Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Josefův DůlRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:35695:686TTC Josefův Důl A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Jaroslav
Petrus Libor
 
 
Botka Jan
Oplt Miroslav
 
 
-78-11963210
2.Šlambor Oldřich
Stehlík Radek
 
 
Sedláček Jan st.
Hendrych Petr
 
 
-9-898-62311
3.Stehlík RadekHendrych Petr-6686 3121
4.Šlambor OldřichSedláček Jan st.-8-6108-72322
5.Veselý JaroslavBotka Jan10-47-1063232
6.Petrus LiborOplt Miroslav-98-8463242
7.Šlambor OldřichHendrych Petr897  3052
8.Veselý JaroslavSedláček Jan st.-710-5-6 1353
9.Petrus LiborBotka Jan-8788 3163
10.Stehlík RadekOplt Miroslav9-7-3-5 1364
11.Veselý JaroslavHendrych Petr8810  3074
12.Petrus LiborSedláček Jan st.-9-7-10  0375
13.Stehlík RadekBotka Jan9-7-3-8 1376
14.Šlambor OldřichOplt Miroslav3-108-583286
15.Petrus LiborValenta Zdeněk2114  3096
16.Stehlík RadekSedláček Jan st.-7-6105-22397
17.Šlambor OldřichBotka Jan6-874 31107
18.Veselý JaroslavOplt Miroslav-9-107-7 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stehlík Radek13Hendrych Petr03
Šlambor Oldřich31Sedláček Jan st.40
Veselý Jaroslav22Botka Jan13
Petrus Libor31Oplt Miroslav22
   Valenta Zdeněk01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna Stará BoleslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:22663:467TJ Sokol Otradovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimůnek Čestmír
Klimeš Drahomír
 
 

 
 
WO    3010
2.Žerava Miroslav ml.
Fidrant Michal
 
 
Sekelský Jan st.
Novotný Josef
 
 
1033  3020
3.Klimeš DrahomírNovotný Josef-5-6-1  0321
4.Šimůnek ČestmírSekelský Jan st.5-6-94-02322
5.Žerava Miroslav ml.Schoř Ladislav-99-57-82323
6.Fidrant MichalWO    3033
7.Šimůnek ČestmírNovotný Josef7-78-883243
8.Žerava Miroslav ml.Sekelský Jan st.566  3053
9.Fidrant MichalSchoř Ladislav-9812-9-32354
10.Klimeš DrahomírWO    3064
11.Žerava Miroslav ml.Novotný Josef-8810-753274
12.Fidrant MichalSekelský Jan st.981  3084
13.Klimeš DrahomírSchoř Ladislav1286  3094
14.Šimůnek ČestmírWO    30104
15.Fidrant MichalNovotný Josef-6636 31114
16.Klimeš DrahomírSekelský Jan st.-4816-9932124
17.Šimůnek ČestmírSchoř Ladislav-98-10-4 13125
18.Žerava Miroslav ml.WO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Klimeš Drahomír21Novotný Josef13
Šimůnek Čestmír12Sekelský Jan st.13
Žerava Miroslav ml.21Schoř Ladislav31
Fidrant Michal21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:41550:598TJ Sokol Mnichovo Hradiště D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čuban Jiří
Soumar Vladimír
 
 
Mareš Jan
Dusil Petr
 
 
6-9-5-8 1301
2.Zajíček Petr
Horsák Oldřich
 
 
Černovský Pavel
Dlask Ladislav st.
 
 
4-56-773211
3.Soumar VladimírČernovský Pavel-6-7-7  0312
4.Čuban JiříMareš Jan8-4-9-8 1313
5.Zajíček PetrDusil Petr-9-7-6  0314
6.Horsák OldřichDlask Ladislav st.-9-38-9 1315
7.Čuban JiříČernovský Pavel-10-9-8  0316
8.Zajíček PetrMareš Jan3-68-863226
9.Horsák OldřichDusil Petr-11-9-3  0327
10.Soumar VladimírDlask Ladislav st.-98910 3137
11.Zajíček PetrČernovský Pavel7612  3047
12.Horsák OldřichMareš Jan546  3057
13.Soumar VladimírDusil Petr-9-7-9  0358
14.Čuban JiříDlask Ladislav st.-5-7-6  0359
15.Horsák OldřichČernovský Pavel-7-87-7 13510
16.Soumar VladimírMareš Jan5-6-75-1323511
17.Čuban JiříDusil PetrWO    03512
18.Zajíček PetrDlask Ladislav st.WO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soumar Vladimír13Černovský Pavel31
Čuban Jiří03Mareš Jan22
Zajíček Petr21Dusil Petr30
Horsák Oldřich13Dlask Ladislav st.21
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Březno ST ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům ČistáRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:27624:576TJ Slavoj Čistá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šádek Jiří
Cihlář Petr
 
 
Žďánský Milan
Novotný Miroslav
 
 
4-12-74-62301
2.Řehořek Josef
Ďurfina Karel
 
 
Drahota Václav
Fadrhonc Petr
 
 
-77-7893211
3.Šádek JiříFadrhonc Petr752  3021
4.Cihlář PetrŽďánský Milan4711  3031
5.Řehořek JosefDrahota Václav8-876 3141
6.Ďurfina KarelNovotný Miroslav-912-8-14 1342
7.Cihlář PetrFadrhonc Petr7-964 3152
8.Řehořek JosefŽďánský Milan877  3062
9.Ďurfina KarelDrahota Václav-5-8-6  0363
10.Šádek JiříNovotný Miroslav996  3073
11.Řehořek JosefFadrhonc Petr976  3083
12.Ďurfina KarelŽďánský Milan-11-8-7  0384
13.Šádek JiříDrahota Václav984  3094
14.Cihlář PetrNovotný Miroslav-88-94932104
15.Ďurfina KarelFadrhonc Petr-9-3-8  03105
16.Šádek JiříŽďánský Milan-6677 31115
17.Cihlář PetrDrahota Václav-10-3115432125
18.Řehořek JosefNovotný MiroslavWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šádek Jiří40Fadrhonc Petr13
Cihlář Petr40Žďánský Milan13
Řehořek Josef30Drahota Václav13
Ďurfina Karel04Novotný Miroslav12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1231:42653:697SK Dolní Stakory A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krucký Milan
Postelt Vladimír
 
 
Matějů Václav
Košťál Marek
 
 
57-6-1063210
2.Dufek Martin
Blecha Lubomír
 
 
Šádek Jaroslav ml.
Pejta Petr ml.
 
 
1297  3020
3.Postelt VladimírKošťál Marek8-12-7-5 1321
4.Dufek MartinŠádek Jaroslav ml.48-9-1093231
5.Krucký MilanMatějů Václav-7-810-10 1332
6.Blecha LubomírPejta Petr ml.8-10-5-6 1333
7.Dufek MartinKošťál Marek-9-810-11 1334
8.Krucký MilanŠádek Jaroslav ml.7116  3044
9.Blecha LubomírMatějů Václav6-7-3-9 1345
10.Postelt VladimírPejta Petr ml.-3-978-92346
11.Krucký MilanKošťál Marek7-8-89-72347
12.Blecha LubomírŠádek Jaroslav ml.35-9-5-62348
13.Postelt VladimírMatějů Václav44-6-14113258
14.Dufek MartinPejta Petr ml.-6-10-8  0359
15.Blecha LubomírKošťál Marek-7-5-6  03510
16.Postelt VladimírŠádek Jaroslav ml.-9-1039-623511
17.Dufek MartinMatějů Václav835  30611
18.Krucký MilanPejta Petr ml.WO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Postelt Vladimír13Košťál Marek40
Dufek Martin22Šádek Jaroslav ml.22
Krucký Milan12Matějů Václav22
Blecha Lubomír04Pejta Petr ml.30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KochánkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:28611:534TJ AŠ Mladá Boleslav C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušková Jitka
Šípková Nela
 
 
Ježek Josef
Vaňousek Milan
 
 
4107  3010
2.Kouřil Lubomír
Heilek Miroslav
 
 
Vraník Jan
Vraník Pavel
 
 
11-869 3120
3.Janoušková JitkaVaňousek Milan574  3030
4.Botková MichaelaVraník Pavel-8-7-7  0331
5.Kupec PetrJežek Josef-5-77-8 1332
6.Kouřil LubomírVraník Jan-5-9-4  0333
7.Botková MichaelaVaňousek Milan584  3043
8.Kupec PetrVraník Pavel-6-7-7  0344
9.Kouřil LubomírJežek Josef893  3054
10.Janoušková JitkaVraník Jan666  3064
11.Šípková NelaVaňousek Milan6-871 3174
12.Kouřil LubomírVraník Pavel441  3084
13.Janoušková JitkaJežek Josef-97-6-9 1385
14.Botková MichaelaVraník Jan8-119-983295
15.Kouřil LubomírVaňousek Milan862  30105
16.Janoušková JitkaVraník Pavel13-10-6-823106
17.Botková MichaelaJežek Josef-5-339-1123107
18.Šípková NelaVraník Jan9-9-8-1 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janoušková Jitka22Vaňousek Milan04
Botková Michaela22Vraník Pavel31
Kupec Petr02Ježek Josef31
Kouřil Lubomír31Vraník Jan22
Šípková Nela11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS