Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KochánkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:37582:616TJ Sokol Kochánky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Jan st.
Oplt Miroslav
 
 
Vraník Jan
Vraník Pavel
 
 
-8-6-13  0301
2.Botka Jan
Havlík Vít
 
 
Ježek Josef
Vaňousek Milan
 
 
-1064-453211
3.Botka JanVaňousek Milan76-78 3121
4.Havlík VítVraník Pavel-28-2-3 1322
5.Oplt MiroslavJežek Josef5-511-1073232
6.Sedláček Jan st.Vraník Jan-25-9-10 1333
7.Havlík VítVaňousek Milan997  3043
8.Oplt MiroslavVraník Pavel-9-5-2  0344
9.Sedláček Jan st.Ježek Josef724  3054
10.Botka JanVraník Jan-4-6-3  0355
11.Oplt MiroslavVaňousek Milan-6486 3165
12.Sedláček Jan st.Vraník Pavel-8-1067-42366
13.Botka JanJežek Josef-4-6-9  0367
14.Havlík VítVraník Jan-8-95-6 1368
15.Sedláček Jan st.Vaňousek Milan394  3078
16.Botka JanVraník Pavel-6-58-7 1379
17.Havlík VítJežek Josef9-994 3189
18.Oplt MiroslavVraník Jan-6-79-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Botka Jan13Vaňousek Milan04
Havlík Vít22Vraník Pavel40
Oplt Miroslav22Ježek Josef13
Sedláček Jan st.22Vraník Jan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:26619:551TJ AŠ Mladá Boleslav C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Lubomír
Heilek Miroslav
 
 
Košťál Marek
Trávnický Luboš
 
 
-7-9-8  0301
2.Janoušková Jitka
Kupec Petr
 
 
Šádek Jaroslav ml.
Pejta Petr ml.
 
 
-7-88-7 1302
3.Kupec PetrPejta Petr ml.1197  3012
4.Janoušková JitkaŠádek Jaroslav ml.364  3022
5.Botková MichaelaTrávnický Luboš-48-9-6 1323
6.Kouřil LubomírKošťál Marek5611  3033
7.Janoušková JitkaPejta Petr ml.8-9-7-6 1334
8.Botková MichaelaŠádek Jaroslav ml.6-7810 3144
9.Kouřil LubomírTrávnický Luboš533  3054
10.Kupec PetrKošťál Marek-3-44-4 1355
11.Botková MichaelaPejta Petr ml.8-899 3165
12.Kouřil LubomírŠádek Jaroslav ml.574  3075
13.Kupec PetrTrávnický Luboš625  3085
14.Janoušková JitkaKošťál Marek-10-97-10 1386
15.Kouřil LubomírPejta Petr ml.6910  3096
16.Kupec PetrŠádek Jaroslav ml.-9-7-6  0397
17.Janoušková JitkaTrávnický Luboš94-89 31107
18.Botková MichaelaKošťál Marek138-8-11632117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kupec Petr22Pejta Petr ml.13
Janoušková Jitka22Šádek Jaroslav ml.13
Botková Michaela31Trávnický Luboš13
Kouřil Lubomír40Košťál Marek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:36609:579TJ Slavoj Čistá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krucký Milan
Postelt Vladimír
 
 
Šádek Jiří
Brůžek Peter
 
 
-4-5-7  0301
2.Vokoun Petr
Dufek Martin
 
 
Cihlář Petr
Řehořek Josef
 
 
-5-7-12  0302
3.Vokoun PetrCihlář Petr-686-12-52303
4.Krucký MilanŘehořek Josef-7-7-9  0304
5.Postelt VladimírBrůžek Peter9813  3014
6.Dufek MartinŠádek Jiří-8-4-8  0315
7.Krucký MilanCihlář Petr-5-579-72316
8.Postelt VladimírŘehořek Josef-588-6-122317
9.Dufek MartinBrůžek Peter-6-97-9 1318
10.Vokoun PetrŠádek Jiří10-8-8-7 1319
11.Postelt VladimírCihlář Petr466  3029
12.Dufek MartinŘehořek Josef-93-6-11 13210
13.Vokoun PetrBrůžek Peter-9-186-223211
14.Krucký MilanŠádek JiříWO    30311
15.Dufek MartinCihlář PetrWO    30411
16.Vokoun PetrŘehořek Josef8-9-981032511
17.Krucký MilanBrůžek Peter59-26 31611
18.Postelt VladimírŠádek JiříWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vokoun Petr13Cihlář Petr21
Krucký Milan12Řehořek Josef31
Postelt Vladimír21Brůžek Peter22
Dufek Martin03Šádek Jiří20
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Březno ST AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:37639:620TJ Sokol Kosmonosy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žďánský Milan
Novotný Miroslav
 
 
Zajíček Petr
Soumar Vladimír
 
 
10-13-310-82301
2.Drahota Václav
Fadrhonc Petr
 
 
Čuban Jiří
Potměšil Pavel
 
 
7-89-843211
3.Žďánský MilanSoumar Vladimír7710  3021
4.Fadrhonc PetrZajíček Petr-10-410-10 1322
5.Novotný MiroslavČuban Jiří-7-11-5  0323
6.Drahota VáclavPotměšil Pavel-895-733233
7.Fadrhonc PetrSoumar Vladimír-10-5-10  0334
8.Novotný MiroslavZajíček Petr-957-6-32335
9.Drahota VáclavČuban Jiří-49-97-92336
10.Žďánský MilanPotměšil Pavel67-9-6-102337
11.Novotný MiroslavSoumar Vladimír99-4-393247
12.Drahota VáclavZajíček Petr-6-6-7  0348
13.Žďánský MilanČuban Jiří-4536 3158
14.Fadrhonc PetrPotměšil Pavel-12-9-10  0359
15.Drahota VáclavSoumar Vladimír1267  3069
16.Žďánský MilanZajíček Petr-6-2-8  03610
17.Fadrhonc PetrČuban JiříWO    30710
18.Novotný MiroslavPotměšil PavelWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žďánský Milan22Soumar Vladimír13
Fadrhonc Petr03Zajíček Petr40
Novotný Miroslav12Čuban Jiří21
Drahota Václav22Potměšil Pavel21
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:33697:667TJ Sokol Mnichovo Hradiště D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mareš Jan
Dusil Petr
 
 
Charvát Jaroslav
Šimůnek Čestmír
 
 
59-79 3110
2.Černovský Pavel
Dlask Ladislav st.
 
 
Žerava Miroslav ml.
Fidrant Michal
 
 
527  3020
3.Černovský PavelCharvát Jaroslav-69126 3130
4.Mareš JanŠimůnek Čestmír-7-7-10  0331
5.Dusil PetrŽerava Miroslav ml.-91447 3141
6.Dlask Ladislav st.Fidrant Michal-8-4-5  0342
7.Mareš JanCharvát Jaroslav8-9-10-1 1343
8.Dusil PetrŠimůnek Čestmír2-15-6383253
9.Dlask Ladislav st.Žerava Miroslav ml.-9-710-9 1354
10.Černovský PavelFidrant Michal2-1066 3164
11.Dusil PetrCharvát Jaroslav6-9813 3174
12.Dlask Ladislav st.Šimůnek Čestmír9-8-69-62375
13.Černovský PavelŽerava Miroslav ml.-97-61283285
14.Mareš JanFidrant Michal10-7-6-8 1386
15.Dlask Ladislav st.Charvát Jaroslav-9-89993296
16.Černovský PavelŠimůnek Čestmír610-87 31106
17.Mareš JanŽerava Miroslav ml.6-4-14-3 13107
18.Dusil PetrFidrant Michal855  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černovský Pavel40Charvát Jaroslav13
Mareš Jan04Šimůnek Čestmír22
Dusil Petr40Žerava Miroslav ml.22
Dlask Ladislav st.13Fidrant Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Radnice ChotětovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:41618:677TTC Josefův Důl A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušek Vladimír
Schoř Ladislav
 
 
Petrus Libor
Veselý Jaroslav
 
 
8-7-5-9 1301
2.Sekelský Jan st.
Novotný Josef
 
 
Šlambor Oldřich
Stehlík Radek
 
 
5-11115 3111
3.Janoušek VladimírVeselý Jaroslav10104  3021
4.Novotný JosefŠlambor Oldřich-3-3-4  0322
5.Sekelský Jan st.Stehlík Radek669  3032
6.Schoř LadislavPetrus Libor-7-5-4  0333
7.Novotný JosefVeselý Jaroslav-99-14-10 1334
8.Sekelský Jan st.Šlambor Oldřich7-6-1-10 1335
9.Schoř LadislavStehlík Radek97-54 3145
10.Janoušek VladimírPetrus Libor-4-810-11 1346
11.Sekelský Jan st.Veselý Jaroslav-6-11-8  0347
12.Schoř LadislavŠlambor Oldřich-8611-1073257
13.Janoušek VladimírStehlík Radek5-7-6663267
14.Novotný JosefPetrus Libor-11-1268-62368
15.Schoř LadislavVeselý Jaroslav-774-1253278
16.Janoušek VladimírŠlambor Oldřich-8-4-4  0379
17.Novotný JosefStehlík Radek121-5-5-423710
18.Sekelský Jan st.Petrus Libor-6-7-6  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janoušek Vladimír22Veselý Jaroslav22
Novotný Josef04Šlambor Oldřich31
Sekelský Jan st.13Stehlík Radek13
Schoř Ladislav31Petrus Libor40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline