Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:26691:603TJ AŠ Mladá Boleslav D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Jan st.
Oplt Miroslav
 
 
Matějů Václav
Košťál Marek
 
 
10-11134 3110
2.Botka Jan
Havlík Vít
 
 
Trávnický Luboš
Pejta Petr ml.
 
 
-7-55-6 1311
3.Botka JanPejta Petr ml.565  3021
4.Oplt MiroslavKošťál Marek-8-9-6  0322
5.Havlík VítTrávnický Luboš1042  3032
6.Sedláček Jan st.Matějů Václav11-7913 3142
7.Oplt MiroslavPejta Petr ml.-8-96-9 1343
8.Havlík VítKošťál Marek5-8-9-6 1344
9.Sedláček Jan st.Trávnický Luboš855  3054
10.Botka JanMatějů Václav66-98 3164
11.Havlík VítPejta Petr ml.8-668 3174
12.Sedláček Jan st.Košťál Marek8-99-9-92375
13.Botka JanTrávnický Luboš836  3085
14.Oplt MiroslavMatějů Václav75-712 3195
15.Sedláček Jan st.Pejta Petr ml.7611  30105
16.Botka JanKošťál Marek-51211-5832115
17.Oplt MiroslavTrávnický Luboš-7-887-623116
18.Havlík VítMatějů Václav63-710 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Botka Jan40Pejta Petr ml.13
Oplt Miroslav13Košťál Marek31
Havlík Vít31Trávnický Luboš13
Sedláček Jan st.31Matějů Václav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KochánkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům ČustáRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32626:597TJ Slavoj Čistá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šádek Jiří
Brůžek Peter
 
 
Vraník Jan
Vraník Pavel
 
 
-6-9-9  0301
2.Cihlář Petr
Řehořek Josef
 
 
Ježek Josef
Vaňousek Milan
 
 
654  3011
3.Šádek JiříJežek Josef-75-88-92312
4.Cihlář PetrVraník Jan-3-2-4  0313
5.Řehořek JosefVaňousek Milan116-57 3123
6.Brůžek PeterVraník Pavel8-58-4-72324
7.Cihlář PetrJežek Josef-9-790-82325
8.Řehořek JosefVraník Jan-7-4-9  0326
9.Brůžek PeterVaňousek Milan-9-89653236
10.Šádek JiříVraník Pavel728  3046
11.Řehořek JosefJežek Josef665  3056
12.Brůžek PeterVraník Jan-3-8-6  0357
13.Šádek JiříVaňousek Milan463  3067
14.Cihlář PetrVraník Pavel-413910 3177
15.Brůžek PeterJežek Josef-6-76-9 1378
16.Šádek JiříVraník Jan6-1089 3188
17.Cihlář PetrVaňousek Milan64-116 3198
18.Řehořek JosefVraník Pavel9-35-6732108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šádek Jiří31Ježek Josef31
Cihlář Petr22Vraník Jan31
Řehořek Josef31Vaňousek Milan04
Brůžek Peter13Vraník Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:28606:565TJ AŠ Mladá Boleslav C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Lubomír
Heilek Miroslav
 
 
Černý Jaroslav
Čuban Jiří
 
 
656  3010
2.Janoušková Jitka
Šípková Nela
 
 
Horsák Oldřich
Soumar Vladimír
 
 
-1-7-6  0311
3.Kupec PetrHorsák Oldřich-4-10-7  0312
4.Janoušková JitkaČuban Jiří-1049-1183222
5.Botková MichaelaSoumar Vladimír-10-4-10  0323
6.Kouřil LubomírČerný Jaroslav744  3033
7.Janoušková JitkaHorsák Oldřich-5-1-5  0334
8.Botková MichaelaČuban Jiří10-7-97-12335
9.Kouřil LubomírSoumar Vladimír5310  3045
10.Kupec PetrČerný Jaroslav-108-8-9 1346
11.Botková MichaelaHorsák Oldřich-9694 3156
12.Kouřil LubomírČuban Jiří10106  3066
13.Kupec PetrSoumar Vladimír-5-98673276
14.Janoušková JitkaČerný Jaroslav787  3086
15.Kouřil LubomírHorsák Oldřich776  3096
16.Kupec PetrČuban Jiří-98714 31106
17.Janoušková JitkaSoumar Vladimír-6-8-9  03107
18.Botková MichaelaČerný Jaroslav39-113 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kupec Petr22Horsák Oldřich22
Janoušková Jitka22Čuban Jiří13
Botková Michaela22Soumar Vladimír22
Kouřil Lubomír40Černý Jaroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:41567:628TJ Sokol Otradovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krucký Milan
Postelt Vladimír
 
 
Charvát Jaroslav
Šimůnek Čestmír
 
 
35-83 3110
2.Dufek Martin
Vokoun Petr
 
 
Žerava Miroslav ml.
Fidrant Michal
 
 
78-8-8-92311
3.Postelt VladimírCharvát Jaroslav11-75-953221
4.Dufek MartinŠimůnek Čestmír-6-3-10  0322
5.Krucký MilanŽerava Miroslav ml.-4-8-9  0323
6.Vokoun PetrFidrant Michal-88-7-9 1324
7.Dufek MartinCharvát Jaroslav-5-5-3  0325
8.Krucký MilanŠimůnek Čestmír685  3035
9.Vokoun PetrŽerava Miroslav ml.-11-695-72336
10.Postelt VladimírFidrant Michal-5-8-3  0337
11.Krucký MilanCharvát Jaroslav782  3047
12.Vokoun PetrŠimůnek Čestmír6-65-793257
13.Postelt VladimírŽerava Miroslav ml.-10-88-8 1358
14.Dufek MartinFidrant Michal-6-8-6  0359
15.Vokoun PetrCharvát Jaroslav548  3069
16.Postelt VladimírŠimůnek Čestmír-17-10-4 13610
17.Dufek MartinŽerava Miroslav ml.-87-106-1023611
18.Krucký MilanFidrant MichalWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Postelt Vladimír13Charvát Jaroslav13
Dufek Martin04Šimůnek Čestmír22
Krucký Milan21Žerava Miroslav ml.40
Vokoun Petr22Fidrant Michal30
WO01WO10
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Březno ST AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:744:27709:653Sokol Březno ST A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žďánský Milan
Novotný Miroslav
 
 
Petrus Libor
Veselý Jaroslav
 
 
8-10-1012-72301
2.Drahota Václav
Fadrhonc Petr
 
 
Šlambor Oldřich
Fanta Petr
 
 
657  3011
3.Žďánský MilanŠlambor Oldřich985  3021
4.Fadrhonc PetrVeselý Jaroslav86-6-1173231
5.Novotný MiroslavFanta Petr913-4-8-112332
6.Drahota VáclavPetrus Libor996  3042
7.Fadrhonc PetrŠlambor Oldřich-109-118-82343
8.Novotný MiroslavVeselý Jaroslav910-118 3153
9.Drahota VáclavFanta Petr78-86 3163
10.Žďánský MilanPetrus Libor-4598 3173
11.Novotný MiroslavŠlambor Oldřich-8-78-4 1374
12.Drahota VáclavVeselý Jaroslav-1086-8-92375
13.Žďánský MilanFanta Petr886  3085
14.Fadrhonc PetrPetrus Libor-79-108-92386
15.Drahota VáclavŠlambor Oldřich7-469 3196
16.Žďánský MilanVeselý Jaroslav549  30106
17.Fadrhonc PetrFanta Petr9145  30116
18.Novotný MiroslavPetrus Libor-9-4-4  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žďánský Milan40Šlambor Oldřich22
Fadrhonc Petr22Veselý Jaroslav13
Novotný Miroslav13Fanta Petr13
Drahota Václav31Petrus Libor22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:26626:577TJ Sokol Mnichovo Hradiště D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černovský Pavel
Mareš Jan
 
 
Janoušek Vladimír
Vinklář Jan
 
 
9-992 3110
2.Dlask Ladislav st.
Švasta Jindřich
 
 
Sekelský Jan st.
Novotný Josef
 
 
-1074-4-12311
3.Černovský PavelJanoušek Vladimír312  3021
4.Mareš JanVinklář Jan-37210 3131
5.Švasta JindřichNovotný Josef-738-5-12332
6.Dlask Ladislav st.Sekelský Jan st.-7-910883242
7.Mareš JanJanoušek Vladimír-5-8-8  0343
8.Švasta JindřichVinklář Jan-88-7733253
9.Dlask Ladislav st.Novotný Josef978  3063
10.Černovský PavelSekelský Jan st.998  3073
11.Černovský JanJanoušek Vladimír-98-3-5 1374
12.Dlask Ladislav st.Vinklář Jan93-109 3184
13.Černovský PavelNovotný Josef6410  3094
14.Mareš JanSekelský Jan st.9118  30104
15.Dlask Ladislav st.Janoušek Vladimír-45104 31114
16.Černovský PavelVinklář Jan582  30124
17.Mareš JanNovotný Josef8-7-78-1023125
18.Černovský JanSekelský Jan st.WO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černovský Pavel40Janoušek Vladimír22
Mareš Jan22Vinklář Jan04
Švasta Jindřich11Novotný Josef22
Dlask Ladislav st.40Sekelský Jan st.03
Černovský Jan01   
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline