Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:43526:667TJ Sokol Kosmonosy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hendrych Petr
Valenta Zdeněk
 
 
Čuban Jiří
Potměšil Pavel
 
 
-99-510-122301
2.Sedláček Jan st.
Botka Jan
 
 
Zajíček Petr
Durdis Petr st.
 
 
-7-55-8 1302
3.Sedláček Jan st.Čuban Jiří711-10-10113212
4.Valenta ZdeněkZajíček Petr10-4-1-8 1313
5.Botka JanDurdis Petr st.-6-58-9 1314
6.Hendrych PetrPotměšil Pavel7411  3024
7.Valenta ZdeněkČuban Jiří-7-6-7  0325
8.Botka JanZajíček Petr-5-4-8  0326
9.Hendrych PetrDurdis Petr st.-6107-7103236
10.Sedláček Jan st.Horsák Oldřich568  3046
11.Botka JanČuban Jiří-13-6-6  0347
12.Hendrych PetrZajíček Petr7-10-106-82348
13.Sedláček Jan st.Durdis Petr st.6610  3058
14.Valenta ZdeněkHorsák Oldřich-7-8-9  0359
15.Hendrych PetrČuban Jiří-3-69-5 13510
16.Sedláček Jan st.Zajíček PetrWO    03511
17.Valenta ZdeněkDurdis Petr st.WO    03512
18.Botka JanHorsák Oldřich-9-6-7  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sedláček Jan st.30Čuban Jiří31
Valenta Zdeněk03Zajíček Petr30
Botka Jan04Durdis Petr st.12
Hendrych Petr22Potměšil Pavel01
   Horsák Oldřich21
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna Stará BoleslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:25675:599TJ Sokol Otradovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Jaroslav
Šimůnek Čestmír
 
 
Šádek Jiří
Cihlář Petr
 
 
6-8-5893210
2.Žerava Miroslav ml.
Fidrant Michal
 
 
Řehořek Josef
Cihlář Petr
 
 
925  3020
3.Charvát JaroslavŠádek Jiří-4-2-6  0321
4.Šimůnek ČestmírCihlář Petr8-8-10-3 1322
5.Žerava Miroslav ml.Brůžek Peter92-106 3132
6.Fidrant MichalŘehořek Josef1387  3042
7.Šimůnek ČestmírŠádek Jiří-6-9-4  0343
8.Žerava Miroslav ml.Cihlář Petr-1073-1093253
9.Fidrant MichalBrůžek Peter78-88 3163
10.Charvát JaroslavŘehořek Josef7-796 3173
11.Žerava Miroslav ml.Šádek Jiří788  3083
12.Fidrant MichalCihlář Petr6911  3093
13.Charvát JaroslavBrůžek Peter449  30103
14.Šimůnek ČestmírŘehořek Josef6-11-7-6 13104
15.Fidrant MichalŠádek Jiří7-513-8-723105
16.Charvát JaroslavCihlář Petr14-816-8232115
17.Šimůnek ČestmírBrůžek Peter34-712 31125
18.Žerava Miroslav ml.Řehořek Josef487  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Charvát Jaroslav31Šádek Jiří31
Šimůnek Čestmír13Cihlář Petr13
Žerava Miroslav ml.40Brůžek Peter04
Fidrant Michal31Řehořek Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Josefův DůlRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:34669:668TTC Josefův Důl A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlambor Oldřich
Stehlík Radek
 
 
Matějů Václav
Košťál Marek
 
 
8-999 3110
2.Petrus Libor
Veselý Jaroslav
 
 
Šádek Jaroslav ml.
Trávnický Luboš
 
 
8-1174 3120
3.Šlambor OldřichKošťál Marek-9-5119-52321
4.Stehlík RadekŠádek Jaroslav ml.6-884-83231
5.Petrus LiborMatějů Václav1193  3041
6.Veselý JaroslavTrávnický Luboš-12-3118-12342
7.Stehlík RadekKošťál Marek1113-8-10-102343
8.Petrus LiborŠádek Jaroslav ml.9-670 3153
9.Fanta PetrMatějů Václav633  3063
10.Šlambor OldřichTrávnický Luboš-8-9118-92364
11.Petrus LiborKošťál Marek-10-13-5  0365
12.Fanta PetrŠádek Jaroslav ml.43-19 3175
13.Šlambor OldřichMatějů Václav48-65 3185
14.Stehlík RadekTrávnický Luboš-8-4-9  0386
15.Fanta PetrKošťál Marek-6124-11113296
16.Šlambor OldřichŠádek Jaroslav ml.-96711 31106
17.Stehlík RadekMatějů VáclavWO    03107
18.Petrus LiborTrávnický Luboš-5-4-8  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šlambor Oldřich22Košťál Marek31
Stehlík Radek12Šádek Jaroslav ml.04
Petrus Libor22Matějů Václav03
Veselý Jaroslav01Trávnický Luboš40
Fanta Petr30   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KochánkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KochánkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:42597:658TJ Sokol Chotětov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vraník Jan
Vraník Pavel
 
 
Janoušek Vladimír
Schoř Ladislav
 
 
87-11-423210
2.Vaňousek Milan
Ježek Josef
 
 
Novotný Josef
Sekelský Jan st.
 
 
-7117-8-52311
3.Vraník PavelJanoušek Vladimír6-78-3-22312
4.Vaňousek MilanSchoř Ladislav3-15-9-7 1313
5.Vraník JanNovotný Josef38-95 3123
6.Ježek JosefSekelský Jan st.-6-6-8  0324
7.Vaňousek MilanJanoušek Vladimír-4-5-8  0325
8.Vraník JanSchoř Ladislav4115  3035
9.Ježek JosefNovotný Josef-6-8-8  0336
10.Vraník PavelSekelský Jan st.9-3-4-4 1337
11.Vraník JanJanoušek Vladimír-7-87-8 1338
12.Ježek JosefSchoř Ladislav-3-99643248
13.Vraník PavelNovotný Josef-99119 3158
14.Vaňousek MilanSekelský Jan st.-10-7-7  0359
15.Ježek JosefJanoušek Vladimír-6-10-8  03510
16.Vraník PavelSchoř Ladislav944  30610
17.Vaňousek MilanNovotný Josef-89-8-9 13611
18.Vaňousek ZdeněkSekelský Jan st.-68-8-6 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vraník Pavel22Janoušek Vladimír40
Vaňousek Milan04Schoř Ladislav13
Vraník Jan21Novotný Josef22
Ježek Josef13Sekelský Jan st.40
Vaňousek Zdeněk01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:20653:492TJ Sokol Mnichovo Hradiště D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černovský Pavel
Dusil Petr
 
 
Heilek Miroslav
Janoušková Jitka
 
 
890  3010
2.Dlask Ladislav st.
Mareš Jan
 
 
Ort Marek
Botková Michaela
 
 
675  3020
3.Černovský PavelBotková Michaela-81032 3130
4.Mareš JanOrt Marek-5-11-12  0331
5.Dusil PetrHeilek Miroslav396  3041
6.Dlask Ladislav st.Janoušková Jitka-2-25-9 1342
7.Mareš JanBotková Michaela5-10613 3152
8.Dusil PetrOrt Marek-103-3683262
9.Dlask Ladislav st.Heilek Miroslav285  3072
10.Černovský PavelJanoušková Jitka343  3082
11.Dusil PetrBotková Michaela7-8814 3192
12.Dlask Ladislav st.Ort Marek-123-651132102
13.Černovský PavelHeilek Miroslav317  30112
14.Mareš JanJanoušková Jitka108-9-8832122
15.Dlask Ladislav st.Botková MichaelaWO    03123
16.Černovský PavelOrt MarekWO    30133
17.Mareš JanHeilek Miroslav58-76 31143
18.Dusil PetrJanoušková Jitka14-750 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černovský Pavel30Botková Michaela03
Mareš Jan31Ort Marek12
Dusil Petr40Heilek Miroslav04
Dlask Ladislav st.21Janoušková Jitka13
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Březno ST AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:32714:669nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žďánský Milan
Novotný Miroslav
 
 
Postelt Vladimír
Krucký Milan
 
 
6-911-7-62301
2.Fadrhonc Petr
Drahota Václav
 
 
Balcar Jaromír
Dufek Martin
 
 
1710  3011
3.Fadrhonc PetrDufek Martin9117  3021
4.Žďánský MilanPostelt Vladimír10-863 3131
5.Novotný MiroslavKrucký Milan10-10-75103241
6.Drahota VáclavBalcar Jaromír789  3051
7.Žďánský MilanDufek Martin7105  3061
8.Novotný MiroslavPostelt Vladimír10-10-14-15 1362
9.Drahota VáclavKrucký Milan-13-9-8  0363
10.Fadrhonc PetrBalcar Jaromír-969-8-102364
11.Novotný MiroslavDufek Martin-694-1093274
12.Drahota VáclavPostelt Vladimír6-4-95-82375
13.Fadrhonc PetrKrucký Milan-774-9-112376
14.Žďánský MilanBalcar Jaromír-11-5-5  0377
15.Drahota VáclavDufek Martin958  3087
16.Fadrhonc PetrPostelt Vladimír5-8-98-102388
17.Žďánský MilanKrucký Milan12107  3098
18.Novotný MiroslavBalcar Jaromír-68-4-6 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fadrhonc Petr13Dufek Martin04
Žďánský Milan31Postelt Vladimír31
Novotný Miroslav22Krucký Milan22
Drahota Václav22Balcar Jaromír31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline