Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Radnice ChotětovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:39560:565TJ AŠ Mladá Boleslav D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schoř Ladislav
Janoušek Vladimír
 
 
Botka Jan
Havlík Vít
 
 
8-10-9-4 1301
2.Novotný Josef
Sekelský Jan st.
 
 
Sedláček Jan st.
Hendrych Petr
 
 
-8-8-9  0302
3.Janoušek VladimírHendrych Petr458  3012
4.Novotný JosefSedláček Jan st.-96-3-7 1313
5.Sekelský Jan st.Havlík Vít-6-4-13  0314
6.Schoř LadislavBotka Jan-12-10-5  0315
7.Novotný JosefHendrych Petr-6-12-9  0316
8.Sekelský Jan st.Sedláček Jan st.-8-5-5  0317
9.Schoř LadislavHavlík Vít-11-10-7  0318
10.Janoušek VladimírBotka Jan865  3028
11.Sekelský Jan st.Hendrych Petr1058  3038
12.Schoř LadislavSedláček Jan st.89-6-4-82339
13.Janoušek VladimírHavlík Vít-954-8-1023310
14.Novotný JosefBotka Jan-5-447-823311
15.Schoř LadislavHendrych PetrWO    30411
16.Janoušek VladimírSedláček Jan st.WO    30511
17.Novotný JosefHavlík Vít9-7-8-3 13512
18.Sekelský Jan st.Botka Jan-10-8-7  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Janoušek Vladimír21Hendrych Petr12
Novotný Josef04Sedláček Jan st.30
Sekelský Jan st.13Havlík Vít40
Schoř Ladislav03Botka Jan31
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Josefův DůlRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:33Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:40575:650TJ Sokol Mnichovo Hradiště D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Jaroslav
Petrus Libor
 
 
Dusil Petr
Mareš Jan
 
 
-69-109103210
2.Šlambor Oldřich
Stehlík Radek
 
 
Černovský Pavel
Dlask Ladislav st.
 
 
4-6108 3120
3.Stehlík RadekČernovský Pavel-5-10-7  0321
4.Šlambor OldřichMareš Jan-7-9910-32322
5.Petrus LiborDusil Petr-8-9-5  0323
6.Veselý JaroslavDlask Ladislav st.10610  3033
7.Šlambor OldřichČernovský Pavel-5-3-5  0334
8.Petrus LiborMareš Jan5-7100 3144
9.Veselý JaroslavDusil Petr-7-8-8  0345
10.Fanta PetrDlask Ladislav st.-7-97-11 1346
11.Petrus LiborČernovský Pavel-2-7-5  0347
12.Veselý JaroslavMareš Jan10610  3057
13.Fanta PetrDusil Petr-11-6-5  0358
14.Šlambor OldřichDlask Ladislav st.-98-3-9 1359
15.Veselý JaroslavČernovský Pavel-6-8-9  03510
16.Fanta PetrMareš Jan-69-8-4 13511
17.Šlambor OldřichDusil Petr6-8-102832611
18.Petrus LiborDlask Ladislav st.-761110 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stehlík Radek01Černovský Pavel40
Šlambor Oldřich13Mareš Jan22
Petrus Libor22Dusil Petr31
Veselý Jaroslav22Dlask Ladislav st.22
Fanta Petr03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Březno ST ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna Stará BoleslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:16646:513TJ Sokol Otradovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Jaroslav
Šimůnek Čestmír
 
 
Fadrhonc Petr
Tominec Aleš
 
 
WO    0301
2.Žerava Miroslav ml.
Fidrant Michal
 
 
Žďánský Milan
Novotný Miroslav
 
 
638  3011
3.Žerava Miroslav ml.Tominec Aleš554  3021
4.Fidrant MichalŽďánský Milan-10895 3131
5.Charvát JaroslavNovotný Miroslav7916  3041
6.Šimůnek ČestmírFadrhonc Petr-997-5-112342
7.Fidrant MichalTominec Aleš549  3052
8.Charvát JaroslavŽďánský Milan689  3062
9.Šimůnek ČestmírNovotný Miroslav5-9-99-112363
10.Žerava Miroslav ml.Fadrhonc Petr5108  3073
11.Charvát JaroslavTominec Aleš784  3083
12.Šimůnek ČestmírŽďánský Milan811-108 3193
13.Žerava Miroslav ml.Novotný Miroslav-7-61010432103
14.Fidrant MichalFadrhonc Petr12-6-10-4 13104
15.Šimůnek ČestmírTominec Aleš1058  30114
16.Žerava Miroslav ml.Žďánský Milan21311  30124
17.Fidrant MichalNovotný Miroslav875  30134
18.Charvát JaroslavFadrhonc PetrWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Žerava Miroslav ml.40Tominec Aleš04
Fidrant Michal31Žďánský Milan04
Charvát Jaroslav30Novotný Miroslav13
Šimůnek Čestmír22Fadrhonc Petr21
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Na střelnici Pělá pod BezdězemRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:32631:641TJ Sokol Kosmonosy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Petr
Horsák Oldřich
 
 
Dufek Martin
Vokoun Petr
 
 
47-69 3110
2.Čuban Jiří
Soumar Vladimír
 
 
Krucký Milan
Postelt Vladimír
 
 
4-5-710103220
3.Soumar VladimírDufek Martin789  3030
4.Čuban JiříPostelt Vladimír8-4-91193240
5.Horsák OldřichVokoun Petr910-98 3150
6.Zajíček PetrKrucký Milan-49-3-5 1351
7.Čuban JiříDufek Martin78-118 3161
8.Horsák OldřichPostelt Vladimír-311106 3171
9.Zajíček PetrVokoun Petr87-6-6-82372
10.Soumar VladimírKrucký Milan-2-879-112373
11.Horsák OldřichDufek Martin-9477 3183
12.Zajíček PetrPostelt Vladimír10-868 3193
13.Soumar VladimírVokoun Petr-8872 31103
14.Čuban JiříKrucký Milan-8-96-7 13104
15.Zajíček PetrDufek MartinWO    03105
16.Soumar VladimírPostelt Vladimír-7-106-9 13106
17.Čuban JiříVokoun PetrWO    30116
18.Horsák OldřichKrucký MilanWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Soumar Vladimír22Dufek Martin03
Čuban Jiří21Postelt Vladimír13
Horsák Oldřich30Vokoun Petr12
Zajíček Petr12Krucký Milan30
WO12WO21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům ČistáRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:35654:666TJ Slavoj Čistá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šádek Jiří
Brůžek Peter
 
 
Kouřil Lubomír
Heilek Miroslav
 
 
-6-3-8  0301
2.Řehořek Josef
Ďurfina Karel
 
 
Janoušková Jitka
Šípková Nela
 
 
-95108 3111
3.Šádek JiříKouřil Lubomír-88-95-92312
4.Řehořek JosefJanoušková Jitka-71112-473222
5.Cihlář PetrBotková Michaela8-98-673232
6.Ďurfina KarelKupec Petr-86-7-10 1333
7.Řehořek JosefKouřil Lubomír-6-7-3  0334
8.Cihlář PetrJanoušková Jitka6-89-1683244
9.Ďurfina KarelBotková Michaela-6-63-6 1345
10.Šádek JiříKupec Petr438  3055
11.Cihlář PetrKouřil Lubomír-7-6-8  0356
12.Ďurfina KarelJanoušková Jitka89-5-6-52357
13.Šádek JiříBotková Michaela997  3067
14.Řehořek JosefKupec Petr-11757 3177
15.Ďurfina KarelKouřil Lubomír9-2-5-2 1378
16.Šádek JiříJanoušková Jitka10410  3088
17.Řehořek JosefBotková Michaela37-68 3198
18.Cihlář PetrKupec Petr-688-9732108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šádek Jiří31Kouřil Lubomír40
Řehořek Josef31Janoušková Jitka13
Cihlář Petr31Botková Michaela13
Ďurfina Karel04Kupec Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KochánkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:25689:588SK Dolní Stakory A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košťál Marek
Trávnický Luboš
 
 
Ježek Josef
Vaňousek Milan
 
 
8-8912 3110
2.Šádek Jaroslav ml.
Pejta Petr ml.
 
 
Vraník Jan
Vraník Pavel
 
 
9-3-9963220
3.Šádek Jaroslav ml.Ježek Josef1189  3030
4.Košťál MarekVraník Pavel-8-58-4 1331
5.Trávnický LubošVaňousek Milan-4107-8-92332
6.Pejta Petr ml.Vraník Jan99-810 3142
7.Košťál MarekJežek Josef1234  3052
8.Trávnický LubošVraník Pavel-7-10-6  0353
9.Pejta Petr ml.Vaňousek Milan67-83 3163
10.Šádek Jaroslav ml.Vraník Jan86-98 3173
11.Trávnický LubošJežek Josef883  3083
12.Pejta Petr ml.Vraník Pavel1167  3093
13.Šádek Jaroslav ml.Vaňousek Milan-1167 31103
14.Košťál MarekVraník Jan5-949 31113
15.Pejta Petr ml.Ježek Josef-6-125-6 13114
16.Šádek Jaroslav ml.Vraník Pavel-9-81110-423115
17.Košťál MarekVaňousek MilanWO    30125
18.Trávnický LubošVraník Jan-953-9932135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šádek Jaroslav ml.31Ježek Josef13
Košťál Marek21Vraník Pavel31
Trávnický Luboš22Vaňousek Milan12
Pejta Petr ml.31Vraník Jan04
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS