Jan st.21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:25692:556TJ Sokol Mnichovo Hradiště D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mareš Jan
Dusil Petr
 
 
Košťál Marek
Matějů Václav
 
 
277  3010
2.Černovský Pavel
Dlask Ladislav st.
 
 
Šádek Jaroslav ml.
Trávnický Luboš
 
 
666  3020
3.Černovský PavelŠádek Jaroslav ml.66-11-643230
4.Mareš JanMatějů Václav389  3040
5.Dusil PetrTrávnický Luboš7-885 3150
6.Dlask Ladislav st.Košťál Marek-9-9-7  0351
7.Mareš JanŠádek Jaroslav ml.-8722 3161
8.Dusil PetrMatějů Václav873  3071
9.Dlask Ladislav st.Trávnický Luboš8-85-743281
10.Černovský PavelKošťál Marek5-9-611-92382
11.Dusil PetrŠádek Jaroslav ml.36-46 3192
12.Dlask Ladislav st.Matějů Václav46-9-5632102
13.Černovský PavelTrávnický Luboš595  30112
14.Mareš JanKošťál Marek1310-7-8832122
15.Dlask Ladislav st.Šádek Jaroslav ml.-56-9-8 13123
16.Černovský PavelMatějů Václav632  30133
17.Mareš JanTrávnický Luboš-12-2-6  03134
18.Dusil PetrKošťál Marek-8-61111432144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černovský Pavel31Šádek Jaroslav ml.13
Mareš Jan31Matějů Václav04
Dusil Petr40Trávnický Luboš13
Dlask Ladislav st.22Košťál Marek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Březno ST AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KochánkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:30692:634Sokol Březno ST A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drahota Václav
Fadrhonc Petr
 
 
Ježek Josef
Vaňousek Milan
 
 
8-1297 3110
2.Žďánský Milan
Novotný Miroslav
 
 
Vraník Jan
Vraník Pavel
 
 
5-6-210-22311
3.Žďánský MilanVraník Jan7811  3021
4.Fadrhonc PetrVaňousek Milan49-109 3131
5.Novotný MiroslavVraník Pavel-9-5-7  0332
6.Drahota VáclavJežek Josef-10-810963242
7.Fadrhonc PetrVraník Jan3-7-8-9 1343
8.Novotný MiroslavVaňousek Milan671  3053
9.Drahota VáclavVraník Pavel5-483 3163
10.Žďánský MilanJežek Josef936  3073
11.Novotný MiroslavVraník Jan-9-11-6  0374
12.Drahota VáclavVaňousek Milan9812  3084
13.Žďánský MilanVraník Pavel113-10-4-92385
14.Fadrhonc PetrJežek Josef-1155-833295
15.Drahota VáclavVraník Jan-14-912-9 1396
16.Žďánský MilanVaňousek Milan958  30106
17.Lauber JakubVraník Pavel-9-814-6 13107
18.Novotný MiroslavJežek Josef-6-785932117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žďánský Milan31Vraník Jan31
Fadrhonc Petr21Vaňousek Milan04
Novotný Miroslav22Vraník Pavel31
Drahota Václav31Ježek Josef04
Lauber Jakub01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:29616:536TJ AŠ Mladá Boleslav C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Lubomír
Heilek Miroslav
 
 
Balcar Jaromír
Dufek Martin
 
 
619  3010
2.Kupec Petr
Janoušková Jitka
 
 
Krucký Milan
Postelt Vladimír
 
 
-6-9-10  0311
3.Kouřil LubomírDufek Martin593  3021
4.Janoušková JitkaPostelt Vladimír-65-3-9 1322
5.Botková MichaelaKrucký Milan97-6-3-42323
6.Kupec PetrBalcar Jaromír-77-6-9 1324
7.Janoušková JitkaDufek Martin6-1027 3134
8.Botková MichaelaPostelt Vladimír-8-8-14  0335
9.Kupec PetrKrucký Milan-7-10-6  0336
10.Kouřil LubomírBalcar Jaromír655  3046
11.Botková MichaelaDufek Martin-6-861043256
12.Kupec PetrPostelt Vladimír-7-7-5  0357
13.Kouřil LubomírKrucký Milan576  3067
14.Janoušková JitkaBalcar Jaromír-10-59883277
15.Kupec PetrDufek Martin-7776 3187
16.Kouřil LubomírPostelt Vladimír3-915 3197
17.Janoušková JitkaKrucký Milan573  30107
18.Botková MichaelaBalcar Jaromír-3900 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kouřil Lubomír40Dufek Martin04
Janoušková Jitka31Postelt Vladimír31
Botková Michaela22Krucký Milan22
Kupec Petr13Balcar Jaromír13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS